Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #125426   subariux
 24 Bir 2009 19:50
Buvau vilhelmo kanale,suds ne zvejyba -1 eseriuks kaip 2 cigaretes ir raudiale tokia pat ir paliktas stovelis meskerei.Tauta greit sukas,po 15 min gryzau pasiimt ir neberadau,o atrode kad aplink nieks nezvejojo .
:shock: :lol:

 #125460   Trinx
 24 Bir 2009 22:39
pora savaiciu atostogu laike praleista prie kanalo. Rezultatai nelabai ispudingi: lynas puse kg, du karsiai 1,5kg, ant spiningo lydekos uodegos pamojavimas. Kanale darbuojas skrituliu megejai, viena valtis - 23 skrituliai, bent tiek suskaiciavau. Negaliu pakest skrituliuotoju.

 #125901   Trinx
 26 Bir 2009 22:59
vat, ką tik iš kanalo. Rezultate: draugo karšis tarp pusės ir tarp kilogramo, nukastas mano spiningo valas ( neturėjau pavadėlių..) ir pora plakiukų.. Smagu vakare pasiklausyt kai lydekos duodas palei lelijas :), gaila valties neturiu :neutral: tėvai nenuperka :lol:

 #128710   Justasst
 11 Lie 2009 17:30
Sveiki. Siom dienom zadu pavaziuot su dviratuku iki Vilhelmo kanalo. Praeitais metais pro tvora lindau, bet dabar kazkaip nebedrasu :lol: Bandysiu pavaziuot iki pirmo tilto (tik pasibaigus vandenvietei lyg ir). Gal galetumet kaip pradedanciajam patart ka pasirinkt? Pludine ar spiningas? Spiningu nesu niekada zvejojas, tai turetu buti gana idomu, bet svarbiausia pagauti ka nors. Taigi gal kas nesenai buvot ir pasiulytumet ant ko gaudyti ar i kokias zuvis orientuotis toje vietoje. Dekui ;-)

 #128735   Ceslovas
 11 Lie 2009 21:56
Toje vietoje labiau orientuokis su pludem, nes su spiningu geriau prie drevernos metyti. pradziai gali pasizaisti su raudem, plakiais ir t.t. Meskere geriau kad butu 3-4m bolonine ar seip koks ilgesnis botkotis :) nes zalumos ten nemazai tai butu patogiau gaudant nuo kranto. valas geriau 0.14 - 0.16mm. masalas muses lervos arba sliekai meslinukai, tesla . turetum pradziai pagaut koki plaki, raude, ar eseriuka :) . po keliu zvejybu apsiprasi tai jau pats matysi kaip ten ka daryti... ziurek veliau isigudrines ir karsiu ir lynu ir karosu pagausi :grin:

 #128826   Justasst
 12 Lie 2009 16:55
Buvau snd palekes siek tiek toliau uz pirmojo tilto, tai visiskai nieko gero :lol: Bandem musiu lervas, sliekus ir tesla. Ir kaip galima suprast nei vienas nepasiteisino. Rezultatas NET viena raude gal delno dydzio :oops: Ir dar visa diena keistus garsus leidusi rite visiskai "parejo". Siaip manau zuvu ten yra, bet gal zvejot nemokam :? Lekiu dar i kokia Minijos tema uzklaust, reikes gal dar ten pameginti. :lol:

 #131301   Ceslovas
 24 Lie 2009 20:31
buvom sendien ant vakaro su baniusa333 prie drevernos praspinigaut... reziume - ant mikriko viens sprindinis akusarikas.... Ai, dar radom lapusnykuose kazkieno dvi pludes nutrauktas :-D

 #132898   Trinx
 06 Rgp 2009 23:14
siandien prabandziau, rezultate - kuoja, donkes neziurejau, ant gyvos zuveles bandziau pagaut lydy, tuscia :?

 #135976   Edebisi
 25 Rgp 2009 23:05
nieko gero kanale, auksles plakiukai kuojikes. pries savaite sake karsiu linu papuldavo o daba tuscia :roll:

 #138600   Ceslovas
 07 Rgs 2009 09:27
Pries pora dienu buvau kanale, tai vapsie nei krust plude. Vanduo ziaurei skaidrus. gaudziau ilankelej prie vodakackos. einant jau namo , ai galvoju paziuresiu kaip ten tie kanaliukai kur is vodakackos iseina... nueinu ant tiltuko, vanduo irgi kiaurai dugna matai, o ten kokia 15-20 tokiu krasnapiorku ,nu minimum kokie 500g... bet spejau tik kokia 5 sekundes paspoksot ir dingo visos :(

 #140841   redlinet
 16 Rgs 2009 20:02
Siandien dviese bandem vandentiekio teritorijoi pludine.bet vien tik smulkme.gaudem ant slieko ir manu teslos nedaejus ilankeles(nuo miesto puses).veliau pabandem ir iki ilankeles nueit.ji ziauriai uzelus,zvejot neimanoma.buvau ir spina pasemes,pameciau valandike.bet nieko,nors lydekos jau medzioja mailiu,nemazai kur vartesi.labai mazai vietos kur galima laisvai prieit prie vandens kad nebutu leliju,zoliu ir meldu.draugas nebloga eseri pagavo ant teslos :grin: turbut laaabai isalkes buvo :-D Tai vienintele sugauta "imama" zuvis sia zvejyba :(

 #140845   .....-=tadis=-.....
 16 Rgs 2009 20:26
siandien buvau su draugais paspinigauti 5valandas pavaiksiojom po tvoras palandziojom :) dar viena blizgute praganiau :oops: bet nieko nepagavom :cry:

 #142114   Mantukas
 22 Rgs 2009 15:14
Sekmadieni buvau nuvaziaves i kanala paziuret kas gero, zuvis sokineja mailiu gaudo, o kad kiptu tai net nesvajok. Prasedejus 4 val pagavau 1 kuoja. Turiu viena ideja gal pasisert kokias 2-4 dienas ir tada megint. Bandziau ir su gyvu masalu, tai pasiteisino 2 kartus tik pakirst nespejau. :( kaip seksis parasysiu gal kas ir uzlips ant kablio. :grin:

 #144244   Tortas
 03 Spa 2009 12:13
Siaip tas kanalas gan ydomus atsimenu vasara su draugu ,varai 3dienas nieko nepagauni , paskui varai 3dienas tai vis 1 -2 lydekos .Zuvies ten tikrai yra , tik jau labai "Protinga" :D ,siap yra ten ir dydeliu lydeku ,atsimenu nuo kranto ten sunkiai , bet pagauni , kelis sykius buvom su valtym tai per viduris metai voblerius , tai karc nuo karto kimba geros , ten ir mano rekortas yra 3,400kg lydis .Siaip zvejoju as ten dazniausiai uz vandentieko kur tas tiltas sugriuves , ir eini sau ramiai pasivaiksciodamas .Esu mates kai senukai ir samuku nekukliu pagauna nakty ant donkiu ten .Kiek as ten esu pastebejes svarbiausias ten atitaikyt laika , nes ne syky yra buve metai is peties 3-4h ir nei krapst .
Jeigu kas galvosit neuzilgo su dviraciais ar taip pasivaikciot su spinai palei kanala brukstelkis zinute , visada maloniau su kolekom . :D

 #145235   cesius
 08 Spa 2009 17:11
Siandien nelabai kibo eseriai, tik 3 kg pririnkau :roll:

 #146712   redlinet
 16 Spa 2009 18:50
Si vakara pats buvau i kanala nulekes pametyt,bet nieko isvis :cry: .zvejojau nuo 17.00 h iki 19.00 h vandentiekio teritorijoj.keliose vietose kazkas mailiu gainiojo.

 #146786   redlinet
 17 Spa 2009 15:12
Praeitais metais as dvirati i masina isimeciau,nuvaziavau iki medinio sugriuvusio tilto ir nuo ten myniau palei pakrante metydamas.penkias lydekas pagavau,bet visos ant legalumo ribos :( As turiu uomeny tai kad su dviraciu ten pracekint geras vietas imanoma :) O jei mint nuo namu su dviraciu,tai kojelems butu ka veikt.. :-D

 #146927   wwuuxx
 18 Spa 2009 14:54
Sveiki, as ir megstu pavaziuoti ligi vilhelmo kanalo pazvejoti, bet siemet visiskai niekas ten nekimba. tiek si tiek praeita sestadieni buvau pametyt ties antru tiltu, bet nuo ryto 8 iki 12 ne vieno kibimo neturejau, atrodo kad ten jokia zuvis negyvena :? Vakar plaukiojau su valtele prie antro tilto kur medziu daug vandeni privirte, tai tikejaus bent kibimu sulaukti, ismeginau viska ka turejau ir guminukus ir blizges ir voblerius ir visiskai nieko... :(

 #146929   cesius
 18 Spa 2009 15:15
Jau trys dienos kaip lydekom badas, kas pataikys po tokiu kataklizmu nuvaryt tai turetu smagiai atmust rankas :cool:
Reikejo eseriu ieskot prie antro tilto gali ir graziu rast :!:

 #147079   wwuuxx
 19 Spa 2009 13:45
Reikes pabandyt paieskot kai parsivesiu normale valti :cool: O sendien bandziau skrituliu uzmest ce vienam mazam ezeriukyje, tai nuo 9 iki 1 valandos ne kibimo, nors daznai as juos tampiau is vienos vietos i kita, bet vejas labai didelis tai nelabai smagu buvo :cry:

 #147080   cesius
 19 Spa 2009 13:47
Skrituliai tinginiams :grin: ir mesininkams :grin:

 #148623   Trinx
 27 Spa 2009 22:12
6h bandymas lydekos galva pamatyt bergzdzias :neutral: teks vazinet po kintu kanalus ar kur..

 #148624   subariux
 27 Spa 2009 22:22
Nu praita sav diedukas ant gyvos kanale vadakackos teritorijoj paeme 3,5 kg lydy.Kazi kaip ten su eseriais?

 #148634   krioklis
 28 Spa 2009 01:04
Siandien buvau uz tilto 7 eseriai nuo 200 iki 400gr ir vienas lydekiukas apie 1kg guminukas salotinis ir baltas su raudona nugara per 4 valandas dar koie 6 kibimai nerealizuoti

 #149270   subariux
 30 Spa 2009 10:39
O tai gaudai ne su mikromasalais,su riperiukais ar tvisteriukais,kokio ilgio mazdaug?As uzvakar nuo 10 iki 16 val prameciau tuos tepaliniu spalvu mikrikus ir nieko.Paskui su kitu spinu jau tvirtesniu uzdejes blizge dvieju spalvu,tokia "kibs"varine su bronzos intarpu is antro metimo ikirtau lydekioka kokiu 500gr.Gerai kad lengvai kablys issikabino,tai auga jis toliau.

 #150063   Ceslovas
 03 Lap 2009 18:23
Tam kanale su vobleriais geriausiai vasara, kai apzele viskas yra gaudyti. Bent jau as kiek esu bades su jais , tai susirasdavau tarp lapushnyku tokius "prahodus", tiesesnius, kad pravest eitu neuzkabinant zoliu, tai kelis lydekius esu taip pagaves. Su voblikais dar aplink tiltu polius gerai yra apmetyt, tenais daznai pasiraso neblogi eseriai. bet cia labiau vasara...
O dabar kai zoliu nebera, tai is savo patirties ir is kitu sutiktu zveju sneku, labiau su tvisteriais visi linke metyti. (ta prasme, kad labiau guma pasiteisina)
 #185233   Vytalis
 08 Bal 2010 16:21
uzvakar buvau su veliku nuvaziaves prie to kanalo tai ten zmones traukia eseriukus viens dedas pilna kibira prisitraukes buvo vienas kitas ir didesnis buvo. o gaude ant pludines su slieku
 #185235   Skumbrotas
 08 Bal 2010 16:25
Ceslovas rašė:Klisupej nieks nebandet ... ?
Kaimynas šiandien buvo nuvažiavęs, sakė pavėlavo, vietos nebegavo kur atsistot :neutral:
 #185884   subariux
 10 Bal 2010 11:03
Pazystamas buvo kanalo pradzioj,malku ilankoj uzvakar tai sake plakiai beproto jame ir karsiai.
 #186141   subariux
 11 Bal 2010 20:23
Sian buvau numynes iki tos malku ilankos ir :/nek :/bd-d/el :donknow' :!fig! ,bet tie kas uzvakar buvo patvirtino,kad kibo juodai,o ir pazystamas sake kuriuo tikrai tikiu.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė