Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #377402   Askorbas
 30 Geg 2012 23:31
Kleckas1978 rašė:jei moketi 2000 uz naudota 320 larusa (kitaiska valtis) tai as geriau nauja 360 su garantijom uz 2200 pasiemu '''bum
http://www.zvejokpigiau.lt/product_info ... ts_id/1121
nu biznieriai pas mus per akcijas su 30% nuperka po to pasinaudoja ir uz brangiau dar bando prastumti :-vimt
;-var-var. sita imk, sita du kart geriasne uz larusa, ir dar pigesne :grin: gerai cia kazkas sake, kad cia pilna tokiu kurie tik su korsaku per telika zvejoja, o praktiskai ..opa '''bum Tau gal ir Parsunas ciki varikliuks ? :grin:
bičiuliai, nesigirsiu, bet as turiu galimybe vienu momentu pamatyti, pačiupinėti ir pabandyti visas imanomas LT parduodamas valtis. apie larusa galiu pasakiti kad tai geriausias kainos kokybes produktas LT. surinkimas superinis, o esu mates labai zimaus gamintojo nauja, ka tik ispakuota ir pripusta valtele visa ant raukšliu ... Larusas ne pacia greiciausia valtele, bet visai nebloga. yra daug geriasniu aisku , bet ten jau kita klase.. as galiu ir pavizdziais jeigu reikia - G.Švilpa , daugkartinis LT spiningavimo cempionas, naudoja Larusa.. i tokius pavizdzius reikia ziureti, tokkiu zmoniu klausti kurie daikta naudoja 7d i savaite, o ne pagal paveiksliuka orientuotis
 #377403   Donasssss
 30 Geg 2012 23:44
ne nu tu gal nebegrybauk? zino jis matai kiek kas zvejoja... pardavinek uz kiek tu nori,bet jei pastebi skelbimus tai turetum matyti uz kiek yra pardavinejami daiktai. jau vien,kad ne is parduotuves,bet daiktas naujas zmones parduoda penktadaliu mazesne kaina,o jei naudota,kad ir keliuose zvejybuose tai kaina jau visai kita. pries dvi savaites pazystamas nusipirko nauja ta larusa uz 2200lt. oi tie biznieriai... ir beja niekas nesako,kad juos hujovos...
 #377464   Andrius0522
 31 Geg 2012 09:28
Askorbas rašė:2000 ne 2400 :!: cia penktadaliui pigiau negu nauja, manau visai normalu... dugnas aliumas, ne fanera, su aliumu eina iskart brangiau... 320 geras ilgis :!: o naivuolis as ne daugiau negu tie kurie su 5Ag nori skristi virs vandens :grin:
sutinku kad brangoka, o ka dariti ;-)
va, pasirodo 2650 kaina Laruso 320 :!:
tai tu vunderkinde nori pasakyti su 5ag neina y glisa iseiti...puse lietuvos skraido virs vandens...jau besinti pradedi nesamones rasinedamas...

http://www.youtube.com/watch?v=rokelHJt ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=q-An5GNj ... re=related

aisku cia ne lietuva,bet tie patys varikliai,o kazkur dat youtube buvau rades lietuvis su 4ag ejo kaip vejas!!!
Paskutinį kartą redagavo 1 Andrius0522. Iš viso redaguota 31 kartus.
 #377465   Andrius0522
 31 Geg 2012 09:29
Plikis rašė:Andriau, va nuotrauka mano valties transo. Gal bus paprasciau susigaudyt
http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... esize.jpg/
jo man siaip pakako tavo skambucio,o db dar foto pamaciau tai praktiskai taip pat pakeliau,tik keliau ant medines staktos...labai tvirtas medzio gabalas ...kaip ir sakei,noredamas neaplesi db :) dar nedaziau nieko nedariau,snd jauciu kilsiu isbandyti...
 #377612   DainiusM
 31 Geg 2012 15:15
dzin kaina, cia kiekvieno reikalas uz savo daiktus prasyt kiek norisi, kad ir nerealiai... ale va pavadinimas laruso "varzybine valtele" tai uzveze... tada mano honduke trimetrine bus "olimpijadinis kreiseris" :))))))))))))
 #377756   Andrius0522
 31 Geg 2012 21:26
DainiusM rašė:dzin kaina, cia kiekvieno reikalas uz savo daiktus prasyt kiek norisi, kad ir nerealiai... ale va pavadinimas laruso "varzybine valtele" tai uzveze... tada mano honduke trimetrine bus "olimpijadinis kreiseris" :))))))))))))
mano QUICKSILVER super turbo nitro ir t,t :D
 #377758   Andrius0522
 31 Geg 2012 21:29
Plikis rašė:Parašyk paskui koks rezultatas
na isbandziau snd...beveik nrm,tik pakisus apie 1 cm pagaluka dar isgavau beveik 5 km greicio...tai ryt dadarysiu ir viskas turetu buti klasss ;)dekui visiems uz kantrybe ir padedant man ispresti problema ;)
 #377843   Andrius0522
 01 Bir 2012 09:24
Plikis rašė:Tai saunu ;-var-var. , vadinas macijo transo paaukštinimas , tik dabar ziurek neapsiversk belakstydamas :lol:
jo viskas zjb... lekiu iki senuku dasipikrskiu nesamoniu dasidarymui iki galo ir vel leksiu bandyti...bet blogiau jau nebus-tik geriau,nes dar reikia apie 1 cm sukelti...
 #377892   Kleckas1978
 01 Bir 2012 13:19
Andrius0522 rašė:
Plikis rašė:Tai saunu ;-var-var. , vadinas macijo transo paaukštinimas , tik dabar ziurek neapsiversk belakstydamas :lol:
jo viskas zjb... lekiu iki senuku dasipikrskiu nesamoniu dasidarymui iki galo ir vel leksiu bandyti...bet blogiau jau nebus-tik geriau,nes dar reikia apie 1 cm sukelti...
iskart sakiau kad sukelt reikia kad liktu 1cm siaip pastacius ant 0 turetu dar dasideti 1-2km/h :-D bet per banga plaukiant ora gali sraigtas gaudyti - bet su pvc manau tas nelabai gresia nes per bangavima nepaskubesi su pusle :idea:
 #378745   turask
 04 Bir 2012 18:01
Plikis rašė:Nesinervuok... Viskas bus ok, as irgi galvojau kaip ta transa paaukstint.Zadejau meistrams varyt, o paskui nusipirkau technines plasmase 3,5 x 4 cm ir prisabacinau. Gavos normaliai ir pinigų sutaupiau.
Labas,kur pirkai plastmase?
 #378955   Plikis
 05 Bir 2012 08:25
Litagroj , Šilutės pl. Tik ją ten pardavinėja kg. reikia arba užstata palikt ir vežtis namo atsipjaut arba kaip aš nusiveziau elektrini siaurapjukli ir pcioj parduotuvėj pjoviau. Prasiknisau kokia valanda, nes labai sunkiai pjaunasi.
 #378976   Lobiss
 05 Bir 2012 09:10
tai kitaip tariant pirkai kapralona - jei baltas, ar visgi tekstolita - jei ruda? Kapralona gerai pjaustyti su metalui skirtais pjukliukais. Tekstolito nesu pjaustes, bet jis zymiai kietesnis ir tvirtesnis nei kad kapralonas.
 #382169   meskeres kotas
 18 Bir 2012 10:16
Laba diena zvejai :)

Uzejau cia pasiskaitineti ir matau kad ce bendrauja labai normali publika, tad nutariau prisiregistruoti, tikiuosi idomaus ir malonaus bendravimo visiems mums rupima ir aktualia zvejybos tema :)
Siuo metu lauzau galva del valties, tad noreciau paklausti jusu patarimo. Apsisprendziau imti 3m pvc valti (zvejoju pagrinde vienas, na gal kartais su kokiu bicu ar seima isplauksiu), su sava biudzetu ir zvejojimo poreikiu turiu apsistoti ties 1000 su trupuciu riba, pagal tokius kriterijus variantai yra kinietiskos Sakana/Promarine arba ukrainietiskos Storm su lenteliu dugnu, o galbut ir Bark. Tiesiog negaliu apsispresti kinietiska ar ukrainietiska, kalbejau su keletu zmoniu, nepeikia nei vienas nei tu nei anu, o pardavejau savaime suprantama stoja uz ta gamini, kuri ir pardavineja. Ka vyrai galetume patarti is asmenines patirties ar draugu, kox variantas man butu optimalus?
Taip pat idomu ka manote apie slankiojancius suoliukus.
Dekingas busiu uz patarimus.
Mindaugas
 #382173   Andrius0522
 18 Bir 2012 10:24
meskeres kotas rašė:Laba diena zvejai :)

Uzejau cia pasiskaitineti ir matau kad ce bendrauja labai normali publika, tad nutariau prisiregistruoti, tikiuosi idomaus ir malonaus bendravimo visiems mums rupima ir aktualia zvejybos tema :)
Siuo metu lauzau galva del valties, tad noreciau paklausti jusu patarimo. Apsisprendziau imti 3m pvc valti (zvejoju pagrinde vienas, na gal kartais su kokiu bicu ar seima isplauksiu), su sava biudzetu ir zvejojimo poreikiu turiu apsistoti ties 1000 su trupuciu riba, pagal tokius kriterijus variantai yra kinietiskos Sakana/Promarine arba ukrainietiskos Storm su lenteliu dugnu, o galbut ir Bark. Tiesiog negaliu apsispresti kinietiska ar ukrainietiska, kalbejau su keletu zmoniu, nepeikia nei vienas nei tu nei anu, o pardavejau savaime suprantama stoja uz ta gamini, kuri ir pardavineja. Ka vyrai galetume patarti is asmenines patirties ar draugu, kox variantas man butu optimalus?
Taip pat idomu ka manote apie slankiojancius suoliukus.
Dekingas busiu uz patarimus.
Mindaugas
as kaip ir visada jei valti tik deveta uz tokius pinigus...pasivartyk internete skelbimus uz koki 1300 manau kazka protingo rastum,ziurek kad siules neprairusios butu ir to plius minus pakanka...cia mano nuomone.
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 248
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė