Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #94560   Razbainykas
 31 Sau 2009 21:49
Taigi, praitą savaitę teko tris kart aplankyt Draseikius. Oro salygos buvo panašios, lengvas atlydys. Slegis palaipsniui kylantis. Pirmą dieną apie 20 šimtagramių ešeriokų ir viena padori kuoja. Antrą dieną persimečiau į didesnius gylius. Rezultatai: vienas rimtesnis puskilinis ešerys, keli šimtagramiai ir kelios nedidelės kuojytės. Trečia diena: tarp gylio ir sėkliaus šeši ešeriai po pora šimtų gramų.
Išvada: kuo giliau tuo rečiau kimba, bet žuvys stambesnės. :)

 #94601   Raupsuotas
 01 Vas 2009 11:19
Maža pataisa :!: Lampėdžio karjieras jau eilę metų vadinamas Lampėdžio ežeru.Dar ir dabar dalis žvejų šito nežino, bet tai nieko nuostabaus.Sakoma - įpratimas aršiau prigimimoPaveikslėlis

 #94679   Razbainykas
 01 Vas 2009 20:32
Įdomu prieš kasant karjerą ten jau buvo koks ežeriukas ar šiaip čia pradėjo karjerą ežeru vadint? :grin:

 #94862   Raupsuotas
 02 Vas 2009 17:50
Razbainykas rašė:Įdomu prieš kasant karjerą ten jau buvo koks ežeriukas ar šiaip čia pradėjo karjerą ežeru vadint? :grin:
Atsakau.Jis daug metų buvo vadinamas Lampėdžių karjieru.Tačiau matyt dėl to kad yra nuolat žuvinamas, ar dėl savo dydžio (kuris primena ežerą) ar dar dėl kokios kitos priežasties jam buvo suteiktas ežero statusas ir pavadinimas - ežeras Lampėdis.Beje tai vienintelis vandens telkinys kuriame gamtosauga reikalauja daryti nerštavietes.Ko nepasakysi apie Striunos ar Pajiesio tvenkiniusPaveikslėlis

 #94868   evaldas123
 02 Vas 2009 18:38
LABAI ALKANAS rašė:
Razbainykas rašė:Įdomu prieš kasant karjerą ten jau buvo koks ežeriukas ar šiaip čia pradėjo karjerą ežeru vadint? :grin:
Atsakau.Jis daug metų buvo vadinamas Lampėdžių karjieru.Tačiau matyt dėl to kad yra nuolat žuvinamas, ar dėl savo dydžio (kuris primena ežerą) ar dar dėl kokios kitos priežasties jam buvo suteiktas ežero statusas ir pavadinimas - ežeras Lampėdis.Beje tai vienintelis vandens telkinys kuriame gamtosauga reikalauja daryti nerštavietes.Ko nepasakysi apie Striunos ar Pajiesio tvenkiniusPaveikslėlis
na pirma karta girdziu,kad lampedziu karjeras butu EZERU vadinamas.... :-D

 #94871   Raupsuotas
 02 Vas 2009 18:50
Nežinojimas nieko juk nekeičia :oops: Malonu, dabar žinositePaveikslėlis

 #94949   Razbainykas
 03 Vas 2009 08:24
LABAI ALKANAS rašė:
Razbainykas rašė:Įdomu prieš kasant karjerą ten jau buvo koks ežeriukas ar šiaip čia pradėjo karjerą ežeru vadint? :grin:
"...Tačiau matyt dėl to kad yra nuolat žuvinamas..."Paveikslėlis
Gal žinai daugiau ir gali papasakot plačiau. Kokios žuvys ir kada?

 #95157   Raupsuotas
 03 Vas 2009 17:56
Ne paslaptis, kad viskas kas męt tik brangsta, o ir nupirkti dar nėra paprasta.Tarkim sterkų lervutės didelis deficitas ir kaina nemaža.Lampėdžio ežeras kaip kuriais metais potvynio metu susisiekia su Nemunu.Mano galva tai ir gerai, ir blogai.Gerai tai, kad yra proga pasipyldyti žuvimi kuri įplaukia, o kas liečia įžuvinimą tai būtų gerai, kad tie "pinigėliai" niekur neišplauktų.Tutiu mintyje ne būtinai tais metais, bet ir po metų ar keliolikos.Žuvinamas Lampėdis karosų, lydekaičių mailiumi.Geriau būtų sterkų mailiukas, bet priežastis jau minėjau.Aš pats asmeniškai ten žvejoti nemėgstu nes esu upių žmogus ir mano meilė - Rusnės sala su savo upėmis, upeliaisPaveikslėlis
 #120570   Raupsuotas
 30 Geg 2009 17:49
2val. praleistos Gaizenu tv. su penkiuke.Gylis 3m. pludele 1.25g kabliukas gamakatsu 16numerio. Kilogramas Zvejo takas"universalus" jauko + juodzemio 300g ir + 100g pinku.Rezultatas 3kg graziu kuoju ir 8 delniniai karsiukai

 #121637   Intras
 04 Bir 2009 17:44
nezinau mes irgi buvom nuleke paspiningauti tai per dvi valanadas dviese neturejom nei kliovo,pora eseriuku buvo atsiveja masala ir tiek,sutik tris ribokus kurie zvejojo per nakty tai rezultatas gal 10 meksriuku pas juos ir nieko rimto,bet kitoj pusej tvenkinio kazkoks briedis buvo primetes skrituliu tai viena lydekiuka iseme per ta laika kol metem :twisted:

 #125470   Raupsuotas
 25 Bir 2009 06:00
Tris kartus lietus bandė nuvyti mane nuo kranto, bet nepavyko.Geras skėtis ir šilta apranga leido žvejoti kiek tik širdis geidžia.Trys su puse valandos ir 4 geri kilogramai graziu kuoju ir "neužaugų"karšiukų kurių svoris reto kurio viršijo 300g.Gylis 1.8m, plūdelė 1.25g kabliukas Trabuco 16 numeris.Jaukas "Sensas" karšis, kepiniai, kopra + 100g pinkų.Karšiukų ir kuojų santykis 50:50.Kaimynai mirkino slieką, kukurūzą ir musės lervas.Sakė iš vakaro dar pagavo, o šiandien nematė net kybio.Iš ryto gerai kibo ant kvietuko, o po lietaus ant musės lervų.Abiem atvejais žvejojau prie pat dugno nes pakėlus sistemėlę praktiškai nekiboPaveikslėlis

 #126371   johhnie
 29 Bir 2009 11:50
reikes varyt ateinanti savaitgali ,buvau praeitais metais ten per naktele tai kliovas neyspudingas bet traukia dar karteli ten mane,reiks tik leidima isiimt :grin: planas buvo sestadieni ten nulekt bet nuklydom biski kitur y noreikiskiu balas :grin:
 #161608   Raupsuotas
 27 Gru 2009 11:10
Net trys išeiginės dienos tikrai manau ne vieną sugundė pabandyti laimę ant ledo.Aš taip pat buvau vienas iš tų kurie bandė laimę.Kadangi tai buvo mano sezono atidarymas todėl per porą dienų išbandžiau net keletą balų Kauno apylinkėse - Bernatonių, Krivėnų ir Pogynės.Iš anksto turiu pasakyti, kad su balta žuvimi "kalbos aplamai neradau", o ešerių kelis centimetrus didesnių mažesnių keletą dešimčių sugavau. Bet tai ir viskas.
Paveikslėlis

Kiek geriau pasiteisino varinės spalvos avižėle nors nebuvo ignoruojama ir geltona spalva.Žuvis ne agresyvi, kybiai atsargūs, beto labai eketė eketei buvo nelygi kybio atžvilgiu.Vienose nieko, kitose po 10vnt. pavykdavo ištraukti.Jei dar ne lietūs, vanduo ant ledo būtų buvę puse bėdos tačiau kada viskas susideda į krūvą tai kaip čia pasakius.....
Žodžiu sezoną atidariau, pažvejojau, alkį nuraminau ir lauksiu vėsesnių orų.
P.S.Pabendravus su kitais Kauno berniukais visi maždaug tokios ar pn. nuomonės apie žvejybą šiomis dienomis pakaunės balosePaveikslėlis
 #161663   LAURUX
 27 Gru 2009 20:04
siguti, o gaizenuose negaudai? as ten pernai gan gerai pazvejojau ;uolrait
 #161993   Raupsuotas
 30 Gru 2009 08:05
Tiesiog net net nezinau :roll: Kad man tie Gaizenai kaz kaip :-vimt ziema nelimpa - jau toki mazi eseriukai 'viarkt Nebent stoti ant 8-9m gylio ir tiketis kokio karsiuko ;-) Va stai vasara ten jo, kai niekur nekimba tai ten visada pagausi :gutgut As aplamai ziema silpnai zvejoju,turiu keleta mielu balu ten ir tupiu :koliorava Paveikslėlis
 #165396   Razbainykas
 13 Sau 2010 21:02
Drąseikių karjeras vakar nuo 9 iki 15val.
Apie 20 sprindinių ešeriukų ir vienas 200gr kupriukas, pora kuojų. Tiesa adrenalino suteikė užkibusi lydeka, kuriai padovanojau volframinį pasidabruotą auskarą :-D
Drąseikių karjeras šiandien nuo 11 iki 15val.
Gaudžiau tik blizgute. Rezultatai: 30 ešeriukų kurių tarpe keli šimtagramiai. Nors adrenalino šiandien jau nebesuteikė, bet buvo įveikta lydeka ''plot tiesa... piršto dydžio :-D
 #168825   Raupsuotas
 28 Sau 2010 08:12
Šiemet per tuos šalčius kaž kaip ypatingai daug žvejoti neteko, bet kad ir tos pačios išvykos labai jau menkos.Teko apvažiuoti ir išbandyti tikrai ne vieną Kauno balą, bet arba aš žvejoti dar neišmokau, arba tikrai šiemet su žiemos kybiu prastai :ks> Gal kam geriau sekasi, gausesnius laimikius sugauti pavyksta :?: Aš nekalbu apie Kauno marias.Parašykite, kurią balą Kauno rajone būtų galima išskirti šiemet kaip gausesnę savo laimikiais :?: Aš šiemet dar tokios neradau :lol: Paveikslėlis
 #172865   dedukas
 16 Vas 2010 17:50
sveiki gal zinot tvenkiniu nuo kauno iki 50 kilu actumu.kur butu galima netik pazvejot bet ir pagaut pavasari graziu karosu ar seip baltos zuves.nes kaune tai tuscia.jai nesunku parasykt kur gaudet ka pagavot ant ko.su dugninem ar pludinem. :ks>
 #172943   Raupsuotas
 17 Vas 2010 08:01
Na tai labai jau didelis diapozonas 50km.Ziema siemet ir as negirdejau, kas kas laimikiais girtusi, bet pavasari tai daug kur gali pazvejoti normaliai.Klausimas kur konkreciai yra kiek sudetingas nes zuvis ne paukstis kuris grizta i savo namus tiksliu adresu.Manau atejus pavasariui pats ir pamatysi pagal zveju susiburimo vietas kur ta zuvis stoves.Tai liecia ir upes ir Kauno balas jei kalbame apie karosusPaveikslėlis
 #175310   pyvesinis
 27 Vas 2010 21:13
Sveiki, gal kas pastaruoju metu bande suviliot zuvi Gaizenu tv. ar Zemkes prudukuose? :) noreciau suzinot ar ka rimtesnio pagaunate, nes as jau prarandu vilti ten pagaut ka bent jau imamo, vis sportiniai zuveliokai :D
 #211591   vyrgaz
 03 Rgp 2010 11:15
Dragz1L rašė:Kas žvejoja Pociūnų arba Pajiesio tvenkiniuose? :) kaip ten reikalai ? kas kimba? :)
Mano gimtine netoli pociunu tvenkinio..Meskeres jame mirkau jau apie 15 metu..dar ir dabar bent karta i savaite tenainas nuvaziuoju..Dazniausiai zvejoju pavakarem, nuo 17 iki 21 val, fideriuku, per vakara mano pasiulytu dzikuciu susidomi ir i kranta parkeliauja 15-20 karsiuku, kuoju..Aisku visi jie tik iki 500 gramu..Pagrindines zuklavietes ties Vigiu kaimu, ties Pociunu miskeliu prie buvusios pirties, ir ties uztvanka..Savaitgaliais zveju davelnia privaziuoja..Geriausia meskerioti darbo dienomis pavakarem, arba jei savaitgali tai anksti ryte dar pries ausra raik vieta uzsiimti (oi kap 8 km su dvirkom lekdavom patamsi prie to tvenkinio meskerioti, mhm..)..Pagrindinis zuvu asortimentas- karsiai, kuojos, bet yra ir stambiu karpiu (draugelis mano buvo karpius isimyjejes, parom sededavo, tik parazitas visus pagautus parselius suvalgydavo), pries koki 10 metu vienas pilietis sitam tvenkiny "uzkliovino" 16 kg amura, net per korsako laida foto rode..Taip pat yra eseriu, lydeku, starkiu (pastarieji laikosi ties uztvanka..Kadais tevas su pludine ant slieko viena mazdaug 1kg ziopli pagavo..muset labai alkanas buvo..) Is asmenines patirties: dugnine zvejoju netoli kranto-20-30 metru (tvenkinys tolygiai gileja, todel sveisti is visos sveikatos nera reikalo), masalai- muses lervos, pasaras- jei su stipriu anyzio kvapu- tuntas kuoju garantuotas, jei bet koks lenkiskas miksiukas- ir karsiukai ir kuojikes susigundo..Pastaruoju metu rezgu minti ismegyt didelius kabliukus, kad smulkme negalmetu uzsikabint, gal koki stambesni egzemplioriu suviliosiu..
 #217433   andriukas
 02 Rgs 2010 17:41
pajiesio tvenkiny tai spiningauti yra mirtis, tik pavasary sugebejau islupti 1.5kg ir 1.7kg lydekas, daugiau kolkas nej vieno kliovo.... laukiu kol dar atves vanduo, gal prades imti, visos didziausios pagaunamos buna prie rato :) :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė