Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #177681   somasas
 10 Kov 2010 22:58
Tai kad ir taip ten nekas su tais kibimais :/nek kelios lydekos eseriokai ir karosu begale, tai jei koks karosas ir uzdus po ledu tai net nepajusit :grin: nu bent jau as nesu mates kad ten daugiau kas ka pagautu :roll:
 #177684   somasas
 10 Kov 2010 23:24
Lietuvoje dažna verslinė žuvis, paplitusi ežeruose ir upėse. Paprastai sugaunama 25-35 cm, 0,5-2,0 kg. Atsparus deguonies trūkumui. Tai galesim vel semti tuos karosus :ruko
 #181943   hamis
 29 Kov 2010 15:44
nera ten ka semti :-D ten kazkas gera investicija vejais stumdo. namelis yra, gamta visai nieko. reikia tik noro, daug dalgiu, suoliuku, pavesiniu ir aisku keliu centu :-D
siais metais ten bus isvis spyga, nes ziema buvom nuvare, tai ten net zmoniu nebuvo. nemanau, kad leda kas ten priziurejo, nebent kokie "ypatingi brakonieriai" bande laime.
 #182047   somasas
 29 Kov 2010 22:03
Nu nzn kaip kas supranta zodi semimas, kiek buvau vasara tai niekada nenusivyliau, ir kiek matydavau kiek kolegos pagauna tai man atrodo norma kai per 3-6h pritraukiu apie 50 delninuku ir didesniu, bet aisku zvejas zvejui nelygus. Kitiem gal cia mazoka, bet man svarbiausia gerai praleistas laikas su chebrike, Niekada nesu sedejes visos paros uz kuria privercia susimoketi :-ug Investicija tai tikrai gera sutinku ;uolrait bet kad ir tas pats dedukas kuris ten buna TINGINYS net apie ta savo troba net neapsipjauna zoles, hmmm ir ka jis ten veikia per dienu dienas :ruko atsimenu dar sia vasara sake kad irengineja pavesine uz namo zvejams bet kai as ten nuejau paziuret tai graudu pasidare :superšokas ir dar kai isvaziuoja zvejai tai nueina i zuklaviete ir susirenka butelius esu mates savo akim :grin: O suolas 1 ar 2 tai yra ten paciam gale bet kad ten ir tie patys zolese paskende :/nek
 #182218   hamis
 30 Kov 2010 13:38
anksciau tie tvenkiniai buvo petriko. dbr kiek zinau juos pardave neaisku kam. tas diedukas ten ale priziuretojas, bet jis man rodos priziuri tik gerkle :-D kas del delninuku, patikek paprastuose rusnes kanaluose kur perspjauti gali per valanda daugiau prigaudysi nei per diena ten :-D
na as tikiu gal ir kokios 6 lydekos yra per visus prudus sudejus :-D
karosu temoj buvau ikeles foto is tokios seiles rusnej kur kulversti darydamas net nesuslapciau ir tai alu gerdamas sugebejau pasmirgeliuoti ir taip kelias dienas is eiles. jau tu karosu net nebeimdavom. tiesiog sportas buvo juos zvejoti. :-D

Paveikslėlis

tai ten varyti ir dar 30lt plakt - nesamone.
sutinku jei butu gamta sutvarkyta atvaziuoti, pailseti, kad ir su seima draugais tikrai smagu butu.
labai apleista ir dar labiau del to gaila.
 #206576   Memelis
 02 Lie 2010 13:07
Sveiki, gal kas kartais buvot ten? Kaip rezultatai, galvojam gal reiktų savaitgalį nulėkt ten?
 #207082   geduxxx222
 08 Lie 2010 09:05
Sveiki. vaziuovavau ten gana daznai, bet po sio savaitgalio manau tai paskutinis kartas. nuvyle savininku toks atsainumas.siulau nevaziuoti ten isvis niekam gal sutvarkys aplinka. nereikes bristi per dziungles. yra vienas keliukas ir tai baisus ir veda i dumblynus. buvau pirmadieni tai sunervino. :mėlynvarla
atvaziavus isejo kaip visada kazkoks neaiskus. ko paklausi to negausi. nulupo po 30 Lt. uz valty 10, bet patys ju nuomoti neturi, o kaip zinot, kas yra ten buve, be valties ten sunkoka kaikur.paskui kazka pradejo kliedeti kad kazkur draustinis bet kur nezino net pats. brolis spiningavo, per visa diena ne kibimo. mes su tevuku bandeme prisibrauti per dziungles iki kanalo, bet deje gera pusdieni pazvejojus zuvies daug bet laimikis kaip virsuj kolegos nuotraukoje. zodziu nei pailsejom nei pagavom. bet 30 Lt.
P.s. cia tik mano nuomone. nuvaziuosit ir pamatysit. bet norint pamatyti teks pakloti 30 lt ''plot
 #207096   Memelis
 08 Lie 2010 09:51
Su chebra buvom iš sekmadienio į pirmadienį. Tai jaučiu čia buvo paskutinis kartas. Galėtų apsitvarkyt biški.
 #207361   diego
 09 Lie 2010 08:04
Memelis rašė:Su chebra buvom iš sekmadienio į pirmadienį. Tai jaučiu čia buvo paskutinis kartas. Galėtų apsitvarkyt biški.
a tiek daug pridirbot??? :lol:
 #296408   Rimask
 30 Lie 2011 14:03
Pirma karta ir as aplankiau siuos tvenkinius.
Kazkokia katastrofa vaizdelis :/nek
Tvenkiniai dar priklauso Petrikiui, klausiau kodel taip apleisti, sake, kad ornitologinis draustinis, tad iki rudens net kieme zoles pjauti negalima...
Kibo, bet tikrai ne tos zuvys del kuriu reiktu moket pinigus ir sedeti sabakstyne. Pagavom tik karosu ir tai didziausi iki 0.5kg...
Nei uz Aciu ten kojos nekelciau daugiau...
O zveju savaitgaliais daug...
 #503789   vyga
 31 Rgp 2013 12:52
Rimask rašė:...Kazkokia katastrofa vaizdelis...
Buvau ten nuvažiavęs pirmadienį- vaizdelis nepasikeitęs :e:e Kaina irgi nepasikeitusi- 30Lt + 10Lt už valtį. Patampiau valtį iš vieno kanalo į kitą, bandžiau paspiningauti- per porą valandų tik vienas ešerys pasikabino. Po to ant plūdinės persimečiau- tik nedideli karosiukai visai užmigti neleidžia. Be manęs dar keli optimistai entuziastai žvejojo, bet irgi beveik tuščiai :!fig! . Tikrai yra daug nemokamų geresnių ir malonesnės aplinkos vietų žvejybai, nebevažiuosiu ir aš ten :n.nee: ...
Paveikslėlis Paveikslėlis
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė