Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai

 #23518   spiridonas
 08 Vas 2007 10:51
siandiena isigyjau, geras daiktas ant ledo, ar kas kuo nors panasiais naudojates? :roll:
Paveikslėlis

 #23520   Gintasas1
 08 Vas 2007 10:56
Čia tipo antkelis :shock: Manau jis naudojamas kas daugiau blizgiauja :?:

 #23523   spiridonas
 08 Vas 2007 11:00
antkelis. na manau kad daugiau naudoja kas marmiskiauja ;-) ir ypas kas laksto kaip patrakes nuo dziurkes prie dziurkes. Ypac tas aktuolu per varzybas. Atklupejus kokias trys valandasant ledo, nors ir su porolonais , vakare vos paeiti eidavo :shock:

 #23528   kamstis
 08 Vas 2007 11:57
:grin: As jau pora metu kai tokia amunicija naudoju,liuks dalykas ;-)

 #23530   Scorpas
 08 Vas 2007 12:11
Spiridonai, gal ir geras daiktas tie antkeliai, pernai nenusipirkau, o šiemet gal reiks pasižvalgyti. Va pernai gaudant kuojas Galvėje su dviem plūdinukėm ir viena su sargeliu kai kibdavo aktyviau tai tik atsiklaupus suspėdava visas laiku "aptarnauti". O ir stintaujant tai turėtų būt geras daiktas, tik pernai po tavo šilto sutikimo man "gerai" buvo ir be tų antkelių. ;-) :-D

 #23612   kliovas
 09 Vas 2007 01:51
spiridonai, chia skirtas statyboms o ne zvejybai :-D .naudoja ivairiu grindu instaliuotojai chia statuose.Bet ko gero lietuviai sugalvoja pritaikyti ir kitose srityse.Kiek beje kainuoja lietuvoj?
pas mane ice armor kelnese yra ir keliuose ir ant shiknos paralonai, nemanau kad tie antkeliai labai patogu ypac zvejyboje kai dirzeliai verzia.

http://www.icearmor.com/icearmor_blue.html

 #23620   Dzukeliz
 09 Vas 2007 08:24
Druzbanas tuos antkelius naudoja super dalykas ypach stintose ::liux
ash ir niekaip neprisiruoshiu anu isigyt :roll:

 #43649   Lydekiuks
 25 Lap 2007 13:01
Gal ir liuks dalykas...Kur ju buna pirkti? Nes noretusi isbandyti

 #43665   djxz
 25 Lap 2007 19:20
Sporto prekiu parduotuvese paieskok. :roll:

 #43666   Agis
 25 Lap 2007 19:27
Ne sporto prekiu, o darbo rubu parduotuvese arba ten, kur pardavinejami yrankiai plyteliu klojimui :!:

 #43728   tuomahaukas
 26 Lap 2007 14:51
Mieravaus ir tuos, ir anuos, su abiem "pasimeldžiau" parduotuvėse atsiklaupęs :lol: Man labiau patiko iš "senukų", statybininkams - ten antkelis plokščias.
Ar neslidinėja ant ledo tie riedutininkų antkeliai ? :roll:

 #43750   Vitolis
 26 Lap 2007 23:13
Hookaz rašė:http://arsenal.lt/lt/katalogas/images/u ... 014106.jpg
man sitie :gutgut tik niekaip neprisiruosiu gyvai ju paciupinet nuvaryt :)
Vo cia ideja. Antkeliai tikrai reikalingi. Manau jie ne kalnus ir kainuoja. Busiu sostinej, butinai uzsuksiu i parduotuve ,,Armijai ir civiliams"

 #43751   Hookaz
 26 Lap 2007 23:17
Vitolis rašė:
Hookaz rašė:http://arsenal.lt/lt/katalogas/images/u ... 014106.jpg
man sitie :gutgut tik niekaip neprisiruosiu gyvai ju paciupinet nuvaryt :)
Vo cia ideja. Antkeliai tikrai reikalingi. Manau jie ne kalnus ir kainuoja. Busiu sostinej, butinai uzsuksiu i parduotuve ,,Armijai ir civiliams"
butent sitie tai 65Lt kainuoja...o jei maximose ar senukuose kokiu tai ir po 20 manau rast galima butu :roll:

 #43760   spiridonas
 27 Lap 2007 09:10
Vitolis rašė: Vo cia ideja. Antkeliai tikrai reikalingi. Manau jie ne kalnus ir kainuoja. Busiu sostinej, butinai uzsuksiu i parduotuve ,,Armijai ir civiliams"
stintaujant ir esant labai aktyviam kibimui, taip pat sie antkeliai naudingi.
maniskiai pirkti darbo rubu parduotuveje, berods 35ar 39 lt mokejau. per meeta jau kazkam demonstravau ant plyteliu kaip per desimtasias sekundes dalis is pozicijos "stoveti" pereinu i pozicija "Teve musu" , pabandykite tai atlikti be ankeliu :-D
 #164433   petkiuks
 11 Sau 2010 11:21
sakykit kokias uzuovejas naudojant ant ledo kad butu galima greitai pasistatyt,o rikalui esant persinest i kita vieta,ziurejau tipo pirkti,bet ziuriu kad su tom palapinem uzims laiko statinetis,ir kainos :shock:
 #164999   petkiuks
 12 Sau 2010 18:11
pas mane kostiumas :gutgut
 #165343   Urlys
 13 Sau 2010 19:04
Užuovėjos klausimas ir man aktuolus, ypač ant marių gaudant iki vėlumos. Du metus tampiausi žieminę palapinę ir tik šiemet išdrįsau ją pasistatyti. Turiu pasakyti komfortas - nepriligs jokie rūbai, bet kol sugalvojau kaip pritvirtinti standartinius kablius(palapinė komplektuojama jais) virvėms tvirtinti, kol prispaudžiau apkasdamas palapinės apačią, sulužo karkaso vienas iš stiklo pluošto strypelių. Kai reikėjo surinkti palapinę, pasikankinau lupdamas kablius (ištraukiau beveik tiesius). Vienu žodžių grįžes namo sėdau studijuoti alpinistinės įrangos, ten radau ledsriegius (http://www.montismagia.lt/sport/category/37/) - puikus dalykas palapinės pagrindui ir lynams tvirtinti tačiau kaina nuo 115 iki 165 litų už vnt., gal kas nor susidūrėte su panašiom problemomis, įdomu būtu sužinoti kaip sprendžiate jas?
 #165350   Gedasas
 13 Sau 2010 19:34
Urlys rašė: gal kas nor susidūrėte su panašiom problemomis, įdomu būtu sužinoti kaip sprendžiate jas?
as pabandyciau paprastus medsriegius varztus 8-10 mm diametro ir ilgio apie 80-100 mm, varzto galva 13-14 mm, jami treciotke su galvute ir legvai pakalus i leda turetum isukt, vieno varzto kaina apie 1 lt
 #165510   sonca
 14 Sau 2010 08:47
Senukuose yra pirkt tokių samariezų, bet jie jau lenkti būna, tokie kaip šestigranikas ir ilgesnioji dalis su sriegiu, jie skirti paveikslam ir pan. pakabinti. Mano bendradarbis naudoja tokius ir nesuka galvos, lengvai susisuka į ledą, patogu užkabint virvę. Jų būna įvairių dydžių.
 #166300   petkiuks
 16 Sau 2010 15:48
tai krc imu savao vasarine zvejybine palapinuke,nusiperku varstu is senuku ir visks bus ok ;-var-var.
 #166364   Urlys
 16 Sau 2010 20:46
Taigi šiandien išbandžiau Jusų patarimą dėl žieminės palapinės tvirtinimo "samariezais", turiu patvirtinti tai įmanoma :grin: , bet tai ne idialas. Pirma kol Senukuose nesukvietė konciliumo tol niekaip negalėjo moteriškės suprasti kokių samariezu man reikia. Tam, kad nevargtu kiti iš karto prašykite "samariezų medžiui". Nusipirkau 125x6 "samariezus" - per ilgi, per pus gali būti trumpesni laiko gerai, bet sukant skaldo ledą, reikėtų grąžtelio platesnio už stripelį, tačiau tokių tikriausiai nebūna. Palapine dviejų metrų auksčio išlaikė be problemų nors vėjas vos nelankstė jos.
Išbandžiau žvakes, keturios ženkliai pašildo orą ir sukuria intimą, jei dar kryžių virš palapinės tai ir pamokslą galima būtu kokį susakyti, žinoma apie tai kaip pagavai - paleisk :grin: .
 #166416   Airis
 17 Sau 2010 10:04
tie gsp55-70 ir yra su placiu grazteliu, neskaldo ledo isukant.reikejo foruma paskaityti.
 #166524   Urlys
 17 Sau 2010 19:55
Maniau, kad man pasiūlys varijantus iš kurių galėsiu išsirinkti, bet kai paprašiau dižiausius "samariezus" tai tik tuos tepasiūlė. Sekanti karą reikės į "Senukus" eiti užsirašius konkretaus modelio kodą (tikriausiai GSP 70 prekybininkui ką nos reiškia?).
 #176924   rolandas99
 07 Kov 2010 20:00
:-:help! Tikriausiai čia klausiu. Jei nepataikiau, prašau perkelkite. Kokius akinius dėvite žvejodami žiemą? Vakar pamiršau, šiandiena, kad ir pasiemiau, jau vėlu buvo. Savijauta panaši, kai svogūną pjaustęs, ar virines be skydelio 'viarkt Prašau pasidalinkite patirtimi,pastebėjimais, pasiūlikite. Mano tokie "poloroid" su kietom kojelėm, vien tai diskonfortą žiema sukelia. Užsidėjai, užsimaukšlinai kepurę ir po valandos ausų nebejauti. Užsidedi ant kepurės, kojelės išsižergia ir saulės atspindžiai nuo sniego, "kerta" kaip lazeris. Optimalus variantas būtų, žiemai vasarai ,tie patys :roll:
 #176936   Tironas
 07 Kov 2010 20:57
as tampau VISION. bent jau esu tikras del lesiu kokybes ir UV filtru. pliuas mano placiam veideliui VISION BRUTAL puikiai tinka.
labaoi geris yra SUNAKTIV akiniaipilkus (rekomenduoju pilkus lesius), ta prasme fotochrominiai. dabar kaip tik akcija SALMO pardei jiems.
 #230572   Tanius
 04 Lap 2010 19:16
Vis mastau siai ziemai isigyti vietoj neskestancio kostiumo (kuriais pigesniais asmeniskai netikiu) ta savaime prisipuciancia lieminike ant kaklo, kazkur teko matyt kompaktisku, nedideliu.. Gal yra zinanciu apytiksliai ju kainu? Kokie butu pliusai, minusai? ;-)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė