Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #216195   tidass
 28 Rgp 2010 22:19
siandien ir as mosavau spininga levens upeje, kol vire perlines kruopos, brinko karpinis pasaras..
gaudziau neilgiau 1.5 valandos, 5 lydekiukscius pavyko pajudinti.. jos geriau nei eseriukai kimba! ir beabejo, visi krokodiliukai grizo is kur pagauti.. ;uolrait
Paveikslėlis

Paveikslėlis

su karpiais buvo prasciau.. 2 kibimai, ir abu karpiai dabar tikriausiai plaukioja su sistemom burnoj.. nutruko abu su viskuo.. '''bum '''bum kadangi ju neistraukiau tai galiu pasakyti.. o buvo tooooookieee!!!!!!!!!! :grin: (isties nemazi)
 #216207   MINDULE
 29 Rgp 2010 04:39
Shio ryto pasivaikschiojimas... Smulkmes nedesiu, chia pora grazhesniu dryziu:

Pirmasis 6:03am, 19inch'u (48.25cm)
Paveikslėlis
Plaukia atgalios: http://img827.imageshack.us/i/sspx0831.mp4/

Antrasis 7:05am, 17inch'u (43.2cm)
Paveikslėlis
Plaukia atgalios: http://img521.imageshack.us/i/sspx0850.mp4/


To saturnas (ir visiem kitiem del nelegalaus zhuvies dydzhio kelimo i foruma): Ir kaip tau shie du dryzhuotieji pateikti virshuje? Atrodo normalaus dydzhio, vis delto virsh 40cm, vienas ish ju beveik 50cm, turetu virsh 1.5kg buuti... Tik va abu jie yra nelegalai, nes limitas jiems 28inch'ai (71.12cm)... Gal tada geriau prikelkime visa foruma tokiu pizduku, kurie vos uzh blizge didesni:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Shitie bent jau legalus, galima 10 namo parsinesti iki 12inch'u dydzhio, ir dar 5 kurie turi buti virsh 12... (Daily Possession Limits (Number of Fish): 15 No more than 10 of which shall be less than 12" TL)
 #216218   Intras
 29 Rgp 2010 09:47
Kaip ir sakiau sendien sutelkiau demesy federiukui. Zvejojau dviem meskerem,viena su karmuske kita be,visi kibimai ir pagautos zuvys tik su karmuske ir tik ant slieko,nors buvo siulyta dzikas,kukuruzas,kvietukas ir visos zuvys pagautos viena paskui kita iki 7 ryto,veliau absoliuciai nei baks.
http://a.imageshack.us/img237/8693/p8300282.jpg
http://a.imageshack.us/img837/2971/p8300283.jpg
 #216831   tidass
 31 Rgp 2010 20:56
nezinau biciuliai ar tai jusu atzvilgiu nelaimikis, bet as uzskaitau kaip nardymo laimiki.. :) surinkau viska per siuos metus.. taip kad zukles parduotuveje guminuku nepamenu kada pirkau.. viskas rasta Panevezio tvenkiniuose, siesartyje, alause. :) kartais tenka rasti po 4 - 6 guminukus su pavadeliais ir galvakabliais vienu metu! :)
Paveikslėlis
90% masalu yra rasti!
 #217157   andriukas
 01 Rgs 2010 20:53
siandien zvejyba nesumauta. pagaliau :D 2.2kg 70cm labai kuda, mazai svere, skrandukas tuscias buvo :)
kibimas labai idomus, draugo tevas patare ten zvejot taip, didele blizge, uzmeti, palauki kol ant dugno seda, tada staigu kirtima ir trauki, = akuras pabandziau ir yra iskarto po patempimo nuo dugno :)
Zvejota= kauno r. netoli roku, taip vadinama "kareiviu uztvanka" yra ten egzemplioriu iki 14kg na bent buvo pagave siais metais :)




Paveikslėlis

Prierašas nuo administracijos :
Labai prašome prieš dedant viso dydžio nuotrauką ją sumažinti iki 640x480.Jeigu yra noras, kad nuotrauką būtų galima pamatyti visu dydžiu tada kopijuokite tą eilutę, kuria įkeliama tik maža nuotraukėlė, o paspaudus ant jos atsidaro visu dydžiu.

Paveikslėlis
 #217163   selmis
 01 Rgs 2010 21:39
Usoriai pagauti Nemune 2010.08.09- 2010.08.16 spiningu.Masalas riperiukai ir twisteriukai ant sistemeliu.
Paveikslėlis
usorius 6kg

Paveikslėlis
Usorius 4.8kg

Paveikslėlis
Usoriai 4.3kg ir 1.9kg

Paveikslėlis
Usorius 2.2kg
 #217254   dainiuška
 02 Rgs 2010 10:28
Šiemet išbraidžiau daug pakrančių beieškant laumžirgio lervų, per sietelį persijojau daugybę dumblo, į kriaukles ar stiklus supjaustytos rankos - tik smulkmena, juk taip norisi anam gale pajausti šio upių garvežio jėgą... Išbandžiau daug naujų ir patikrintų vietų, buvau ir Selmio valdose (jis tikras Selmis - man iš po pat panosės vieną ištraukė, kai tuo tarpu pats kibimo neturėjau :lol: ), Nemuno gelmėse palikau daug svarelių, kabliukų, sukoriau daugybę kilometrų, tačiau pasigirti neturiu kuom... Sėkmė kažkur nusisukusi - nepamenu tokio nesėkmingo sezono :roll:
Ūsoriai tylėjo iki šio pirmadienio ;-) Pasiėmiau į žūklę dvi meškeres: vieną - subtilesnę, kad pagaudyti ant žirnio kuojas, kitą - jau rimtą, užgrūdintą, taip sakant, rimtam laimikiui skirtą ;uolrait Ir atsitik tu man taip, kad pats pirmasis metimas "kuojine" meškere žirnį pataisė tiesiai ūsoriui po nosimi... :ruko Tiek laukta, tikėtasi, o užkimba ant to meškerykočio, su kuriuo nesu pasiruošęs jį ištraukti :v-ar Kova su 0,15 mm skersmens pavadėliu ilgai netruko, ūsuočius ramiai nuplaukė savo keliais su auskaru lūpoje :mėlynvarla Et... Jau kai nesekasi, tai nesekasi, kitaip nebus. Tačiau visgi už valandėlės išsijudino "rimtasis" meškerykotis - ūsas... Bet dydis tai toks juokingas, kaip ir mano pastangos šiemet jį sugauti :-D Fortūna pilnu "veidu" man atsukusi sėdimąją :hrd

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Nieko, svarbu, kad išsiaiškinta vieta, kur jų galiu rasti, tad reportažų (tikiuosi) bus daugiau... ;-)
 #217785   JustasM
 03 Rgs 2010 17:13
Ką tik iš žvejybos, apturėjau du kliovus tokius :shock:
Žodžiu vienas atsikabino neiškilias iš paviršiaus.. o smūgiai kokie buvo, tikrai jutau kad ten dryžius pagal priešinamasi, o antras jau ir pasirodė.. pirma karta tokį mačiau, turejo eiti virš pusantro kilo tikrai, prie kranto esančias žoles įlindo ir neišejo iškrapštyti :(
o tolimesni buvo standartiniai ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #218193   selmis
 05 Rgs 2010 15:28
Papuole sia vasara Nemune ir grazesnis karsiukas. Masalas kukuruzas, svoris 2.7kg
Paveikslėlis
 #218194   netikras
 05 Rgs 2010 15:31
....cia penktadieni Nemune ties Juros upes ziotimis....

Paveikslėlis


...sn nekibo...bet tusciom negryzau.... :icon_rolleyes:


Paveikslėlis
 #219417   Guru
 09 Rgs 2010 11:58
Didžiausias ešeriukas pagautas plūdinuke, 285gr.

Paveikslėlis
 #219791   Edosius
 10 Rgs 2010 09:44
Vakar smagiai pasivaikščiojau upeliu porą valandėlių iki krepšinio.. :v-ar
Kibo puikiai, tiek ant guminės varlės tiek ant pieno spalvos guminės virpės. Turėjau netoli dešimt kibimų, ištraukiau dvi, viena arti kylo keliavo namolio paaugįti, sekanti bezmeną privertė sustoti ties dviem kg. Keletas nusipurtė arti kojų, nebuvo nei vienos neūžaugos, visos standartinės sukosi apie kylą, tad kimba gerai, agresyviai, varlėm kojas nukandžioja, žuvelėm uodegas nuraižo, vienu žodžiu reik eit žvejot ;-var-var.
Paveikslėlis
 #220012   selmis
 10 Rgs 2010 21:10
Dar keletas nuotraukeliu is sios vasaros mano laimikiu serijos....

Laimikiai zemaitijoje. Karpiukas 2.6kg
Paveikslėlis
Ten pat veidrodinis apie 1.5kg
Paveikslėlis
Meskerine smulkme nemune. Sapaliokai iki 400gr ir kuojos..
Paveikslėlis
Tikriausiai gausiausias vieno ryto meskerinis laimikis. Kuojos sapaliokai plakiai. Viso apie 10 kg
Paveikslėlis
Keletas sapalioku ir mekniuku iki 500gr spiningu....
Paveikslėlis
Buta ne vien sapalioku...pasitaike ir graziu mekniuku apie 1.5kg ir kartais viena kita grazesne lydekaite
Paveikslėlis
Dar vienoje baloje zemaitijoje neblogai kibo karosiukai iki 500gr
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na o nemune su meskere kaip visada...kuojos plakiukai ir sapaliukai...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Spiningu nemune sia vasara neblogai kibo rainieji...kartais iki 400gr pasitaikydavo
Paveikslėlis
Kartais tik tokie net ant dideliu guminuku
Paveikslėlis
Taciau visa vasara nebuvo imanoma atsiginti nuo smulkiu lydekaiciu iki 500gr...kibo kaip paselusios, kandziojo guminukus, ir ne viena susizalojo taip kad teko net paimti....
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Nors dideliui nebuvo bet sapaliukai spiningu tikrai labai azartiska....
Paveikslėlis
Grazus sapaliokai kibo ir meskere...
Paveikslėlis
Mazai sia vasara pasitaike didesniu lydekaiciu kaip si 3.3kg
Paveikslėlis
Karsiu su meskere praktiskai is vis nebuvo bet nebuvo ir visiskas nulis....
Paveikslėlis
O maloniausia man spiningu suvilioti usiukus....nors ir negausiai sia vasara papuole bet uz tai neblogu dydziu...
Paveikslėlis
Sis nenaudelis sulauze mano spininga. 4.8kg
Paveikslėlis
6kg
Paveikslėlis
http://lh6.ggpht.com/_6mF4jmVPTS8/TGBI7 ... G_2379.JPG
Papuole ir keletas mazesniu usiuku gal po 2kg. Taigi tokia ta mano zvejybine vasarele....bet kaip be zuvies skanestu....
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Tai tiek trumpai prisimenant sia vasara....
 #220311   MINDULE
 12 Rgs 2010 23:42
Vakar prie vandenyno valandziuke pasivaisciojau:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Cia tas pats zuviukas abejose foto, mano pirmasis Scub (aka Porgy - visi taria kaip "pogy"). Pagauta ant stintos gabaliuko...
 #221208   MINDULE
 17 Rgs 2010 02:22
Na ka, sezonas atidarytas:

Vienintele ish 9 pakirstu kuri ishlipo i kranta (39inchai = 99cm):
Paveikslėlis


Draugas ish 2 pakirstu ishtrauke tik viena ir ta pati pasirode 29inchu (73.66cm) Brown Trout:
Paveikslėlis


Sorry del foto kokybes, lijo ir dariau senu telefonu... Gal ryt bus geresne diena...
 #221437   MINDULE
 18 Rgs 2010 18:57
Na va, truputi atsigavau po vakar zhvejybos ir keliones namo, shtai kelios foto...

Pirma ishtraukta, vel 39inch'ai (99cm):
Paveikslėlis
ir paleista: http://www.youtube.com/watch?v=-xrvXxtVLdg

Chia trechioji istraukta (kazkur apie 32inchus - pamechiau metra):
Paveikslėlis

O chia tai kas ishvazhiavo namo (ne pas mane, bet kai mano ishtrauktos...):
Paveikslėlis

Paveikslėlis



Igneli, pirmoj dienos pusej kolukio nebuvo, chia foto tau kaip atrodo upe tuo metu, antroj dienos pusesj prisirinko, nes vis del to penktadienis ir zhmones suvazhiavo savaitgaliui.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
 #221451   MINDULE
 18 Rgs 2010 20:22
Benai, tai jei kada buusiu savaitgali, imesiu shiu metu foto (o cia pernai: http://www.facebook.com/photo.php?pid=5 ... 0213606153), kai zhvejai stovi kas metra... Tada suprasi... O shiaip tai valai painiojasi (gal ne taip dazhnai kaip galvoji, bet buuna) ir bjauriausia kai per ta minia reikia zhuvi prasivesti, o tau ant valo meta, nukerta tavaji ir pan... Ar kai pora vdzhiojamu lashishu susipainioja... Bet vistiek del laimikiu ir kovos, verta aukotis :)

Sauliau, grazhus chiupokas... Be ja, senas kvietimas vis dar galioja :)
 #221465   MINDULE
 18 Rgs 2010 21:17
Tidai, taip gaudadoma visose duobese, nes didesneje upes dalyje gylis iki keliu... Ten prie tilto viena tokiu duobiu, kuria bent jau ash gerai pazhistu, kur jau zhinai kiekviena akmeni ir "zacepa", kur zhuvis stovi i pan... Upes zhemelapis su suzhymetais pagrindiniais zhvejybos tashkais: http://whitakers.com/cgi-bin/htmlos.cgi ... r_map.html (ash gaudau ties "L" atzhyma)
 #221525   BenasS
 19 Rgs 2010 15:54
Siandien nors ir oras nelepino, isplaukem palydekauti ir rimciau isbandyti kastingine iranga. Gaudem kur seklu, t.y iki 1, metro gylio. Visur zoles. Pravest buvo imanoma tik Rapala Minnow spoon. Turejom gal 6 kibimus per 4 valandus. Istraukem 3. Dvi po kila, ir va sita grazuole ikirtau as :twisted: Paveikslėlis
Ant rapalo 7cm. Light-casting :mrgreen: Svoris 4,5

Pagavai-paleiskPaveikslėlis
 #222444   MINDULE
 23 Rgs 2010 02:58
Wytux rašė:Nelabai suprantu kam ten pas jus pakirtinet, jei per diena 30 kliovu ....
Nustebtum, bet pakirtineja dar ir kaip... Kazhkada (presh metu 20) pakirtinejimas netgi legalus buvo. O dabar privazhiuoja buvusiu tautiechiu ir pan...

Shios dienos rezultatai: nuo 6:30 iki 11:30 buvo 19 pasikabinusiu, tris ishprasiau i kranta, viena buvo gal 3kg mazhyte, juoda ir negrazhi, tai jos net nefotkinau.
Mano tevukas ish 7 ishtrauke tik viena...

Idomiausia tai, kad tevuko ir mano dvi buvo kitos rushies. Foto jau ne be King (Chinook) Salmon, o Coho Salmon:

Mano mezhesnioji, tevuko didesnioji (abejos isvazhiavo namo)...
Paveikslėlis


Mano paskutine (paleista)...
Paveikslėlis
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė