Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai
 #250265   shimano 26
 20 Sau 2011 22:34
na idomiu argumentu pasiskaiciau apie kibirus.Sako tas paparastas astrus,braizo rankas ir pan,nu nzn kaip jums,bet as ji visa praeita sezona naudojau 17 litru uz 15 lt berods pirktas,ir galiu pasakyt,kad jokiu problemu nebuvo,jokiu braizymu ar pan.nevykes argumentas kazkieno,kad braizo,nebent tu i ta kibira ten akmenis dedi ir maisai,o po to subrazai vidu,antraip su pasaru neimanoma jo subraizyti,neisivaizduoju kaip tai galima padaryt. o ,kad ir braizytu kazkiek,negi cia baisu,juk ne moterys esat,o vyrai,nebent baltarankiai kokie,kur i kiekviena brukstelejima reaguoja. tai va,kaip kazkas cia minejo,kad nebent psihologiskai patenkina tave,kad kibiras sensas,o ne kazkoks paparastas uz 15 lt. zodziu nuo firminio kibiro daugiau zuvies tikrai nepagausi ;)
 #250297   Raupsuotas
 21 Sau 2011 08:42
Tur būt daugumas man pritars, kad visa esmė žuvies sugavime (lkaip minėjo aukščiau rašęs oponentas) tikrai ne kibiro pavadinime, bet.......
Sutikite, kad kibiru skirtu šiūkšlėms rinkti per varžybas tikrai niekas nežvejoja.Ne iš mandrumo, ne dėlto, kad pasikėlęs ar dar kokia priežastis, o dėlto, kad yra graduodas (turi turio ženklinimą), jis yra standartinio diametro ir ant jo idealiai tinka sijojimo sietai, galų gale daikto dizainas, svoris (gal būt) irgi ne paskutinėje vietoje.Sensaso, Maverio, Browningo ar kitos firmos tai kibiras - kiekvieno sportininko asmeninis dalykas.
Na, o mes, mėgėjai visada juk iš šalies pastebime kas gražu, patogu ar akiai miela todėl ir renkamės vėliau kam ko reikia..........Paveikslėlis
 #250303   Agis
 21 Sau 2011 09:11
Taigi žino visi, kad ne kibiro pavadinime esmė :lol: Kai perki sietelį pašarui pertrinti, tai ir ieškai jam tinkančio kibiro.Kiekvienas sietelių gamintojas mėgsta naudoti savo diametrą, kiti net keturkampius daro, kad atitiktų ant jo gaminamo kibiro.Vat ir viskas.Jeigu Lietuvos gamintojai bent pasidomėtų kokio dydžio tie kibirai turi būti, kad jie turi būti žemi ir platūs, kad normaliai susimauti vienas į kitą ir jų pagamintų apart tų sodininkams/daržininkams iš juodos arba mėšlo spalvos plastmasės arba ršškesnių, bet labai jau netvirtų ,aukštų tai niekas už tokį patį kibirą nemokėtų daugiau, nebent tie, kam yra gėda žvejoti be geresnės žvejybinės firmos pavadinimo :lol: A laimikiui tai jau nėr taip aktualu paprastam žvejui, bet vėlgi, negi pirksi atskirą kibirą, kuris nesikomponuos prie turimo ir reikalingo.Vat ir visas pasirinkimo apibūdinimas.
Ir visada nepamirškit skubėdami paneigti kito nuomonę, kad "Kiekvienas klaidžioja savo galimybių ribose" ;-)
 #266688   Agis
 23 Kov 2011 03:54
Kad praktiškai kiekvienoje rimtesnėje žvejybinėje parduotuvėje, kuri nėra akcentuota tik spiningistams, bet kažką atsiveža padoresnio tiek plūdininkams tiek feederio mėgėjams.
 #266812   Antas
 23 Kov 2011 15:06
rimtos parduotuves sietu neturi, net vilniuj romadose nera, ypac kokiu nori, daugiausia isgraibsto 4mm, 2 mm maziau ima, ju daugiau yra.
Agi jau isigyjai platforma?
 #266814   Donatelo
 23 Kov 2011 15:17
Antai, bent jau pernai metais, tikrai maciau ivairiu sietu ir Algirdo gatvej, ir Justiniskiu Norfoj pas Andreju, ir Lazdynuose (bet ne pas Ina, o tam kioskeli kur visa para dirba) ir Siaures miesteli toj parduotuvej antrame aukste.. Aisku per daug nesidomejau, bet tikrai skirtingu keleta maciau..
 #266821   Antas
 23 Kov 2011 16:00
pries atmata romadoje algirdo gatveje nebuvo, pirkau antram aukste "valas" parduotuveje. be to rasiau, kad 2mm yra, bet kas is jusu norit malti jauka per 2mm skylutes.
matyt bangom jie veza.
 #266822   Donatelo
 23 Kov 2011 16:04
Antas rašė:pries atmata romadoje algirdo gatveje nebuvo, pirkau antram aukste "valas" parduotuveje. be to rasiau, kad 2mm yra, bet kas is jusu norit malti jauka per 2mm skylutes.
matyt bangom jie veza.
Kazka maisai, Romada berods Mindaugo gatvej, Algirdo gatvej yra kita zukles reikmenu parduotuve dirbanti visa para, beveik pries antra policijos komisariata ;-)
 #266958   Agis
 24 Kov 2011 08:45
Antas rašė: Agi jau isigyjai platforma?
Vos ne dviems trečdaliams platformų, kurių kaina pagal mane žmoniška, yra prierašas iki 100 kg. , tai praktiškai susirinkau jau medžiagas pačios platformos (stalo) pagaminimui, o jau dėžę rasti lengviau.Atradau ir kitą variantą, tai normali kėdė, kuri reguliuojasi lygiai taip ant strypų kaip platforma.Ant tos kėdės kojų tinka irgi visi standartiniai pričindalai.Jungtis galvojau darytis iš kapralono, bet truputį stabdo jo parduotuvinė kaina, tačiau žinau, kad paieškojus dar kai kur galima atrasti užsilikusio nuo senų laikų ;-) ypatingai sendaikčių turguose.
 #267060   Antas
 24 Kov 2011 13:44
Donatelo rašė:
Antas rašė:pries atmata romadoje algirdo gatveje nebuvo, pirkau antram aukste "valas" parduotuveje. be to rasiau, kad 2mm yra, bet kas is jusu norit malti jauka per 2mm skylutes.
matyt bangom jie veza.
Kazka maisai, Romada berods Mindaugo gatvej, Algirdo gatvej yra kita zukles reikmenu parduotuve dirbanti visa para, beveik pries antra policijos komisariata ;-)
taigi rasiau pries atmata, buvau romadoje mindaugo gatveje 4mm skyluciu 36 lt. algirdo gatveje neteko matyt, nors ten daznas svecias. jie pavasariniu dar mazai turi
 #295717   renaldas
 26 Lie 2011 10:39
Galima ir ta metalini metro ilgio naudot ant pagaliuko pakabinus :-D A jei rimtai, bent 3m ilgio turetu but, pritaikysi betkuriam krantui, tik gal Skirvytes betonkei per trumpas, nebent nuo platformos gaudysi.
 #295958   hamis
 27 Lie 2011 19:01
kur klaipedoje nusipirkti sieteli zuviai laikyti. pageidautina apie 2m. ziurejau rovanoj siandiena, nes i kitas nepakeliui buvo, tai tokie sportiniai kur prie platformu tvirtinami tik ilgi tera. o tokio paprasto ismeigiamo i kranta taip ir neradau. gal kas mesteltu kokia varnele kur ieskoti? arba gal kas parduodate?
 #295989   Edmis
 27 Lie 2011 21:39
hamis rašė:kur klaipedoje nusipirkti sieteli zuviai laikyti. pageidautina apie 2m. ziurejau rovanoj siandiena, nes i kitas nepakeliui buvo, tai tokie sportiniai kur prie platformu tvirtinami tik ilgi tera. o tokio paprasto ismeigiamo i kranta taip ir neradau. gal kas mesteltu kokia varnele kur ieskoti? arba gal kas parduodate?
Na,tai pilna visur tu sieteliu zuviai laikyti.Jei prie platformos sukti nenori-jokiu bedu,isisuk i kuoliuka ir smeik i grunta.
 #295994   hamis
 27 Lie 2011 22:16
jie per dideli, tiesiog permasyvus. juk rasau man 2, 2.5m tie platforminiai labaiiiiii platus. man tokio nereikia, tad gaila uz ji 100lt moketi.
tas zodis pilna ju visur tai cia rasyti, kad bele parasyti. tu po 10- 20lt tai pilna beabejo tik man zuvi reikia ilgiau islaikyti nei pora valandu, o ne virti ja ant kranto.
 #295995   Vegys
 27 Lie 2011 22:20
hamis rašė:tu po 10- 20lt tai pilna beabejo tik man zuvi reikia ilgiau islaikyti nei pora valandu, o ne virti ja ant kranto.
Hami, galima plačiau ką turi galvoje ? Bo kažkaip nesupratau apie tą "virimą" ... :oops: Koks yra tinkamas ir koks netinkamas sietelis ?
 #296000   Edmis
 27 Lie 2011 22:46
hamis rašė:jie per dideli, tiesiog permasyvus. juk rasau man 2, 2.5m tie platforminiai labaiiiiii platus. man tokio nereikia, tad gaila uz ji 100lt moketi.
tas zodis pilna ju visur tai cia rasyti, kad bele parasyti. tu po 10- 20lt tai pilna beabejo tik man zuvi reikia ilgiau islaikyti nei pora valandu, o ne virti ja ant kranto.
nu ir nusisneki :evil: jei jau nieko nezinai,tai prie progos atvaziuok i Kauna ir parodysiu tau su pirstu tu sieteliu po 30-50 litu ir nebus jie tokie platus(~50cm.)bus apie 40 cm.plocio.Pats naudoju 35 cm.plocio ir 2m.ilgio.
 #296020   hamis
 28 Lie 2011 08:14
as kalbu apie tokius kur maciau. ziurejau prekiu kataloga, bet neradau butent tu kur buvo, tai imesciau kaip pvz. ten greiciausiai plotis ir buvo ~50cm, staciakampes formos.
Vegiui, tie trumpesni sieteliai ppo 0.6m, 1m man asmeniskai niekam tike. nes kur zvejoju reikia bent 2m.
nes prie pat kranto seklu ir juose laikant zuvis, ypac sauleta diena, tiesiog verda, nes vanduo labai isyla.
metyti ta maisa i gilesne vieta kaskarta istraukus zuvi su sniuru man asmeniskai mazochizmas.
del to ir ieskau ilgesnio sietelio, kuris is to sekliaus siek tiek i gyli nueitu, nes ten gan staigiai krenta gilyn krantas. ir noretusi uztraukiamu priekiu del viso pikto.
 #296023   vyrgaz
 28 Lie 2011 08:40
Hami, paskutiniame mano fotoreportaže yr nupaveiksluotas Salmo 0,5/2,0, kainavo 40 lt,toks pats kaip šitas,tik trumpesnis http://www.salmo.lt/shop/graibstai-tink ... 15150.html . Prie žiedo yra sriegis varžtas kuoliukui prisukti..Labai patogus..Ir žuvis tikrai nepabėgs, tas užtraukiama viršus visai nereikalingas, užtenka tik angą virš vandens kokius 20 cm pakelt ir ;uolrait Vienintelis jo trūkumas tas, kad susiruošus baigt žvejybą reikia jį truputį anksčiau ištraukti kad išdžiūtų, bo nes šlapio kvapelis ne koks, kai bagažinėj pernakvoja..
 #296027   hamis
 28 Lie 2011 09:32
va toks butu pats gazas. bet visgi noretusi uztraukiamo, bet jauciu sueitu ir toksai. o uztraukiamop noriu vien del to, kad kai kateriai pradeda lentynes tai bangos nenuverstu to ismeigto kuoliuko.
kaip ir issirinkau. teks tik uzsisakyti per interneta. dekui labai.
Paskutinį kartą redagavo 1 hamis. Iš viso redaguota 28 kartus.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė