Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #224565   subariux
 05 Spa 2010 07:56
Aisku kuriam nesakysi ;-) :grin:
 #224843   diego
 06 Spa 2010 08:12
subariux rašė:Aisku kuriam nesakysi ;-) :grin:
nu blyn, visi turbut zino juk ir taip :-D uztenka ten zveju, duok Diev kad neuzaugas paleistu visi..
 #237646   Vegys
 02 Gru 2010 17:14
Man atidaro. Viskas ok.
Ant gyvos sugavai ?
 #237649   romas26
 02 Gru 2010 17:18
Vegys rašė:Man atidaro. Viskas ok.
Ant gyvos sugavai ?
taip, 5 minutes nuo pastatymo...
 #288180   Sokratas
 11 Bir 2011 17:44
Gal ir lankosi. Dabar visi išvažiavę, sugrįš-papasakos. Bet tavo klausimas toks, kad nežinosi nei nuokurio galo pradėt pasakoti... Klausk konkrečiau, kas domina....
 #288194   Sokratas
 11 Bir 2011 19:32
pamenu, kaip rašydavo apie jį, kad žuvis traukdavo, kad kotai tratėdavo. Paieškojęs gal rastum kur aprašymus...
 #288569   dusys
 14 Bir 2011 08:24
Zmogau ,tai Silute vos ne zveju sostine.
Taigi Rusne tau per langa matosi ::hai-bai
 #288644   Martiz
 14 Bir 2011 12:57
martiz-zz rašė:ar yra kas gaudes kartenos karjere? pasakojo kad visai idomus karjeras :roll:
siemet 2 kartus buvau, totalus 0 'viarkt

karjeras atrodo daug zadantis, deja...
neskaitant tikrai geru eseriu kurie atsivydavo xrapa 10cm, taip nieko ir nematyt, net mailiaus nevaiko :mėlynvarla

beje, svogeris(taip pat zvejys) gimes uzauges Kartenoj, per visa laika yra pagaves tik kelis peiliukus.
 #290301   wongas
 22 Bir 2011 14:50
Sveiki. Pirmadienį buvau Kartenos apylinkėse. Neprivažiavus Kartenos (čia nuo Kretingos pusės) yra tokia neblogo dydžio tvenkinys, lyg ir karjeras buvęs (žvyrduobė). Taigi kiek pavyko sužinoti - jis kastas dar Tarybiniais laikais. Pasižiūrėjau, vanduo skaidrus. Pasikalbėjau su "tėvuku" kuris gaudė su dugninėm, sakė yra merikonų vėžių, pagauna karšių ir linų, sakė yra ir lydekų.
Gal kas turi patirties ir pasidalins ???
 #290305   Martiz
 22 Bir 2011 14:59
Jei kalbi apie "ta" kur po desine slenyje, tai anksciau ten buvo begale zuvies, ypac karpiu, lydeku. Bet dar seniau (mazdaug 8-10m atgal) jis buvo patapes lyg ir privaciu. Tai pasakodavo kad ten zvejojancius net su sautuvu vydavo, kaip dabar ten reikalai velnias zino.
 #290308   Kuzavas
 22 Bir 2011 15:14
wongas rašė:Sveiki. Pirmadienį buvau Kartenos apylinkėse. Neprivažiavus Kartenos (čia nuo Kretingos pusės) yra tokia neblogo dydžio tvenkinys, lyg ir karjeras buvęs (žvyrduobė). Taigi kiek pavyko sužinoti - jis kastas dar Tarybiniais laikais. Pasižiūrėjau, vanduo skaidrus. Pasikalbėjau su "tėvuku" kuris gaudė su dugninėm, sakė yra merikonų vėžių, pagauna karšių ir linų, sakė yra ir lydekų.
Gal kas turi patirties ir pasidalins ???
Tekinys, kuriame pagavau pirmą žuvį savo gyvenime, būdamas gal 7metų :cool: Dar ekskavatorius darbavosi tada ten. Į tą karjeriuką įteka melioracijos griovio vandenys, o ištekantis upelis, susisiekdavo su Minijos upe. Tam upely knibždėdavo nedidelių upėtakių, kurie ir atsikraustydavo į patį karjerą, kuriame sėkmingai augo ir kibo :roll: Su lazdyno meškerykočiu ir kokiu 0.5 valu pacanai paimdavom margių iki kilo. Paskui ten užsiveisė visokio velnio: lydekų, šapalų, karosų, ešerių, kurie užaugdavo iki gerulių didumo. Paskui tas karjeriukas labai užaugo žole, o kai nepriklausomybės laikais parsikraustė tenai buvusio dvarininko palikuonys, tai ten jų žemė buvo aplink. Pastatė šlagbaumą ir ten nebeleido privažiuoti. Be to pastetė aukštesnę užtvanką ir sukėlė vandens lygį. Paskui lygtais jie ten pardavė kažkam, dabar ten sodyba įsikūrusi prie to karjeriuko. Kažkaip visą laiką maniau, kad ten privatizuota viskas ir žvejoti neleidžia :roll: Kitą vertus, jei nieks nesaugotų, manau vietiniai brakušos per vieną naktį išdubasintų su kokia elektra visa, kas gyva tenai.
Tai va, gavosi toks rakursas į praeitį, sukėlęs malonius prisiminimus. Ir liūdesį, kad taip viską nuniokojom ir išnaikinom :(
 #290545   wongas
 23 Bir 2011 13:20
Velnias, aš kalbu apie pailgą tvenkinį, kuris nuo pagrindinio kelio nesimato. Vidurį yra nedidelė salelė... Ar apie tą patį kalbame ? Apvažiavau tą tvenkinį aplinkui, jokio šlagbaumo pėdsakų.
340527, 6200637 (LKS)
55.913536, 21.448915 (WGS)
 #290559   Martiz
 23 Bir 2011 13:52
tu kalbi apie Kartenos karjera. Salia yra kapines, o viena puse visa pamiske?
 #290565   wongas
 23 Bir 2011 14:13
Martiz rašė:tu kalbi apie Kartenos karjera. Salia yra kapines, o viena puse visa pamiske?
Taip......
 #290768   Kuzavas
 25 Bir 2011 09:08
wongas rašė:Velnias, aš kalbu apie pailgą tvenkinį, kuris nuo pagrindinio kelio nesimato. Vidurį yra nedidelė salelė... Ar apie tą patį kalbame ? Apvažiavau tą tvenkinį aplinkui, jokio šlagbaumo pėdsakų.
340527, 6200637 (LKS)
55.913536, 21.448915 (WGS)
Nu dabar ten tikslingai nebent lynų gali bandyti pagaudyti, viens kitas karšis gali papult. Lynai pasirodė atspariausi elektros poveikiui - jie geriausiai išsilaikė. Labai ten buvo elektrifikuojamas tas telkinys. Rytais baltuodavo nesurinkta žuvis pavirsiuje. Kažkiek tai likę ir kitos žuvies - ešerių, lydekų, šapalų, kuojų. Ko brakušai neužmušė ar tinklais nepagavo - tas tavo :grin:
Vieno tik neįkertu, kur tą žuvį brakonieriai deda, nes labai jau ten ji dumblu prasmirdusi :roll: Ypač lynai, karšiai, karosai. Nebent išrūkei ir į turgų :-D
 #290787   wongas
 25 Bir 2011 14:45
Man ir toks įtarimas buvo, kai pamačiau tą tvenkinį. Labai jau mažai judesio aplink jį. Ir dar toks nuošalus pasirodė. Elektrikams pati "mėsa".... Nu reiks kada susiruošti ir pabandyti pavelkiauti.
 #434205   ciapajavas
 28 Gru 2012 11:42
speju tokiu oru nebeverta lipt. esu is panasaus rajono, kur beuzsuku pilna vandens pavirsiui, pavirsius balto ledo, storis nekelia pasitikejimo :/
pasiskaiciau taip ta proga ka cia zmones apie kartenos karjera rase. nezinau ar yra teisybes tame del brakushu bet siemet ten nesugavau visiskai visiskai nieko. nors teigti kad nevaiko mailiaus, kad nera judesio irgi nera teisinga. aplink sala dabar ten yra labai daug augmenijos, joje veiksmo vakarop maciau tiek pat kiek ir anksciau. beda ta kad nei nuo kranto, nei vietoje is valties to veiksmo nejo pagauti. taip pat kitoj pusej(misko puses pakrantej) palei nendres buvau viena vakara uztikes eseriu pulka. nu taip jau dergesi, kokiu 30-50m pakrantes ruozu grazus egzemplioriai sokinejo, vaiksciojo pirmyn atgal. betgi vel kad ir ka as jiems siuliau - meppsas, guma, mikroguma - nulis apetito. viena istraukiau kazkoki tikriausiai adaptata.. :)))) tai tokie pamastymai apie kartena is mano puses. siemet buvau ne karta ir viso labo keli geresni eseriai. o anksciau ir kalbedavo zmones, ir pats esu islupes keleta lydeku. neispudingo dydzio bet jei pataikydavau ant kibimo tai ne po viena ar dvi isprasydavau.
 #434210   Yozuri
 28 Gru 2012 11:51
Aš prieš dvi dienas buvau, tai ir ledas dar daugumoje vietų padorus buvo (vietomis silpnas) ir žuvies visai pasigavo. Nuo pietų su balansyru pasivaikščiojau, pagavau ir lydekioku ir ešerių gražių. Bet va neaišku kiek tas ledas suplonėt galėjo per pora dienų...Aš nesu vietinis, atvažiavau į svečius į Klp, nelabai žinau kur čia ir žvejot :)
 #434211   ciapajavas
 28 Gru 2012 11:54
geriausiai bus nueit ir vizualiai isivertinti. bet sakau aplink klaipeda is paziuros man jau nebepatinka ledas. noras zvejot nepersveria noro sausam buti :lol:
tesiant tema: o apie ta kita karjeriuksti, nedavaziavus kartenos, kur sleny ir su slagbaumu - kolegu is kartenos teigimu pazistamiems(ale vietiniams- karteniskiams) zvejoti leidzia, svetimu nelabai nori matyt. slagbaumas lyg ir atidarytas dabar stovi, bet vistiek i svetima teritorija vaziuoti nekazkaip atrodo. siemet teko ten apsilankyti keleta kartu, akis i aki su savininkais susidurt neteko, kliovo buvo. neispudingo bet buvo. bet kai ispejo kad galima gaut barti tai nebesilankau ten. yra aplink vandens uztektinai... juolab kad tas karjeriukas gan bjauriai apzeles, vaikscioti, spiningauti sunku..
 #434215   Yozuri
 28 Gru 2012 12:02
Žinau, kad geriausia vizualiai pamatyti, bet norisi pgalbos iš šalies, nes važiuoti apie 25km, reikia kurą pataupyt gamtą pasaugot :D Aš sakau ne vietinis, nieko aplink nežinau, Gargždų karjerą žinau tik todėl, kad nuvežė ten pažvejoti. Manau reikės bandyti važiuot pasižiūrėt, jaučiu ešeriai laukia manęs :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė