Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #365302   vava
 21 Bal 2012 10:06
Šioje temoje lauksime baikalasz laimikių ir žūklės aprašymų
 #376462   baikalasz
 27 Geg 2012 20:08
Sveiki, koto broliai. Kaip matote esu naujokas forume, malonu prie jūsų prisijungti ir susipažinti. Tad truputėli apie save ir savo žvejybą. Esu Deividas, kylęs iš aukštaitijos, dabar esu 17-metis, tačiau liko mėnuo iki 18. :) Žvejojiu nuo 10 metų, iš pradžiu žvejyba vykdavo su plūdine, bet laikui bėgant, keitėsi ir pomėgiai. 14-os pirmą kartą pačiupau spiningą, po to karto mečiau plūdinę meškerį. Dar po metų, išbandžiau naktinę žvejybą, be abejo, jinai man prilypo, kaip sakant. :D Tad tokia mano istoriją. Kaip ir laikas eiti jau prie reikalo.
2012.05.26-27
Ši žvejyba buvo planuose prieš savaite. Atėjo šeštadienis, atsikeliam 7h ryto, nusiprausiam, pavalgom, susiruošiam artileriją.
Paveikslėlis
Daiktus į bagažinę dar pričiumpam draugą ir pirmyn į kelionę. Apie 9.30 buname jau vietoje (Šventoji-Jara, Anykščių raj.). Išsipakuojame daiktus ir pirmyn per upę. Nužingsniavus kelis šimtus metrų, partneriui kibimas, tačiau neužkibo :e:e . Nuotaika, kas be ko, pakyla. Ne už kalnų ir man kibimas, tačiau vėl neužkibimo momentas pasikartoja. :e:e Antra karta metimas į tą pačią vietą ir užkabinu už rasto, kuris yra prie dugno, tikėjausi, kad atlinks tik kablys, bet realybė buvo kitokia, trūko valas. :( :( Susirišam iš naujo ir toliau keliaujame. Nuejus apie kilometrą, partneriui kibimas, o čia pasirodo ešeriukas.
Paveikslėlis
O po šito ešerio, daugiau kibimų ir nebeturėjom. Rezultatas nuvylė, susidedam daiktus ir keliaujam į namus.
Tą patį vakarą, su tuo pačių draugų iškeliaujame į naktinę. Nuvykus prie ežero, ieškome vietos kur galetume apsistoti. Susiradome vietą.
Paveikslėlis
Prasivalome vietą, užmetame dugninę, patikrinti dugno ar švarus. Patikrinus dugną supratome, kad mum čia ne vieta, nes dugnas pilnas žolių ir pagalių. :D Susikrauname mantą ir keliaujame į kitą vietą.
Paveikslėlis
Na čia jau apsistojam visai nakčiai. Susimaišom pašarus, paruošiam masalą ir pradedam žvejybą.
Paveikslėlis
Kibimas mus aplanko iškart, tačiau kimbančios žuvys yra per mažos, mūsu kabliukams. :( Kibimas vis nesiliauja, žuvys bando nutampyti sliekus, dzikus nuo kabliukų. Saulelė leidžiasi ir pagaliau nustoja mažų žuvų kibimas.
Paveikslėlis
Na pagaliau ir normalus kibimas, beždžionią tiesiog prilypdo prie meškerės. Kirtimas ir vandenyje jaučiu kažką galingo. Ritės stabdis čirškia, iš to džiaugsmo išmuša mane prakaitas, nuotaikos lygis begalinis ''plot ''plot ''plot . Staiga žuvis nustojo spurdėti, bet jautėsi, kad kažkas kitame gale yra galingo (Turiu dar filmuotą medžiagą, kada nepatingėsiu idesiu). Prisitraukiu prie kranto, čerapokas paruoštas, ir matau, jog ten, nedidelė kuoja, o visa svorį sudarė ant kito kablio užsikabinusi šaka, tai sukelė juoko doze. :grin: Na ką, po tokio įvykio reikia toliau kibti į žvejybą. 2 valanda nakties, per mano ir mano draugo meškeris ateina kibimas, kirtimas ir vėl jaučiu kažką galingo, stabdys vėl čirškia, žuvis plaukia nesuvaldoma, tad prisuku stabdį ir traukiu ją arčiau kranto, netoli kranto žuvis atitruko. O draugui užkibo kuoja, nieko gero. Tai buvo paskutiniai kibimai iki 8h ryto, tad susikrovem daiktus ir atgal į namus. :))) Tad šiandien tiek, iki kitų kartų!!!!
Su lt kalba pas mane nestebuklai, tad nepykit už klaidas. :))
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė