Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #265045   vava
 16 Kov 2011 12:47
Šioje temoje lauksime ZeMeR laimikių ir žūklės aprašymų ::hai-bai
 #275139   ZeMeR
 18 Bal 2011 09:23
Sveiki Rybokai.
Norėjau jau praeita savaitgalį atsidaryti atvirą sezoną ,tačiau ežeriukas dar neleido.
Paveikslėlis
Šį savaitgalį ir aš pažūklavau dideliu laimikiu negaliu pasigirti ,tačiau atviro sezona atsidariau ''plot
Mano mylimasis ežerelis. Atitirpęs :cool:
Paveikslėlis
Taigi papraščiausias norfinis jaukas už 5LT.
Paveikslėlis
Taigi sekmadienio ryta saulėtą išplaukiau į pirmąją savo atviro sezono žūklę. pasišėriau ir su sliekučiu iš daržo metu vandenyn savo plūdikę, tačiau kliovo nemačiau gal puse valandos. O,bet ,tačiau po pusvalanduko kibimai atsiradę ir per ateinančią valandą ištraukiu du ešeriukus ir dvi gražias kuojikes.Taigi sezonas atidarytas ir manau pavykęs. Prisiminta ,kaip reikia užmest ,kaip pludė nerią žemyn. Apturėta gera žūklė esu rezultatais patenkintas. :)
Mano meškerėlė.
Paveikslėlis
Mano žuvytės :)
Paveikslėlis
O čia su ženklu kita ešeriukas netilpo.
Paveikslėlis
p.s. Atsiprašau ,kad nenusifotkinau su žuvyke stengsiuosi pasitaisyti. :/brazasista :oops:
O spiningelis dar laukia savo.
Paveikslėlis
Beje žiurkės apgraužė spiningo galą ir ritukės rankenėlę. :e:e 'viarkt

Iki kitų susitikimų. Nei žvyno jums. :/braj; ;;yel :v-ar
 #277536   ZeMeR
 27 Bal 2011 16:13
Sveiki noriu visus pasveikinti su praėjusiom šventom vėlykom! Šiame reportaže nebus nei didelių žuvų nei kažko tokio neįprasto aš kartu su jumis leisiuos 10metų atgal...(atsiprašau jei neatinka įvykiai tu metų.) Kai dar Korsakas žvejoju guminukais ,o Rapalos nebuvo dažnas masalas dežutėse. Spiningų masalai vartyklės savų rankų.
Šis reportažas bus iš anykščių raj. Viešintų kaimo prūdo-balos. :)
Taigi Šeštadienio rytas atsikėliu kaime Saulė šviečia žvejybon kviečia. :che-he: Aš neturėdams nieko išskyrus meškere tokia seną Tevukas ją padovanojo gal ,kai man buvo 7-8 metukai. Valas jos nekeistas ritė irgi. Bėgu kieman jos pasiimti ir eit kastis sliekų tačiau tevuks pasigauna ir sako STOP :stop-; . Yra darbų šiltnamį reikia apdengt plevele. Man ūpas iskart nukrenta :-niak' Darbas neįdomus ,ale negi tečiui nepadėsi :cry: . Sugadinta pusės dienos po piet nieks nebetrukdo ir lėkiu su savo puikia transporto priemone prie prūdo-balos.
Štai mano manta :-D
Paveikslėlis
Nulėkes be pašaro be nieko tik sliekučiui ir baton. Žvejoju keičiu gylius ale nieks nenori kabintis ant kablio po keliasdešimt minučių vienas karosas pasirašo. !-kliovas-!
Kadangi neturėjau plūdžių daugiau tai reikėjo imtis šiaktiek išmonės tai paimiau žirkles -liežvis
Paveikslėlis
O kaip reikalauja taisyklės žuvis su žveju.
Paveikslėlis
Labai nesijuokit fotkinau pats save. tai gana kvailai atrodo :?
Aišku žuvytė eina atgal prūdan pakviesti savo tėveliu.
Paveikslėlis
Tačiau tėvai nepasirodė :-niak'
Daugiau ta dien kliovo nebuvo.
Prūdas-bala iš paukščio skrydžio.
Paveikslėlis
Kita dien važuoju in sodybu prie Molėtų.
Sekmadienio rytelis puikus :) norėtusi pabandyt pažvejot ale kur buvęs kur nebuvęs tėvuks mane ir vėl prigauna yr darbelio reikia nuplaut mašiną na ka ėmiausi tvarkyt mašinos :-niak'
Porą valandų sugaišta su mašina todėl prieš piet varau in prūdą žvejot nu dideliais laimikiais taipogi negaliu pasigirt.. :oops:
Paveikslėlis
Visą laiką man palaikė kompaniją šios gražios antys.
Paveikslėlis
Po piet buvo bandyta atidaryt spino sezona tačiau lydekos šventiškai parodė man :aina-sikt
Iki kitų susitikimu šį savaitgalį lydžiai nebepabėgs. :/brazasista (tikiuosi) :/braj;
p.s. persiprašau ir dėl foto dėja fotiko neturim tai reikia tenkintis 2megapixel telefoninę kamera.
 #278866   ZeMeR
 03 Geg 2011 14:52
Sveiki :/braj; Visas mamytes jei dar užsuka sveikinu su praėjųsia jų švente. :cia-tau!:
O aš ,kadangi vėl išpuolė savaitgalis sodyboje emu į rankas meškerę ir su daina lėkiu žvejot. :v-ar
Šeštadieni plūdinukė rankoje sliekai "skarbonkėje o aš prie ežero.
Laimikis nedidelis :)
Paveikslėlis
Didžiausias lyginamas su pagranduku.
Paveikslėlis
O štai ir aš su didžiuoju. Palaikydamas forumo madas parodau ir savo puikios firmos "Gloks" oranžinės spalvos čiobatus.
Paveikslėlis
Vakarinem kliove buvo rimtesnių egzempliorių.
Paveikslėlis
O čia ir aš. Ne fotogeniškas ane? :?
Paveikslėlis
Tokia mano buvo šeštadienio relaxine terapijo po savaitės darbų.
Sekmadienio ryta karingai nusiteikes variau lydžių gasdint. :-niak'
Ale kadangi šventės, lydžiai buvo pasislėpę ir ant kablio nenorėjau kibt. :-niak' Nu ir bala juos nematė galvoju. :roll: Einu karosų pasigaudyt.
Sekmadienio žuvys
Paveikslėlis :tia-tau Nu man gražus karasikai ir ne kitaip. :liež-uvis
O čia šiaktiek ne su žvejyba susiję.
Gelytės.
Paveikslėlis
O čia mūsų kaimynu bebro daroma užtvanka.
Paveikslėlis
O štai ką tas nedorėlis padarė nebus obuoliukų. :-ug
Paveikslėlis
O štai ir didenybės urvas.
Paveikslėlis
Linksmai apturėtas dar vienas savaitgalis , žūklė buvo grynai relaxine manau sportiškesnė iš mano pusės buvo vasarą kai laiko bus daugiau ;;yel
Oi ir dar mūsų "draugės" žiūrkės. 'viarkt
Paveikslėlis

p.s. Ar tinką tokios fotografijos galbūt reikia didesnių? Taipat galite ir kokį blogą žodį pasakyti bandysime taisytis. :[anuol
p.s.s. Žuvys ir toliau gyvena. :/brazasista
Iki kito karto... ;-)
 #280208   ZeMeR
 09 Geg 2011 14:33
Sveiki ! ZeMeRiS vėl čia su sava žūkle. :-D
Taigi šeštadienio rytas keliauju į kaimą. :-car
Po piet norėjau lydekų pavaikyt ,bet tai kai pamačiau didumo bangas 0,5m. o savo vieno žmogaus jėgas tai noras atšoko. :-ug
Gėda man gėda -:kiwl ,bet vienam tampytis su valtim irklais ir tokiom bangom tfu tfu tfu. :-niak'
Nusprendžiu imt geriau plūdine ir pasižvejoti žuvies. :v-ar
Taigi apie 15h. aš jau prie vandens. Lijo ,bet mes ne cukriniai tai be ištrauktos žuvies namo negrįšim. :cool: Masalas dzykūnai ir sliekučiai iš močiutės daržo.
Žuvis kibo vangiai ,bet kibo. Kas 15-20minučių. !-kliovas-!
Štai mano žuvytės. ../;nzv
Paveikslėlis
Beje dzykas gavo malkų 5-0. prieš sliekučius. :bzz-bla:
O čia žvejas su žuvytėm. :tia-tau
Paveikslėlis
O jaunieji žvejai taipat propoguoja pagavai-paleisk.
Paveikslėlis
Visos žuvis grįžo atgal namelio. ''plot
O čia iš vandenio ištrauktas mano paties radinys. Papuoštas sodo dekorui.
Paveikslėlis
Tai tiek vyrai. :/braj; Nei žvyno... :/brazasista
 #282011   ZeMeR
 16 Geg 2011 08:30
Sveiki, vėl savaitgalis, aš vėl sodyboje. Pavasaris kalendorinis jau buvo seniai tačiau man jis atėjo tik dabar.
Kai saulė šviečia, švelnus vėjelis pučia tau i veidą ir viskas žydi. Pavasaris atėjo.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Pienių laukai.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Visas šis vaizdas man mielas širdei...
O šeštadienį popiet į pavakarę variau karosų. Su savo plūdine. Ir su kiekviena žūkle vis daugiau pagaunu. :grin:
Ką jau čia ir be aprašysi tris valandos gerai praleistos. Karosai stipriai varžėsi su manim kova pralaimėta ,bet kraujo nebuvo pralieta. ;-)
Kibo ,kas 10-20min. Su energingais plūdės nerimais keletą kibimu nerealizuota ,todėl man gaila. :e:e
Bet pagavau kol kas patį didžiausia savo gyvenime karosą. Taigi žūklės rezultatais esu labai patenkintas. ;-var-var.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Svėrė 0,5 kg.
Paveikslėlis
Ir aišku keliavo atgal namo. Juk motinos nežudysi... :e:e
Paveikslėlis
Visos žuvis tos dienos pagautos. :cool:
Paveikslėlis
O čia aš su kitais karosais. :)
Paveikslėlis
Didysis lyginamas su mažuoju.
Paveikslėlis
Visos žuvis buvo paleistos. ''plot
Paveikslėlis
Iki susitikimo...Nei žvyno... :/braj; :/brazasista
 #283852   ZeMeR
 22 Geg 2011 21:09
Hey hey it's ZeMeR time. ''plot Taigi , taigi aš vėl penktadienio vakarą pajudu link kaimo, Luokesos seniūnijos.
Kadangi atvažiuota 18h valandą :-car Tai skubiai kasam sliekus :che-he: ir varom karosų.
Pasišėriau ir laukiu kibimo ,o kibimas prasidėjo tik apie 19h. Ir per 20min. Ištraukti 4 karosai. Parašau į forumą ,kad žūklė bus nebloga jau kvartetas dainuoja ant kranto pasigiriu ir kibimai dingo -:kiwl :-niak'
Taigi mano žuvys. ;-var-var. Linksma buvo traukti, plūdė nėrė agresyviai, kirtimas, spurdėjimas, adrenalinas ir žuvis ant kranto.
Paveikslėlis
Žvejas su žuvim. :cool: Dėl fotografijos ,tai išblukę. Atsiprašau vyrai stengsimės taisytis.. :e:e
Paveikslėlis
Paleidom :grin:
Paveikslėlis
Šeštadienis, rytas. :) Sutariau su kaimynų plaukti žvejoti. Laukiu 10 minučių, dvidešimt, pusė valandos. Fsio susinervinu skambinu :-ug nekelia :superšokas visas raudonas ir įtūžęs grįžtu [oj-me: namo , kadangi tariamės plaukti jo valtim , nes mano dar neįtraukta vandenyn. Taip ir likau lik žemę pardavęs ir už ją nieko negavęs.
Prieš piet pusseserė su močiute suplanavo važiuoti į obelų salą.
Aš spiningą i dantis ranką už dežės ir jau sėdžiu mašinoje. ;-) Taigi apie 1h buvo spiningautą. Nelabai spėta norėjosi daug ilgiau :mėlynvarla , kol jos grožėjosi vaizdu. Aš bandžiau įkabinti plėšrią žuvį. Deja , nieko nepagavau ,tačiau grožiu leidžiu pasigrožėti ir jums. :oops:
Naras ir jo kiaušinėliai.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Keletas vaizdų. Jūsų kritikai. -liežvis
Šimtametis ąžuolas.
Paveikslėlis
Sraigė.
Paveikslėlis
Medžiai sujungė kamienus , kaip upės žiotys įtekančios i pagrindinę upę.
Paveikslėlis
Važiavo pusseserė su močiute žiūrėti obelų žydinčių, tačiau žydėjo tik keletas. :mėlynvarla
Paveikslėlis
O čia ,kur aš žuklavau - Grabnostas.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kelias atgal į sodybą.
Paveikslėlis
Šeštadienio pavakarė nuotaika prasta.Noriu žuvies traškučių ,tai yra aukšlyčiu. :roll: :? . Nu ką galvoju reikia traukt valtį ir plaukti i plačiuosius vandenis ,kaip sakiau taip padariau. :lol:
Pašaras sumaišytas, meškerės paruoštos. Plaukiu į žvejybą. :roll:
Ežero ponorama :)
Paveikslėlis
Žūklavietė.
Paveikslėlis
Per trejetą valandų tik 12 žuveliokų ,bet galvoju man gi maišo nereikia užteks ir tiek.
Paveikslėlis
O čia jau ,kai grįžinėjau sutemo.
Paveikslėlis
Skanaus. ;-var-var.
Paveikslėlis
Sekmadienio rytas , vėl sutariu su kompanionu susitikt prie jo valties ir jis jau net nevėlavo. ;-var-var.
Spiningą į rankas ir davai šukiuot ežerą.
Viskas baigėsi visišku pravalu. :-niak' Nutraukti du masalai ir pabėgo didžiausias mano gyvenimo ešerys. 'viarkt tiksliau kėliau į valtį ir nusipurtė. '''bum . Kompanionas 2-0 mane sudaužė.
Nesuprantu , kodėl niekaip nesugebu atidaryt lydekų sezono. Beje dėkui forumo nariui "savas" už jo mažąjį ešeriuką ant jo tas didysis ir užkibęs buvo. ;uolrait . Tikiuosi tuom neapsistosim. :shock:
O čia palaikiusios kompaniją antytės.
Paveikslėlis
Ir dar viena surasta sraigė.
Paveikslėlis
Ir galui jums pasigrožėti svarainių žiedais.
Paveikslėlis
Tai tiek... :/brazasista
Dėkui ,kad skaitėte. :/braj;
 #285217   ZeMeR
 29 Geg 2011 19:32
Sveiki :!: :!: Ką tik iš kaimo tai dar su šiltais atsiminimais viską ir pateiksiu jum. :v-ar
Penktadienis atpirpinu į kaimą :-car , tačiau nespėju pažvejoti geriau iš vakaro pasiruošiu rytdienos žūklei. Tai sliekų pasikasiau meškerę susitvarkiau ir laukiu rytojaus. :)
Šeštadienis atsikeliu apie 7h ryto. Pavalgau. Pasižiūriu pro langą orelis nuliūdina :-niak' - lyja, šlapia net baisu nosį kyšt. Tai keičia kardinaliai mano planus galvoju su plūdine lietuje nekažką bus mosikuot. Imu į vieną ranką spiną į kitą dėžę su masalais ir varau lydekų vaikyt. :cool:
Ežeriuko panorama ryte. Tačiau pasirinktas kitas , mažesnysis.
Paveikslėlis
Štai šis.
Paveikslėlis
Kadangi apniukus diena mosikavau šiuo relax guminuku.
Paveikslėlis
Praėjus 45-55min pirmoji lydeka pasirašė ''plot traukiu link valties bandau įkelinėti ir tik triokšt keberiokšt lydeka nusipurtė. Aš tik ,kad sušukt ant viso ežero. [oj-me: Oh my god ,kaip man nesiseka ,bet vėliau apgalvojęs savo veiksmus supratau ,kad pats kaltas buvau matot adrenalinas buvo sukilęs pirma lydeka sezone reikėjo čiupt iš vandenio ,o aš ,kaip durnelis. :nujau-ne . Apibendrinant nesisekė. :neutral:
Štai kur ta nelaboji buvo užkibus.
Paveikslėlis
Per kitą ateinančią valandą dar buvo du stuktelėjimai , tačiau nepakirsdavau. :mėlynvarla Manąjį guminuką lydekos gerokais perskrodė :superšokas
Kitos perspektyvos lydekų vietos.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
O čia aš šlapias ,kaip viščiukas , gamta manęs nepagailėjo. :superšokas
Paveikslėlis
Eilinis nusivylimas su plėšriąją žuvim. :mėlynvarla
Šeštadienį vakarėjant jau buvo pasitaisęs oras. Tai ėmiau plūdinė ir bandžiau baltą žuvį vilioti. :-D
Keletas jauko rutuliuku pora valandų žvejybos. :)
Neperdidžiausi laimikiai , neilgai ir žvejota.
Paveikslėlis
O čia aš pikts ,kaip ešerys. Tą dien buvo didžiausias. :lol:
Paveikslėlis
Sekmadienis buvo sutarta su forumo nariu Pensininku bendra žūklė. 10h jis jau prie manęs, dedamės mantą į valtį ir varom baltos žuvies ieškot. :/brazasista Tik išplaukėm kur buvęs kur nebuvęs lietutis krapit pradėjo. :-ug
Apie 10h30min. mes jau vietoj jis gaudo dviem meškerėm aš viena. Jo masalas buvo kukurūzas aš gi pasirinkau slieką.
kol tvarkiausi meškerę ir kitus pričindalus. Ešerys jau kitam gale stuksena. Nedičkas "cigaretinis" :lol:
Žūklė patiko :gutgut apšnekėjom visokiausius žvejybinius niuansus , apie dima melagėlį ir kitką. :lol: Oras visiškai nelepino, beveik visą laiką lijo :superšokas , tiesa su pertraukom 10 minučių. Žvejojom iki 14h30min. Jam kibo mažiau ,tačiau didesnės žuvis pagrinde kuojos. Man gi atvirkščiai kibo dažniau ,bet pagrinde aukšlės. :-D . Daug fotografiju deja nepavyko padaryti , nes labai lijo ,o mano telefonas bijo lietučiu. :? Mano sugauti žuveliokai.
Paveikslėlis
Linksmai praleistas laikas , gaila trumpiau nei buvo numatyta ,bet bus dar tu dienų ,kai susitiksim pažvejoti bendrai žūklei.
Tai tiek vyriokai nei žvyno... :/brazasista :/braj;
 #285846   ZeMeR
 01 Bir 2011 09:47
Sveiki! Noriu palinkėti visiem šiandien gerai parašyti dvyliktokam Lietuvių kalbos egzaminą. ;-) O aš pasinaudodamas proga išlėkiau į žūklę.
Taigi ,kaip vakar ir rašiau planavau mosikuot spiningėlį. Atsikeliu anksti ,kad būtų kuo ilgesnis žvejybos laikas.
6h15min. jau prie upės.
Štai kurioje atkarpoje buvo žvejota.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Antrą kartą savo gyvenime žvejojau upėje, pirmą kartą spiningu kažko labai ir nesitikėjau, nei kibimo tik gerai praleisto laiko :) ir susipažinimu su upe. :v-ar
Šioje vietoje žuvys kunkuliavo.
Paveikslėlis
Ten ir mėčiau daugiausiai. Žvejyboje daug nenukulniavau , nes norėjosi pasimokyt užmest masalą į norimą vietą, pravesti taisyklingai. Deja, kibimu nebuvo ,bet visiškai nenuliūdau nes panašiai ir tikėjausi. Žvejojau su firmos "Mepps" sukre ir pavadinimo Black fury sukrės dydis 3.
Paveikslėlis
Žvejybinė manta.
Paveikslėlis
Trumpai apie žvejyba. Pagailėjau voblerių kurių tik keletą turiu galvojau ,kad labai bus gailą jei kokį prarasiu ,nes tik keletą turiu tai nusprendžiau žvejoti sukrėm. Pravedinėjau prieš srove ir palei srove. Tai galiu pasakyti ,kad man kai masalas eina prieš srovę visalaiką gabindavo žoles nežinau kodėl. :donknow' Kai masalas būdavo pravedinėjamas palei srovę viskas būdavo lyg ir normaliai.
Po keletos valandų žvejybos jau dėjausi daiktus ir galvoju paskutinį kartą užmesiu. Tas paskutinis kartas kainavo man black furry :e:e nutraukiu jį kažkur įsegęs gerai. 'viarkt
Tuomet tikrai pagalvojau ,kad viskas susidėjes daiktus patraukiau namo žinodamas vieną aš dar grįšiu. :twisted:
Grįždamas namo dar nuėjau prie verkių vandens malūno.
Paveikslėlis
Ir sutikau sraigę :)
Paveikslėlis
Tai tiek... :/braj; :/brazasista
 #286881   ZeMeR
 06 Bir 2011 08:03
Sveiki visi!!! Aš ir vėl šį kartą su trumpu reportažu. :-D
Penktadieni atvažiuojam į savąjį kaimą apie 19h. Labai norėjau į žūklę , todėl susirinkau daiktus paimiau spiningą ir išplaukiau į plačiuosius vandenis. Deja , neturėjau telefono , kadangi labai skubėjau jį užmiršau.
Štai ežeriukas ,kaip atrodė.
Paveikslėlis
Geras dvi valandas pramosavus koteliu. Jau ir sutemę buvo plaukiu link namų. Grybštelėjimas ant forumo nario "Savo" voblerio. Vėl metu į tą pačią vietą, čiumpa lydekaitė. URA!!! ''plot Pirmoji šiemet. ;-var-var. Net nematavus man atrodė nelagalkė gerai ,kad jau prie namų buvau. Pusbroliui sušunku telefoną ir greitai.
Kadangi jau buvo gerokai tamsu tai fotkių kokybė apverktina. :superšokas
Paveikslėlis
Su ženklu.
Paveikslėlis
Buvo paleista , jei kas netiki rašykit į privatą atsiūsiu nuotrauką nes labai prasta kokybė. :stop-;
Su šiuo vobleriu.
Paveikslėlis
Taigi iškilmingai galiu skelbti ,kad Lydekų sezonas atidarytas. ''plot
Šeštadienis
Rytą atsikėlęs variau su plūdine ,bet rezultatai labai prasti keletos aukšlyčiu ir viena kuoja. Telefono vėl neturėjau tai jos buvo dar prieš plaukiant krantan paleistos. Vakare nebebuvo žvejota nes pirtelė tai vyresni :beer'2 ,o mes kaitinomės.Nors kai kuriem forume ir atrodo ,kad pirtis nevyram. :shock: ,bet Tadunce pirtis yra gėris. :-D
Sekmadienį žvejojau tik popiet, mažajame ežere ir kaip planavau mikro masalais. Tai pavyko išvelėti šešetą ešerių. :grin:
Nedički tokie. :mėlynvarla
Paveikslėlis
Su žveju. ;;yel
Paveikslėlis
Štai šitame ežeriuke.
Paveikslėlis
Vandens augalija jau kyla į viršų. Tiesa labai apmaudu ,kad nei pervieną žūkle nepasiimiau telefono , nes mačiau šiemet pirmą kartą bebrą ir žalčiokas plaukė ežeriuku. Bet konkursas dar nesibaigė ir dar gal sutiksiu juos bent kartą. :lol:
Tai tiek... ;-) :/brazasista
 #288885   ZeMeR
 15 Bir 2011 13:50
Aloha! ZeMeR vėl aprašys savo buvusią žūklę.
Taigi šeštadienis atvažiuoju į kaimą, vakare, todėl į žūklę nebesuspėju ir ruošiuosi rytdienos. Atsikeliu ryte, apie 7h, viską susiruošęs, patraukiu link valties. O koks rūkas! :shock: šiandien lydės mane žvejyboje.
Paveikslėlis
Valtis pakrauta, plaukiam baltos žuvies ieškoti! :cool:
Per dešimti valandų, du kilogramai nei daug nei mažai.
Paveikslėlis :donknow'
Tiesa buvo nutraukti trys kabliukai. :-ug
Tai tiek nei žvyno. :/braj;
 #288891   ZeMeR
 15 Bir 2011 14:17
Vasara Pagaliau! Taip ilgai laukta ir ilgėtasi, o kai ateina, tai greit ir praeina. :evil: Taip žmogus vis ir varai metus po metų. :roll: Bet šiandien ne apie tai ,o apie mano vakarykštę žūkle. :lol:
Taigi Ponai ir ponios 17h aš jau sėdžiu prie kranto ir tykau karosų, pašariukas batonas, o masalas sliekas. Taip pralaukta keletas valandų, kol ilgai lauktas plūdes nerimas, to pasekoje mano kirtimas ir kotuku sulinkimas stabdžio sudžirškėjimas. Ahhh kaip gera išgirsti ta garsa. Neilga kova ir karosas jau pas mane rankose. ''plot
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Okay galvoju nekimba šian karosai nors tu ka. :-niak' Varom geriau lydzekų pavaikyt. :roll:
Spinas + dežė = Aš valtyje. :grin: Geras pusvalandis (apytiksliai) praėjęs, pravedinėjų palei lelijas masalą ir bats yra jau kažkas stuksena kitama gale. Kai ištraukiau džiaugtis dydžių labai nesinorėjo. :lol: Kol kas man tik tokios tekimba.
Greita fotosesija ir leidžiam atgal mailiaus ganyt.
Paveikslėlis
Tiesa pilvukas tai nemažas, toks jausmas ,kad būtų neseniai užkandus. :shock: Gobšuolės. :)
Paveikslėlis
Ta dien daugiau nieko taip ir nepagavau. 'viarkt
Bet kadangi vanduo buvo ,kaip stiklas tai keletą nuotraukų.
Lynas ganosi.
Paveikslėlis
"Maliavkos"
Paveikslėlis
Šaudyklė tyko mailiaus.
Paveikslėlis
Šitoj vietoj lynai tiesiog virte viro, gylis max 20cm tai jų kupros net iš vandens išlindusios buvo. Širdis apsąlo tokius vaizdus matant.
Paveikslėlis
Vandens augalija.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Aš tik galiu spėti kokios būti fainos nuotraukos su normaliu aparatu.
Tai tiek... :/brazasista :/braj;
 #289547   ZeMeR
 19 Bir 2011 18:14
Sveiki aš ir vėl čia! Ir toliau jum neduosiu ramybes su savo trumpučiu reportažu. Kurio pavadinimas yra:
Kaip ZeMeRyS ungurį viliojo... :lol:
Taigi penktadienis, rytas ,aš, jau pasiruošęs žūklei. Unguriniai kabliai, nustorinti valai ir... naktiniai sliekai. :cool:
4h ryto sėdžiu valtyje vienas, maunu slieką, guldau kabli ant dugno. Jokiu negyvu žuvelių ar kitu pašarų nenaudojau ,kad nepriviliot smulkmės. '''bum .
Žukles vieta.
Paveikslėlis
Būtent ten kur skardis ir kur baltasis dumblas ,kad unguriai labiau atkreiptu dėmesį. :)
Kabliukas.O slieką veriu neišilgai ,o skersai ,kad daugiau būtų slieko.Labiau atkreiptu dėmesį. :roll:
Paveikslėlis
Geras devynias valandas kabaliojosi ir nuiminėjo mano masala aukšles,kuojos,ešeriai. :-ug
Kol kas rimtesnio kibimo iki pietų nesulaukiau, nusprendžiau plaukti i krantą, pavalgyti ir atsigaivinti forumo nario "Tadass" recepto giros kas dar nebandė , tikrai verta.::liux
Apie ketvirta valanda aš vel karingai nusiteikęs su savo nustorintu valu ir unguriniu kabliu ėmu už rankos savo "naparnika" - pusbroli sodinu i valtį ,kad vienam ne taip liūdna butu. :v-ar Irkluoju atgal i ta pacia vieta juk sakoma: "lauk ungurio naktį" Vel ta pati tirada: sliekas maunamas ant kabliuko, kabinėjimaisi smulkmes ir t.t. :-niak'
Ir net nežinau ,kada tiksliai užkimba mano pirmasis ungurys šiemet. :twisted: Plude neria ir net neiškyla. Iš kart suprantu ,kad jau ne smulkme ''plot , stabdis pradeda verkti, aš pakirtinėju žuvį. Žuvis nepasiduoda tiesiai varo i žoles aš nepasiduodu negaliu paleisti tos dienos žuvies, bandau vesti i gyli. Po geru 20minuciu kovos šiaip ne taip parvilkinėju ją link valties ,tačiau ungurys nepasidavinėja vis bando lėkti į savo urvelį, tačiau kovą jau laimėjau. :cool: Žuvis valtyje. ;-var-var.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Prisipažinsiu rankos drebėjo gera pusvalandį.
Po šios žuvies jau nebe sugebėjau tęsti žūklės per daug emociju. :roll:
Žuvikė su ženklu.
Paveikslėlis
Išvada viena : visos praėjusios žūklės valandos atpirko viena žuvis, bet malonumas neišpasakytas. O emociju buvo virš...
Tai tiek vyriokai nei žvyno... :/braj; :/brazasista
 #291328   ZeMeR
 28 Bir 2011 12:23
Hello! Gavus spyrį į užpakalį nuo bobio suskumbu vėl į žvejybą.
Kadangi po šiokio tokio incidento spiningu kol kas nežvejosim. '''bum '''bum
Paveikslėlis
Tai šiandien ryte pasiimu savo plūdine ir dar vieną tėvelio. Dzyką, pašarą, sliekus, kukurūzas ir dėžutę su kablukais ir kt. įrankiais. :) Ir lėkiu prie valties.
Tikslas pagauti šiemet pirmąjį lyną , tačiau ir kita balta žuvis tinka. :-D
Ežeras.
Paveikslėlis
Apie 7.40h. Jau mažajame ežere, metu keletą jauko kamuoliukų. Su viena meškerę kukurūzas+dzykas su kita sliekas+kukurūzas. :)
Per gerą valandą užkibus tik vienai žuviai kyla nerimas. :roll: Ar gylis blogas, ar pašaras negeras na ,kaip kažkur skaičiau forume: "pradedi ieškot bėdos ten kur jos nėra." :-ug
Štai tokį jauką naudojau. :roll:
Paveikslėlis
Kai buvau kartu su forumo nariu Pensininku jis man yra sakęs ,kad numeta pašarą prie valties mažame gylyje ir žiūri ar atkreipia į jį dėmesį žuvys. Tai atsiminęs aš irgi taip padariau na lyg ir pritraukė žuvų hm... Tada pagalvojau gal kablius pasimažinsiu. Na perrišinėju kabliukus ir atgal metu ežeran ilgai kibimo nebereikėjo laukt. ''plot
Pirmasis dienos ešerys valtyje.
Paveikslėlis
Bet kur buvus ,kur nebuvus pradeda aukšlė kabaliotis.
Paveikslėlis
Na prasidėjo darbas.
Tai tekdavo po dvi traukti. ''plot :v-ar
Paveikslėlis
Na ir aprimus kibimus po gerų dvidešimt minučių. Staigus plūdės nerimas ir ėjimas link žolių. Kertu, hopt! yra! Bet varo kai garvežys link žolių meškerė sulinksta lyg vitelė, stabdis dziurzgia nors tuk ką aš nepasiduodu žinau ,kad ten kitame gale yra bent jau šiandienos žuvis tai tikrai.Deja , šį kartą žuvis mane įveikė. 'viarkt Nuėjo su kabliuku , tačiau nepasiduodu rišu naują kabliuką pastorinu pavadėlį dedu kukurūzą vėl laukiu lyno, bet jis daugiau man jau nebe užkibo. Tiesa sakant dar jų mačiau trejetą gražių buvo į sėklių atvarė nufotkint ,kad gerai matytusi nepavyko. Kamera vėl tėvai išsivežė. '''bum
Taigi ir toliau sau sėdžiu sau valtelėje laukdamas rimtesnės žuvies ir klausydamasis dainų. Išgirstu gana keistą garsą. Kaip kažkas pliukšėtu ,taigi pradedu dairytis gal kažkur lydeką neduoda kam nors ramybės :?: . Hmm. Lyg ir nieko ,bet ir vėl tas garsas atsisuku atgal , o ten už kokių trijų metrų nuo manęs briedis eina link manęs. Aš tik sekundę nustėrau ,o vėliau supratau ,kad reikia meškeres vyniot! :lol: Briedis buvo įspūdingo stoto ir visiškai į mane nekreipė dėmesio ir toliau artinosi link ,kadangi man buvo baimės pilnos kelnės. Ąš pradėjau irtis toliau nuo jo, jis pasibaidė ir nuvarė į kita krantą. Ir tik kai jis jau buvo užlipęs ant kranto aš pradėjau graibeliot savo telefoną , bet jau buvo per vėlu. Šis prisiminimas manau man įstrygs iki žilos senatvės. :superšokas
Po šio įvykio žūklės nebe sugebėjau tęsti. :koliorava
Keletas gamtos nuotraukų.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
O čia šio ryto žuvys.
Paveikslėlis
Tai tiek vyrai... :/braj; :/brazasista
 #291822   ZeMeR
 30 Bir 2011 11:51
Okay, aš ir vėl čia! padidinęs apsukas! Dedu savo reportažiuką.
Taigi vakar atsikeliu apie 7h. Žiū pro langą saulė jau pro langą šviečią na ką stryk-pastrik aš jau lauke. Galvoje vyksta apmąstymai kokia šiandien žūklę pasirinkus. Ech... į galvą šauną, galiu pasakyti tikrai beprotiška mintis. Pasiimti gal nuo sovietinių laikų niekieno nebekliudoma taip vadinama "retro" stiliaus spiningą. Bandau šias crazy mintis vilkt šalin , bet taip norėjau pajaust adrenalino kiekio kraujyje ,kad visgi renkuosi štai šį puikų spiningą. :-D
Paveikslėlis
Pas jį valas storumo tai :shock: net nežinau kokio , bet manau ir šamą į valtį įtempčiau deja vakar šamų nesisekė sutikti. :lol: Kadangi spiningas be pavadėlio , o užrišta vartyklė dar nuo prosenelio laikų , tai ją ir palikau.
Paveikslėlis
Na apie aštuonias aš jau valtyje irkluoju.
Išplaukęs į plačiuosius vandenis pirma pametau , apsiprantu, perprantu visą sistema ir nusprendžiu ,kad šiandien velkiausiu. :cool: Taigi pravelkiavus visą mažesnį ežerą nei grybšt labai kažko ir nesitikėjau. Nors sėkliuose mačiau keletą "torpedų". Na pasižiūriu i laikrodį laiko ,kaip ir turiu davai dar kartą prašukuot ežerą. Na ir ką jus pamanysit :?: Baiginėjus antrą ratą spiningas linksta. Hm... Galvoju vėl žolės visgi pakertu Opa! Kažkas jau sėdi aname gale. :grin: Adrenalinas prisipumpuoja labai greitai, aš palengva ir labai keista rankena susukinėju valą, supratau ,kad šiumetė bus pirmoje virš legalumo ribos. ''plot
Po gerų 5min. žuvis jau valtyje. Tfu... atsikvepiu, apsigraibau ,kad ir vėl užmiršęs telefoną. '''bum
Varau krantan...
Nu paveiksluoju. :)
Paveikslėlis
Stengtasi nufotogrofuoti panašiai ,kaip "Tadass", ar "TailDancer", pirmas blynas prisvilęs ,bet gi turi būti pirmas kartas. :?
Paveikslėlis
Buvo paleista į kaimynų prūdą. :)
Šiandien vėl žvėjojau, deja šį kartą nieko nepagavau.
Tai tiek nei žvyno... :/brazasista :/braj;
 #293167   ZeMeR
 08 Lie 2011 07:48
Sveiki! :) Niekur dingęs nebuvau, tiesiog brolis laidą pasiėmęs buvo. '''bum Praeitas savaitgalis. Ir reportažo pavadinimas.
Karšio belaukiant.
Sugalvojau ,kad reiktų šiemet pirmąjį karšį pagauti. Iš vakaro paruošiu pašarą ir laukiu rytojaus.
5h. Aš jau ežere, plaukiu jaukint. Pajaukinęs laukiu žuvies darau didžiausią gylį ir laukiu karšio. :che-he: Nepraėjus nei penkiolikai minučių prasidėjo aukšlių atakos iš dugno. :superšokas Bet maniau ,kad pavyks pritraukti didesnės žuvies, po aukšliu sekė kuojų keletą ,o vėliau ir plakiai ,kitaip vadinami sausarūriais.(Labai patinka šis pavadinimas) :v-ar Na jei jau atėjo plakiai gal pavyks sulaukti ir to išganytojo Karšio. Deja gamtos stichijos sutrukdė! :? Iš dangaus prasidėjęs lietus mane atbaidė nuo tolimesnės žvejybos :mėlynvarla , nes buvau tik su megztiniu. '''bum
Štai ,kaip atrodė ežeras.
Paveikslėlis
O štai ir mano žuvis.
Paveikslėlis
Tai tiek... :/brazasista :/braj;
 #294046   ZeMeR
 14 Lie 2011 09:05
Sveiki! Veiksmas vyko Liepos 6d.
Antradienis keliauju į kaimą. Buvau jau sutemę, tačiau vis tik norėjau įmerkti į vandenį plūdę keletą kuojų pagautą ,tačiau nenupaveikslavau. :)
Trečiadienis, rytas 4h20min. Aš jau prie ežero oras apniūkęs visai netoks koks tikėjausi,tačiau noras buvo didžiulis todėl išlėkiau žvejoti.Bangos nemažos ,todėl apsiprendžiau lėkti į mažesnį ežeriuką.
Bet nufotografavau didesnį. Galėsit apžvelgti oro sąlygas. :oops:
Paveikslėlis
Tai 4h30min. jau vietoje pašariukas įmestas aš laukiu kibimo. Cha gamta ,kaip visą laiką būna pasiruošus papokštauti ,kai tik plūdė atsidūrė vandenyje pradeda pliaupti lietus. :-ug Pensininko patarimu pasinaudojęs nusipirkau ir aš tu maišų visai neblogas dalykas.
Paveikslėlis
Kadangi telefonas jautrus nuotraukų daug nedariau.. '''bum
Trumpai apie žūklę per devynias valandas 3kg žuvies ne per daugiausiai ale toks sakyčiau aukso viduriukas. :-D Kibimas lengvas nors nelabai dažnas buvo tokių momentų ,kai tik įmeti plūdė niurkt niurkt ir jau sėdi aukšla kitam gale. :lol:
Visos žuvis.
Paveikslėlis
Popiet vėl buvo žvejojama ,tačiau didelio ir daug laimikio nepagavau. :evil:
Tai tiek... :/brazasista :/braj;
 #294063   ZeMeR
 14 Lie 2011 10:26
Kol turiu laiko aprašau savo dar vieną žūklę.
Ketvirtadienis rytas. Tėtis man į šoną baksnoja ir klausę.
-Ar nori šiandien pažūklauti?
Aš atsakau.
-Kas,kaip ir kodėl?
O jis man atgal važiuojam pamatysi.
Aš be pašaro, masalų, visiškai nieko neturėdamas tik plūdinę laukiu tėvuko mašinoje. :mhu
Apie 11h. Jau vietoje.
Štai ,kaip atrodo prūdas.
Paveikslėlis
Taigi pradedu vartyti kalades ieškoti slieko. Susirandu sliekų ir einu murkdyti plūdę.
Neturiu pašaro , todėl žvejybą gaunasi ,kaip adatos ieškojimas šieno kupetoje.
Bet po 1 valandos turiu jau du kilbukus. Vienas sakyčiau ypatingo dydžio ratanas. :grin:
Paveikslėlis :cool:
Toliau žvejojau pradėjo kibti karosai va tokių trejetą pagavau.
Paveikslėlis
Daugiau tą dien nebe pažvejojau.
Karosai buvo paleisti, ratanai atiduoti katiniukui... :grin:
Keletas gamtos nuotraukų.
Raudonieji dobilai. Ieškojau keturlapio,deja, nepavyko surasti. :?
Paveikslėlis
Varlė bando gaivintis.
Paveikslėlis
Iš tos pačios vietos , tačiau vėlesnių susitikimų.
Graužikė.
Paveikslėlis
Driežas.
Paveikslėlis
Tai tiek... :/brazasista :/braj;
 #294806   ZeMeR
 19 Lie 2011 19:02
Sveiki aš ir vėl čia. :/braj;
Su reportažu kurio pavadinimas - Neįtikėtinas savaitgalis arba paskutinis pirstelėjimas prieš konkurso finišą. :-D
Taigi neskubinkim įvykiu ir pradėkim viską nuo pradžių. Mano savaitgalis buvo sekmadienis + pirmadienis nes tik šeštadienio vakarą atvažiuoju į sodybą. Naujiena! Nuneštas spiningas ir vėl gyvas, jį prikėlė naujam gyvenimui! :cool:
Ir jau šeštadienį ryte, aš ežere. :v-ar Mojuoju savo spiningiuku pravedinėju masalą palei žoles ,nendres ,bei lelijas.Po gero pusvalandžio kotukas rodo kibimą! Kertu! Ech atsipurtė . :? Nenusiminiau svarbu ,kad kažkas kibinėjasi. :) Praėjus trim valandom ir tik su vienu kibimu visgi buvo liūdnoka. :mėlynvarla Toliau pertrauka pietūs ir taip toliau... :)
Vakare nuo lėktuvų dūmų suraižytas dangus. :)
Paveikslėlis
Vėl žygiuoju į valtį vėl su spiningu ,kaip sakant siekiant revanšo. :grin:
Tik išplaukus apmėtomas upelis , batc per pirštus vėl kažkas aname gale stuksena. Šį kartą jau nebe pabėgo. :twisted:
Paveikslėlis
Keliauja atgal namo.
Paveikslėlis
Na va pradžia padaryta rezultatas išlygintas aš jau pakylėtas. :grin:
Toliau spiningauju su geresne nuotaika nes žinau ,kad žvejyba jau ne tuščia. :)
Kitam ežero krante pravedu masalą ir tik už kažko masalas užkliūna , tačiau instinktas išlieka - kertu. Stabdis pradeda zvimbt plaukiu atkabinėti masalo, tačiau pradedu stebėti ,kad kotas linksta ir valas eina.Iškart suprantu ,kad čia jau kažkas didesnio.
Stabdį iškart atleidžiu ,kad žuvis nepabėgtų bandau traukti į save suprantu ,kad jau yra kažkas tokio gerokai virš mano rekordo. Kovoju su žuvim po gerų penkiolikos minučių jau paskausta rankas, pirmą kartą pamačiau žuvį po maždaug 20 minučių tai akys vos neiššoko iš akiduobių. Pirmą kartą pamačiau tokią žuvį , rankos pradeda drebėti ir jaudulys daro savo. Bet didelis noras ir ryžtas po 30-40minučių atperka viską žuvį šiaip ne taip po dviejų nesėkmingų bandymų įkėliau į valtį. ''plot Po tokios lydekos buvo vienintelis noras grįžti namo ir išsirėkti.Atplaukiu namo metu viską išskyrus lydeką ir spiningą.!
Emocijos milžiniškos...
Štai ji ta galiūnė. ;-var-var.
Paveikslėlis
Mano riksmo pakerėti atbėga pirmieji smalsuoliai iškart liepiu, nešti svarstykles ir metrą.
Ilgis 88cm.
Paveikslėlis
Svoris 5,2kg.
Paveikslėlis
O štai šis nusikaltėlis man padovanojo abi lydekas
Paveikslėlis
Taip baigėsi viena mano įsimintiniausiu dienų.
Pirmadienis
Norėjau žvejoti lynų ,tačiau sapnavau lydekas tai pramiegojau. :oops:
Gerai lynai palauks vakaro ,o dabar eisiu tik pašert , šėriau ir sekmadienį ,tad tikėjausi žuvies.
Vakare jau prie ežero. Apie 19h. meškerė jau vietoje laukiam lynų!
Galbūt šitoje nuotraukoje nelabai matose ,bet iš tikrųjų buvau žiauriai tamsu. Galvoje jau kirbėjo mintis ,kad gal ne sedėt ,bet noras vėl padarė savo. Kibimų buvo ,bet ne to tikėjausi norėjau lyno ,o kibimo kuojūkštės. Po pusantros valandos prasidėjo žaibai ir lietus. Eilinis plūdės kibimas ,kertu iškart suprantu ,kad ir vėl kažkas rimtesnio ''plot ištraukiu gražuolis lynas apie 500gr. Dedu į sietelį ir atgal plūdę į ežerą vėl kibimas traukiu galvoju eilinė kuoja ,bet ne ten mažylis lynas kuris varė atgal į ežerą. Tik praėjus lietui nufotgrafavau šiuos gražuolius.
Mažesnis
Paveikslėlis
Buvo paleistas.
http://tinypic.com/usermedia.php?uo=kl2 ... h4l5k2TGxc
Ir vyresnis.
Paveikslėlis
Taip baigėsi mano neįtikėtinas savaitgalis kuris tikriausiai visam gyvenimui liks atmintyje... ;-var-var. :/braj;
Ir dar keletą nuotraukyčių.
Gandrelis
Paveikslėlis
Ežero panorama
Paveikslėlis
Grybukai jau auga.
Paveikslėlis
Tai tiek... :/braj; :/brazasista
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė