Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #188170   Ecka357
 17 Bal 2010 11:03
Uzvakar buvau vilhelme pirmas metimas su pludine iskart zacepas draugui sakau duok meskere pakeliau tinklas apie 20-30metru istraukeme viena kuoja ir eserii nedideli paleidome po visko pradejome zvejot ir pagavau viena eseri ir gera nuotrauka veliau jo :ruko
 #188188   Edebisi
 17 Bal 2010 13:31
uzvakar kibo, 28 geros kuojos o vakar ir sendien nieko ipatingo :(
 #197812   subariux
 19 Geg 2010 21:10
Nesenai gryzau nuo kanalo,bandziau su sukriuke ka apgaut - nepavyko,paskui radau guminuka nedideli ir tas niekam nepatiko.Seske karu buvo tai ata ant slieko kelis eserius,nu nelabai didelius bet pagavo,nu vistiek didesni uz delna.
 #201372   opiumas
 01 Bir 2010 21:31
Siandien turejau garbes paspiningauti kanale. Deja, per 3 val neturejau nei kibimo ir nemaciau, kad lydekos ar eseriai vaikytu mailiu. Nors kazkokios, delno dydzio zuvys, sokinejo ir davesi juodai. Svarbiausiai, kad gerai praleidau laika :) Tik aptikau nelabai malonu dalyka: tinkla pilna supuvusiu dideliu karsiu ir maciau viena motinini lyna. Bandziau pakelti ta tinkla su pagaliu, bet nelabai jis davesi pakeliamas nuo zuvies svorio, o dar ta smarve.. Tai teko nesti mesas.
 #201764   bloombergas
 03 Bir 2010 20:42
Siandien vaziavau iki Vilhelmo kanalo pro Micku kaima, taciau... tikslo taip ir nepasiekiau :( zemelapy pasiziurejau, kad reik vaziuot zvyrkeliu tik tiesiai iki pat kanalo, taciau nuvaziavus gera gala, pasirode kad kelias uztvertas :e:e Tada pasukau kitu zvyrkeliu Klaipedos pusen tikedamasis rast kita kelia link kanalo, taciau radau tik KAM poligona ir t.t. Susinervinau, kad tie shmikiai okupavo visa kanalo pakrante '''bum 'viarkt ner kaip arciau privaziuot, nebent iki Drevernos tektu lekt, o cia jau toloka man, kai galima salia Klaipedos nuvykti.
 #207076   rusla02
 08 Lie 2010 08:32
Buvau ir aš pirma karta prie šio kanalo nuvažiavės. Pasedejau nuo 06 iki 12 val., pailsejau. :)
Kaip čia galima ikelt nuotrauką, ikelčiau savo laimikius.
 #207369   rusla02
 09 Lie 2010 08:56
Moviau muses lerva.
Dar gerai pajaukines buvau, ši savaitgalį vel varysiu.
Po to ikelsiu foto su laimikiais, aišku jeigu ju bus :roll:
 #210317   simmis
 25 Lie 2010 14:18
na va, siandien ir as pabandziau vilhelmo kanale rimtai pazvejot po triju metu pertraukos :)
Prie kanalo buvau apie 4.30 galvoju pabandysiu prie to sliuzo arciau malku ilankos, sumeciau pasarus ir dvi valandos tusciai praleistos, kaip suliny, nusprendziau pavaziuot toliau apie tris kilometrus link poligono, pasistaciau masina prie misko, o paskui peskom link senuju vietu kur seniau neblogai pagaudavau. vel pasiseriau ir kazkur nuo 8 iki 10, apie 20 delniniu raudziu ir du neblogi karsiokai ;)
 #214978   kinako
 23 Rgp 2010 12:33
Buvau tam kanale vakar ties 17 val. zuvies atrode dafiga, zolese visa laika kazkas kazka kapoja, taciau niekas neima guminuko. Bekaitaliojant guma ant troselio pateko kiwi spalvos su rudu pavirsiumu perlamutras. Pirmas metimas - gana stiprokas smugis, siek tiek priletinu, pazaidziu ir istraukiu dalinai nukrimsta uodega. Toliau metau - nieko. Viso per pora valandikiu vienas krimst.
 #229525   redlinet
 30 Spa 2010 09:34
Gal kas žino ar žoles kanale kritusios kažkiek?
 #229560   redlinet
 30 Spa 2010 19:22
šiandien pats patikrinau,taip,kritusios.vieną lydekiuką iki kilogramo paėmiau per 3 val.,daugiau nieko
 #278231   redlinet
 30 Bal 2011 09:33
Šiandieną anksti ryte nuvykau į kanalą paspiningaut,per 3 h vienas nežymus stuktelėjimas ir daugiau nieko
 #303096   Vaidis
 06 Rgs 2011 12:07
Audrius78 rašė:Kaip ten reikalai su Vilhelmo kanalu? Ar bepagauna kas kokios žuvies?
Nieko gero, buvau su valtim aną savaitę ties Dituvos sodais, prasimaliau apie 5 val, nei kibimo neturėjau :superšokas Ir tvičinau ir velkiavau ir ko tik nedariau :neutral: O vietos atrodo daug žadančios, medžiai suvitę, kelmai ir kitos patrauklios plėšrūnams vietos 'viarkt
 #308726   BenasS
 02 Spa 2011 18:28
Siandien kanale, nuo 12 iki 17 h, 7 kliovai, 4 velkiaujant , 3 metant. Dydziai ivairus. 3 peiliai, trys nuo kilo iki 1.3kg, ir viena 2.5kg
Dirbo Sebile vobleris, ir blizge Jura
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Visi skundes kad nekimba
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #319317   BenasS
 13 Lap 2011 15:34
Siandien silpnokai. Viena 1.3kg, ir 3 peiliai po 600-800 gr
Du kliovai velkiaujant, du tvičinant. Lydekos dar vaikšto žolėse.
Pirmas kibimas po tiltu, agresyvus, bet po to pareina kaip negyva.
Va kame šaknys

Paveikslėlis
Matos pavegus is tinklo, tinklo zilka , jau iaugus i kuna 'viarkt
Paleidom, nuplauke, bet visa paliegus, deleta, na baisiai atrode.

Po to Uztvicinu viena
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kitu metimu dar viena :)
Paveikslėlis
Jau gale zvejybos, velkiaujant dar viena standartine saudykle.
Tai tiek
 #356994   mrkz
 31 Kov 2012 15:54
siandien kuojos kibo gan neblogai, per pora valandu 18vnt, kol nepradejo lyt, snigt... susipakavom ir namo. tokios geros sprindines, kaiptik voblom tokios. gaudziau ant teslos
 #362113   marenas
 14 Bal 2012 19:09
senden bandziau kanale ant mykriuku eseriu,eseriu 0 .viena lydeka pakibo.plaukioja toliau.
 #362132   Mantukas
 14 Bal 2012 19:29
Laba visiem, buvau nuvažiaves pažvejot iki kanalo, kuojos kimba tačiau tik keletas iš jų didesnes nei delnas, o daugiau kažko pagaut nepavyko nors ir su pašaru mėginom. Masalas muses lerva. Dar toks malonus dalykas kad galima pravažiuot iki seno tilto, užlygintas griovys ir betono luitas nuimtas, taip kad nereikia ieškot pro kur pravažiuot ar palikinet mašina prie betono. :ruko
 #364549   ultimate
 19 Bal 2012 16:45
Žvejojau keletą dienų Drevernoje už uostelio, kur yra kanalo pradžia. Bet laimikis nedžiuginantis, sprindinės raudės, kurios jau apėjusios baltais taškeliais, plakiai, gan didelės aukšlės. Ankstesniais pavasariais pavykdavo pagauti ir didesnių raudžių, galvojau gal yra užtverti tinklai, juk ten pakrantėse yra tų tinklų verslininkų, galvojau gal koks nelegaliai pertemptas skersai yra papildomas. Pasidėjau plūdinę ir išsitraukiau spiningą ir pasileidau link marių pakanalio krantais. Jokių tinklų užkabinti nepavyko iki pat marių. Pavyko suvilioti keletą didesnių ešerių. Visą tą laiką svarsčiau, kodėl nėra didelių raudžių įplaukusių į kanalą, juk jokie tinklai neužtverti? Net ir priėjus marias nesimatė jokie šalia tinklai.
 #365160   Mantukas
 20 Bal 2012 19:51
Laba, priejimai geri, buvau dar nuvaziaves tai plaki patraukem kokiu 300 -350g, o siaip kaip visada kuojos tik si karta jau didesnes bet ir tai nuo 10 iki 15val kibimas paskui atrodo kad tos zuvis dingsta kazkur :lol: .Maciau mete kazkoks zmogeliukas spiningiuka tikedamasis kazko tik kad rezultatu nemaciau, o del priejimo tai manyciau kitoj tilto pusei karinei teritorijoj butu geriau nes matosi kad maziau visokiu nendrynu ir pns. Reiks dar si savaitgali pavaziuot pranesa gerus orus jai kas geresnio pasitaikys pameginsiu pasidalint nuotraukom. P.S Zuvis paleistos atgal i vandeni kur ju vieta ''plot
 #366437   BenasS
 24 Bal 2012 20:04
Sekmd keletas kibimu tvicingu ir ant gumu. dydziai ,,peiliniai". istrauktas tinklas ir sunaikintas
 #367839   Deivysz
 28 Bal 2012 11:26
Ar galima zvejot kanale kur vaziuojant link malku ilankos yra ten kur paligonas ir salia kanalas, kur uztvoros ten galima zvejot?
 #367856   Deivysz
 28 Bal 2012 12:45
O tai kur tada zvejot vaziuot su plude, iki kurios vietos negalima ten? Bet kad ten niekas neziuri,nesaugo..gali paaiskinti kodel ten negalima, o toliau galima jau, ir kur ta vieta prasideda kur galima. :?:
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė