Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai
 #277801   karpiukas
 28 Bal 2011 17:03
sveiki,neradau tokios temos,taigi nusprendžiau sukurti.tik pradedu domėtis match tipo žūklės būdų,taigi kyla daug klausimų.pavyzdžiui į kokius niuansus reiktų atkreipdi dėmesį perkant ritę??daug kur rašo kad reikia negilaus būgnelio,bet neparašo kodėl? :ks>
 #277825   vyrgaz
 28 Bal 2011 18:38
Todėl, kad plūdinei dažniausiai naudojami ploni valai- pvz iki 0,16, max 0,2..Tokį valą vyniojant ant paprasto (gilaus būgnelio) 100 m neužpildo nė pusės jo, todėl sunkiau toliau užmesti, o naudojant seklų jo prisisuka ko ne lygiai su kraštais, kas duoda tolimesnį metimą..
 #278246   trukeris
 30 Bal 2011 10:55
[quote="karpiukas"]sveiki,neradau tokios temos,taigi nusprendžiau sukurti.tik pradedu domėtis match tipo žūklės būdų,taigi kyla daug klausimų.pavyzdžiui į kokius niuansus reiktų atkreipdi dėmesį perkant ritę??daug kur rašo kad reikia negilaus būgnelio,bet neparašo kodėl? :ks>[/quote]
http://cgi.ebay.co.uk/SHIMANO-SUPER-GTM ... 27ba076e5e
aisku jei finansai leidzia,bet gi ne vienai dienai perki
 #278609   dainiuška
 02 Geg 2011 09:03
ramkis rašė:Yra Mitchell riciu pritaikytu konkreciai match tipo zuklei, su dideliu sekliu bugnu, perdavimas 7.2 x 1

http://www.mitchell-fishing.de/catalogu ... ,5125.html
Turiu vidurinį modeliuką - įsigijau praeito sezono pabaigoje. Kolkas patenkintas. Geras perdavimas, ko pasekoje greitai suvynioja valą ;-var-var. Stabdis irgi veikia liuksiškai. Dėl seklaus būgnelio nesunku švystelėti plūdelę tolimu atstumu. Vienu žodžiu, viskas tvarkoje su ja ::hai-bai
 #290622   Sputnik
 23 Bir 2011 18:55
Taigi, nusipirkau matchą. Dabar dairausi ritės, betgi lietuviškuose internetuose ne kažin ką ir randu. Pylos forume bachūriukai mini tokius variantus: Browning MT 320, Cormoran Super Match 4Pi, Mitchell Basic Match 400. Viskas kaip ir būtų aišku, tačiau nusipirkt tokių nerandu. Yra pora Salmo matchinių ričių, bet bičas iš minėto forumo baisiai keikė, sakė, kad valą po būgneliu suka. Tatai ir klausimas man kilo - kokią gi ritę mūsuose pirkti, nenorint išleist daugiau 200 lietuviškų (geriausia 150 apsiribot būtų)?
Reikalavimai, reik manyt, būtų standartiniai - perdavimas nemažesnis kaip 6:1 ir būgnelis patogus lengvam svoriui užmesti - greičiausiai pailgas ir negilus.
Jūsų minėtas Avomatch rites randu, bet kaina galėtu būt kokiu pydisu žemesnė - varguolis, kitaip sakant.

P.S.
kam ant meškerykočio skirtas toks nedickas žiedelis visai prie rankenos? Mažu valui nuo špūlės ant ritės susukt? Abejoju ar tikslinga per jį perkišti valą rišant sistemėlę.
 #290626   vyrgaz
 23 Bir 2011 19:30
Sputnik rašė:.......................
P.S.
kam ant meškerykočio skirtas toks nedickas žiedelis visai prie rankenos? Mažu valui nuo špūlės ant ritės susukt? Abejoju ar tikslinga per jį perkišti valą rišant sistemėlę.
Manau kad ta kilpelė reikalinga kabliukui užkabint, idant geros kamštinės rankenos nesupartalint..Pas mane ant feederio tokia yr..
 #290629   Sputnik
 23 Bir 2011 19:59
Sumanu, apie tai nepagalvojau.
 #290791   dainiuška
 25 Bir 2011 16:21
Sputnik rašė:Taigi, nusipirkau matchą. Dabar dairausi ritės, betgi lietuviškuose internetuose ne kažin ką ir randu. Pylos forume bachūriukai mini tokius variantus: Browning MT 320, Cormoran Super Match 4Pi, Mitchell Basic Match 400. Viskas kaip ir būtų aišku, tačiau nusipirkt tokių nerandu. Yra pora Salmo matchinių ričių, bet bičas iš minėto forumo baisiai keikė, sakė, kad valą po būgneliu suka. Tatai ir klausimas man kilo - kokią gi ritę mūsuose pirkti, nenorint išleist daugiau 200 lietuviškų (geriausia 150 apsiribot būtų)?
Reikalavimai, reik manyt, būtų standartiniai - perdavimas nemažesnis kaip 6:1 ir būgnelis patogus lengvam svoriui užmesti - greičiausiai pailgas ir negilus.
Jūsų minėtas Avomatch rites randu, bet kaina galėtu būt kokiu pydisu žemesnė - varguolis, kitaip sakant.

P.S.
kam ant meškerykočio skirtas toks nedickas žiedelis visai prie rankenos? Mažu valui nuo špūlės ant ritės susukt? Abejoju ar tikslinga per jį perkišti valą rišant sistemėlę.
Browning ir Cormoran produkcijos ieškoki Romadoje ir jos partnerių parduotuvėse. Mitchell - Koto ir jo partnerių parduotuvėse. Nerekomenduočiau imti Cormoran Super Match 4Pi - man neatlaikė nei pilno sezono. Pradėjo dinginėti stabdis, sukdavo valą, jis dažnai palįsdavo po būgneliu. Tiesa, maniškėje stabdis buvo gale - gal su priekiniu tokių problemų nebūtų? :roll:
 #293572   Sputnik
 12 Lie 2011 01:19
Įvaldžiau Mitchell Avomatch 4000. Atrodo patikimai, tik erzina kažkokios vibracijos ir garsas sukant rankenėlę, ypač padidinus tempą, nors gal tai ir normalu, neturiu kaip palygint - kitų rimtesniu ričių sukiot neteko.
 #293578   Wytux
 12 Lie 2011 08:15
Nueik i parduotuve ir leis pasiukiot kokias nori rites :ruko
 #296320   Vijūnas
 29 Lie 2011 15:19
Sveiki,

Gal kas sukiojat tokias iš serijos "DAM Quick Finessa" ? Vertos/nevertos dėmesio ? Pasidalinkit prašau informacija :)

Paveikslėlis
 #296323   Dziedas
 29 Lie 2011 15:42
Jau senokai turiu dvi skirtingos DAM Quick. Vokiškos. Kol kas puikiai. Bet jau kelinti metai ,kaip jos pradejo gamint Lenkai... :)
 #296375   Agis
 30 Lie 2011 08:17
Taigi buvo kažkur prieš pora/trejetą metų čia diskutuojama, jog kai atsirado vokiečiams finansinių sunkumų, tai rusų piniguočiai nupirko pavadinimą, tai kur gaminama, manau tik jie žino :-D
Čia kai su "Klaipėdos dešrelėm" pagamintom Estijoje :lol:
 #300961   fortas
 28 Rgp 2011 06:01
trukeris rašė:
karpiukas rašė:sveiki,neradau tokios temos,taigi nusprendžiau sukurti.tik pradedu domėtis match tipo žūklės būdų,taigi kyla daug klausimų.pavyzdžiui į kokius niuansus reiktų atkreipdi dėmesį perkant ritę??daug kur rašo kad reikia negilaus būgnelio,bet neparašo kodėl? :ks>
http://cgi.ebay.co.uk/SHIMANO-SUPER-GTM ... 27ba076e5e
aisku jei finansai leidzia,bet gi ne vienai dienai perki
o aš apie šią ritę nesu tokios geros nuomonės, esu nusiteikęs beveik prieš visaas shimano rites, plūdinės atveju, už tokią kainą galima rast puikią okumą
 #300962   fortas
 28 Rgp 2011 06:06
Agis rašė:Taigi buvo kažkur prieš pora/trejetą metų čia diskutuojama, jog kai atsirado vokiečiams finansinių sunkumų, tai rusų piniguočiai nupirko pavadinimą, tai kur gaminama, manau tik jie žino :-D
Čia kai su "Klaipėdos dešrelėm" pagamintom Estijoje :lol:
DAM'as senai nebe vokiečių, bet ir ne lenkų, o kinų, tdl ir kainos juokingos , dėja-kokybė taip pat
 #303175   Jonvabalis
 06 Rgs 2011 15:50
Noreciau pasikeisti ritele ant bolonkes 7m, reikia lengvos su iprastiniu perdavimu, turima Shimano Catana lankelis nenori grizti i normalia padeti, nepatikrinus po uzmetimo, kirtimo metu prabuksuoja, kita vertus jau ir atgyveno. Gal kas turit kokiu minciu?
 #303180   KARPIOKAS
 06 Rgs 2011 15:59
jei tik tokia problema tai ten reik tik spyruoklėlę pakeist ir psio.ant tu pigiu ritčių dažnai taip būna.gal pats ten lindai,nes būna kad jos labai greit atidarius iššauna...
 #303202   fortas
 06 Rgs 2011 17:18
KARPIOKAS rašė:jei tik tokia problema tai ten reik tik spyruoklėlę pakeist ir psio.ant tu pigiu ritčių dažnai taip būna.gal pats ten lindai,nes būna kad jos labai greit atidarius iššauna...
tos catanos virš 100lt kainuoja, o ant 7m stėju ir už virš 150lt uždėta :grin: man tai čia visai nepigu :grin:
 #303219   KARPIOKAS
 06 Rgs 2011 18:01
tai ir sakau kad keista kad tavo ritei taip nutiko,nes dažniausiai taip nutinka ritėms po 15lt... :-D
 #303231   Sputnik
 06 Rgs 2011 18:23
Jonvabalis rašė:Noreciau pasikeisti ritele ant bolonkes 7m, reikia lengvos su iprastiniu perdavimu, turima Shimano Catana lankelis nenori grizti i normalia padeti, nepatikrinus po uzmetimo, kirtimo metu prabuksuoja, kita vertus jau ir atgyveno. Gal kas turit kokiu minciu?
Galbūt Cormoran Corcast 4Pi Super Jet Match, Cormoran Corcast 4PiF Super Jet Match 3000 ar Cormoran Corcast 8PiF Super Jet Match 3000 variantai būtų? Perdavimai nėra dideli, bet kadangi būgneliai platūs, tai vienu apsukimu valo vos ne metrą susuka.
Paskutinį kartą redagavo 1 Sputnik. Iš viso redaguota 6 kartus.
 #303274   Jonvabalis
 06 Rgs 2011 19:40
to Sputnik, visu svoriai virs 330 gr. , man per daug.
Is esmes esu jau sudrozes Daiwa Crosfire dabar Shimano Catana abejos yra siu flagmanu lygiavertes is pigiausiu modeliu, taciau kaip patyriau 2-3 sezonams istempia. Galvoju ar kelt kartele ir koki Shimano Exage 1000FC pabandyti ar geriau nauja Catana 1000FB
 #303318   fortas
 06 Rgs 2011 21:15
Jonvabalis rašė:to Sputnik, visu svoriai virs 330 gr. , man per daug.
Is esmes esu jau sudrozes Daiwa Crosfire dabar Shimano Catana abejos yra siu flagmanu lygiavertes is pigiausiu modeliu, taciau kaip patyriau 2-3 sezonams istempia. Galvoju ar kelt kartele ir koki Shimano Exage 1000FC pabandyti ar geriau nauja Catana 1000FB
bet jos gi gana mažos, o kas liečia cataną, tai man snesnė, ta sidabrinė 1000 buvo geresnė, ir stabdis konkretesnis... o jei okumą kokią paimtum? nesunkios ir velniškai kokybiškos
 #303330   Jonvabalis
 06 Rgs 2011 21:42
7 m bolonkei rites geras stabdis, tikrai, mazai reikalingas, kotas atidirba, jeigu ir sudirba tik pirmiems smugiams, o mazumas rites lygu mazesnis svoris, tai tik privalumas, nes rite dirba 95% beveik tuscia apkrova surinkinejant vala permetinejant. Kuo remiesi, sakydamas, kad senesne geresne, isbandei abi? Okuma - pvz?
 #303336   fortas
 06 Rgs 2011 21:57
Jonvabalis rašė:7 m bolonkei rites geras stabdis, tikrai, mazai reikalingas, kotas atidirba, jeigu ir sudirba tik pirmiems smugiams, o mazumas rites lygu mazesnis svoris, tai tik privalumas, nes rite dirba 95% beveik tuscia apkrova surinkinejant vala permetinejant. Kuo remiesi, sakydamas, kad senesne geresne, isbandei abi? Okuma - pvz?
aha, abi, senesne net vėl nesenai nupirkau draugei ir dbr neturiu kur pažiurėt parametrų, bet man ji ir lengvesnė rodos, tik kad kaip sakoma, ne tokia graži :grin: aš dirbu prie žvejų, tai apie naujas catanas -mažai gerų atsiliepimų, ypač kai lygina su senom...

okuma http://www.zvejoklis.lt/lt/prekiu-katal ... pro-rd-500 kalbu būtent apie safina pro, pigesnės nei catanos, bet nė kiek ne prastesnes, baigės tie urmo bazių okumos laikai po 20lt...
 #303341   Jonvabalis
 06 Rgs 2011 22:15
taigi, paskutinis klausimas, kur Kaune galima jas pamatyti?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė