Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #284520   vava
 25 Geg 2011 14:17
Šioje temoje lauksime Roko M laimikių ir žūklės aprašymų :/braj;
 #289517   Rokas M
 19 Bir 2011 12:27
Sveiki, pagaliau parašysiu savo pirmąjį reportažiuką iš žvejybos. ::hai-bai

Tai va, pradėsiu savo pasakojimą. Penktadienį vakare su šeima išvykstame į sodybą. Atvažiavę imames ūkio darbų, tačiau aš nuo jų pasiplaunu pirmas ir greti niekam nematant nusliūkinu link prūdo. Sliekų rast nepavyko, tai teko apsiriboti tešla. :-D tik atėjęs kažka įkertu ir nurauna kablį. :superšokas įtariu amuro darbelis :-D . Užsirišu kablį iš naujo ir netrukus net 2 minutėms įikertu karpiuką , bet mažas dar max 400gr. Vėliau žuvis išsigando turbut manęs ir kibimo nebemačiau. Plūdės jau nebesimatė, nutariau eit miegot. Mintyse jau svaigstu apie rytojaus žūklę. Žadintuvas suskamba 03:30 ;-var-var. iš karto judam link nedidelio ežeriuko. Praėjusiais metais mačiau kaip vienas vietinis ten pritraukė nemažai didelių ešerių.. Leidžiam abi valteles ir pirmyn į darbą ''plot .
Nepraėjus nei 5 min įkertu nebloga ešerį, gaila , bet jis iš ešerių tą dieną buvo didžiausias , o aš maniau , kad pasitaikys didesnių ir jo nenufotografavau :shock: . Manau jis siekė 200gr tikrai, bet tai toli gražu ne tokio dydžio ešerys , kurių pilna buvo pagaves vietinis praėjusiais metais. Ešerį paleidžiu ir džiginu savo guminuka toliau. iš viso pagavau 5 ešerius. Vėliau pamatęs ,kad lelijose kažkas vyksta užsidedu 00 Meps aglia auksinuka ir is pirmo metimo įkertu nebloga kuoją :superšokas (net keista , pavyko užmesti į tokį maža laisvą nuo žolių plotelį :-D) VALIO ''plot pirmoji "balta" žuvis pagauta spiningu gyvenime. Vėliau jau mano valties draugui atsibodo viskas, nes per visa žvejybą nematė nei grypšt :D (nepadėjo nei LC , nei megabass) priplaukiam prie brolio valtelės pranešt , kad ruoštųsi judeti link kranto.. kol kalbėjome užmetu Reins guma link lelijų ir smugis, jaučiu , kad bus didžiausia dienos žuvis , mintyse labai norėjau , kad tai būtų ešerys, bet dėja :evil: lydekaitė. Brolis įsiutęs , nes jis irgi nemate nei grypšt per žvejybą, o aš tik atplaukęs iš karto jo vietoj lydeką įkirtau. Buvo labai juokinga:D . Lydeka vos vos legali lygiai 45 cm :D labai smagu ir tokia traukt UL koteliu. :koliorava iš karto paleidžiu , kaip ir prieš tai užkibusias žuvis. Visi plaukdami link kranto nusprendžiame po pietų vykti į kitą , kiek didesnį ežerą.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis


Atvykę prie kito ežeriuko iš karto leidžiam valtis ir bandom pagaut didesnių ešerių.. Šį kartą jau plaukia vienas buvo lyg ir kova :D aš , pagavęs daugiausiai ryte prieš tuos , kurie nemate nei vieno kibimo :koliorava nu ir ką... :D jie vėl nieko o aš radau šiek tiek ešeriukų , gaila , kad mažų :( pagavęs 5 ešeriukus nebepagaunu nieko. Matau , kad jie rado vietele kur kas metimą ešeriukas.. Priplaukiu ir visi draugiškai gainiojam juos. Gaila , kad pradejo lyti, buvo šaltoka ir šlapia , bet aš nesitraukiau :D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Šiek tiek pažvejoję nusprendžiame daugiau nesikankinti ir traukem į krantą :) Šį kartą pagauti ešeriukai keliavo į mūsų prudą gainioti karosų :D

Tai tiek šiam kartui . :/braj;
 #290851   Rokas M
 26 Bir 2011 11:15
Sveiki, žvejybos ataskaita.

4:40 jau prie ežero ''plot Norėjom ešerių. Kibo labai sunkiai, oras grynai lydekinis, iš viso pagautos 4 legalios didžiausia 62cm smagiai palankstė diaflashą ir suvalgė Reins gumą :evil:
Ešeriai tik keli padorūs apie 200gr, mažiukai irgi kažkur dingę. Nors negaliu sakyt , kad nekibo. Iki kokios 8h kibo tie cigaretiniai , vėliau vėjas pakilo , ieškojom kalniuku, o ant vieno iš jų , per pora valandų ir sugavom visas dienos lydekas. 3 lydekos turi neblogus Reins auskariukus :-ug :-D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
ženklas :-D
Paveikslėlis
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė