Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #335488   giedriuzzz
 22 Sau 2012 12:08
Radau fotike keletą įdomesnių fotkių.

Štai kokie plaustai plaukioja mūsų krašto tvenkiniuose :lol:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Buvau juos sutikęs ir su gumeška plaukiojant. Sakė :gutgut plaustas. 6 telpa laisvai. Vidury staliukas mažiukas padarytas, bonkai ir zakusonui pasidėt :lol:
Vienžodžiu mini meeta galima daryt :lol: :lol: :lol:
 #343217   Evaldas Z
 19 Vas 2012 19:40
susirodbuildinau sau spiningeli. kaip pirmas blynas, gavos visai neblogai. lengvas, lankstus, jautrus. jokio sargelio nereikia. rodo ir cigaretiniu rainiu kibimus :gutgut tik oras siandien testavimui buvo nelabai koks, bet si ta sugraibiau per pora valandeliu.
Paveikslėlis
tai vienoj, tai kitoj eketej sulaukdavau stuktelejimo.
Paveikslėlis
uzsilikusius, abejingus blizgutes zaismui, "damusdavau" avizele.
Paveikslėlis
 #345467   TailDancer
 26 Vas 2012 17:14
Nevėžis ties Naujamiesčiu jau visai išsivadavo iš ledų, net užutėkiuose pilnai galima sėdėti su plūdine ar erzinti ešeriukus mikrodžigu. Trumpam buvau nulėkęs ir aš su spiningu iki upės, pamėtyti mikrikų, bet tuščiai.
Paveikslėlis
hosting images
Na, o Lėvenyje ties Piniava, dar nepavyktu pažvejoti, plaukia ižas, viduryje upės dar yra ledas. :)
Paveikslėlis
gif image hosting
Paveikslėlis
image hosting jpg
Paveikslėlis
image hosting gif
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė