Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kas, kur, ant ko šiuo metu kimba ir kt. aktuali informacija
 #372671   dusys
 14 Geg 2012 21:01
Bratka rašė:
dusys rašė:
vava rašė:o tiesa, lydesi tos metalines kalasho rankenos ar medines?
Lydesi plastmasines, o nuo mediniu laka nuesdavo
Dusy,kad ant ju lako ir taip buvo sunkiai randama...
Tai jaigu ju niekada nerestauruotu tai ir rankenu nebebutu randama.
Yra kariuomenej netgi ginklininko etatas kuris atsakingas uz ginklu tech bukle.
 #372750   krioklis
 15 Geg 2012 08:04
Kai veida ispurski, uzdejus akinius plasmases apeda, neticia buvau uz linzes paemes tai ir paliko pirstu atspaudas visam laikui!Atsargiai su to bensu!
 #372921   bobas
 15 Geg 2012 16:45
Ben's 100 ardo kai kurias plastmases, sintetinius rūbus, dirbtinę odą... tikėtina, kad ir laką esantį ant senųjų taip vadinamu kalašų buožių pažeidžia... taipogi yra tikimybė, kad ir šiek tiek naujesnių (belgiškų) kalšo kopijų plastmasinių buožių žymė gali likti, nes pastarieji gaminiai itin prastos kokybės, bet esu šventai įsitikinęs, kad tik tiek ir ne daugiau, nes tiek m16 tiek H&K tiek AK4MT ir kt. kuriuos naudoja kariuomenėje visos dalys pagamintos iš itin geros kokybės polimerų, kurių nepažeidžia nei rūgštis nei šarmas, nekalbant apie temperatūrinį ar mechaninį atsparumą...
O dabar į temą: asmeniškai dėčiau pliusą OFF priemonei, ir kvepia gerai ir rūbams nebaisu.
 #372944   Shtulas
 15 Geg 2012 19:16
dusys rašė:Kariuomenej automatu rankenos nuo jo issilydidavo :grin: . Tas pats gresia ir laikrodziams bei telefonams.
Su sąlyga, kad aš žmogus paprastas, tai iš tokių žodžių supratau, kad jau kai bens'o patenka ant automato rankenos ji paprasčiausiai išsilydo, tas pats su telefonais, laikrodžiais. Apie laką tik paskui buvo pradėta diskutuot.
Su kita sąlyga, kad mano telefonas nuo vakar iki dabar pragulėjo užpiltas bens'u ir jam nieko neatsitiko, aš drįstu teigti, kad bens'as tikrai ardo ne visus plastikus, ką jau kalbėt apie rusiško kalašo rankenos išlydimą...
 #373053   Tadunce
 15 Geg 2012 20:55
Beabejo, ant kvėpuojančių rūbų net negalvoju jo purkšt. Rankas tepu, kad kontaktą turi tik striukės galai, arba drenažinio sluoksnio apykaklė, nu, bet, kad fuji rankena ištirps, tai tikrai nemanau
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė