Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #362734   SauliusM
 16 Bal 2012 14:58
Agis rašė:Klubo veikla bus tokia, kokią norės matyti klubo nariai
zuvinsim Baltijos jura Kamciatkos krabais :yaaah!
:[anuol
 #362760   eLPi
 16 Bal 2012 15:53
Aš irgi mėgstu "Discovery" kanalą, ypač kai rodo filmuotą medžiagą apie pavojingiausią profesiją :-D
 #362811   SauliusM
 16 Bal 2012 18:22
eLPi rašė:Aš irgi mėgstu "Discovery" kanalą, ypač kai rodo filmuotą medžiagą apie pavojingiausią profesiją :-D
kai man buvo gal 9 nu gal 10 metu tai as pasto zenkliukus kolekcionavau ir turejau toki viena dideli pasto zenkliuka su labai graziu kamciatkos krabu. tai anuos nuo va tada ir atsimenu as ir jokiu Diskaveriu nebuvo tais laikais... nu nebent per kazkuri rusu kanala "v myre zyvotnyh" laida rode, ai nu dar buvo "klub putesetvinikov" ar kazkaip panasiai :roll:

klubo istatuose buvo kazkas ten apie jaunimo auklejima, tai vo jaunimas, galit sviestis:
http://www.youtube.com/watch?v=x0Fw2wj2 ... re=related
 #362869   Aurumas
 16 Bal 2012 20:04
hamis rašė: Paveikslėlis
klausimas. Jei E5 (mokescio laikotarpio nenurodziau) tai skaitysis kaip vienerims metams ar kritine klaida? :roll: O E3 langelyje nieko neįrašiau, nes skaitant pildymo instrukcija man taip sušvietė, kad nieko nereikia rašyti :roll: kažin užskaitys ar dar kartą pildyti?
 #362890   hamis
 16 Bal 2012 20:36
Net neisivaizduoju, ten kai pildai online gali tuo paciu ir klausima uzduoti per EDS VMI, jie atsakys kaip istikro viskas.
 #362900   Vaidis
 16 Bal 2012 20:47
Tai ir klaidas pasitikrint gali, jeiigu kas netvarkoje ar ne tam lange užpildyta, tai meta klaidą ir tokio prašymo nepriima.
 #363043   Agis
 17 Bal 2012 09:06
Netrukus ,forumo administracijos technikų dėka, bus sukurta tema išimtinai klubo nariams (kiti jos paprasčiausia nematys) kur galėsim matuotis maikėmis, trusikais, pasigirti kokią techniką prieš konkurentus naudosime per varžybas , kiek ir kaip prisidėsim prie forumo išlaikymo ar organizuojamų renginių ir visa kita, kas nėra oficialųs pranešimai ar atsakymai į klausimus iš šalies.Ne klubo narius manau tai neturėtų jaudinti ;-)
 #363052   SauliusM
 17 Bal 2012 09:16
o tai bus klubo nariam kazkoks statusas forume uzdetas?
nu tipo kaip bitej plius kad yra VIP narys? nu ta prasme po avataru kur yra uzsiregistravo, pranesimai, miestas, tai po apacia dar klubo nariam gal gali atsirast ir uzrasas klubo narys? tai visiem viskas aisku iskart bus.

beje, prisiminiau toki sena klausima, o tai jei nario mokesti susimokejei, tai jau nebebaninsit forume? :lol:
 #363056   Agis
 17 Bal 2012 09:22
Klubo įstatai ir forumo taisyklės tai visiškai skirtingi dalykai :!:
Ir tiesiog man net tokia mintis į galvą nešauna, kad bendraudami tarp savęs klubo nariai gali vienas kitą taip siundinėti, jog reikės taikyti forumo taisykles, čia jau tada reiktų skubiai šaukti Klubo administracijos pasitarimą dėl tolesnio tokio klubiečio likimo.
Dėl tų statusų, tai nežinau techninių galimybių, o ir manau, kad tai nėra aktualu, kalbantis, bendraujant forume su kitais žmonėmis.
Mano nuomone Klubietį turi pažinoti iš nuveiktų darbų, o ne iš prierašo po slapyvardžiu ;-)
 #363059   SauliusM
 17 Bal 2012 09:25
Agis rašė:Ir tiesiog man net tokia mintis į galvą nešauna, kad bendraudami tarp savęs klubo nariai gali vienas kitą taip siundinėti, jog reikės taikyti forumo taisykles, čia jau tada reiktų skubiai šaukti Klubo administracijos pasitarimą dėl tolesnio tokio klubiečio likimo.
tai negi to klausimo kai anksciau buvo svarstomi klubo klausimai nepameni? tik jis tuomkart ten kazkaip dar mandriau suformuluotas buvo, kad isvis nugriuk vietoj... :lol:
 #363063   Agis
 17 Bal 2012 09:33
Su amžiumi kietasis diskas užsineša, tai normalios vietos mažiau lieka, todėl tuščią vietą stengiuosi pasilikti tik naudingiems dalykams.Vat todėl kartais ir neprisimenu kas ten buvo galvoje ar kas kur ir ką rašė :lol: Juo labiau, kad kartais nauji sprendimai, naujos idėjos viską keičia, tai jeigu kur ką nors ir parašiau, tai buvo aktualu tik tuo momentu :lol:
Šiaip vienas iš geresnių būdų prajuokinti save, tai yra senų savo žinučių paskaitymas :lol: Kartais gali iš koto išgriūti pasiskaitęs koks buvai naivus arba protingas :-D
 #363069   SauliusM
 17 Bal 2012 09:46
Agis rašė:Su amžiumi kietasis diskas užsineša, tai normalios vietos mažiau lieka, todėl tuščią vietą stengiuosi pasilikti tik naudingiems dalykams.Vat todėl kartais ir neprisimenu kas ten buvo galvoje ar kas kur ir ką rašė :lol: Juo labiau, kad kartais nauji sprendimai, naujos idėjos viską keičia, tai jeigu kur ką nors ir parašiau, tai buvo aktualu tik tuo momentu :lol:
Šiaip vienas iš geresnių būdų prajuokinti save, tai yra senų savo žinučių paskaitymas :lol: Kartais gali iš koto išgriūti pasiskaitęs koks buvai naivus arba protingas :-D
tai jo jo... as cia kazkada buvau 10 metu senumo diskutuota tema atsivertes... :lol:
 #363550   Xrapas
 18 Bal 2012 08:10
Sky'us rašė:...2% galima skirti iki Geguzes 1 dienos...
Procentus pervedžiau, patvirtinimą gavau :/braj;
 #364959   Vitolis
 20 Bal 2012 10:02
Klubialiui šiandien 2% dovanojo mano jauna (vis dar :) )antroji pusė. iki 2013m. Patvirtinimą gavau :gutgut
 #364980   vyrgaz
 20 Bal 2012 10:47
O kur tas patvirtinimas turi ateiti? Į el. paštą ar EDS kur nors matosi?
Paskutinį kartą redagavo 1 vyrgaz. Iš viso redaguota 20 kartus.
 #364982   vyrgaz
 20 Bal 2012 10:53
Dabar pažiūrėjau EDS, rašo kad doroja mano duomenis..Gal spės sudorot iki 05.01.. :)
 #364983   hamis
 20 Bal 2012 10:54
Tai va man tas pats. Parasiau i VMI sakau kame reples? Atrase tipo viskas tvarkoj, gali uztrukti, bet jau ilgai trunka, nuo 12 dienos...
 #365196   Vitolis
 20 Bal 2012 21:02
vyrgaz rašė:Dabar pažiūrėjau EDS, rašo kad doroja mano duomenis..Gal spės sudorot iki 05.01.. :)
Svarbu, kad pridavei iki reikiamos datos. Pabaigojevisad taip būna, kad visi vėluojantys skuba suspėt :-D . Bet į EDS lyst nebereik. Ateina į paštą. Tik pasitikrinkit, ar ten pas juos pašto duomenys teisingi ir jei reik, atnaujinkit. Man davė atsakymą tą pačią dieną. Ir nesiparinkit. Jei būtų kas negerai užpildyta, iš kart būtumėt negalėję net nusiūst išmeta kaip klaidą. Jei priėmė, viskas OK :)
 #367929   renaldas
 28 Bal 2012 19:36
Uzpildzius deklaracija, ten virsui lango yra randonas sauktukas, nuspasukit ji visada ir ismes ar yra kokiu klaidu, jei nieko nemeta, reiskia esat protingi :-D
 #377863   okuma
 01 Bir 2012 11:14
gan normaliai as cia uzvelavau,bet... didziausi sveikinimai klubo ikurejams, nu ir pirmiems nariams ;-)
 #377893   Agis
 01 Bir 2012 13:24
Ačiū ačiū :/brazasista lauksim patarimų ir praktikos pasidalijimu gyvai :-D
 #377898   alkanas
 01 Bir 2012 13:51
Sveikinu klubą !!! bei esamus ir busimus klubiecius !!!
o zukles varzybas tik patys organizuosit per meetus ir pns ?
ar dalyvausite ir kitu klubu bei visokiu sportiniu organizaciju asociaciju rengiamose ? ar cia dar tik ateitis
 #377935   Agis
 01 Bir 2012 15:27
jau dalyvauja kur tik suspėja :lol:
 #378018   alkanas
 01 Bir 2012 20:05
hm, kazka praziopsojau :oops:
tai ieskot "zvejo tribunos" komandos reikia ? gal kokiose nors spiningavimo varzybose lsl, spiningavimas.lt, ar zemaitijos taures rengiamose dalyvauja ?
zodziu ar yra kur nors info apie klubo dalyvavima sportineje zukleje ?
 #378021   Agis
 01 Bir 2012 20:25
nu su spiningu dar nesišpagavo, bet vat vaikiai tiek jūroje nuo kranto tiek pas feederistus lankosi ir rungiasi, atsiras ir spiningo mėgėjų pasirungti, negi čempionui VIskontui čia ne lygis :lol: Pavasaris, startas dar neperseniausiai buvo, paskui visokie organizacinai reikalai, keletas varžybų,,,vis nėra laiko kam nors prisėsti ir surinkus medžiagą čia patalpinti informacijai, bet kada nors...aš kažkaip priskirtas spaudos klausimus atstovauti :-D ale tiek kol kas darbais užsivertęs, kad tikrai ne do rašinėlių rašymo man. :lol:
Patys nefotkina, o svetimų naudoti nesinori, tai kažkaip ir rašyti be vaizdelio nemiela.Jaučiu kol nesusuksiu kokį reportažėlį, tai ir nebus normalios info apie klubiečius :lol:
 #378305   okuma
 02 Bir 2012 19:14
Agis rašė:Ačiū ačiū :/brazasista lauksim patarimų ir praktikos pasidalijimu gyvai :-D
:-ou-je cia kaip ant aizbergo virsunes buvo? :lol:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė