Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #380490   vava
 11 Bir 2012 08:45
Šioje temoje lauksime RytisJ laimikių ir žūklės aprašymų
 #380785   RytisJ
 12 Bir 2012 15:57
Sveiki visi Žvejo Tribūnos lankytojai ::hai-bai :)
Pagaliau po registracijos į varžybas pavyko ištrūkti iš namų ir pagauti kažkokį laimikį :koliorava
Taigi nors saulė vandenį virina, lekiu iki tvenkinio atsiradus progai pamėtyti spiningą kelias valandėles ;-) Atėjus prie tvenkinio matosi, kad jau yra nemažai vandens augalų, kurie gali trukdyti žvejoti, bet tai nieko tokio. Didžiausias pavojus mano masalams buvo kelmai, kurie stipriai trukdė man žvejoti ir pasisavino apie 5 guminukus su pavadėliais '''bum .
Paveikslėlis
Vandeninės palmės :-D
Paveikslėlis

Žuvis šiek tiek judėjo, bet nereagavo į mano masalus, taigi teko pasigrožėti gamta ir judėti link kito, man žinomo, vandens telkinio.

Atvykus į vietą, pradžiugina jau praeitais metais matytos gulbės, bet jau nebe dvi, o dar su šešiais "draugeliais" ''plot .

Paveikslėlis

Stengdamasis netrukdyti kuo greičiau praeinu pro jas ir einu per savo žinomas vietas, bet deja nudžiugina tik tokie "galiūnai". :-D
Paveikslėlis


Paveikslėlis

Aišku jie grįžta ir toliau medžioti ir augti :)
Paveikslėlis

Na ir einant į pabaigą mano žvejybai skirtam laikui nueinu dar patikrinti vienos savo kartais "iššaunančios" vietelės, bandau visokiausius masalus - nieko, dedu lietuvišką blizgę "Žilvinas" ir sviedžiu apie 70m, likus keliems metrams iki manęs smūgis, gana stiprus jau apsidžiaugiu, bet ištraukiu nedidukę apie puskilogramį sveriančią margašonę. Einu į krantą nufotografuoti, bet pastebėjau, kad ji stipriai kraujuoja, atsargiai išimu kablį ir nešu paleisti.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Nemeluosiu, deja ji taip ir nenuplaukė, bandžiau gaivinti gal 10 minučių, bet ji apvirto pilvu aukštyn ir nuskendo,kad ir kaip gaila teko man ją pasiimti namo :(

Paveikslėlis

Ačiū, kad skaitėte ir tikiuosi, kad ryt pavyks aprašyti daug linksmesnę ir įdomesnę žvejybą.
Iki kito karto :/braj;
 #381209   RytisJ
 13 Bir 2012 23:56
Sveiki visi :/braj;
Taigi aprašysiu dvi žūkles, kurios buvo tikrai nerezultatyvios, bet paliko įdomių ir nepatirtų įspudžių :)
06.12-06.13 Naktinė šamų žuklė
Jau seniau draugas vis pranešdavo, kad pagaudavo šamukų Nemune naktį dugnine ant naktinių sliekų, tai pakvietė ir mane pabandyti sugauti savo pirmąjį šamą. Išsiruošiame iš namų kažkur aštuntą valandą vakare, o vietoje jau kraunamės meškeres puse devynių. Prieinam vietą, iš kurios matosi ramus Nemunas ir gražūs panemunės skardžiai. ;uolrait

Paveikslėlis

Kagi, ruošiamės vietą dedamės įrankius, bet pamatom, kad pradeda mest vandenį ir nusprendžiam eit į kitą vietą, kurioje patogiau gaudyti esant žemam vandeniui. Viskas paruošta, šiek tiek pradeda temti, maunam sliekus ir metam meškeres šalia nedidelės dambos.

Paveikslėlis

Na ką meškerės užmestos, beliko tik laukti ir tikėtis ūsuotojo kibimo ;-var-var.

Paveikslėlis

Visiškai sutemo, virš galvų skraido daugybė šikšnosparnių, kaikurie ir valą užkabina. Pasižiūrim į telefoną jau dvylika, turėtų prasidėt pats kibimas ''plot . Po gero pusvalandžio meškerė ima stipriai tabaluotis, ant jos užkabintas varpelis skambėti, draugas bėga, kerta, bet nėra :neutral: Vėliau seka kibimas ir man, bet jau ne toks stiprus, ištraukus apgraužtus sliekus nusprendžiam, kad tai smulkmės darbas. Toliau nuo mūsų meškerių kažkas pliaukšėjo, bet taip ir nesusiruošė imti mūsų masalų. Taip besišnekučiuodami ir laukdami kibimo sulaukiam antros valandos, susikraunam mantą ir pavargę važiuojam namo :v-ar .
Nieko, mes dar sugrįšim ;;yel

06.13 Žvejyba spiningu Nemune

Taigi po sunkios nakties belaukiant šamo, išsimiegoję, sumąstom žuvims duoti į kaulus ir imti revanšą, bet kaip paaiškėjo !:fak! :fingal: Atėjus į numatytą vietą nudžiugina dažni šalvių pasireiškimai arti kranto, dedam sukres, bandom pjautinės - nieko. Nu nereaguoja tai nereaguoja, judam Nemunu aukštyn. Staiga sukrę čiumpa gana neįprastai švarus ešerys :)

Paveikslėlis

Daugiau kibimų nesulaukę, judam tolyn. Tolumoje jau ir HE'sas matosi.

Paveikslėlis

Šiek tiek paėję pamatom, kad vietos ten, mūsų nuomone, nelabai perspektyvios, apsisukam ir grįžtam atgal. Grįžę į aplankytas vietas, pamatę, kad buvęs veiksmas nurimo, pamėtom ir judam namo.

Tai tiek šį kartą, tikiuosi kitą kartą pavyks sugauti kažką rimtesnio -:saliut
 #383802   RytisJ
 22 Bir 2012 23:35
Na ką sveiki :/braj; Pagaliau po kelių žvejybų kažką pavyko sugauti ;-var-var.
06.22 Beieškant lydekų
Susitarę su draugu, sugalvojom pasiplaukiot valtele ir pabandyt pagauti kokią žuvį. Pučiam valtį, kraunam daiktus ir lėtai pajudam vandeniu ;-var-var. Patikrinus kelias, draugui žinomas vieteles, nieko nepagavus judam ieškoti naujų vietų. Štai priplaukiam tokį sėklių vidury telkinio ir bandom įvairiais masalais.
Paveikslėlis
Ir staiga draugas kerta nedidelę lydekutę, kuri keliauja paaugt :) . Man pakyla azartas ir pradedu dar labiau keist masalus ir šalia žolių sulaukiu šiokio tokio atsako ''plot.
Paveikslėlis

Paveikslėlis


Atkabinam sukrės trišakį ir leidžiam atgal. Mėtom ir toliau, vėl smūgis, bet šį kartą smarkesnis ir lydeka jau muistosi ant kabliuko, deja likus maždaug 5 metrams iki kranto ji atsipurto ;-)

Taip bemėtydami pamatom smulkmę vaikančius ešerius ir bandom juos pagauti, neužilgus draugui atsiliepia vienas ešeriuks ;uolrait
Paveikslėlis
O poto ir man :)
Paveikslėlis
Deja fotoaparatas išsikrovė, tai teko pleškint telefonu :grin:
Beja su šituo draugu niekad žvejyboj liūdna nebūna :-D
Paveikslėlis
Taigi pasižiūrim, kad jau ir link kranto laikas, o priplaukus prie kranto aš dar kartą pmėginu palei žolių juosta pravesti sukrę ir sėdi toks peiliukas ''plot
Paveikslėlis
Lipam į krantą, sulankstom valtį ir važiuojam žiurėti fotbolo ;uolrait
Iki kito karto!
 #384035   RytisJ
 24 Bir 2012 18:23
Sveiki visi vėl :/braj;
Vakar buvau išvažiavęs į sodą, tai pabandžiau ir Kauno mariose pagauti karšį. :)
06.23
Kadangi atvažiavom apie 5val. vakare, tai nusprendžiau nueit ir pabandyt kažką pagaut ir tuo pačiu pasišerti vietą rytdienai iki futbolo. Nuėjus pamatau, kad vanduo žemas, o tai man tik į naudą. ''plot
Iškart mane pasitinka vieniša gulbė.
Paveikslėlis
Per visą tą laiką buvo tik vienas kibimas, bet deja karšis atsipurtė beimant į rankas. Taigi sumetu visą likusį pašarą ir einu žiurėti fūlės ;-var-var.

06.24
Atsikeliu anksti ryte, lygiai 3, nu nieko tamsu, bet reikia judėti. Einant per mišką visiškai tamsu, gerai, kad kelias neilgas. Greitai prieinu savo vietelę, įsirengiu ir užsimetu abi dugnines. Belaukiant kibimo pasirodo saulės kraštelis. :hrd

Paveikslėlis
Vėliau aplanko vietiniai :)
Paveikslėlis
Ilgai laukti nereikėjo ir štai pirmasis kibimas !yeee! Ir pasirodo apie 600g sveriantis karšiukas.
Paveikslėlis
Nuotaika pagerėja, bet šiek tiek pradeda niauktis ir kibimas apstoja maždaug valandai.
Paveikslėlis
Ant vienos meškerės pradeda vis dažnėti kibimai, bet neišeina pakirsti :-byta: Permetynėdamas tą meškerę visiškai užmirštu antrą, kuri jau stovi valandą, bet patingėjau permesti ir palieku ją stovėti kaip buvus. Ir tik staiga signalizatorius pyyyyp, beždžionėlė šokinėja aukštyn žemyn, greitai pribėgu, pakertu - yra. :yaaah! Ir išsitraukiu tokį rubuilį ;-var-var.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Poto seka tyla, o vėliau dar du kibimai ir išsitraukiu du tokius karšiukus kaip pirmasis.
O ši pelytė man kompaniją palaiko jau antrus metus :/brazasista
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Baigus žvejybą ir grįžus į sodą pasveriu didijį karšį, nuojauta nemelavo, jis tikrai buvo labai storas - 1.94Kg ''plot
Paveikslėlis
O čia visas žvejybos rezultatas.
Paveikslėlis
Tai tiek šį kartą :)
Iki kito svaitgalio, kadangi išvažiuoju į stovyklą :/braj;
 #386072   RytisJ
 01 Lie 2012 00:27
06.29 Paskutinė pirmojo vasaros mėnesio žūklė
Taigi savo reportažą kaip ir dažniausiai rašau jau naktį ''plot
Suplanuojam važiuoti į Kauno marias, vietoje atsirandame apie 16val. ;;yel Šiokios tokios bangelės, bet nieko ir pasileidžiam užsimetę vobleriukus plaukiame į kitą krantą.
Paveikslėlis
Draugas čiumpa gerą ešerį, apmėtom,bet daugiau nieko :v-ar
Priplaukiam žiemą matytą įlankėlę, bet ten visas vanduo pažaliavęs ir "neblogai" kvepia.
Paveikslėlis
Plaukiam, velkiaujam į kitą krantą, gerai, kad ne aš irkluoju :-D
Paveikslėlis
Plaukiam jau netoli kito kranto ir stiprus barkšt per rankas ''plot Greitai parsitraukiu ir leiždiam atgal. Smagu, bent jau netuščias ;-var-var.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Po to praplaukiant pro nedidelį sėklių, lyg pasikabina žolytė, visu greičiu suku ritę, kad permest ir mano nuostabai sega pirmasis šiais metais nors ir mažas šalviukas ;uolrait Ir aišku vėliau keliauja namo :/braj;
Paveikslėlis
O po keliolikos minučių pavyksta įsegti jau ir gražesnį ešerį :)
Paveikslėlis

Taip ir praplaukiojom visą dieną :)
Paveikslėlis
Apibendrinant kaip ir visada žvejyba buvo smagi ;-var-var.
Iki kito karto! :/braj;
 #386585   RytisJ
 03 Lie 2012 00:06
07.02
Sveiki ir vėl visi :/braj; :grin:
Taigi šiandien ir vėl šturmavom Kauno marias, šiandien jau bangos ir vėjas žymiai mažesni ;uolrait Susikraunam daiktus ir lėtai pajudam vandeniu į savo žinomas vietas :)
Paveikslėlis
Keista, bet plaukiant tolyn jokio kibimo ant velkės užmestų vobleriukų :neutral:
Plaukiant kolega pagauna pirmą ešeriuką, jau nuotaika pakyla, plaukiam iki vietos :) Staiga segu ir aš ešeriuką ant vienintelio savo turimo Rapalos ;-var-var.
Paveikslėlis
Tikiuos vytelę pastebėsit man ant liemenės :-D
Užsiinkaruojam ir pradedam mėtyt. Užmetu, jau beveik susukau, voblerį jau matau ir bum iš niekur staiga šauna ešerys !yeee!
Paveikslėlis
Toj vietoj dar pamėtom ir nebesulaukę kibimų plaukiam toliau :v-ar Priplaukiam kitą vietą :) Žinom, kad čia yra skardukas ir pradedam
džigauti sunkiomis galvomis. Draugas sako, kad turi, bet pritraukus atsipurto ir taip nepamatom kas ten buvo. Bet kitu metimu man sėda ant kablio toks gražuolis ;-var-var. !-kliovas-!
Paveikslėlis Nuotaika pakyla, pradedam mėtyt dar intensyviau, bet daugiau jokio atsako :? Nu ką judam toliau :) Draugas sutinką pažystamą, kuris papasakoja, kad paemė normalius starkius, bet trūko kukanas ir starkių nebėra '''bum Taigi atplaukę į naują vietą iš pažystamo sužino, kad ten yra skardukas ir prie jo nemažai žuvies. Bandom gaudyt, bet deja iš dvijų užkirstų nei vieno neištraukiam :-D Nusprendžiam plaukti toliau ir trumpai pavelkiauti :gutgut Paplaukus apie 100m aš ir vėl jamu gerą ešerį ''plot Plaukiam dar - smūgis ir vėl yra, bet ištraukiu nediduką starkiuką, kuris keliauja namo :)
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Žvejojam toliau, bet nieko gero, nusprendžiam plaukt ligi to pačio skarduko na ir nuotaika neapgauna vistiek pavyksta sugauti starkiuką ant džigo, gaila, kad nepavyko sugauti didesnio, bet bus dar tų didesnių ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Nu va saulė jau leidžias laikas jau namo :/braj;
Paveikslėlis
Tai tiek pavyko surinkti mums su draugu per šią žvejybą, draugo tie 3 paskutiniai :)
Paveikslėlis
Štai ir žvejas :-D
Paveikslėlis
Va čia didžiausias svėrė 600g :)
Paveikslėlis

Tai iki kito karto :/braj;
 #387599   RytisJ
 06 Lie 2012 00:30
Sveiki ir vėl visi :)

Tęsiam Kauno marių šturmą..
Vėl susitariam su tuo pačiu draugu bandyt šturmuot Kauno marias, bet kadangi rytas buvo nekoks ir dažnai lijo, nusprendžiam palaukt iki kokių 2, bet draugas nekelia ragelio iki kokių keturių '''bum, tai gaunasi, kad i vietą nuvykstam apie pusę šešių. Tuo viskas dar nesibaigia prisipučiam valtį, išsikraunam daiktus, lyg viskas ir ok, jau norim plaukt, o žiūrim irtis nėr su kuo :-D :-D Grįžtam namo pasiimti irklų, skubiai išplaukiam maždaug 18:15, pasižiūriu fotoaparato nėra... Žodžiu pradžia kurijozinė, bet bandom nenusimint ir plaukiam ;uolrait Priplaukiam paskutinį kartą tikrintą vietą, kur turėjom pasikabinę kelis starkius ir vieną nediduką ištraukėm. Tikrinam, gal penktas, gal šeštas metimas bum, sėdi nedidukas, bet likus prie valties nusipurto ir tas !:fak! Nu ką bus dar tų žuvų :) Žvejojam toliau, vėl starkis sega, bet neišeina pakirst ;;yel Šiek tiek viskas nurimo, nu dzin galvojam gal bus jų čia vakare, užsimetam vobleriukus ant velkės ir irkluojam į kitą krantą ir tik staiga man smūgis, kertu ir vėl nieko '''bum :-D Nu susinervuoju jei taip, plaukiam toliau, draugas ištraukia apie 300g ešerį ir plaukiam toliau, žodžiu trūko inkaras :fingal: Plaukiam į krantą ieškot akmenų, randam gerą, aprišam, leidžiam į dugną ir nėra inkariuko nu žodžiu nuotaika tai :koliorava :-D Nu nesvarbu, velkiaudami varom į kitą vietą, plaukiam, kalbam, juokiamės ir tik staiga kažkas, kad davė per rankas, vos spiningo iš rankų neišmečiau, greitai kertu ir pagaliau, ooooo teeiiiip, sėdi !yeee! :yaaah! Jaučiu neblogą pasipriešinimą, bet traukiant viskas labai palengvėja, nu galvoju jeigu taip :jop-mat , bet prisitraukus žuvis nenori kilti ir prašo valo apie 6m, galvojam bus geras starkis, bet po kelių bandymų prisitraukiam ją į paviršių ir pamatom margą šoną :/nu/n/x Negali būt mariose lydeka, taip keista, dėl to netgi nedėjau pavadėlio, kad tikimybė čia kur gaudom lydeką sugaut labai maža. Prisitraukus arčiau pamatom, kad mano laimingasis Rapala pačiam lūpų kamputyje, o pintas valas neliečia dantų ;-var-var. Atsargiai lydeką privedu prie valties ir draugas ją paima, aš toks laimingas, kad net specialiai neišeina nesišypsot ir gal gerą pusvalandį krečia šioks toks drebuliukas :v-ar :che-he: Vėl užmetam voblerius ir draugas irkluoja iki starkinės vietos, ten man pavyksta pagauti ešerį, bet jis jau toks blankus prieš tą lydeką ;-var-var. Daugiau toje vietoje nieko nebesugauname ir nusprendžiam grįžt į tą vietelę kur kibo starkiai, grįžę bandom visas turimas guminukų spalvas, bet niekas nereaguoja, jau vėlu, todėl nusprendžiam bevelkiaudami grįžt į valties surinkimo vietą, bet staiga draugui kibimas, pakerta ir jaučia, kad žuvis nebloga, jis ją pritraukė gal 5-8m atstumu nuo valties ir tik staiga sako atsipurtė [oj-me: Nu tikrai jam keletą žvejybų iš eilės tikrai labai nesiseka, bet ką padarysi pasiseks kitą kartą, tokia jau ta žvejyba, taigi grįžtam į krantą ir bandom nusifotografuoti :)
Paveikslėlis
Pasveriam ir pamatuojam : 71cm, 2,42kg. ''plot
Paveikslėlis
Žvejyba buvo puiki, gaila, kad nepavyko padaryti daugiau nuotraukų, bet kaip draugas sakė pamiršti ką nors pvz fotoaparatą ir pasiseka :gutgut
Tai tiek šį kartą, iki kirto karto :/braj;
 #387695   RytisJ
 07 Lie 2012 01:01
Nu ką ir vėl sveiki visi :/braj;
07.06
Kaip jau ir tapo įprasta vėl plaukiam į Kauno marias ;uolrait
Kaip visada beplaukiant į vietą užsimetam voblerius ir velkiaujam. Plaukiant pro nedidelius kalniukus ir draugas sako, kad jau turi :) Žuvis šiek tiek pasispardo ir žiūrim ką turim ;uolrait
Paveikslėlis
Iškart plaukiam toliau ir vėl jis sega,bet jau mažesnį, kurį paleidžia. Pamatę, kad čia starkių yra, užsiinkaruojam ir mėtom gumas :) , kibimai seka iškart, bet niekaip neišeina pakirsti '''bum Kibimų tikrai turėjom daug ir stiprių, bet užsikirto tik draugui nedidukas. Galvoju gal reikės dėt papildoma trišakį arba kažkaip kitaip padidint užkirtimo galimybę :neutral: Žodžiu plaukiam į kitą vietą, staiga ant voblerio pasikabina kažkas ir paaiškėja, kad tai starkiukas kaip pirštas :-D , tai nefotografuojam ir iškart leidžiam atgal. Priplaukus kitą vietą prie pat valties užkimba neprastas 600-700g ešerys, bet šalia valties atsipurto :tia-tau Praplaukėm kaip ir visada kitą krantą, kur pasikabino 2 apie 250-300g ešeriai. Taigi grįžtam, jau gana vėlu ir staiga ant vobleriuko kala starkis ''plot Gana neblogai pasipriešina ir neužilgo jau valtyje ;-var-var. Pamatuojam - 44cm, nusifotografuoju ir leidžiu atgal :/braj;
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Tai taip ir baigiam žūklę, daugiau kibimų nesulaukę :)
Paveikslėlis
Tai tiek šį kartą, iki susimatymo :/braj;
 #387956   RytisJ
 08 Lie 2012 21:08
Sveiki ir vėl! ::hai-bai
07.08 Karšių žūklė atsipūtimui nuo spiningo
Po kelių sėkmingų žvejybų spiningu nusprendžiau truputį atsipūsti ir šalia sodo, mariose pažvejoti karšius dugnine meškere. Iš vakaro nueinu pasišerti savo vietą, kurioje žvejoju. Nespėjus sumesti viso jauko į vietą, ateina škvalas ir matau, kad jau pats laikas nešti muilą :-D Naktį nusprendžiu tėčiui palaikyt kompaniją ir žiurėt krepšinį, nes lauke neblogai pila. Į žvejyba susiruošiu tik apie 11:30, tai kol nuėjau, pasiruošiau truputį jauko, jau ir vidurdienis atėjo. Greitai užsimetu abi meškeres ir ilgai kibimo laukti netenka, greitai pribėgu, kirtimas ir jaučiu kaip anam gale jau kažkas spardosi ;-var-var. Be didelių sunkumų išsitraukiu standartinį karšiuką :)
Paveikslėlis

Paveikslėlis
(tenka žvejot su šortais, kadangi bridbačius namie palikau '''bum :-D )
Vos tik spėjus permest meškerę, stiprus kibimas, bet ne itin stiprus priešininkas, kuris pasifotografuoja ir vėliau paleidžiamas atgal. :/braj;
Paveikslėlis

Net nespėjau nufotografuot paledžiant kaip šovė į vandenį ;uolrait :-D
Paveikslėlis
Toliau tarp kibimų seka pertrauka ir per kurią aplanko mano pažįstami ančiukai :)
Paveikslėlis
Jau pasidaro karšta, norisi išsimaudyti, bet gi negali meškerių be priežiūros palikti :? Tenka atsivėsinti braidant šalia meškerių ir staiga bebraidant kibimas ;-var-var. Iki meškerės apie 5 metrai, basas kojas duria akmenys, bet šiap taip pavyksta pasiekti meškerę ir pakirsti :gutgut Jaučiu jau sėdi kažkas šiek tiek stambesnis, karšis bando lysti į lelijas, bet tai nesudaro didelių problemų ir karšis jau šokinėja krante.
Paveikslėlis
Neužilgo užkimba dar vienas nestambus karšiukas, kuris nusprendė, kad nelauks jis tų fotosesijų ir plauks savo reikalais ;-var-var. :-D
Bekaitinant saulei pasijuto kažkoks nuovargis, biški ir miego užsinorėjau, tai teko pakuotis mantą ir keliaut namo :)

Nu ką nuo spiningo pailsėjau, bet tikiuos kita žvejyba jau bus spiningavimas ;uolrait

Iki kito karto!
 #389578   RytisJ
 15 Lie 2012 23:02
Sveiki!! :)
07.14
Kaip praitą kartą sakiau, kad tikuos, kad kita žvejyba bus spiningavimas, bet deja.. Ne :-D Nėra pasirinkimo, tie patys karšiai, tos pačios marios ;uolrait Iš vakaro ateinu pasišert ir ryte jau planuoju žvejot. Prabundu ryte puse 4, bet nusprendžiu biškį pamiegot, taip viską susiruošęs prie vandens atsirandu apie 5. Atėjus prie vandens nustebina, kad labai žemas vanduo :?
Paveikslėlis
Nieko užsimaišau nedaug pašaro, susistatau stovelius ir galiausiai užmetu meškeres ;uolrait Ir.. seka ilga tyla, nesigirdi, kad kažkas pagautų ar bent jau kibimų turėtų :neutral: Permetinėju meškeres ir pagaliau, pagaliau beždžionėlė nusileidžia prie pat vandens ir šauna kaip bolidas į viršų, greitai pribėgu ir pakirtęs pajaučiu, kad ant kabliuko muistosi ne karšis :) Žuvis gana smagiai pasispardo, bet kaip pasirodo karpiukas pasiduoda.
Paveikslėlis
Smagu, pirmas karpis mano gyvenime ''plot Nors ir nedidelis, bet vistiek jėga nenusileidžia ~1,5-2kg karšiui :) Kadangi žinau kokie jie dideli gali užaugt, tai leidžiu jį atgal :)
Tikiuosi susitiksim kai busi bent jau 20kg :-D :/braj;
Paveikslėlis
Neužilgo pasireiškia dar vienas kliovas pakirtus ir dasitraukus žuvį netoli vėl matau, kad tai karpiukas, bet jis įlenda į žoles ir ten išsilaisvina :/braj; Taip daugiau nesulaukus kibimų pajudėjau namo. :) Vėliau vakare sumasčiau, kad vertėtų pasinaudot žemu vandeniu ir išsivalyt savo vietą, tuo pačiu ir dar truputį pašėriau.
07.15
Atsibundu 4 ryto, bet matau, kad lauke nemažas vėjas, vėsoka, tai išjungiu žadintuvą ir smingu dar kelioms valandoms iki 8:30, greit užvalgau ir lekiu prie marių :v-ar Atėjus pamatau, kad vanduo dar labiau nusekęs :/nu/n/x
Paveikslėlis
Greitai susimaišau jauko, užsimetu meškeres ir laukiu.. Ilgai laukt nereikėjo ir beždžionėlė jau maskatuojasi :gutgut Greitai pribėgu, kirtimas ir jaučiu, kad pagaliau masalu susidomėjo tas ko aš ir tikėjaus ;-var-var. Kai vieta išvalyta, nėra žolių, lengvai jį parsitempiu į krantą ir nešu nufotografavimui ;uolrait
Paveikslėlis
Pasveriu - lygiai 1,3kg ;uolrait
Paveikslėlis
Užmetu meškerę ir pamatau, kad saulė jau prasiskverbė pro debesis ir viską labai gražiai apšvietė :)
Paveikslėlis
Befotografuojant išgirstu dar vieną kibimą ;-var-var. , bet nepavyksta užkirsti, permetu meškerę ir einu pasiklausyt muzikos. Beklausant muzikos, ją perskelia šaižus signalizatoriaus garsas, pribėgu ir tyla, laukiu ir jokio judėsio, reikia ištraukt, nes masalas jau bus nukritęs ir štai pasirodo tas kaltininkas :-D
Paveikslėlis
Jis aišku keliauja atgal, bet nepavyko pagaut paleidimo :)
Paveikslėlis

Tai tiek iš mano savaitgalio žuklės :/braj;
 #390655   RytisJ
 18 Lie 2012 23:10
Sveiki :/braj;
Šiandien vėl bandėm išplaukt į marias. Oras kaip ir patys matot nekoks, bet reikia bandyt :) Kadangi mūsų sėkmingose vietose buvo neblogos bangelės teko lįsti už kranto, kuris blokuoja vėją ir bangas ;uolrait
Paveikslėlis
Viskas buvo puiku, vos vos nulijo ir atrodė, kad jau giedrėja. :)
Paveikslėlis
Taigi nežinomose vietose nesulaukę kibimų bandom lįst iš už kampo, bet matom, kad pareina dar vienas debesiukas :-D
Paveikslėlis
Vėl lindom už kampo ir ramiai velkiavom, bet pavyko ištraukti tik po tokį ešeriuką :) Čia visas sulytas ir pavargęs :-D
Paveikslėlis
Tikimės kitą žvejybą bus vasara ;uolrait
Tai tiek trumpai iš šios nevasariškos žūklės :/braj;
 #391773   RytisJ
 25 Lie 2012 00:58
Sveiki ir vėl :)
Teko ir vėl aplankyt sodą tai ir progos marias aplankyt nepraleidau. Kadangi anksčiau sekės velkiaut ir spiningaut mariose ties Pažaisliu, nutariau pabandyt ir savo vietose. Pirmai dienai pasirinkau įlanką, kurioje mažai kas žvejoja, dabar supratau dėl ko beveik niekas ten nežvejoja :-D Net nuplaukus 200-300m nuo kranto pilna žolių, pavelkiaut normaliai neišėjo, tai nusprendžiau ilgai nesikankint ir plaukt į krantą.
Paveikslėlis

Kitą rytą sumanau eit karšių, bet atėjus matosi, kad veiksmo niekam nėra :neutral: Taip prabuvus iki 10, pasidaro labai karšta tenka rinktis visas šmutkes ir traukt namo. Grįžęs pavalgau, truputį nusnaudžiu ir einu tikrint kitą numatytą ruožą su spiningu rankoj. Deja taip ir lieku be gero kibimo praplaukiojęs geras 3 valandas nežinomose vietose, grįžtant nežinia iš kur sukyla bangos, tenka iš visų jėgų kapstytis, nes jausmas, kad stoviu vietoj. Besiiriant per bangas pamatau nudžiuvusius medžius, manau, kad čia kormoranų darbas. Ir staiga tyla baigias sukyla milžiniškas jų būrys, nu galvoju be visų kitų sunkumų dar ir apšiktas liksiu :-D , džiaugiuosi, kad nekliuvo ;-var-var.
Čia nepavyko viso pulko aprėpt, šiaip jų buvo žymiai daugiau. Beto kiekvieną rytą jie skrenda kažkur link HES'o , o poto vakare ir vėl grįžta.
Paveikslėlis
Spjovęs į visus velkiavimus šitose vietose, pasišeriu su valtim ir iš ryto jau 5 esu ant vandens :gutgut Net nespėjus visko išsidėlioti karšis ima užtikrintai ir beždžionėlė akimirksniu prilimpa prie meškerės, greit pribėgu ir pagaliau jaučiu, kad kažkas muistosi kitam gale ;uolrait Po tuščių žvejybų puikus jausmas :gutgut Karšį nesunkiai išsitraukiu ir bandau nufotografuoti.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Poto seka eilinė tyla, vėl darosi labai karšta, nieko neveikiant žiūriu į dangų ir pamatau man visai gražiai atrodančius lapus saulėj.
Paveikslėlis
Taip ramybę pramuša dar vienas užtikrintas kibimas, po kirtimo jaučiu neblogą muistymasį, bet patraukius 2-3m žuvis dar toli atsikabina. Taip įsidienojus tenka keliaut namo.
Paveikslėlis

Po visai neblogos žvejybos nusprendžiu pabandyt ir kitą rytą. Ateinu ir vėl apie 5, 6 sulaukiu rimto kibimo, bet pakirst nepavyko, taip ir buvo ramu maždaug iki 11. Tenka rinktis meškeres ir keliaut namo.
Tiek šį kartą. :/braj;
 #392428   RytisJ
 28 Lie 2012 19:13
Sveiki visi :/braj;
07.28 Bandymas pagaut pirmąjį savo upėtakį
Taigi atsibodo žvejot Kauno mariose, tai nusprendžiau ieškot iššukių :-D Upelį nusižiūrėjau žemėlapyje, bet viskas vyko netaip kaip norėjos ir teko nemenkai jo paieškoti ir paklaidžioti. Priėjus upelį pamatau, kad jis labai žemai, tenka leistis žemyn visokiais dilgėlynais, šabakštynais. Žurnaluose, forume prisiskaičiau apie tą gudrujį ir paslaptingąjį upėtakį, ieškojau patarimų kur mesti, kokioje slėptuvėje tikėtis margučio kibimo :) Atrodo paprasta, kai viskas gražiai aprašyta, bet visai kaskita, kai reikia tiksliai mažą sukriukę užmesti per visokius krūmus, šabakštynus. :-D
Įbridus į upelį pasitinka toks vaizdas.

Paveikslėlis

Vaikščiojau su savo nuolatiniu spiningu, kurio ilgis 2,4m, tai nelengva pro tokius bruzgynus landžiot, bet staiga šioje vietoje sulaukiu pirmo upėtakio kibimo ''plot Nuotaika puiki, bent jau žinau, kad čia yra upėtakių ir galiu tikėtis ir stambesnio gruobuonio.

Paveikslėlis

Skaičiau, kad prieš paimant upėtakį į rankas būtina susišlapint rankas, tai taip ir padarau ir atsargiai imu upėtakiuką į ranką. Nenorėjau kankinti, tai nufotografavau šalia vandenyje styrančio pagaliuko, tikiuos patikėsit :)

Paveikslėlis

Ir aišku po fotosesijos leidžiu jį atgal į savo slėptuvę.Nuotaika puiki, kad pavyko sugauti tą karališką žuviuką ;-var-var. , einant tolyn pamatau į vandenį ikritusią stambią šaką, kuri sudaro srovės posukį, o už šakos kaip paaiškėjo slepiasi 2-3 upėtakiukai. Kai skaidrus vanduo puikiai mačiau kaip jie bandė atakuot sukrę, bet pamatęs, kad jie tokio dydžio kaip pirmasis judu prieš srovę tolyn.

Paveikslėlis

Einant per tokias vietas, pasijaučiau kaip tas "Žmogus prieš gamtą" vedėjas Bear Grylls :grin: :gutgut Šį kartą labai ilgai prieš srovę nebridau, kadangi buvau vienas ir šioj upėj buvau pirmą kartą. Apsisuku ir einu pasroviui :gutgut Puola visokie bimbalai, uodai, eidamas vis kažkur įsidilginu :fingal: Atsimenu, kad varžyboms reikia mano nuotraukos tai tokiam upelyje, kaip pasirodo netaip lengva nusifotografuot, tai tenka taip :-D

Paveikslėlis

Grįžtant pamatau idealią vietelę, kurios prieš tai nepastebėjau :shock: , čiurlena stipri pagrindinė srovė ir po krantu yra išplauta duobutė, užsidedu juodą sukriuke ir bandau laimę :gutgut Pirmas užmetimas ir matau, kaip 20-25 cm upėtakis stveria mano masaliuką, pasikerta, bet gana energingai pašokinėjęs atsipurto, nu va nors įsitikinau, kad šiame upeliuke gyvena ir didesnių margių nei sprindinai ;uolrait Dar šiek tiek pabandęs jį išprovokuoti, leidžiuos žemyn upe ir pamatau pono bebro aprgraužtus ir nuverstus medžius, vos ne vos persikabaroju ir matau, kad upelis siaurėja, vanduo pasidarė drumstas, tai nebegaišdamas einu pro mišką link kelio.

Paveikslėlis


Tai tiek šį sykį iš kelionės pas upėtakius :/braj;
 #392620   RytisJ
 29 Lie 2012 22:37
Sveiki :)
Po vakar dienos "džiunglėse" teko laimė pažvejoti kūdroje šalia sodo, kur visi mano žvejybiniai nuotykiai ir prasidėjo prieš nemažai metų :/brazasista Čia aš pradėjau savo žvejybas, pagavau pirmas žuvis, todėl šita vieta man labai miela :) Šiek tiek pasišeriu, imu plūdinę ir einu sliekų. Kaip pasirodo mano sode slieką pagaut sunkiau nei upėtakį :-D Prakasinėjęs visas lysves, nieko neradęs pasigaminu tešlos. Ir ilgai nelaukęs traukiu iki kūdros. Pasiruošiu meškerę ir ilgai nelaukęs užmetu. Ir po minutės jau traukiu žuvelioką. Smagu, kad nors ir karšta, bet žuvys neatostogauja :-D

Paveikslėlis

Eilinis kūdros karosėlis, kurį paleidžiu :)

Paveikslėlis

Dedu mažą tešlos gabaliuką, metu ir vėl greitas kibimas, ištraukęs žiūriu, kad šito nosis kažkokia buktuota :-D

Paveikslėlis

Taip kibimai aprimo, bet po maždaug 5 minučių ištraukiu tokį auksinį gražuolį ;uolrait

Paveikslėlis

Taip kimbant mažiems sumanau numest į nešertą vietą ir plūdė staigiai ir užtikrintai neria gilyn, kirtimas ir jaučiu, kad nebe karosiukas kitam gale, o kažkas įdomesnio, žuvis šauna į kito kranto pusę, pavadėlis 0,12,bet pakovojus su juo apie 20 sekundžių pasirodo karpiukas ;-var-var. Imant jį ranka kažkiek pabandė pasispardyt, bet deja nelabai kas jam pavyko, laimėjau aš :-D Smagu, pirmas karpiukas šioj kūdroj :gutgut

Paveikslėlis

Gražus, riebus, nepavargęs toks :-D Besifotografuojant pasispardo, bet vėliau nurimsta ;uolrait

Paveikslėlis

Ir būtinai nešu paleist, tikiuos išgyvens ir neįšals žiemą. O įamžint kaip paleidžiu kaip visada nepavyksta '''bum :-D Bendrai visos žuvys paleistos, buvo smagi žvejyba, džiaugiuos, kad žvejojau dieną, nes į vakarą neblogai pylė lietus :gutgut

Iki kito karto :/braj;
 #393344   RytisJ
 01 Rgp 2012 19:28
Sveiki ;-)
Kagi su pirmąja vasaros paskutinio mėnesio diena :) Kadangi ryte lyja, apsiniaukę sugalvojau pabandyt sugaut kokią lydekaitę ar ešerį. Jau 9:30 atsirandu vietoj susidedu spiningą, užsikabinu sukrę ir einu į savo vieteles. Rudenį čia iškart atėjus buvo galima lengvai per 20 minučių pagauti 4-5 lydekutes 40-45cm ilgio, bet dabar ne ruduo ir su plėšrūnėm netaip lengva.

Paveikslėlis

Pirmojoj patikrintoj vietoj nesulaukiu nei kibimo :neutral: Tenka eit, keist masalus ir tikėtis kažko ;-) Prieinu dar vieną puikiai pasiteisinusią vietą.

Paveikslėlis

Deja nei vieno menkiausio kibimo, nei ant sukrių, nei ant guminukų '''bum Tenka keliaut į 100% vietelę :-D Ir pagaliau šauna kažkas iš po nendrių ''plot Pasirodo čia tokia raketa iššovė, o jau tikėjau ešerio :-D


Paveikslėlis

Paveikslėlis

Taip ilgai nekankinęs mažosios paleidžiu :/braj;

Paveikslėlis

Taip pamatęs, kad lydekaitės sukilusios bandau užsidėt Vivingros vobleriuką ir vuolia :-D

Paveikslėlis

Supratau, kad šioj vietoj tik tokie "žverys" dominuoja, einu patikrint ir kitas vietas. Užsidedu sukrę ir jau aišku kas čia, visai neblogai pasipurto ir keliauja pasifotografuot su 1lt ir 1ct :-D

Paveikslėlis

O po kelių minučių štai ir kitas plėšikas spardos :) Šitas šiek tiek įsipainioja į nendres, tai tenka pabrist, kad ištraukt nepasiduodantį galiūną :-D

Paveikslėlis

Taipat ir šitas eina atgal mailiaus vaikyt.

Paveikslėlis

Taip ir vaikštau po savo vietas... :-D

Paveikslėlis

Taip užbrendu ant vieno užsemto iškyšulio, kur galvojau, kad imsiu bent vieną legalią, bet mano nusivylimui po mėtymo apie pusę valandos jama tokia :-D

Paveikslėlis

Vienas centas į vandenį įkrito, tai taip poto nieko ir nebesugavau :-D Taip pamačiau seniau čia matytas gulbes su gulbiukais, kurie jau parudavo :gutgut Smagu, kad tokios gražuolės čia peri. O gulbių jaunimas gerai paaugęs :)

Paveikslėlis

Poto saulė gerai pakaitino ir visas dugnas matos kaip ant lėkštutės

Paveikslėlis

Saulei pašvietus greitai užkaito, tai ilgai nelaukiau ir traukiau namo :/braj;
 #394459   RytisJ
 07 Rgp 2012 15:56
Sveiki :)
08.04 - 05 Naktinė žvejyba
Vėl sumasčiau bandyt atakuot Kauno marias :) Šį kartą buvau ne vienas, o su 2 draugais, kurie nežvejoja, bet nusprendė palaikyt man kompaniją. Taigi sumastom žvejot naktį, susiruošiu meškeres, pasistatom palapinę, pripučiam čiužinį ir užsikuriam laužiuką ;uolrait Kol viską susitvarkom, sumetu meškeres jau ir visiškai tamsu pasidaro. Laukiam kliovo... Kolkas niekas nekimba, permetinėju meškeres, bet su draugais laikas neprailgsta :gutgut Jau artėja 1h nakties, tai sugulam ir užmiegam. Ir lygiai po permetimo praėjus valandai, beždžionė šauna į viršų ir visu garsu rėkia signalizatorius, aš tuoj pat lyg nemiegojęs šoku ir po akimirkos jaučiu jau kažką kitam krante ;-var-var. Kaip ir spėjau naktį ir taip stipriai kviečius čiupo karpiukas :) Kagi einu ieškot fotoaparato ten kažkur prie palapinės :-D nufotografuoju ir leidžiu jį atgal ::hai-bai

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Grįžtu prie meškerės, šeip taip apgraibomis užmaunu kviečius, kelis dzikus ir permetu. Viską sureguliuoju ir grįžtu į palapinę, o ten niekas nepasikeitę, abu draugai smigę, nei vienas net neišgirdo signalizatoriaus, nei manęs kai broviausi iš užsegtos palapinės :-D Matyt jau instinktas stiprus išsivytė tam signalizatoriaus garsui :-D :gutgut Dabar jau nebesimiega, laukiu greito kibimo ir nesuklystu, už 15 minučių jau pypia signalizatorius ir aš bėgu prie meškerių, kirtimas ir vėl sėdi karpiukas ;-) Šį kartą buvo netaip lengva, teko įsibrist į vandenį, nes šis sugalvojo įsivelt į žoles, bet įsibridęs, lengvai jį išlaisvinu :) Nerandu prožektoriaus, beveik nieko nebematau, tai žuvį ryškiai pamačiau tik blykstės metu.


Paveikslėlis

Ir šitas karpiukas apiplautas keliauja namo :/braj;
Paveikslėlis

Jau nebesigulu, nes suprantu, kad prasideda kibimai, draugai vis dar palapinėj miega '''bum :-D Atgaivinu vakar dienos degusį laužiuką ir taip sulaukiu jau sunkiai besibraunančios pirmos šviesos spindulius, nerealus jausmas :gutgut :koliorava

Paveikslėlis

Befotografuojant vėl kibimas, greit padedu fotoaparatą ir lekiu prie meškerių ir vėl karpiukas, kada bus karšiai?? :mėlynvarla

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Nepastebėjau kaip draugai atsikelė ir pamatė kaip paleidinėju karpiukus, tai gavau pylos, kad čia tokias žuvis paleidinėja :-D Bus normalių karšių ir galėsim kelis pasimt ;-) Bekalbant dar vienas kibimas, pribėgu ir sustojo :? :?: Tik įsižiūrėjęs matau, kad beždionėlė vos vos tai žemyn tai aukštyn sujuda ir palaukęs pakertu ir greitai krante pamatom karosiuką ir be jokių abejonių paleidžiam.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Po šio kibimo tyla ir visi vėl einam pamiegot, po geros valandos išgirstu dar vieną smagų kibimą, bet pasirodo draugai visiškai užsegė palapinę, nes šalta buvo tai kol prasibroviau jau ir kliovas baigės ir nieko nebebuvo :-D

Paveikslėlis

Taip iki 10h pabuvus ir likom sietelio nesudrėkinę :-D

08.05-06 Naktinės žūklės revančas
Grįžęs po nelabai sėkmingos naktinės žvejybos gaunu visiškai netikėtą žinutę iš draugo: gal pabandom dar? :-D Smagu, kad patiko kartu jiems, bet kitas draugas jau nebepasirašo ir nutarė ateit ryte ;uolrait 21.30 jau mes prie vandens, susidedam palapinę užmetu vieną meškerę ir su kita sumaniau pasišert naudojant Spomb'ą, į raketą pridedu kombikormo ir metu į žūklės vietą, antras metimas ir .. trūksta valas '''bum :-niak' Bet spomba kažkaip išlėkė aukštai ir nusileido už maždaug 7m nuo manęs, deja marių vanduo neskaidrus ir jos nerandu. Ką padarysi užrišu šėryklėlę ir užmetu meškerę, einam į palapinę laukti kibimo ;-) ;uolrait Po valandos skamba žadintuvas ir suprantu, kad jokio judesio :neutral: Ką padarysi pemetu meškeres ir vėl einu miegot. Ir po pusvalandžio jau skamba tas vežantis garsas, o ypač naktį :yaaah! !yeee! Kirtimas ir jaučiu kažkokį svorį, ne karšio kaip keptuvės vinguriuojančio savo plačiais šonais, o karpiuko :) Ieškau centų kišenėje ir pasirodo aš su kitom kelnėm nei vakar :-ug

Paveikslėlis
Draugas pažadintas ir piktas įamžina mane ir vėl lenda į palapinę :-D

Paveikslėlis

Leidžiu atgal :/braj;

Paveikslėlis

Po šio kibimo taip sekė dar keli kibimai, bet nepasikirto. Tik vienas iš tų kibimų buvo pasikirtęs ir pamačiau, kad tai karšis ;-var-var. , bet ne būtina kabliuką išspjaut už 2m nuo manęs :-D Taip kibimų ir nebuvo iki maždaug 5 ryto. Šį kartą jau buvau perspėtas, kad žadinčiau, kai kibs, nes atseit tik nuotraukas parodau, tai draugui jau įtarimas kilo, kad žuvis perku parduotuvėj :-D Šį kartą jau abu pasitinkam saulę.

Paveikslėlis

Taigi kibimas, ''plot abu lekiam prie meškerės aš čiumpu ir vėl jaučiu, kad čia karpiukas ;-)

Paveikslėlis

Gerai paieškojęs atradau kitus atsineštus centus palapinėje po čiužiniu :) Vos spėjus permesti meškeres ir išsitiesti ant čiužinio ragina keltis signalizatorius ;-var-var. Pagaliau, pagaliau pakirtęs jaučiu, kad čia karšis !yeee! Išsitraukiu jį gražiai ir atsargiai ir pafotografuoju :)

Paveikslėlis

Permetu meškeres ir einam atsipūsti po kibimų ir maždaug po valandos vėl šokam iš palapinės dėl nenustojančio kibimo, beždžionė šokinėja nesustodama pirmyn atgal ;-var-var. Pakirtęs jaučiu, kad vėl karšis, tai duodu ištraukti draugui :)

Paveikslėlis

Abu nusifotografuojam su karšiu :)

Paveikslėlis

Po geros valandos kitas draugas ateina ir šokam valgyt sumuštinių ;uolrait Taip prabuvom iki 4h dienos. Ilgiausia mano žvejyba gyvenime, bet turbūt ir smagiausia :gutgut :gutgut ;uolrait Beja vienas draugas tikrai susidomėjo žvejyba, jau klausinėja kur nusipirkt tokią ritę, kur tokią meškerę, kaip daryt tą ir aną ;uolrait Smagu gal turėsiu dar vieną draugą, kuris žvejoja :gutgut ;uolrait

Paveikslėlis

Beja traukiant meškeres radau savo plūduriuojančia spombą ''plot


Taip prasiskirsčius debesims ir patraukiam namo :/braj;
 #396517   RytisJ
 14 Rgp 2012 22:45
Sveiki :)
Senai jau čia ir bebuvau, ne dėl to, kad nežvejoju, o tiesiog kažkaip prasidėjo nekliovas man 'viarkt :-D

08.10 Pasiplaukiojimas Lampėdyje

Taigi su draugu sugalvojom paplaukiot po Lampėdžių karjerą ir pabandyt pagaut ar tai ešeriuką ar tai kokį lydekiuką :) Lyg ir vietos žinomos, nu tikrai turėtume kažką pagaut ;uolrait Plaukiam pro meldus, mėtom sukres, guminukus. Po tuščio mėtymo susipratom, kad reikia pabandyt pavelkiaut vobleriais, nes Kauno marios tikrai įrodė, kad tai gali būti netgi ir laabai geras sprendimas ;-) Aš dedu paprastą naturalių spalvų Vivingros vobleriuką ir išleidžiu apie 50m valo, o draugas meta tikras "malkas" krokodilams gaudyt :-D Taip tikrai gana netrumpai velkiavę užsukam į sėklę įlankėlę, kurioje gylis siekia nedaugiau 50cm, bet yra ir viena duobė :gutgut

Paveikslėlis


Nu galvojam tikrai jau čia pagausim, bet... :mėlynvarla :-D Nesuprantama nekiba :donknow' Turbūt koks asas ir pagautų, bet mums tai dar ilgai mokytis iki asų lygio :-D O pasirdo šitoj įlankėlėj visai gražu, tai kažkokios gėlės vandeninės, tai meldai suviešėję, lyg kitas mažas pasaulis būtų, lyg Amazone plaukt :gutgut :)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Plaukiojant valtyje šalta, toks jausmas lyg ruduo jau, tikiuos atšils dar ;-var-var. Nutirpsta kojos, tai nusprendžiam truputį pasivaikščiot krante, kad kojos visai nesiatrofuotų :-D Pabandom truputį nuo kranto pamėtyt, bet irgi nieko :liež-uvis

Paveikslėlis

Laikas jau po truputį spaudžia, tenka irkluotis namo taip ir nesulaukus kibimo, nu nieko atsimeniau senesnes žvejybas, kai pagauti ant spiningo kažką buvo didelis stebuklas. O tokia žvejyba padeda neišpuikti ir užtat labai džiaugtis kai po kelių nesėkmių pagauni kažką, va tada tai laimė ''plot

08.14 Naujos vietos apžiūrėjimas su spiningu rankose

Taip gavosi, kad sugalvojom tryse važiuoti į draugo sodą, kur mane labai viliojo upė Jiesia ''plot Atradę laiko visi nueinam iki upės, o pamatau, ko visai nesitikėjau. Upė buvo užtvekta, todėl apžėlus ir plati, mano akimis turėtų būti lydekų rojus :eek:

Paveikslėlis


:) Prisipučiam valtelę SeaHawk2 ir jau lėtai irstomės tarp žolių :) Draugui į rankas duodu plūdinę, o pats mėčiau spiningą, deja jau neturėjom daug laiko, nes atvažiavo draugo tėvai ir jau buvo laikas grįžti į Kauną. Pabandžiau šiektiek apmėtyti gražias vietas sukrėmis, guminukais ir grįžtant atgal užmečiau ir vobleriuką, bet deja taip kibimo ir nesulaukėm :?

Na nieko tikriausiai ryt važiuosiu į sodą, kur tikiuos marių žuvys mus pradžiugins :gutgut

Iki greito! :/braj;
 #397748   RytisJ
 19 Rgp 2012 19:05
Sveiki :)
Kagi ir vėl sugrįžtu prie marių. 5:00 ryto, lengvai atsikeliu , kaip visada keliauju į savo mielą vietą, su dugninėmis tikintis karšių. Atėjus į krantą pasitinka lėtai kylanti saulė.

Paveikslėlis

Greitai sudrėkinu ir išmaišau pašarą, užsimetu dugnines, sureguliuoju signalizatorius, įtempiu valą beždžionėlėmis ir ką beliko tik laukti kibimo :) Praeina valanda ir jokio judesio :neutral: Tenka permest meškeres ir vėl tikėtis sėkmės, ir sėkmė aplanko ''plot Labai atsargus kibimas, beždžionėlė lėtai leidžiasi po truputį neskubėdama ir tik staiga greitas šuolis į viršų kertu ir jaučiu, kad yra ;-var-var. Anksčiau tokių kibimų dažniausiai nepakirsdavau, nes kirsdavau nelaukęs kol beždžionėlė pradeda kilti. Atsargiai karšioką išvelku krantu :) Ir einu fotografuotis ;uolrait

Paveikslėlis

Einu nusifotografuoti kartu su žuvim jau užstatau laikmatį 10s, liko gal 2 sekundės ir žuvis kaip reikiant pasipurto ir krenta iš rankų.

Paveikslėlis

Ir taip gal keturis kartus :-D :-D , tiesiog nesugebėjau nulaikyti žuvies, o į žiaunas pirštų kišti nemėgstu, o nuotraukoje dar lašai matosi :-D Po kelių bandymų pavyksta išlaikyti, bet per fotografavimą trūko kelių akimirkų ir būtų išslydę, bet pavyko :-D :gutgut

Paveikslėlis

Po šito karšio sekė tyla iki maždaug 10 valandos, jau buvo labai karšta ir staiga vėl atsargus kibimas leidžiantis pamiršti karštį, vėl išlaukiu beždžionėlės kilimo ir kertu, kažkas jaučiasi :gutgut ''plot Ir pamatau karosiuką, bet užtat koks kuprotas, turbūt ešeriu apsimeta :-D

Paveikslėlis

Nieko ilgai nelaukęs leidžiu jį plaukti atgal :/braj;

Paveikslėlis

08.19 Sekmadienis

Vakare nusprendžiaut, kad verta pabandyti ir kitą rytą, taigi šį rytą jau keliuos sunkiau, bet vistiek reikia :-D Rytas debesuotas, vėsoka, tolumoje matosi saulė besibraunanti pro debesų paklodes.

Paveikslėlis

Ką kaip ir kiekvieną kartą maišau pašarą, statau kuoliukus ir užsimetu meškeres. Gana greitai nudžiugina kibimas, bet neilgam, nes pagavau ne tą ko tikėjaus, bet vis smagiau :)

Paveikslėlis

Ką su ja darysi, reikia paleisti :/braj;

Paveikslėlis

Taip vos permetu ištrauktą meškerę ir sulaukiu ir vėl labai atsargaus kibimo :gutgut ;uolrait Palaukiu kol beždžionėlė pradeda kilti, kirtimas ir jaučiu, kad sėdi kažkas rimtesnio už praeitą laimikį ''plot Na ką visai smagus karšiokas :koliorava

Paveikslėlis

Gražus karšiokas, įdegęs :)

Paveikslėlis

Tai tiek įspudžių nuo Kauno marių per šį savaitgalį :/braj;
 #399447   RytisJ
 23 Rgp 2012 21:54
Sveiki vėl grįžtu ;-)
Sugalvojom šiandien aplankyti Vaišvydavos karjerą su spiningais rankose ;-) Jau 4:30 ryte kėlėmės su mintim, kad bandysim Kauno marias, bet kaip paaiškėjo buvo nemažas vėjas ir kilo bangos. Taipat turėjom galimybę karjierą patyrinėti ir plaukiojant, nes aš pagrinde gaudau nuo kranto, todėl tai buvo kaip ir atsarginis planas, kadangi Kauno mariose nemažos bangelės ir vėjelis tai teko plaukti į karjerą.

Paveikslėlis

Prie karjiero atsidūrėme gana anksti apie 5:45 ryte. Dedu nedidelį, jau pasiteisinusį, Rapala vobleriuką ir plaukiame krantais ir bandome neilgai pavelkiauti :) Netrukus praplaukiant pro seklumėles pasirodo ir pirmieji laimikiai ''plot

Paveikslėlis

Ryte buvo gana vėsoka tai nebuvom prieš ir striukę, ir liemenę užsidėt :-D Kagi plaukiam toliau, ir vėl sega panašus ešeriokas :grin:

Paveikslėlis

Ešeriokai visi panašūs, todėl nieko daugiau nelieka kaip paleisti juos namo. :/braj;

Paveikslėlis

Apiplaukėm beveik pusę karjiero ir tokių ešeriokų antpuoliai baigėsi, laukiam ko nors rimtesnio ;uolrait Ir staiga tik spiningas linkteli, svoris šiektiek jaučiasi didesnis nei ešeriukų ir jau spardosi smagiau ;-var-var. Smagu, ankstyvas rytas ir jau turim vieną lydekute, bet ji nedidukė ir keliauja atgal namolio.

Paveikslėlis

Kaip visad nepavyksta nufotografuot paleidimo, rankose žuvies nenulaikau '''bum :-D O toks lydekaitės išsprūdimas priverčia ir nusijuokti :grin:

Paveikslėlis

Labai neužilgo ir vėl spiningą sukrato lydekelė ;-var-var. Šiektiek nenori pasiduoti, bet poto vistiek iškyla į paviršių ir pasiduoda ;-)

Paveikslėlis

Ši lydekaitė taipat nedidukė todėl paleidžiu, bet ir vėl pavyksta užfiksuot tik sūkurį :grin: Plaukiojam, velkiaujam, dangus pradeda niaukstytis.

Paveikslėlis

Daugiau labai nieko nepešę persinešam valtį į mažąjį karjieriuką, kur netikėtai sukimba ešeriokai ''plot Vos užsimetus ant velkės vobleriuką, nors atrodo ir nelabai yra kur plaukti, griebia ešeriokas ''plot

Paveikslėlis

Atrodė, kad ešeriokai visai išprotėjo, vos ne kiekvienu metimu kibimas, o pritraukus voblerį prie valties net kartais griebdavo nuo paviršiaus ;-var-var. Buvo labai smagu juos stebėti, kai gal 5 kvaileliai vandens paviršiuje stebi ir atakuoja plūduriuojantį vobleriuką :-D Gaila nepavyko įamžinti :grin: Išlindo ir saulė iš debesų, pasidarė netgi karšta taigi teko plaukiot tik su maikėmis :gutgut .

Paveikslėlis

Taip ir kelis centus nuskandinau, gerai kad prie žuvų ne po 2 ir ne po penkis litus dedu, o tai bent 10 litų būtų nuskendę :-D

Paveikslėlis

Visus ešeriukus paleidom ir plaukėm į krantą ir nešemės vėl viską į didijį karjierą :-D

Paveikslėlis

Besinešant valtį reikėjo užlipti į tokį nediduką moliną kalniuką, tai aš su molinais kedais kaip drėbiausi ant to molio, kad net gal 10 minučių nuo juoko prašnekėt negalėjau :-D :gutgut O didžiajam karjiere daugiau taip nieko ir nesugavome, todėl grįžom į krantą, kur mus užklupo lietus :mėlynvarla :-D

Paveikslėlis

Kagi nors ir sušlapom, bet buvom linksmi net dar norėjom laimę pabandyti mariose, prieš tai pasistiprinom, bet kaip paaiškėjo marios dar nenurimo :v-ar

Tai ką taip baigiu šį aprašimą, iki kito karto :/braj; :gutgut
 #399632   RytisJ
 24 Rgp 2012 15:13
Grįžimas į trasą ;uolrait ''plot
Po vakar dienos praleistos žvejojant karjiere, šiandien virė kraujas kaip norėjosi po ilgos pertraukos išbandyti sėkmę mariose, nes vakar buvo nelabai tinkamas oras užplaukti į mūsų vieteles ypač su rusiška guminuke :) Anksti ryte jau pajudame iš namų ir pasistiprinę degalinėje submarinais :-D , pučiame valtį ir ruošiamės į trasą. Paruošiam spiningus darbui, segamės liemenes ir pirmyn į marias :gutgut , dar kolkas tamsu, bet vos išplaukus draugo spiningėlis linkteli ir aname gale spardosi ešeriokas. Jau smagu, nes toks ešeriokas karjiere būtų turbūt jau vienas didesnių. Jau aušta rytas, darosi šviesiau ir staiga beplaukiant pro mūsų bandytas starkines vieteles vėl draugo spiningą supurto galingas smūgis, draugas jaučia, kad žuvis priešinasi gana smagiai ir žuviai pasirodžius pamatom vos ne ryklio peleką ir jau viskas aišku - šalvis ''plot Draugas pamatavo ir pasvėrė, 57cm ir 1,3kg gražuolis, kurį jis paleido atgal. ;uolrait Nuotaika pakyla, smagu jau turim neblogą žuviną ;-var-var. Viso veiksmo liudininkas liko šis kiras :grin: Tik labai pozuot kažkodėl nenorėjo :-D

Paveikslėlis

Plaukiant tolyn pagaliau kažkas supurto ir mano spiningą, po aršių smūgių suprantu, kad tai visai smagus ir gražus ešeriokas :gutgut :)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Tenka stipriai prisimerkti, kadangi saulė jau visu gražumu skverbiasi pro debesį ;uolrait :) Jau darosi šilčiau, nebetaip žvarbu, o todėl ir nuotaika geresnė. ;uolrait

Paveikslėlis

Plaukiam atgal, visgi galvojam, kad tikrai tikrai šiose vietose turim sugaut starkį, bet nespėjus daplaukti iki tų vietų vėl masalą griebia ešeriokas ;;yel

Paveikslėlis

Cha jau 3 - 2 aš pirmauju ''plot , nors taip ir pirmauju, kai draugas jau pagavęs tokį šalvį, o aš tik ešerius 'viarkt :-D Pravelkiavom pro tas vieteles, kur tikėjomės sulaukti bent vieno starkio išpuolio, bet.. deja. Bandėm ir džigaut ir velkiaut, bet šią dieną iš savo vietų starkio iškrapštyti mums nepavyko, gal dėl to, kad vanduo žemas, o gal ir dėl to, kad žvejot nemokam :-D Nuplaukėm dar ir į Vaišvydavos pusę, ten krantas nusėtas dugninėmis, žmonės laukia karšių :gutgut . Taip ir likau aš mažai ką pešęs, šiektiek draugui užpavydėjau, bet atsimeniau kaip man anksčiau sekės, o jam ne, tokia ta žvejyba, gerai kai pas tave fortūna, bet nereik pykti, kai ir kitam sekasi, o tau ne ;uolrait Tai štai tokie šiandienos rezultatėliai mano, o vanduo mariose žalias kaip reikiant :-D

Paveikslėlis

Iki kito sykio :/braj;
 #401216   RytisJ
 29 Rgp 2012 17:08
Sveiki gyvi! :/braj;
Kagi, kad ir kaip gaila vasara jau eina į pabaigą ir teks vėl sugrįžti į lagerius, tfu tai yra mokyklą :-D Bet vasara kolkas dar nesibaigė ir reikia ja džiaugtis ''plot ;uolrait Taigi džiaugiuosi ja ir aš, jau 4:30 ryte atsikėlęs, prasikrapštau akis, pavalgau ir jau girdžiu skambantį telefoną, kad manęs jau laukia ir laikas neštis visas šmutkes :) Prie vandens atsiduriam apie pusę šešių, prisipučiam valtį ir jau lėtai slystam vandens paviršiumi. Kyla rūkas, jau sunkiai įžiūriu bakeną, prie kurio ruošiamės inkaruotis ;;yel Ant velkės užmestų vobleriukų nieks net nepabando paragauti, kagi susiviniojam velkei išleistus valus ir jau dedam džigui paruoštus guminukus.

Paveikslėlis

Rūko debesėlis greitai praplaukia pro šoną, jau rudenėja, šaltos naktys, šaltas vėjas, turbūt ir žuvims nelabai jis prie širdies ;-) Lengvai džigauju ir staiga kažkas mano gumą paragauja ''plot O ten pasirodo ešerys, visai neprastas, atsargiai įsikeliu į valtį ir jau apsimiegojęs pozuoju prieš vieną paparacą :)

Paveikslėlis

Draugas pasveria dryžuotį - 240g, visai neblogas, žiemą jau toks ešeriecas nemažai gražių emocijų suteiktų :) Nieko bus tokių ir žiemą ešerių, vietas jau žinau, ko daugiau reikia, turbūt tik kliovo :-D Apie tai pamastęs gaunu rimtą stukt, net nesupratęs kas vyksta iš įpratimo pakertu ir tik poto suprantu, kad čia jau ne ešerys, laiko dugną ir nelabai nori kilti ;uolrait ;-var-var. Jau aš galvoju kiek kilogramų jis svers, o jis vis dar lėtai kyla nuo dugno ir jau vos vos likus iki valties tik cakt ir laisvas galvakablis 'viarkt :-D Negaliu patikėt, kad per savo kvailą makaulę paleidau tą žuviną '''bum Sunku atsigaut po tokios nesekmės, bet reikia, nes žinau, yra tikimybė pasikinkyt ir dar vieną dygliuotį :gutgut :) Tenka vėl mesti ir tikėtis to išsvajotojo starkio kibimo ir kol vis dar mintyse sukasi tas pabėgęs starkis mano meškerę papurto dar vienas žuveliokas. Iš spardymosi jau man aišku, kad tai bus ašariokas :) Pasitaško, pasitaško, bet vistiek pasiduoda ;uolrait Ir pagaliau suveikė papildomas kabliukas prie galvakablio, nors ir ne starkis, bet vistiek galvakablį puolė :)

Paveikslėlis

Jau smagiau, dar nepraėjus džiaugsmui po šitos žuvelės užkimba dar vienas ešerys ir man jau viskas aišku , kad atplaukė čia visas jų burys ''plot Traukiu aš jį kažkaip lengvai, nesipurto, nesispardo ir tik tarkšt ir nebėra nieko ant kabliuko :-D Metu dar kartą į tą pačią vietą ir vėl ten seka kibimas kaip metimas, tik nekekvienas sutinka pasilabint. Jau pavargo nugara sedėti ant suoliuko, išsitiesiu ant borto ir lengvai sau mėtau, cakt ir vėl kažką turiu ''plot Eilinis ešeriukas susidomėjęs mano guminuku.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Taip apmažėjus kibimui, nusprendžiam link kranto traukti, o iki jo dar nemažai irkluoti, tai ir baigiam žūklę. Norėjau dar ant kranto ešeriukus nufotografuoti, bet įsismėlino, tai vieną nuėjau nuplaut tai ir nemačiau aš jo daugiau :-D Tenka fotografuot šiuos du. :)

Paveikslėlis

Tai tenka ir likusius paleist, kur aš juos dėsiu :)

Paveikslėlis

Tai tiek iš manęs turbūt šia vasarą, nebent teks pažvejoti dar sykį, bet betkokiu atveju buvo smagu dalyvaut šiose varžybose ir tas noras nugalėti man padovanojo puikius laimikius ir puikią vasarą. Pagerinau savo kelis rekordus tai yra starkio, lydekos bei karšio. Taigi ačiū jums už šias varžybas, kurias tikiuos visada galėsiu pažiūrėti ir prisiminti smagias akimirkas.

Viso! :) :/braj;
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė