Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #365837   vava
 23 Bal 2012 08:56
Šioje temoje lauksime audriuxx laimikių ir žūklės aprašymų
 #369522   audriuxx
 03 Geg 2012 22:53
2012-05-03

Sveiki meškiarės broliai,
džiugu kad varžybos startavo,tiesa sakant jų laukiau. ;-) Dalyviams linkiu gražių laimikių, o visiems kitiems kad butu kur akis paganyti.. :/brazasista

Šiandien po mokyklos taip panorau pažvejoti,net širdis smarkiau plakdavo vien apie tai pagalvojus.Noriu žvejot nors tu ką.Kaip sakant "ner ko temp gumos",susiruošiu savo "mantą" ir pirmyn.
Lėvuo pasitinka visu gražumu..
Paveikslėlis
Tikslas: balta žuvis
Įrankis: 4.20m matchas
Masalas: konservuoti kukurūzai ir "krokodilai"
Jaukas: nuo vakarykštės žvejybos likęs pašaras

Nulipęs nuo tilto, einu link žvejybos vietos.Žvejų nesimato kelinta žvejyba.Pasišeriu, vandens lopinėli per kuri lėtai skros mano plūdė.
Paveikslėlis
Užmetu, ir žiūriu kaip plūde tiesiog vaikšto vandens paviršiumi.Laukiu bet nieko,nė krust.Apima mane liūdesis ir nerimas,ir žodžiai galvoja " nerk,niuksek" :( .Mano mintis išblaško pludes keista elgsena,kertu ir aukšlė delne ;uolrait .Metu atgal į jos stichiją.Dar kelios aukšlės,grįžta pas neptūną :) .Nors ir pakilo ūpas,bet man to negana reik ko nors tokio kad rankos drebetu, nuo pludes nardimo :neutral:.
Ilgai nelaukus pludė neria,agresyvus priešinimasis.. ''plot

Pozuojam :ruko Paveikslėlis

Vienas :cool: Paveikslėlis
Į mano maldavimus atsiliepė balta žuvis-kuojos ir karšiukai.. ''plot ''plot ''plot
Vienišas ešerys tarp taikios žuvies Paveikslėlis


Iki pasimatymo.... :/braj;

P.S Menesio ženklas ant galvos... ;-)
 #371887   audriuxx
 12 Geg 2012 00:02
2012-05-10

Sveiki visi,
::hai-bai
ši žvejybos diena,buvo neįprasta.Šiandien ,pirmą kartą žvejojau ešerius su spiningu. :ks> Man tai naujovė,niekada į tai nežiūrėjau rimtai.Bet kaip sakant,ne iš bandęs nežinosi.Nuėjau pas draugą,paskolino savo spiningėlį,ritė mano.Ir traukiam link upės,sau linksmi.

Lėvuo :gutgut
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Draugas užsiėmė vieta žvejybai su plūdę,o aš pradedu ekspediciją pagal upę.Užsidedu mepps nr.1.Mėtau,mepsiukas dirba ,net per rankas jaučiasi.Ilgai netrunku einu toliau,du metimai ir silpna stuksenimą jaučiu.
Paveikslėlis

Šis ešeriukas sukėlė tiek daug emocijų ''plot ,kad net veržiasi laukan.Veidas nušvito,šypsena lygi ausų.Draugui mojuoju su ešeriu rankose.Tokį emocijų antplūdį, jutau senai ''plot .Jaučiausi, kaip pirmą lydį traukdamas.
Dabar einu pasitikintis savimi, :ruko metu šen bei ten. Srovė-pakraštys,ir vėl srovė-pakraštys.Šypsena dingsta ,ją keičia liūdesys,nerimas ar dar dryžuotieji pavaikys mano sukrę? :e:e
Nuotaiką dar labiau sugadino,rąsto kėsinimas į mano sukriukę.Pasidaro gaila jos,susiėmiau ir nusivilkau: skubu į pagalbą....
Paveikslėlis

Nusiėmiau sukrę,žingsniuoju atgal.Užmetu, kur buvau jau praėjęs.Jaučiu virpesį ne tik viršūnėlėje, bet ir širdyje. ''plot ''plot
Paveikslėlis

Išviso pagauti 3 ešeriai.Svarbu ne kiekis, o malonumas.
Lėvuo jums taria, iki kitų kartų, susitiksime pakrantėse. ;uolrait
Paveikslėlis

Aš taip pat tariu,iki pasimatymo. :/braj;
Jums nei žvyno,nei uodegos.. :-D

P.S vanduo
:gutgut
 #376113   audriuxx
 25 Geg 2012 15:59
2012-05-24

Sveiki žvejai, :/brazasista
kaip ir senai čia bebuvęs 'viarkt , po mokslų didesnių ir vėl aš su jumis. :ruko .Šiandien pasiėmęs spiningą, žygiuoju link akmenių karjero . Mano taikinys - ešeriai. Einu su viltimi, ešerių pavaikyt.Iš seniau pastebėjau , kad karjere ešerių populiacija gan nemaža.Tai prisiminus ,man pakylą upas. ''plot
Akmenių karjeras
Paveikslėlis
Vėjas šiaurys,valas skraidys. :v-ar Vėjas išties šiandien nedraugiškas,bet tai nenuliūdina manęs ,o atvirkščiai duoda išbandymų .
Po keletą pakeistų pakrančių, jaučiu bakstelėjimų .Vienas, antras krante.Paėjęs daugiau dar pora ešeriukų. ''plot ''plot
Štai ir jie...
Paveikslėlis
Pasidžiaugiu ir paleidžiu, tegul ir kiti pasidžiaugę. :gutgut
Adrenaliną pajutęs einu toliau,bet nieko.Pagalvojau reik keliaut į kitą karjerą.Dar nuotaika gera, tad kol ji gera, keliauju su daina. :tia-tau
Pakeliui einat link karjero, pereinu lėvens upę.
Nulipu po tiltu...
Paveikslėlis
Po tiltu pamėčiau, bet nė timpt. :?
Ilsisi...
Paveikslėlis
Pasėdėja ir pasigrožėja gamtos vaizdais.Kaip ir minėjau, traukiu link kito karjero. :cool:
Šaukliškių karjeras
Paveikslėlis
Kelis kart pamėtęs sukriukę, jaučiu nemaža smūgį.Pirma mintis peiliukas kratosi gale, bet įsižiūrėjus ešerys .
Priešintis,jis žino kaip. ''plot ''plot
Paveikslėlis
Su manimi. :ruko :ruko
Paveikslėlis
Nuotaika nereali... ;uolrait (matosi iš rožos) :lol: :lol:
Per šiandiena dar vienas ešeriukas ir peiliukas.
Paveikslėlis
Namo keliauja du ešeriai,o kitos žuvelės toliau plaukiot karjerų platumose....
P.S susitikau žvejotribūnos forūmietį ir draugą xandrisx, su kuriuo pasidžiaugėme šia gražia žvejyba :gutgut .Taipogi jis dalyvauja jaunųjų žvejų varžybose. :lol:
Iki kitų reportažų... ::hai-bai
 #377379   audriuxx
 30 Geg 2012 22:24
2012-05-30

Sveiki gamtos mylėtojai,
:/brazasista
šis reportažas paskutinis šį mėnesį.Reportažas neeilinis, juo jums apibendrinsiu gegužės mėnesio žvejybas - kurias įkėliau ,o kurių ne. :ks>
Kaip pastebėjote nemažai žvejojau lėvens upėje.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Ir kituose vandens telkiniuose...
Paveikslėlis

Paveikslėlis


Gaudžiau spiningu ir plūdine meškiare ..
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Įvairias žuvis...

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Įvairiais masalais...
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Buvo sauso ir šlapio,šilto ir šalto.Jei šalta - laužas šiluma apgaus,bet po lietaus tikras išbandymas liepsną įkurt..Surenkame šiukšles,nedrausmingų žmonių,ir sukūrename..Taip išgauname šilumą ir gerą darbą.. :gutgut
Paveikslėlis
Patyriau gausybę įspūdžių ir išgyvenau emocijas tūnančias viduje.Nuo žuvies kankinimo manęs,dar teko bėgti nuo laukinių žvėrių, kai miškelyje išgirdau dundesį ,kuris vis artėjo. ''plot
Žuvies didumą bandysiu gerinti kitą mėnesį. :ks>
Šį mėnesį tiek, susitiksime kitą mėnesį. ::hai-bai
Jums nei žvyno, nei uodegos... :/brazasista
 #377393   audriuxx
 30 Geg 2012 22:46
P.S
Namo keliavo tik keletas žuvų..O kitos ir toliau kelt žvejų nuotaikas,bei kelt šypsenas veide..
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #377673   audriuxx
 31 Geg 2012 19:06
2012-05-31

Sveiki mielieji, :/brazasista
vakar paskubėjau atsisveikindamas su šiuo paskutiniu pavasario mėnesiu.Šiandien draugas xandrisx pasiūlė karosų pagaudyti.Pagalvoju,galim varyt.Vienas draugas nupasakojo kur galėtume karosų pagaudyti, ir neblogų.Kol radome tą prūdą, net žvejot noras praėjo,dar be to užpelkėjęs ir nė gyvos dvasios.Rūpus miltai. :-ug
Telieka apsisukt ir traukt iš kur atėję,taip ir padarome.Pakalbam ir nusprendžiam traukt į lėvenį, į upę kuri man neabejinga. :grin:
Nuėję į vietą skleidžiam meškiares.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Draugas plūdę rišasi,pas mane nuo praėjusiu žvejybų tik kablys užrištas šapalams gaudyti. Tingiu nesidedu plūdės, einu ieškot karkvabalio,radęs maunu ant kablio..Užmetu ir žiūriu, kaip karkvabalis vandenį kojytėm taškenas, judėk judėk :!: :twisted: :twisted: ..
Plaukioja ilgokai,galvoju traukt,ne,laukiu toliau.Žiūriu aplink karkvabalį susidarė kaip ir sukuriukas,dingsta karkvabalis.. :shock: Traukiu už kokiu 20s,ir jaučiu svorį,nemažą svorį.Suspindi vandenį,lydeka? Pagalvoju, nesamonė,isižiūrėjau - šapalėzas.. ''plot ''plot
Suku ritę,tai atleidžiu.Drebu, kaip šiaudas papūstas vėjo.Kova neatpasakojama,o laimės pilnos kelnės... ;uolrait Lengvas šokas atlanko mane,draugą ir be abejo šapalą. Pasiimu draugo kepurę..
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Sveriu... ''plot ''plot
Paveikslėlis

Matuojam... ;-var-var. ;-var-var.
gali nelabai matytis.Ilgis 50cm.
Paveikslėlis

Pagavimo vieta..


Paveikslėlis
Pagal nuotrauka,pagauta dešinėje kažkur prie nuvirtusio medžio į vandenį. :ruko
Dabar teliko tik paleist atgal į tėvynę..
http://imageshack.us/clip/my-videos/94/qp8.mp4/

Negaliu atsidžiaugt šiuo laimikiu,pagavęs šį paršiuką baigiu šios dienos žvejybą.
Eidamas link namų po tiltu sutinku du draugus,spiningauja,pasigiriu ;;yel .Liūdna pasidarė ,kai pamačiau vandenyje pora balandžio kiaušinių. :e:e
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Žvejyba šiandien man geriausia per visą šį mėnesį. ;-var-var.
Nuotaika..nereali... ;uolrait
Paveikslėlis
Super...
Iki pasimatymo,iki kito karto.. :/braj; :/braj;
Jums nei žvyno, nei uodegos. :/brazasista
 #378372   audriuxx
 03 Bir 2012 00:32
2012-06-02

Sveiki bičiūliai, :/brazasista
sveikinu jus su kalendorinę vasara, praleiskite laisvesnes dienas turiningai. :!:
Užsivędes nuo paskutinės žvejybos karkvabaliais,šiandien taip pat ant jų lekiu.Oras - būna ir geresnių.. :) Su draugu pėstute traukiame į lėvenį.. ;uolrait Debesis skrieja vienas po kito,net galva svaigsta.. :koliorava
Lėvuo.
Paveikslėlis

Nuėjome į vietą,karkvabalius raškom nuo medžio.Maunu ant kablio,tariu sau "let's go". :) Plauko,kovoja su likimu.Netekus ilgai laukti,pirmasis smaližius...
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Ilgai nekankinus grįžta į laisvę.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Tęsiame žvejyba eidami pakraščiu palei upę,bet nei pliumt nei bumt,smaližių nerasta.
Mano žvejybos aktyvumas lietaus metu. :lol: :lol:
Paveikslėlis

Grįžes namo pavalgau,pasibūnu,pasiimu spiningą ir einu link karjero.Tikslas ešeriai.. :ks>
Oras permainingas kaip niekad.Atrodo nustojo lyti ,o žiūrėk jau prisistato kitas debesys. :e:e Paveikslėlis

Ką padarysi,visi lygus prieš gamtą. :[anuol Nuėjęs prie karjero mėtau sukriukę,po daugelio metimų atsiveja ešerys vis bandydamas paragauti.Toliau paėjęs jaučiu kitam gale smalsuolį.
Paveikslėlis

Nedičkis,bet geriau žvirblis rankoj negu briedis miške. ;-var-var. Kaip ir daugiau jomų neturėjau.Link namų traukent su draugu,mašina iš priekio piptėlėjo ir draugiškai pamojavo,aš likau maloniai nustebintas.Iš to nustebimo neatmojavau atgal.Mano manimu tai tikrai turėtu buti forumietis. :/brazasista
Šiandien tiek, iki kitos žvejybos... :/braj;
 #379200   audriuxx
 05 Bir 2012 20:21
2012-06-04
Sveiki Tribūniečiai, :/brazasista
šiandien nenorėdamas daug mastyt ir vaikščiot į žvejyba pasiimu plūdinukę.Vieta ir vėl pasirenku lėvens upę,pasirinkęs sliekų ir susidėjęs daiktus žygiuoju į žvejybos vietą.Nukeliavęs į vietą, išsiėmęs pašaro likutį,susimaišau.Pasišėręs ir užsirišęs plūdinukę pradedu žvejybą...
Srovė nedžiugina manęs ir mano pludės.Gylį pasireguliavęs ir švinus išdėliojęs,metu į vandenį.Srovė nuneša,atgal ir vėl ją leidžiu į kelionę.Pažvejojęs ant srovės ir pagavęs tik kuoją,ešerį ir karšiuką :e:e ,einu kur mažiau tėkmės.Užmetu netoli kranto ir timptelėdamas palei krantą ištraukiu ešeriuką mažą,paleidžiu.Ir vėl mano sliekas dugną raižydamas su pauzėm suvilioja kažką geresnio. ''plot Sunkiai keliu link paviršiaus,o kas čia :shock:.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ilsisi po kovos.
Paveikslėlis

Paleidžiu,ir nesakau ate ,o iki kito susimatymo.Vėliau bandžiau eit ,kaip sakant, ant šapalo.Gaudydamas šapalus buvo keletas kraują verdančiu epizodų.Užmovęs ant kablio karkvabalį,ir užmetęs netoli srovės,žiūriu ir laukiu.Žiūriu kaip jis nekantriai iriasi ,svarbiausia ne į tą žiūriu ,kaip davė šapalas per viršūnę :shock: ,akys kaktoj ,nervuojuosi ir kaltinu save nedavęs valo.Ištraukiu ir vėl metu,padedu meškiarę ,šįkart palikau valo ..Sėdžiu ,ir vėl taip davė per viršunę :shock: ,negi ir vėl mažai valo daviau.Gal ir būčiau pakirtęs, jei būčiau sureagavęs.Jau vėloka ,susirenku mantą ir namulio.Upei tariu "aš dar grįšiu" :-ug ..

2012-06-05


Su draugu pakalbėję,spiningus pasiėmę ir dviračius išsivarę,riedame į Suosos užtvanka.Džiūgu ją išvisti ,kai taip senokai regėjau ją prieš akis.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Pasidėję dviračius,susidėję spiningus pradedam kelionę.Mėtau į visas pasaulio kryptis,ir nieko,ne tik man ,bet ir draugui.Jis "gumeškas" bando, o aš su vobleriais. :ruko Ant jų aš dar "žalias". Tiesiog nežiūrejau į juos rimtai,bet ne per seniausiai supratau ,kad tikrai galima ant jų pagauti.Užsidėjau voblerį,užmetęs traukiu,traukiu su pauzėm ir jaučiu malonų spurdesį. Spurdesys mielas širdžiai.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Per šią žvejybą dar viena smūgį turėjau ,bet nieko.Pasiteisino vobleris ;-var-var. , draugui guminukų niekas neapkramtė. :liež-uvis Dabar daugiau pasitikėsiu vobleriais :gutgut...
Iki kito karto. :/braj;
Jums nei žvyno,nei uodegos... :/brazasista
 #381580   audriuxx
 15 Bir 2012 14:01
2012-06-14
Sveiki žvejai, :/brazasista
senokai čia besireiškiau,nelabai buvo laiko. 'viarkt Atsiradus laikui ir norui, lekiu žvejot.Šiandien, norėdamas paįvairint žvejybą ir reportažus,gaudysiu karosus.Susitariam su draugu,laukdamas susitarto laiko, užsnūstu.Atsikėlęs staigiai žvilgteliu kiek valandų ,rodo netoli 17h.Susikraunu amunicija ir žygiuoju į prūdą.Apie 18val jau vietoj,draugas jau su meškiarę rankoj.
Štai ir prūdas.... ''plot
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Parengiau amuniciją darbui..Kabinu slieką ir laukiu.. :ruko Vienas kitas kabinėjasi ,bet vangiai.. :e:e Pažvejojęs kokia valandėlę,rezultatas nedžiugina.
Paveikslėlis
Galvoju, reik daryt išvadas,keičiu kabliuką iš didesnio į mažesnį.Persirišęs kabliuką metu plūdę atgalios vandenėlyn.
Paveikslėlis
Palaukus,niukt niukt ,kirtimas,jau kibiriuke.Ir prasideda sportas,meti - trauki. :gutgut Žvejyba patiko,graži gamta. ''plot Labiausiai nepatiko "vietinis choras". :-ug Kai užplešdavo savo gabaliukas, susilaukdavo iš mūsų dovanų.... :twisted:
Pagautas laimikis..
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Su manimi... :ruko
Paveikslėlis


Sutemus..

Paveikslėlis
Kraunamės mantą ir traukiam link namų,žuvytes kartu su manimi.
Iki susimatymo.. :/braj;
Jums nei žvyno, nei uodegos.. :/brazasista
 #384661   audriuxx
 26 Bir 2012 00:36
2012-06-25

Sveiki vasarotojai,
:/brazasista
po joninių gausmo ir laužo dūmų,aš ir vėl su jumis.Šiandien ilgai negalvojęs , su spiningu rankose ir draugo kompanija keliauju link žvyrino.Nuėjome,susidėjau dvi dalį spiningą.Mėtau ir beveik kaskart persitempiu žolių (pavienių ir kuokštų). Nesulaukiau jokio plėšrūnų dėmesio. :e:e Draugui siūlau "šaut" į lėvenį.Nuotaika draugo kaip ir mano,tad sutiko.Kaip sakant nereik "nuleist rankų" ,su tokiomis pažiūromis einu levens link.. ''plot
Einant mus užklupo lietus.. -liežvis Gerai ,kad netoks stiprus.Žingsniai spartėja - lietus vis smarkėja.. :yaaah!
Prieš akis...
Paveikslėlis
Nesinori sušalt ,tad sėdžiu po tiltu. :[anuol

Paveikslėlis

Užsidedu vobleriuką ir mėtau po tiltų.Keli metimai ir beldimasis i mano rankos receptorius,refleksai veikia :gutgut , žuvis krante.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Foto, foto ir žuvis paleidžiama.Žuvies paleidimas neužfiksuotas,žuvies noras gyvent buvo didesnis,to pasekoje ji žaibiškai dingo lėvens platybėje..Byle tik gyvena ir auga. :-D
Nustojo lyti :che-he:...
Paveikslėlis
Dar buvo dvi atakos..Pirma ataka "bumt" jaučiu žuvis mano valioje,bet parodžius :!fig! nuplaukė savais keliais.Antras puolimas buvo prie pat kranto,kėliau vobleriuką iš vandens bandė pagaut ,bet pro šoną.
Žvejybą po tam tikros pertraukėlės buvo pas tas..Priminė jog ir aš esu plėšrūnas... :twisted: :twisted: Be to dar pamaudžiau gautą voblerį (išsirinktas ir gautas už mėnesio žuvį) ..

Tiek šiandien,iki greito... :/braj;
Jums nei žvyno, nei uodegos... :/brazasista
 #387813   audriuxx
 07 Lie 2012 23:42
Sveiki visi ,žvejybai prijaučiantys ir nepagaunančius užjaučiantys,
:[anuol
rašau ,o pro langą "Perkūno ietys" lauke duodasi tik švyst švyst,kad panaudojus tuos šviesulius ,bet vat dar ne mūsų jėgoms.Bet ne apie tai...
Vakar t.y 2012-07-06 eidamas "atvėsti" į žvyriną sutinku draugus, jie stovi su maišais (daiktų -kaip išsikraustyt ir gyvent gamtoj ketintų)pasišnekėjom ir sužinau ką misliją chebra :grin: - naktinė. :gutgut (naktinės man patinka :twisted: ).
Grįžęs namo renkuosi savo daiktus ir daiktelius.Ir keliauju link nutartos žvejybos vietos.Sėdim žvejojam ,neliūdim atsipalaidavę į dangų žiūrim.Kibimų kaip nėra taip nėra.Jau ir temt pradėjo,žvejybą atsidedam rytojaus rytuj.Jus galvojat ,kad mes miegulio nuėjom...Nieko panašaus :lol: ...
Ir prasidėjo jaunatviškos linksmybės: jonvabalių ieškojimas,trukdymas miegoti draugo sesei,maudymasis naktį, laužo kūrstimas visą naktį bei kitos linksmybės.. :twisted:
2012-07-07
Sėdim prie laužo,pradeda švysti ir traukiame link žvejybos vietos.Išsiskleidęs meškiarę ir be abejo ją užmetęs ,laukiu .Laukiu 30min,1h,2h.Liūdna ,liūdna. :e:e Ooo :shock: ,plūdė plukdoma kukurūzo megėjo,-ės. ;-var-var.
Kuoja krante, seka dar vienas kibimas....Karosas - krante.. ;-var-var. Dar nemažas visai, 280g.Įdienojus buvo pagauta dar viena kuoja.Fotosesijos nebuvo,nebuvau pasiėmęs aparato su savim.(netyčia) :neutral: Kankina bemiegė naktis,kraunuosi šmutkes ir namo,tiesiai lovon.. :tia-tau

Pamiegojęs,varau ten pat meškiares greit pasiėmęs.Sakau ,gal išsipirksiu kaltę jog nefotografavau.Susitvarkau žvejybos vietą,pasidedu masalus po "ranka".(viskas dėl patogumo). :-D Bet pažvejojus neilgai,nuliūdina garsas - dundulis artėja.Vėjas kilt pradėjo, medžius sau lanksto ir vargo nemato.O ką aš? Nieko ypatingo, traukiu namo. :lol: :lol: :lol:
Nuotraukos iš šiandienos žvejybos...
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Eidamas link namų,pakalbėjau su žveju taipogi kuris baigė žvejyba.Sakė jomą turėjo,gerą jomą.Bet žuvis nuplaukė su žvejo turtu.(plūdė,švinas,kabliukas ir šiek tiek valo - iškeliavo)O taip nieko nepagavęs..

Tad iki greito.. :/braj;
O jums žinoma nei žvyno , :/brazasista nei uodegos.
 #390409   audriuxx
 18 Lie 2012 11:54
2012-07-17

Sveiki,
naktis prieš žvejybą buvo sunki.Jau 24.00 ,dar nemiegu,o keltis 03.30.Jau po vidurnakčio ir draugo žinute,jis su manim šturmuos Suosos užtvanką. ;-var-var. Po jo kvietimo, susiruošęs atvarau iki jo.Laukiam ryto..Jau 02.30 ,kuprinės ant pečių ir jau einam.Kelelis netrumpas - 8km.Apie 04.00 jau vietoj.Užvalgę ,skleidžiamės įrankius ir ruošiame juos darbui..Pradžioj kybo ešeriukai.Kai jau sau tariau einu kitur,plūde veža - lesčiokas krante. :ruko Jau geriau,galvoju.Ir vėl ruošiuosi į kitą vietą,ir vėl lesčiokas..Matyt, nenori ,kad išeičiau.Po valandos nuėjau į kitą vietelę,draugas pasiliko toje pačioje vietoje.Pasišeriu duona,plūde vežteli ,kertu,ir krante didesnis lesčiokas. ''plot Vienos meškiarės kabliuką puošia sliekas,kitos meškiarės - kukurūzai..Žiūriu,greit veža kukurūzą,pribėgau ,bet nespėjau ,nes valas išsitempė o žuvis pajutusi kabliuką "paspruko". Dedu vėl kukurūzą ir metu į tą pačią vietą. Vėl vežimas greitas,kirtimas o ir pasipriešinimo yra.Kuoja krante.va taip va :gutgut .Draugas rašo kokis ten žvėris trauki..Po kokios valandos,jau ir draugas prisistato.
Lietus.. :-ug
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Po tilteliu atsisėdau,draugas ruošiasi mygi..Lietus baigėsi ,einu prie meškiarių.Draugas miega... :lol: :lol: :lol: Lyjant vėliau ,palindau po tilteliu susigūžiau ir užsimerkiau,ir nusvirau taip šono...Greit atsistojau ,apsidairau, jei kas būtų matę linksmai nusijuoktu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
..Kol žvejojau nulijo 3-5 kartus,taipogi kol draugas miegojo pagavau karšiuką gražesnį bei lesčiokų..
Paveikslėlis

Paveikslėlis


Reziumuojam rezultatą: miego stygius + kojos skaudančios + grynas oras + graži gamta + žuvies įvairumas + buvo pasiilgtas kampelis + lietus= puiki žvejyba

Jums nei žvyno, nei uodegos. :/brazasista
Čiau...Susimatysim.. :/braj;

P.S jei ne kava,tai.....būtu daug juoko :lol: :lol: :lol:
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė