Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #320642   Wytux
 17 Lap 2011 22:30
Tai reiskiasi dar reikia kazkokio sluoksnio po jais, nes busi slapias jei pavaiksciosi daugiau ?
 #320645   SauliusM
 17 Lap 2011 22:32
Vegys rašė:Žali "karlsono" (kaip aš juos vadinu) rūbeliai nėra drenažiniai.
uztat prie kuno tai jokie drenaziniai nebus tokie malonus kaip sitie. jokiu sluoksniu po jais as nesivelku. du flysus ant virsaus dar ir extreema ir psio.
 #320648   Vegys
 17 Lap 2011 22:37
Kaip aš suvokiu drenažius : drabužiai, prigludę prie kūno, kurie nesugeria drėgmės, išstumia ją aukštyn.
Šie apatiniai nėra prigludę prie kūno. Jie drėgmės nestumia aukščiau. Jei suprakaitavai - prakaitas "bėgios" tavo kūnu ... Lyginint su paprasta medvilnine maike privalumas šių drabužių tas, kad jie neprisigeria drėgmės.
 #320651   Wytux
 17 Lap 2011 22:41
Paskaiciu satrodo taip lyg y celofana suvyniotas turetum jaustis...
 #320655   vava
 17 Lap 2011 22:44
Vegys rašė:[ Jei pameni, pernai irgi nesutarėm kokį dydį imt man reik - gerai kad paėmiau ant išaugimo
jei nenukarpei ir nenusiplove, tai turetu but atikietka su rozmieru..... nereiktu matuot antru kart.
bet, jei nerasi atikietkos, matuosim per nauja. ot problema :) dydziu man regis dabar yra... nesalta dar... :)
 #320658   SauliusM
 17 Lap 2011 22:49
Vegys rašė:Kaip aš suvokiu drenažius : drabužiai, prigludę prie kūno, kurie nesugeria drėgmės, išstumia ją aukštyn.
Šie apatiniai nėra prigludę prie kūno. Jie drėgmės nestumia aukščiau. Jei suprakaitavai - prakaitas "bėgios" tavo kūnu ... Lyginint su paprasta medvilnine maike privalumas šių drabužių tas, kad jie neprisigeria drėgmės.
nu cia jau veju biski prirasei. jokie drabuziai nestumia dregmes aukstyn. ta daro slegiu skirtumas siaip jau... ai nesvarbu... jei neprigeria, ka patvirtinai, tai kvepuoja... nes va jau zmones raso, kad prirasei, kaip apie celofana...
 #320663   Vegys
 17 Lap 2011 22:53
Wytux rašė:Paskaiciu satrodo taip lyg y celofana suvyniotas turetum jaustis...
:-kvankt :-kvankt :-kvankt Aš taip nesakiau. Ir lyginant su medvilne n sykių geriau ..
 #320665   SauliusM
 17 Lap 2011 22:55
Vegys rašė:
Wytux rašė:Paskaiciu satrodo taip lyg y celofana suvyniotas turetum jaustis...
:-kvankt :-kvankt :-kvankt Aš taip nesakiau. Ir lyginant su medvilne n sykių geriau ..
tai kad butent taip ir sakei. dregmes nestumia i virsu. prakaitas kunu begios... tai ar ne celofanas gaunas nekvepuojantis?
 #320666   Tironas
 17 Lap 2011 22:57
nu jus cia prisigalvojat baubu visokiu.
Drenasinis sluoksnis nera butinas, bet jis prideda neitiketinai daug silumos. na sakykim pojutis siltumo ziauriai didesnis. mat per ji dregma daug geriau pasisalina nuo kuno, tgokia ir yra jo funkcija. galima imti biliakoki pigu, bet kadangi tai pirmas dalykas prie kuno, as ji renkuosi ypatingai preciziskai. su malonumu bandau ( nes turiu galimybe) vis naujus variantus. kolkas labiausiai pasiteisino drenezas is bambuko50%/sintetika. labai maloniai nesiojasi,ilgai nesmidz :) turejau varianta su sidabro gijomis. beda ta kad jis buvo kogero per mazas. neitin patogu, nors ir tampesi labai smarkiai. tas sidabras baigesi po vieno sezono ir dabar tie "antismarvinai" dalykeliai nebeveikia. 2 dienos max ir i skalbenke ( tiesa visus pirmo sluoksnio rubus skalbiu paprastuoju budu su visom maikem medvilninem ir jokiu nikvaxu. gal ir negerai istiesu). anxciau galedavai tampyt savaite ar ilgiau.
privalumas jo yra tas kad vis labai tamposi ir visai neturi siuliu. taigi kai pagamins didesni, vel isbandysiu.
dar vienas kuris man patiko tai taip vadinamas dvisluoknis apatinis - tas kur prie kuno is sintetikos, o kitas is vilnos arba medvilnes. turiu guahoo g 330. jau treciass sezonas ir man labai patinka. manau panasios texnoligijos yra tie normarko termo sweed. turetu but gerai. tik va nepamenu kaip su siulem. guahoo siules PLOKSCIOS, tai ju netik kad nesijaucia, bet ir nesimato per dzincus jei nesioji i miesta.


va taip va trumpai :)
Norfino tas pigusis man ziauriai nepatiko. pernelyg sintetinis, nemielas tox , bet aisku bandziau pries gerus 5 metus kai ir modelis buvo nevykusiai pagamintas.
 #320667   vava
 17 Lap 2011 22:57
SauliusM rašė: ta daro slegiu skirtumas siaip jau... .
tarp ko slegiu skirtumas?
 #320670   vava
 17 Lap 2011 23:02
Tironas rašė: tik va nepamenu kaip su siulem. guahoo siules PLOKSCIOS, tai ju netik kad nesijaucia, bet ir nesimato per dzincus jei nesioji i miesta.
paemiau pries akis termoswed. a kokios dar yra siules ? plokscios , o kokios kitos?
mano supratimu, cia plokscios.... :)
 #320672   Tironas
 17 Lap 2011 23:04
na nesikabinekit porie tokiu smulkmenu. kalbekim ukiskai. "isgarina" "sildo" "kvepuoja". kai pradedam vienas prie kito kabinetis del fizikiniu terminu tai laimi ne objektyvi tiesa o tie kas labiau pasikaustes terminuose.
 #320674   vava
 17 Lap 2011 23:06
soglasen. bet man siaip net idomu pasidare, kokios ten siules :) del to ir lindau i spinta..
 #320675   Wytux
 17 Lap 2011 23:07
Jauciu reikes prie progos tuos zalius kalisonus nugriebt pameginimui ... ziurejau , pas vava krautuvej lygtais nera :roll:
 #320677   vava
 17 Lap 2011 23:09
nu kazkaip stengiuos neturet to, ka turi visi (su retom isimtim :))... bet jie tau kam? del silumos ar todel, kad zali?
 #320678   SauliusM
 17 Lap 2011 23:10
vava rašė:
SauliusM rašė: ta daro slegiu skirtumas siaip jau... .
tarp ko slegiu skirtumas?
tarp skirtingu rubo pusiu. davai nepradedam gal dreifo ir difuzijos lygciu aptarinet. pats rubas niekoneisstumia ir nestumia. nes jis neturi ir nenaudoja jokios energijoso be energijos ir jokio darbo nepadarysi. jis tik ta isstumima del savo savybiu arba leidzia su tam tikru greiciu arba neleidzia jei nekvepuojantis yra.
 #320681   Tironas
 17 Lap 2011 23:13
nezinau kaip parodyt. tingiu ieskot nuotrauku. na plokscios tai kai siule ir medziaga yra vienoje plokstumoje, o "bloga" siule apatiniam padaryta 90laipsniu statmenai medziagai. bbz ar aiskiai pasakiau.
 #320682   vava
 17 Lap 2011 23:13
gerai, kad bent parasei, kad butinos tam tikros rubo savybes (sudetis) :) toliau nesigilinkim....
 #320683   SauliusM
 17 Lap 2011 23:14
Tironas rašė:Norfino tas pigusis man ziauriai nepatiko.
tas tai isvis tragedija. as ana tik ant to zalio behr virsaus velkuos vien del kapisono. rasciau kita koki flysa padoru su kapisonu, sitas isvis pavesin eitu.
 #320684   Wytux
 17 Lap 2011 23:15
vava rašė:nu kazkaip stengiuos neturet to, ka turi visi (su retom isimtim :))... bet jie tau kam? del silumos ar todel, kad zali?
Turbut tam paciam, kaip ir visiems ../;nzv O kad zali tai irgi skaitau pliusas :ruko
 #320686   vava
 17 Lap 2011 23:16
Tironas rašė:nezinau kaip parodyt. tingiu ieskot nuotrauku. na plokscios tai kai siule ir medziaga yra vienoje plokstumoje, o "bloga" siule apatiniam padaryta 90laipsniu statmenai medziagai. bbz ar aiskiai pasakiau.
:)
da chrien s nim su tom siulem. tie maniskiai aisku ne tokie fainuciai, kaip Sauliuko nuorodoj, bet nieko, panesiosiu
 #320688   vava
 17 Lap 2011 23:17
SauliusM rašė:rasciau kita koki flysa padoru su kapisonu, sitas isvis pavesin eitu.
tau tipo apatinio ar virsutinio reik flyso su kapisonu?
 #320690   SauliusM
 17 Lap 2011 23:20
vava rašė:
SauliusM rašė:rasciau kita koki flysa padoru su kapisonu, sitas isvis pavesin eitu.
tau tipo apatinio ar virsutinio reik flyso su kapisonu?
kaip tipo tavo klausima suprast? is principoman reik silto kapisono neskepuriu nemegstu ziema, aprie kokio flyso anas tai kaip ir giliai pofig... is principo noretusi kazko is polarteco.
 #320694   vava
 17 Lap 2011 23:24
is principo, jei sugalvosi shuda pamalt Naujamiestyje, uzvaziuok, gal rasim koki su kapisonu
 #320708   Vegys
 18 Lap 2011 00:26
SauliusM rašė:
Vegys rašė:
Wytux rašė:Paskaiciu satrodo taip lyg y celofana suvyniotas turetum jaustis...
:-kvankt :-kvankt :-kvankt Aš taip nesakiau. Ir lyginant su medvilne n sykių geriau ..
tai kad butent taip ir sakei. dregmes nestumia i virsu. prakaitas kunu begios... tai ar ne celofanas gaunas nekvepuojantis?
Kai Sauliuk pacituosi mano žinutę, kur apie celofaną rašiau - per petį paplosiu, šaunuoliu pavadinsiu ir alaus Kanapinio nupirksiu :) Jei citatos su mano žodžiais apie celofaną nebus, manysiu, kad Kanapinio pats nusipirkai ... ;-)
Jei nejauti skirtumo tarp celofano, "karlsono" aprangos ir normalesnių apatinių - a kuo aš čia kaltas ?
Celofanas čia iš vis ne prie ko - jį jei kas naudoja, tai būna viešutinis sluoksnis. Teko tokius naudot šiltuoju metų laiku velkiaujant. Kokie drabužiai po apačia - nesvarbu. Jie bus vis tiek šlapi.
"Karlsono" apranga - ji laisva. Jei reik nueit šimtą - kelis šimtus metrų ir išsigręžus eketę sėdėt vietoje - neblogai jie. Minusas tas, kad jei reik paėjėt, jie nepriglunda prie kūno, prakaitas laisvai bėga kūnu (jei suprakaituoji - juk ne visi po 60 kg sveriam, ar ne Sauliau ? :) )
Normalesniais apatiniais (kiek man teko naudot) vadinčiau pvz http://www.survival.lt/index.php?main_p ... ts_id=1314 - nesugeria prakaito kaip kad medvilnė, priglunda prie kūno ir prakaitas nebėgioja nugara, šilti ... Jokiu būdu jų nevadinu geriausiais, tiesiog sakau, kad man jie tiko.
 #320869   cesius
 18 Lap 2011 17:35
Nu pasigirkit kas kokias pirstinikes turit neoprenkes be pirstu spiningavimui, nes tos visokias vision flysines tai nu na.
 #320873   SauliusM
 18 Lap 2011 17:43
cesius rašė:Nu pasigirkit kas kokias pirstinikes turit neoprenkes be pirstu spiningavimui, nes tos visokias vision flysines tai nu na.
kazkokias megztas ale darbines turiu... pries kokius 3 metus senukuose pirkau... uz 2 litu berods... :roll:
 #320878   cesius
 18 Lap 2011 18:03
SauliusM rašė:
cesius rašė:Nu pasigirkit kas kokias pirstinikes turit neoprenkes be pirstu spiningavimui, nes tos visokias vision flysines tai nu na.
kazkokias megztas ale darbines turiu... pries kokius 3 metus senukuose pirkau... uz 2 litu berods... :roll:
Susuk y tuta ir y sh.... ysandalink :)
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė