Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #328498   Marius1
 24 Gru 2011 17:41
na L minnow 44 arba cherfull 40 meta, galios rezervą irgi turi
 #328612   SauliusM
 26 Gru 2011 21:12
Arvidys rašė:Noriu šiek tiek grižti prie Norstream Ultra. Domina 240ilgio 2-12g išmetimo. Taigi jokio brangesnio spiningelio neturėjau, o realiai gaudant tik sukrem ir neturėdavau jokiu problemu su "no name" kotais. Tačiau šį visą sezoną atgaudžiau tik vobleriais, kalba eina apie upėtakius. O problema tokia kad mano dabartinis kotas su mazais vobleriukais pvz: Pontoon 21 Cheerful 40Sp-Sr. Arba Stick'u 4,5cm tvarkosi gerai, bet jeigu pasiemu sunkesni voblerį pvz: Stick'ą 7cm tai jis per daug išlinksta, o apie tokiu voblerių kaip GreedyGuts 66Sp-Sr arba Jackson Trout Tune HW55 6g patvičinimą šiokį tokį net nėra vilčių spiningas išlinksta kaip karvės uodega nors ant jo išmetimas taip pat 2-12g. Taigi po tokios litanijos būtų klausymas ar Norstream ultra susitvarkytu su tokiu vobleriu diapozonu kaip išvardintieji? Ar eitu kažką panašaus i tvičinimą išgaut? Tikiuosi baisiai nenusišnekėjau. :oops:
netvicinginis kotas Ultra...
 #328617   Arvidys
 26 Gru 2011 21:36
Tai jeigu netvicinginis tai reiskia, kad neimanoma tvicinimo judesiu atlikt traukiant, kad nebutu visiskai monotoniskas traukimas? :oops: O jeigu tvicinginis tai tik tvicingui ir negalima voblerio traukt monotoniskai? Gal galima kur rast straipsniu lietuviskai apie tvicinginius kotus lietuviu kalba. Nes kolkas nieko nezinau tai ir klausymai gali durni pasirodyt...
 #328618   SauliusM
 26 Gru 2011 21:43
nezinau as straipsniu jokiu, bet komforto su Ultra tvicingu uzsiiminet tai nebus.
 #328655   Kleckas1978
 27 Gru 2011 00:37
paziurek gal Kote tures dar senuju Mitchell elite spin 662L 2-8gr (realiai meciau iki 15gr ir viskas ciki ;-var-var. ) tvicingui pagal tavo pageidavimus visai gerai ir sukres 2nr su tuo kotu :gutgut
dzigas -sudinas truksta jautrumo.

yra dabar ant 24T blanko pagal gamintoja
Mitchell Mag Pro Light 512L;592L;662L
http://www.zvejokpigiau.lt/product_info ... ts_id/1705
o ant 30T pagal gamintoja Mitchell Mag Pro Lite 592L-662L su fuji ziedais
http://www.zvejokpigiau.lt/product_info ... ts_id/1701

senesne elite versija del blanko rase 30T buvo be fuji ziedu ir dabar pardoj pakracius tiek light tiek lite atrodo kad blankas tas pats tik kad damoki 100lt+ vien uz fuji ziedus manau tvicingui Laito klasej uz 160 lt geresnio koto nelabai ir rasi ;-)
 #328656   Kleckas1978
 27 Gru 2011 00:41
Arvidys rašė:Tai jeigu netvicinginis tai reiskia, kad neimanoma tvicinimo judesiu atlikt traukiant, kad nebutu visiskai monotoniskas traukimas? :oops: O jeigu tvicinginis tai tik tvicingui ir negalima voblerio traukt monotoniskai? Gal galima kur rast straipsniu lietuviskai apie tvicinginius kotus lietuviu kalba. Nes kolkas nieko nezinau tai ir klausymai gali durni pasirodyt...
Na su tokiom kalbom ir mintim per ziema nuprotesi :-D nu tu man pasakyk su kokiu kotu neimanoma traukti monotoniskai :mėlynvarla nu tokio klausimo as dar negirdejau :grin: taigi ne kotas pats dreba ir tampo voblika o pats tampysi voblika su kotu ;-) o jei koto nejudinsi tai ir trauksis monotoniskai ta vobla ;-)
 #328658   Arvidys
 27 Gru 2011 01:21
Mitchel kotai trumpi. Man idealus ilgis butu 2m40cm. O tie sakiniai tam ir parasyti, kad negi reikia griežtai taip žiuret koks tai kotas? As suprantu, kad gal su tokio ilgio netviciniu kotu neiseis tvicinti idealiai kaip su tam skirtais pavyzdziui Mitchel. Bet gal Norstream Ultra nebutu pats blogiausias variantas ir neišlinktu kaip karves uodega? Zodziu reikia kokio kotelio upetakiam geriausiai 2m40cm.
 #328806   HazeNN
 27 Gru 2011 19:59
o kam tvicingui ilgo koto ? Jokiu pliusu tik minusai ;/
 #328807   SauliusM
 27 Gru 2011 20:05
tai kad zmogus pats nezino ko jam reik ar ilgo ar trumpo ar tvicingui ar netvicingui, bet patarimo vistiek klausia.
nu gal jis stovedamas 2m nuo kranto, kad upetakiu nebaidyt, tvicins anuos...
vat nueitu i triturusa ir pasiimtu EYECON ECS80MLF2 ir butu jam ramu.
http://www.stcroixrods.com/product/eyecon-walleye
a jei ir nepasiimtu tai jau apie upetakiu tvicinga tai tikrai jam Tolikas viska isaiskintu.
 #328812   Vegys
 27 Gru 2011 20:15
Sauliau,
tu man durnam papasakok kas yra kas.
Vertical Jig
Jig-N-Rig
Snap Jig
Finesse
Riggin
Slip-N-Rig
Drift-N-Float
 #328817   SauliusM
 27 Gru 2011 20:22
Vegys rašė:Sauliau,
tu man durnam papasakok kas yra kas.
Vertical Jig
Jig-N-Rig
Snap Jig
Finesse
Riggin
Slip-N-Rig
Drift-N-Float
nu idant prisipazysti kad durns esi, tai paaiskinsiu paprastai, cia tipo "medkirciu" isivaizduojamas kiekvieno is tu kotu pagrindinis pritaikymas. nu marketingas. tipo kiekviena is ju kure spec kazkokiam konkreciam zukles budui.
 #328820   Vegys
 27 Gru 2011 20:33
Oho ! Net Saulius nežino ....
 #328838   Arvidys
 27 Gru 2011 21:19
SauliusM, prie ko cia "nezino ko jam reikia"? Pirmam uzklausyme apie Norstream Ultra aprašiau situaciją ir koks naudojamų masalų diapozonas. Kokio ilgio koto noriu irgi prašiau (+-)2.40cm Reikia, kad kotas gerai mestu ir lengvesnius masalus ir patemtu didesnius. Taip pat aktualiu, kad eitu patampyti tvicinius voblerius. Del ko as aplamai paklausiau apie Norstream Ultra, nes patiko kaina ilgis ir išmetimas.(plius rasei pats, kad geras spiningas už tokius pinigus) Nu jei jis netinkamas tai netinkamas. Kažkas imete linkus i Mitchel spiningus, bet turbut neįsiskaitė, kad aš noriu 2m40cm ilgio koto. Kas dėl St.Croix'u viskas aišku, kad geri kotai. Ir su Toliku kai kalbėjau sakė, kad upėtakiam geri ir siūlė pirkt. Tačiau kainų kategorija jau ne mano kišenei.
 #328841   SauliusM
 27 Gru 2011 21:41
Arvidys rašė:SauliusM, prie ko cia "nezino ko jam reikia"?
vat prie sito:
Arvidys rašė: Reikia, kad kotas gerai mestu ir lengvesnius masalus ir patemtu didesnius. Taip pat aktualiu, kad eitu patampyti tvicinius voblerius
ir prie viso sito parametru rinkinio jis dar ir nekainuot beveiknieko turi... 'viarkt

negi nesupranti, kad norint tvicint tai kotas turi daugiau ar maziau kuolas but o jei bus kuolas tai fig jis tau mes lengvus masalus.

aisku yra kotu, kur ir ta ir ta daryt imanoma, nu bet anie ne po 200 kainuoja.
 #328843   Kleckas1978
 27 Gru 2011 21:46
jeigu daugiau dometumeisi, o ne issigalvotum kazkokiu stebuklu, ko tau reikia, gal tada suprastum, kad pas 2.4m kotus dazniausiai rankena ilgesne eina nei pas 2.1 ir trumpesnius kotus, del to blanko darbinis ilgis pas kotus 2.4 ir 2.1-2m atmetus rankena dazniausiai gaunasi labai panasus (t.y. dazniausiai ziurek ir kokie tik 5cm tesiskiria ilgyje, del to uzmetimas tiek su kokiu 2-2.1m kotu tiek su 2.4m bus tas pats s.... zmogus rase n.... kartu kad Ultra netinkama tvicingui o tu vistiek savo - blemba kiek tau visi gali kalti i galva kad geriausiai tvicingui kotai iki 2.1m kad tvicui netiks Ultra o tu vistiek apie ultra isikandes, na jei taip patinka tai ir pirk ta Ultra isbbandysi pats ir tada pats galesi pasakyti kas kaip.

beje yra ir daugiau tu tvicinginiu kotu tik kaina ta tavo iki 200lt nei sis nei tas dadejus 100 lt pasirinkimas zymiai prasiplestu ;-)
 #328846   SauliusM
 27 Gru 2011 21:57
Kleckas1978 rašė:beje yra ir daugiau tu tvicinginiu kotu tik kaina ta tavo iki 200lt nei sis nei tas dadejus 100 lt pasirinkimas zymiai prasiplestu ;-)
o dar geriau pasitaupyt litu daugiau ir datraukt bent iki kokio st.croix eyecon...
nu nedaug tiek eyeconai kainuoja kaip pamenu. uz avida ar ne dvigubai pigesni net...
arba dadet stolnika ir ilgi biski pasitrumpint.arba nieko nedadet ir imt mitchella bet nesvaigt apie 2,4m ilgi...
nu imanomi visokie pasirinkimai. bet pigus 2,4m ilgio kotas tai arba netvicins nifiga arba lengvus masalus mes tiekpat kaip kastuvo kotas.
 #328892   Arvidys
 28 Gru 2011 01:44
Nu va dabar man aišku. Žinau, kad klausymai mano durnoki :oops: , bet manau iš pirmo mano posto jau buvo galima suprast, kad tokiu parametru koto kokius as išvardinau už tokius pinigus nepaimsi! Taip suprantu, kad man realiausias variantas dabar St.Croix Eyecon, reiks pataupyt...
 #328897   SauliusM
 28 Gru 2011 08:38
Arvidys rašė:Nu va dabar man aišku. Žinau, kad klausymai mano durnoki :oops: , bet manau iš pirmo mano posto jau buvo galima suprast, kad tokiu parametru koto kokius as išvardinau už tokius pinigus nepaimsi! Taip suprantu, kad man realiausias variantas dabar St.Croix Eyecon, reiks pataupyt...
tai Fabai gi rase, kad pas juos 25% nuolaida dabar iki nauju, tai pasiklausk, gal nieko net ir taupyt nebereikes.
 #328992   mindaugas.123
 28 Gru 2011 18:46
koki patartumet rinktis spininga norint gaudyti siais mazais vobleriukais (1,5-3,5 cm). Ar tiktu UL ar L tipo?kokios akacijos turetu buti kotelis? Jei nesunku butu saunu jei imestumet pavyzdeli..kaina nesvarbu..svarbu susidaryt bendra vaizda, kad teisingai pasirinkt iranki zvejybai.

http://www.fanatikai.lt/flypage/vobleri ... 1.8cm.html
http://romada.lt/shop/index.php?route=p ... ct_id=2635
 #328999   Rafal
 28 Gru 2011 19:43
O kur gaudysi upeje ar ezere?
 #329011   Rafal
 28 Gru 2011 20:33
Is valties ar kranto?
Gal ir anksciau minetas Norstream Ultra, o jeigu kokia kaina nera skirtumo, tai gal kazka is Finezzu...
 #329021   SauliusM
 28 Gru 2011 20:57
jei ezere, tai upetakiu su sapalais negaudysi tai manau gali imt ir UL drasiai.
 #329029   mindaugas.123
 28 Gru 2011 21:11
tai taip..pagrinde tikslas eseriai...na gal viena kita atsitiktine lydekaite.. dekui uz patarimus.
 #329554   HorseFly
 31 Gru 2011 23:50
Pas mane ant spiningo paskutinis ziedelis yra aliuminis ar is kazkokio kito metalo, noreciau ji pasikeist i fuji ar koki kita, kad tiktu su pintu valu idomu kur butu galima ji gauti ir nekainuotu daugiau nei spiningas.
 #329558   SauliusM
 01 Sau 2012 11:02
tai kad daugumoj parduotuviu tu zieduku yra. kainos irgi nuo lito iki desimt kazkas. o jei fuji tai trituruse paklausk. turetu turet.
 #329583   tomasia
 01 Sau 2012 15:25
Su sventem visus.Planuoju spiningeli isigyti twincui, niekaip neissirenku, gal ka patarsit.Gaudysiu ant LC 100, megabasu zodziu voblikais iki 12 cm.Biudzetas butu nuo 450 iki 600 lt. Norstream spinais domejausi kaip jie .....gal kas turi
  • 1
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 426
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė