Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #99499   Ignelis
 25 Vas 2009 00:58
raudziu zuklej buvo vienais metais uzeje tikrai neralus kibimas, po 50vnt ir daugiau motininiu (kaip as vadinu) ejopagauti.., :) ir keista kad kibimasuzejes buvone ilankelese o atviro vandens plotuose, pavasariais ilankelese buna susitelke daug lydeku tai vengdavau kazhkajp, o kiek ir bandes buvau tj lb nepasitvirtino. o atviruose plotuose jau pora metu kaip nebandziau gaudyti tixlingai :?

 #125133   saivaras
 22 Bir 2009 14:18
"Eldoradas" :grin: "patikrintas" dugninėmis sekmadienį ties Pilsupiais.
rezultatai: 2 palaidotos dugininių sistemos ir žuvies 0. Kitiems kapojo plakiukai...

Gyliai :twisted: už 2 m/2m

Reiks su smecholotu praplaukti...

 #125142   Ignelis
 22 Bir 2009 14:39
na man plakiuku retai kada pasisekdavo pagauti :grin: pagrinde mazhi karsiukai 100/200g. ju betkada galima prisilupti :lol: ir gale zvejybos jautiesi kaip kox sportininkas :-D :-D :-D is cerpoko 50 "sausaruriu" atgal i vandeni pildamas :-D o tjp tj karsiu pagauti labai sunku yra... :twisted: i sezona tik po keleta zhvejybu man normaliu iseidavo toj uztvankoj, gaudydavau gyliuose apie 8/10m. panashus atstumas ir nuo kranto :lol:

 #127834   saivaras
 07 Lie 2009 21:58
Savaitgalį pasmexalotinau aplink Pilsupius. Vietomis rodo žuvį. kur bandžiau nekibo, - kaip kažkas rašė baltai žuviai reikia 4 dienas po kibirą pilti :) . super gylių neradau (max 10,1 m) vidutiniškai 5-7 m. labai staigiai gylėja ties krantais.

AA prisikabino, jog a/m palikta arčiau nei 25 m iki telkinio (betonuotoje aikštelėje).

AA dirba idėjinis darbuotojas, sutarti neina...

Gauvau laiškelį su foto... parašyta 5 m. iki vandens telkinio.
apsimokėjau

 #130831   saivaras
 21 Lie 2009 18:53
Išsiaiškinau vandens telkinys neatsigavęs po vandens nuleidimo.

sužinojau, jog kažkada buvo bandyta "Eldoradą" žuvinti net upėtakiais (nepasiteisino - per šilta).

 #130837   Ignelis
 21 Lie 2009 19:44
ta prasme kai state elektrine ir buvo nuleisti kokie 4m is 12 metru..? ;-) as uz keliu km nuo tos uztvankos gyvenau, nemanau ishtikruju kad tai turejo itakos dabartiniam tos uztvankos buviui. nes dar priesh jos nuleidima nko gero jau nebebuvo..., staigaus pokycio kazkokio tikrai nepastebedavau, o gaudydavau joi kiekviena savaite po jkelis kartus

 #138186   Stabas
 05 Rgs 2009 11:12
taip sioj uztvankoj yra visko Pats esu mates kaip banginiai sokineja tai net maudytis noras praeina :) o seip tai, kai paskutini karta buvau tai gryzau tusciom. Ir su valtim krantus apiplaukiau, bet nieko nepaciupau

 #146341   rimosius
 14 Spa 2009 15:55
Sveiki,09.10.13d.nuo ausros iki 15val.dviese siningavom is valties,rezultatas 00.I darba leidom sukres,vartikles,guminukus, voblerius,mikromasalus ir nei grybst! netgi 13diena negelbejo.

 #146367   Ignelis
 14 Spa 2009 18:09
kurioj vietoi bandet..? dbr sheip eina tik reik znot kur ir kaip... rudeni ten vartikles dideles ir vobleriai giluminiai, ant dideliu skardziu shlaitu... ;-)
 #198620   Ignelis
 21 Geg 2010 18:08
ash buvau siemet po draudimo, tokioi ziauru spaudima patiriancioi ilankelei..., ;-) tai per 3 valandas tuscia... o tu pats shale gyveni gal kur..?
 #198756   Aiwarez
 22 Geg 2010 19:31
aš Kaune, bet uošvija Kėdainiai ir šeip vienas pažystamas pastoviai ten važiuoja lydekaut kiek žinau, tai neturėtų būti ten miręs reikalas ;)
Ignelis rašė:ash buvau siemet po draudimo, tokioi ziauru spaudima patiriancioi ilankelei..., ;-) tai per 3 valandas tuscia... o tu pats shale gyveni gal kur..?
 #206871   Aiwarez
 06 Lie 2010 12:04
gal kas buvote paskutiniu metu?
planuoju kitą savaitę bandyti laimę su spiningu ten
 #212322   Ignelis
 06 Rgp 2010 11:57
karsiai ten visada kimba ir ju daug.... :) tiek kad ju karsiais pavadinti negalima..., o jei ngiriuose sugebi rast motininiu karsiu, tai vadinas pazenges jau esi.... :ruko man per sezona max 5zhukles nusisekdavo, kai laimikiai budavo kilogramo ir didesni. o taip tu sausaruriu 30vnt ir daugiau pagaut nera visai sudetinga.... ;-) didesniu karsiu ieskodavau 7/11m gylyje.... uz skardzio...
 #224593   Ignelis
 05 Spa 2010 10:13
5ieni nuo anxtyvo ryto iki sutemu supausi angiriu uztvankoje... ;-) pradedant skinderiskio parku ir aukshtyn... ;-) mikromasalais ir viskuo ka turejau, na pimas vaizdas kaip ir visada... puciu valti, skaiciuoju svetimus skritulius kurie kaip supratau buvo palikti per nakti, skaiciavau kol pameciau skaiciu, kokie 35 buvo :roll: is ju gal 8/9 matesi virte, pro viena virtusi plaukdamas nesusilaikiau ir isimeciau i valt, kitam gale buvo starkiokas kokiu 800gr. na ir taip atplakiau vandeni 10valandu kranto nemates :lol: rezultate 3nelegalus lydekiukai :roll: ant spino. ant mikriku vienas paspruko su auskaru, na ir eseriu... ;-) tiesa ieshkoti sekesi laabai sunkiai.., tradicines spalvos rezultato nedave, tik flegmetishkas vilkimas dugnu, ir prie pat krantu, tai iskrapstem koki15vnt nuo 200/400gr. neispudingai lyginant kiek laiko zvejojom... :roll: va uztat persalau ir apie zvejyba kokia savaite net minciu neturesiu
 #224598   Ignelis
 05 Spa 2010 10:41
apsivogsiu dar nekarta, pasiseke kad visu nesurinkau :evil: tinkla i krumus imetes juk nesiskaitai vagiu ::hai-bai o cia panashu... apie 11val atpaluke ir tu skrituliu savininkai, benzininis varikliukas, puse velnio valtele, is tu virtusiu skrituliu sake istrauke 4 ar 5 nelegalkas nustipusias ... :evil: is bendravimo padorus vyrai pasirode, nu bet elgesys..... :/nek :/nek sekanti karta skubesiu ne zvejot, o skritulius rinkti panashu vaizda pamates, ir i krumus :gutgut
 #224610   sonca
 05 Spa 2010 11:01
Ir man nepatinka, kai KET pažeidinėja, bet dėl to nebadau padangų. Bet tai Tu paėmei tik vieną, o ne kas viršija legalų kiekį, be to imdamas dar nežinojai keliese statė ir ar tai MŽT pažeidimas.
 #224618   Ignelis
 05 Spa 2010 11:15
cia jau vyniojimas i vata..., gailiuosi kad nesirinkau 30vnt. buciau grazu lauziuka susikures... :gutgut o tas silkes buc galejes seimininkui iteikt... :gutgut sonca bene ten pats buvai..? :roll: ket su zvejyba nieko bendro neturi uztektu visiems vietos, nereiketu ir ket pazeidineti, o va ant vandens visiems vietos sociai..., tik poreikiai kaip ishbadejusiu... 5m atgal ir daugiau, ash ten ne vienos nelegalios lydekos nebuvau pagaves, visos budavo nuo 1kg ir daugiau.. paskutiniu metu dydziai zenkliai sumazheje..., arba tik taip man papuola :-vimt
 #224623   sonca
 05 Spa 2010 11:35
Nei aš ten buvau nei mano ten skrituliai. Ne kartą buvo akcentuota mintis reikšti taip, kad nekiltų abejonių, dabar nuskambėjo kaip vagystė.
No offence Igneli.
 #224641   Agis
 05 Spa 2010 13:00
Vadovautis reikia sveiku protu, o ne emocijomis ir netapsite pažeidėjais, kurie kartais statomi į vieną eilę kartu su tikraisiais gamtos niokotojais.

21. Jei prie žūklės įrankių nėra savininko, valdytojo ar naudotojo, įrankius iki jų priklausomybės išaiškinimo nustatyta tvarka gali paimti aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai ar kiti įstatymų įgalioti pareigūnai.
 #224651   vava
 05 Spa 2010 13:28
o kaip tada , Agi, pakomentuotum tinklu pjaustyma?
 #224652   Ignelis
 05 Spa 2010 13:31
nu visi rasot giriates kiek tinklu supjaustet ir ranka vienas kitam spaudziat :roll: znau as ta istrauka atmintinai... garantuoju kad kiekvienas butumet dar ne taip pasielge, istikruju pasirodzius tiem skritulininkam buvo piktesniu keslu... bet kai priplaukus prie ju vyrai pradejo juokaut, mandagiai bendraut ir visai nepanashus i tipinius brakonierius, tai tik pagailo ju, kad smegenys dar minkshtos... baigiam ne itema... :/nek
 #224660   Agis
 05 Spa 2010 13:49
vava rašė:o kaip tada , Agi, pakomentuotum tinklu pjaustyma?
Taisyklės rašo ir apie tinklų išėmimą
11.2. išimti iš vandens telkinių verslinės žvejybos įrankius ir žuvis iš jų. Asmenys, pastebėję vandens telkinyje Aplinkos ministerijos nustatyta tvarka nepažymėtus draudžiamus žvejybos įrankius, neišimdami jų iš vandens, praneša apie tai aplinkos apsaugos pareigūnams;

Aš komentuoti galiu įvairiai, tačiau kaip moderatorius negaliu neperspėti parašiusiojo žinutę apie jo pačio daromus nusižengimus tom pačiom MŽT.
Tokia čia mano pareiga :donknow'
 #283719   henri
 21 Geg 2011 21:36
'''bum 10d geguzes buvau prie ustvankos su dugninem kibimo neturejau :-niak' :-niak' -h-
 #284665   Rudolfas
 26 Geg 2011 10:12
ankstoka dar su dugninem sesti kazkur nuo birzelio vidurio jau jau po biski galima kruteti, nes kolkas vanduo neisiles kadangi gyliai nemazi.
 #296123   Aiwarez
 28 Lie 2011 17:59
vakar pravelkiauta 18-22val., rezultatas baronkinis, tik 2 ešerukai
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė