Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #366687   vava
 25 Bal 2012 09:34
Šioje temoje lauksime xandrisx laimikių ir žūklės aprašymų
 #370674   xandrisx
 08 Geg 2012 12:57
Sveiki visi. Tai va 2012-05-07 Po mokyklos perėjau namo, paruošiu namų darbus, pavalgau, pasiimu spiningą ir einu į Levens upę ties akmeniais, kaip masalą naudojau gumine žuvytę geltonos spalvos su raudona nugarele, spiningo ilgis 180cm (dabar kiek trumpesnis :grin: ). Einu pagal upę, jokio kibimo nesulaukiu nuejęs nemažą kelią, bet neilgai trukus bymm per nagus, traukiu į krantą ir matau, kad Lydekaite pakliuvo, nedidele, bet traukti vistiek linksma, ir širdis džiaugiasi, nes nesu ,,Profas'' spiningu gaudant. Štai laimikis.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Lydekaitė nedidele tai ją būtinai reikia paleisti, taigi, taip ir padarau. P.s. Gal pavyks kada nors vėl pagauti, tik kiek paauguse :D

Paveikslėlis

Paleidžiu ir metu netoli tos vietos kur pagavau šią Lydekaitę, traukiu žuvytę ir jaučiu, kad kažkas galingo supurte rankas laikančias spiningą, bet gaila, kad nespėjau pakirsti ir ji nusipurto nuo žuvytės, galvakablio. Šiuo kibimu taip žvejybą ir baigiau, nes paėjęs kiek toliau guminuką įmečiau į medį ir bandydamas ištraukti guminuką, sulaužau meškerę ,guminuką pavyko išsitraukti, bet meškeres gaila, tik neseniai pirkta ir va tau, nesiseka, bet nera to blogo, kas neišeitu į gerą, bent meškerės žiedai sveiki liko, gal kada pravers :grin: .

Paveikslėlis

Meškerė iš dvidalės virto į ketvirdale :d. Tai dėkui už dėmesi.
:grin:
 #372435   xandrisx
 14 Geg 2012 13:41
Sveiki :grin: , štai antrasis mano reportažas šį kartą pasirinkau UL spiningą, kuriuo žvejoju pirmą kartą, naudojau 4gr SPRO blizgę, žvejybos vieta vėl ties akmeniais Levens upeje. Taigi pasistenksiu atpasakoti savo nuotikius su UL spiningu :eek: .
Penktadienis, į mokyklą nėjau, nes tą dieną vikau pas daktarus dėl teisių laikymo ;-var-var. , mieste užsukau į Maxima ir nusipirkau ten Spro blizgutę :grin: :grin: , grižęs ,,pamodinau'' spiningą ,susidėjau žvejybai reikalingus daiktus ir išėjau žvejoti.
Šiaip, tai net nesitikiu pagauti su Maximoje pirkta blizgute, bet kadangi kitos neturiu tai reikia isbandyti šią. Nuėjęs prie Levens upes, išsiskleidžiu spiningą ir mėtau, po kelių metimų jaučiu, kaip kažkas agresyviai puola mano blizgutę, jaučiu kaip purtosi, ištraukiu žiuriu ešerys užkibo. Džiaugiausi tai kaip išprotejęs :grin: , pirmąją žuvį pagavau ant UL :grin: :grin: , laimės buvo pilnos kelnės, dabar ir aš jau žinau ką reiškia pagauti ant UL, jausmas geras, ypač tada kai puola didesnis ešerys. Štai pirmos žuvies foto
Paveikslėlis

Paveikslėlis
kiek pasidžiaugęs, einu toliau ir pagaunu dar daugiau :grin: ,net keista, kad man taip sektusi :grin: :grin: . Ta diena man buvo labai linksma.
Štai like laimikiai pagauti paęjus toliau.
Štai kelios užkibusios Lydekaitės
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Dar vienas ešerys
Paveikslėlis
Ir vėl užkibo ešerys tik kur kas didesnis, jį buvo labai įdomu traukti
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Visas žuvis paleidžiu ir einu namo, Tai tiek šį kartą . IKI :grin: .
 #375836   xandrisx
 24 Geg 2012 12:42
Sveiki,šio reportažo negalėjau įkelti kiek ankščiau, bet geriau dabar, negu niekada :grin: Taigi,2012-05-16 sugalvojau nueiti į Levens upę, nes praėjusi žvejyba paliko gerų ispudžių gaudant su UL spiningu.Šios dienos gerai neatsimenu, bet pažiurėjus į nuotraukas kyla prisiminimai, atsimenu, kad pagavau keleta ešerių ir kelias lydekaites. Ėjau ilgą kelią nuo Kuro bazės iki Tiltagalių miestelio. Pačioje pradžioje pagavau beveik visus laimikius, o perejus į kitą likusį kelio ruožą nepavyko nieko ištraukti, nes upės srovė buvo tikrai stipri, o gaudant 3gr cukriuke žvejoti buvo sunku, tai taip žvejybą baigiau ir teliko ilgas kelias namo. :grin:
Štai laimykių fotografijos.
Kelios lydekos ,,Peiliokai"
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na ir like laimykiai ešeriai.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kaip visada žuvys keliauja atgal į Levens upę
Paveikslėlis
Tai va kokia mano žvejyba buvo tą dieną.Na tai tariu jums IKI kito karto ::hai-bai :/braj; .
 #376115   xandrisx
 25 Geg 2012 16:01
Sveiki 2012-05-24 d. Po mokyklos ėjau į akmenių karjerą. Kodėl akmenių karjerą? todėl, kad šią vietą dar kitaip vadinu ešerinu, čia gausu ešerių ir didelių ir mažų.Gaudžiau UL spiningu. Nuėjus į karjera mane pasitiko didelės bangos ir gan stiprus vėjas, bet man tai nesudarė problemų užmęsti 4gr. SPRO cukriukę. Pradžioje pavyko pagauti ~6 ešeriukus. Štai keletas jų foto:
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Pavyko pagauti ir kiek didesnių ešerių štai keletas didesnių ešerių nuotraukos:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Foto su manim :)

Paveikslėlis

Keista, bet nepaturėjau nei vieno lydekos kibimo, nors gal ir gerai, juk ėjau gaudyti ešerių :grin: :grin: Visas žuvis paleidžiu ir keliauju namo. Na šią žvejybos dieną laikau vykusia, nes pavyko pagauti rekordinį kiekį ešerių per visą savo patirti gaudant UL spiningu.
Tai, dekui už dėmesį ir iki kito karto ::hai-bai :/braj;
 #376599   xandrisx
 28 Geg 2012 15:09
Sveik, 2012-05-26,27 šiomis savaitgalio dienomis bandžiau gaudyti Linus. ;;yel
Penktadienio vakara susiruošiu visą žvejybinę mantą, peržiuriu meškeres, pasiruošiu maisto, nusistatau žadintuvą 5h ryto ir einu miegoti.
Šeštadienio rytas. Kiesta, bet žadintuvas manes neprikėlė :( , tai į žvejybą išeinu tik apie 7h. Ėjau į Šaukliškių karjerą, nuėjus į vietą pradžiungu, nes oras nuostabus, kaip užsakytas, labai tinkamas Lynų žvejybai. :grin: :eek: :grin:

Paveikslėlis

Susirades vietą užmetu dvi meškeres ir einu daryti pašaro.

Paveikslėlis

Štai kaip atrodė mano žvejybos vieta.

Paveikslėlis

Padaręs pašaro pašeriu žvejybos vietą. Praėjus pusvalandžiui nuo šerymo pamatau daug kylančiu purslų (burbulų), galvoju pagaliau Lynai atplaukė. Ilgai bežiurint į pludes, pamatau, kad viena pludė neria, kertu ir krante Ešerys, už kokiu 5 min vėl kibimas traukiu į krantą ir žiuriu Raudė apie 200gr, po to vėl du ešerių kibimai, juos taip pat ištraukiu, ištraukęs Ešerius, metu pludę ir jei nespėjus pasiekti dugno, žiuriu plaukia į šoną , galvoju, kad vėl Ešerys, bet ištraukęs žiuriu, kad vėl Raudė kuri sveria apie 200gr. Po šių kibimų praeina tylos valanda, praėjus tylai, aš pakeliu galvą ir žiuriu, kad nebėra vienos pludės, aš staigiai reguoju ir kertu, ir pakirtes jaučiu didelį svorį kuris aršiai priešinasi, mintis viena, kad tik butu Lynas :) . Ištraukęs pamatau Lyną ;-var-var. :grin:
Štai lyno foto su manim.

Paveikslėlis

Padares nuotrauką, vėl laukiu kibimų ;-) , bet kibimų nebebuvo :( , apie 11h kibimai baigėsi, taigi ruošiuosi namo, traukiu sietelį, kad nufotografuočiau laimykį,bet pažiuriurėjęs į vidų pamatau, kad kaškokiu budu dingo abi Raudės ir vianas Ešerys, žiuriu, žiuriu ir randu skylę sietelyje, laime, kad Lynas nepabėgo.
Štai likusiu žuvų foto.

Paveikslėlis

Visos žuvys grižta į karjerą iškyrus Lyną, galvoju reikia pasiimti, nes nesu ragavęs šios žuvies, ją persinešęs pasveriu, sverė 520gr, tai didžiausiais mano sugautas Lynas ''plot .

Paveikslėlis

Tai tokia mano žvejyba buvo Šeštadienio rytą.

Sekmadienio rytas. Šį kartą nepramiegu ir išeinu suplanuotu laiku. Prie karjero jau buvau 5h ryto.

Paveikslėlis

Oras vėl buvo puikus, žvejojau toje pačioje vietoje. Užmetu pludę ir skleidžiant kitą meškerę pažiuriu į plude esančia vadenyje, jos ieškau, bet nematau, staigiai imu į rankas meškerę ir kertu ir jaučiu stiprų priešinimasį, išraukiu ir žiuriu Lynas.

Paveikslėlis

Po to užmetu pludę vėl, kitą pludę taip pat ir laukiu kibimų, taip belaukdamas pasidarau lykusį vakarykštį pašarą ir pašeriu, po pusvalandžio vėl aplanko kibimas ištaukiu Ešerys, po 5 min vėl Ešerio kibimas taip pat ištraukiu, ir tada prasidėjo tilos pusvalandis, jam pasibaigus sulaukiau dviejų kibimų, kuriuos ištaukęs džiaugiausi, nes pagavau du Lynus. Šiais kibimai baigiau žvejybą. Kibimai liovesi vėl apie 11h.
Traukių sietą ir nufotografuoju dienos laimikius.

Paveikslėlis

Visas žuvis paleidžiu.Štai kelių žuvų paleidimo foto.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Štai kokia buvo mano žvejyba savaitgali karjere
Na tai IKI kitų kartų, IKI ::hai-bai :/braj;
Ir dėkui už dėmesį.
 #376952   xandrisx
 29 Geg 2012 22:14
Sveiki, Šiandien (t.y. 2012-05-29) ir vėl įmiau į rankas mažo svorio užmetimo spiningą dar kitaip vadinama UL. Žvejoti ėjau į Akmenių karjerą. Oras buvo niurus, apsiniaukias, drėgnas, putė silpnas vėjelis. Nuėjęs prie karjero, sudedu spiningą ir metau 4gr SPRO sukriukę, po kelių metimų pajuntu svorį, jausmas lyg užkabinau akmenį, nejuda, nesipurto, bet patraukęs kiek stipriau pajuntu kaip spurda, ištaukiu į krantą, Lydeka užkybo :gutgut , žinoma nedidelė, bet traukti patinka. Štai foto.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Žuvį paleidžiu ir einu toliau. :) ,Einu tolyn, metau ,metau ir nieko tik vienas ešeriukas vos didesnis už sukriukę užkybo, tai palieku šią karjero daly ir einu į šalia esantį didesnyjį karjerą. Ten kiek pamėtau ir pirmas kibimas, ištraukiu, mažas Ešerys

Paveikslėlis

žuvį paleidžiu ir einu tolyn, ir pagaunu dar kelis mažylius

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Taip apėjau aplink karjerą ir galvoju, kad reikia dar kur nors užsukti, tai eidamas namo trumpam užsuku į Lėvenį, ten pagaunu vieną Ešerį, jį paleidžiu ir einu namučio.

Paveikslėlis

Eidamas prisiminiau, kad nepadariau nuotraukos su savim, greitai sustoju, nustatau 10 s kameros laikmatį ir pozuojų.

Paveikslėlis

P.s. Rankose lužusio spiningo viršunė, ir seno spiningo koto pagrindas, tiesiog puikus derinys :grin: :grin: .
Ir visas Šlapias, stiprus lietus užklupo.
Tai šiandien tiek ispudžių. Ate :/braj;
 #377334   xandrisx
 30 Geg 2012 20:50
Sveiki, čia ir vėl aš :) 2012-05-30 mokykloje sugalvoju eiti į Levens upę prie Pakalnio sodybos, pamėtiti spiningu sukriukių bei mikro masalų. Nuėjus prie upės oras buvo geras, manau labai tinkamas geram kibimui. Pradžioje užsidedu 6gr sukriukę, kadangi mažesnio svorio nebeturiu, praradau praėjusia žvejybos dieną. Mėtau, mėtau, bet nieko, sakau reikia pakeisti į kiek labiau blizgę sukrę, taigi, keičiu sukrę į 10gr, su šia sukre taip pat nieko nepagavau ir neturejau jokio kibimo :( . Taip žvejybą Levens upeje baigiau, eidamas namo sugalvoju užsukti į Šaukliškių karjerą, gal ten ką nors pagausiu :roll: , nuejęs užsidedu mikro masalinę kirmelitę, metu į vieną, kitą vietą, bet nieko, užsukau į sunkiai prieinama vietą ir ten užkabinu Ešerį, jis priešinosi, kaip išprotejęs, bet aš jį įveikiau ir jis krante.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Žuvį paleidžiu.

Paveikslėlis

Pkeičiu masalą, nes šis kiek suplyšo, užsidedu, metu vieną, antrą kartą ir jaučiu, kaip kaškas staigiai puola masalą ir užkimba, ištraukiu, Lydekutė.

Paveikslėlis

Labai maža, bet nors tokia, nes šiame karjere yra daug žmonių, kurie sugeba pasiimti Lydeką kuri sveria 200gr ar net mažiau, Lydekoms net neleidžia užaugti :-ug , po to girdi iš tų žvejų, esą jam nekimba didesnė žuvis, negaliu nervuoja tokie :-niak' . Taigi tesiu toliau, žuvį paleidžiu ir einu toliau, ir vėl kibimas, bet nespėju pritraukti prie krano ir ji nusipurto. Na taip žvejybą baigiau ir ėjau namo.
P.s Žvejojau su audriuxx.
Tai kaip visada IIIIIIKI KITO KARTO. :)
 #378546   xandrisx
 03 Bir 2012 23:10
Привет, ::hai-bai
Na ką, štai ir pirmasis mano reportažas šį mėnesį, po kelių nesekmingų žvejybos dienų, pavyko pagauti šį tą, ką galiu paroditi jums. Tai pradekim, 2012-06-03 rytą pajudėjau link Stračnių gatvinio tipo kaimo, už kurio yra karjeras. Nuėjęs prie karjero, išsiskleidžiu spiningą, užsirišu voblerį (dar nieko man ant jo nera pavyke pagauti, taigi, tai pirmas kartas naudojant vobliką) ir įmu mėtiti vobleriuką, bet nieko :( , tai tęsėsi kol nuėjau iki kitos karjero pusės, ten pirmas aršus rankų sukratymas, nežinau kodėl, bet pradėjau lyg ir drebėti, jausmas lyg masažuotu kas nugarą ar panašias vietas, keliais žodžiai: nerealus jausmas. :grin: :grin: :grin: Taip, tesiam ištraukiau lydekioką labai mažas, bet vistiek laimykis.

Paveikslėlis

jį paleidžiu ir einu toliau.

Paveikslėlis

Taip apėjau visą karjerą, bet nieko daugiau nepagavau. Taip sugalvoju eiti į kitą karjerą, Šaukliškių karjerą, kuriame nesitikiu pagauti ką nors didesnio. Taigi nuėjęs pamėtau vablerį nieko, nors jau baigiu apeiti visą karjerą, bet staiga vėl tas jausmas, aš tik opa ir pakertu, ištraukiu ir vėl mažulė lydekulė, greitai nufotografuoju ir leidžiu atgal, kad užaugtu didele, didele. :grin: :grin:

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paleidžiu ir mėtau toliau, ir nuėjus į kitą vietą, stiprus ir galingas smūgis, aš vėl opa ir pakertu, traukiu, ir prie kranto tik bimt į šakas ir sakau ate žuvele :? , iš išvaizdos buvo apie 700gr lydekiokas, bet tas nelemtas blogas priėjimas prie tos vietelės sutrugdė ją ištaukti.
Na taip baigiau rytinę žvejybą. Pereinu namo, pavalgau ir apie 6h vėl lekiu gaudyti adrenalino, tik šį kartą į Levens upę, čia ilgai žvejoti neteko, kaškaip nesinorėjo, nuovargis tikriausiai kaltas. Na nuėjus pamėtau voblerį, metu kelis sykius ir kad ims ir duos į nagus pasiutęs lydekiokas, tai ne tas žodis, traukdamas šią žuvį jaučiausi kaip traukčiau ne lydeką, aš traukiu ji tik hop iš vandens, na nežinau pralinksmino ji mane, skraidanti lydeka :grin: :grin: . Tai va ištraukęs nufotografuoju ir leidžiu atgal į levens upę džiaugtis gyvenimu. :grin: :grin:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Taip žvejybą baigiu ir einu namo.
Ir vėl tariu IKI kito karto mieli forumiečiai. :grin: ::hai-bai
 #379949   xandrisx
 07 Bir 2012 22:11
Sveiki ::hai-bai , štai mano antrasis mano reportažas šį mėnesį, reportažas bus trumpas, nes nieko daug nepagavau.
Data: 2012-06-07
Žvejybos vieta: Levens upė.
Priemonės: UL spiningas, 4gr. SPRO sukriukė.
Taikinys: Ešerys

Paveikslėlis

Žvejojau trumpai, pradėjau žvejybą netoli Akmenių, baigiau prie kuro bazės.
Pirmą ešerį pagavau žiūrint į sukriukę vandenyje. Aš suku ritės rankenėlę ir žiūriu į artėjančia sukrę , žiūriu iš paskos atsiveja ešerys, aš greitai pristabdau traukimą, ir žiūriu, kaip ešerys atakuoja sukrę, pajuntu, kaip suspurda spiningo kotas ir pakertu, ištraukiu. Štai foto:

Paveikslėlis

Paleidimo foto:

Paveikslėlis

Na, einu toliau ir kaip visada pagaunu daugiau :grin: :grin: .
Štai prieinu šią vietą,

Paveikslėlis

metu tarp medžių ir tuk, tuk, kažkas beldžiasi kitame gale, aš truk priešinga kryptimi ir į krantą išprašau žuvį :eek:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Na ir viskas, kibimų nebeturėjau, teliko ilgas kelias namo ir gražus kraštovaizdis einant namo :) :grin: :) .

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Na, tai kaip visada Iki kito karto mieli skaitytojai. ;-) :/braj;
 #380888   xandrisx
 12 Bir 2012 21:58
kaip žuvis šiandien?
Na, šiandien t.y. 2012-06-12 trumpam nulekiu į Levens upę pagaudyti Šapalų. Eidamas link upės landžioju po krūmus ieškodamas Paprastųjų Grambuolių dar kitaip vadinamų Karkvabaliu. Radęs keletą šių vabalų prieinu upę, vanduo labai pakilęs, bet...
Užsirišu nedidelį kabliuką, kabinu Karkvabalį per uodegą, iškišu kabliuką per pilvą ir paslepiu likusia kabliuko dalį tarp vabalo pilvo. Šio kabinimo privalumas toks, kad vabalas išlieka gyvybingas visą laiką ir išsikišęs kabliukas pilve nebaido žuvies. Taigi, prieinu tokią vietą kurioje į vandenį yra išsikišęs medis ir nuo kurio varva vandens lašai, užmetu į tą vietą Karkvabalį, bet nieko, tada keičiu žvejybos vietą. Nueinu į panašią vietą užmetu tik staiga niurkt ir dingo vabalas, palaukiu kokias 5s ir kertu, bet nieko. Taip paturėjau dar du tokius kibimus, bet pakirsti nepavyko, tikriausiai maži šapaliukai kabinėjosi, bet nuėjus į kitą panašią vietą metu ir kaip kliomino, kad net pats išsigandau, juk žvejoju 0,16 valu, galvoju nutrauks valą, vėl palaukiu kelias sekundes kertu ir jaučiu kaip kitas galas nenoriai artėja link manęs, bet staiga į medžio šaką ir užpynė valą, taip nutraukiau žuvį su visu kabliuku, užsirišu kitą kabliuką kieki didesni ir smailesni ir kabinu Karkvabalį, vėl metu į tą vietą, ir vėl neria valas į dugną, palaukiu kelias sekundes, ir vėl kirtimas, tik šį kartą, pavyksta žuvį pasikviesti į svečius. Nustatau 10s telefono kameros laikmatį nusifotografuoju ir leidžiu atgal į vandenį. :) :) :) :grin: :grin: :) :)

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Leisdamas žuvį išsigandau, kad ji taip ir nebe išplauks, bet staiga šliokšt ant manęs vandens ir kaip dėjo uodega į vandenį, kad taip ir nebemačiau daugiau :) :)
Na taip ir baigėsi 2 h praleistos Levens upėje. Tai I K I kito karto. :/braj; :/braj;
 #382347   xandrisx
 18 Bir 2012 19:13
::hai-bai Praėjusio savaitgalio žvejyba.2012-06-16d. Labai ankstų rytą keliuosi ir einu į Šaukliškių karjerą gaudyti Linų.

Tiesiog Ryto Žara. :eek:

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Žvejybos vietoje buvau jau 4h ryto, užmetu meškeres, vieną su 0,16 valu ir 1gr. plūde, kitą 0,25 valas ir 4gr. plūdė.

Paveikslėlis

Užmetęs einu darytis pašaro. Pasidaręs pašaro, jį sumetu į žvejybos vietą ir laukiu. Praėjo viena valanda, bet niekas nekibina mano siūlomu masalų, nusprendžiu pakeisti sliekus į naujus, metu atgal ir vėl laukiu. praėjus kokiai 10 minučių staigus plūdės nerimas į dugną greitai pašokau ir kertu, bet užkibo ne mano lauktas Lynas, o Raudė. Raudė mane žiauriai nuliūdina, nes esu skaitęs, kad jei į Lynų šėrimo vietą atplaukia ši žuvis, tai Lyno taip ir nebe sulauksi :( . Bet bandyti reikia, tai laukiu toliau. Praėjo dar kelios minutės ir vėl kibimas. Kibimas staigus ir greitas, ir pagal tai galima spęsti, kad kibimas yra panašus į Ešerio, ištraukęs nenustembu, prognozė pasitvirtino, Ešerys :neutral: . Po šio kibimo vėl pamėtau pašaro ir vėl laukiu tikėdamasis sulaukti nors vieno Lino kibimo. Po šėrimo praeina dar kelios dešimtis minučių ir vėl kibimas, ištraukiu vėl Raudė, vėl metu ir laukiu, praėjo gal 10 min. ir vėl staigiai neria į dugną plūdė, aš pagaliau Lynas ''plot , bet ne Ešerys :( . Praėjo gal 20 min. ir vėl Ešerio kibimas, kurį relizuoju ir sulaukiu 10h. ryto.Galvoju jau metas namo, tai susikraunu daiktus, paleidžiu žuvis ir einu namo.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Žvejybos išvada tokia, kad po kelių dienų lietaus ir šalto oro į Linų žvejybą eiti neverta, reikia palaukti šiltesnių orų, kai Lynų apykaita pagreitėja ir jie tampa kur kas alkanesni ir vikresni nei šaltesniu oru. O žvejyba, laikau pavykusia, nes šį tą pagauti pavyko, o ko daugiau reikia?
Iki. :/braj;
 #386578   xandrisx
 02 Lie 2012 23:15
2012-06-27
Ak tas Nevėžis.
Na tai Sveiki, rašau šį kartą apie Nevėžio upę tekančia Panevežio mieste. Žvejojau už paskutinės užtvankos esančios mieste, šiame upės ruože gylis mažas, maždaug 0.5 metro, vietomis siekia iki 1 ar 1.5 metro. Gaudžiau Ešerius su 2gr. Sukre. Pagauti tikėjausi, nors ir buvo minčių, kad eisiu namo susigadinęs nuotaiką.
Nuėjęs pamatau gražią upę, gamtą, nuvarginta ilgo lietaus, bei labai slidžius krantus.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Visur buvo šlapia, todėl kelnės jau buvau beveik permirkęs, nors nuėjau mažiau nei pusė užsibrešto kelio ruožo, bet laime kibimai suaktivėjo ir privertė man į tai nekreipti dėmesio. Na tai nuėjus puse kelio, kibimai sekė vienas po kito. Per daug neišsiplečiant rodau fotografijas
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Žuvys keliauja atgal į upę, ir baigęs žvejybą keliauju namo priaugęs keletą kilogramų. Ai, tiesa tai antroji mano žvejyba Nevėžį su UL, pirmoji buvo 2d. atgalios, tą dieną pagavau 6ešerius, bet nebuvau pasiėmęs mėnesio ženklo. Na tai tiek, susitiksim kitame reportaže.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė