Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #367867   redlinet
 28 Bal 2012 13:31
Ten sanitarine zona,todel ir negalima zvejoti toje teritorijoje kur tvora aptverta.yra ispejamieji zenklai.si zona eina iki pirmo buvusio tilto(ten vien konstrukcijos belike).uz jo galima zvejoti :ruko
 #367887   redlinet
 28 Bal 2012 14:53
Nusileidus nuo tilto vaziuok toliau pagrindine gatve ir neuzilgo bus pirmas posukis i kaire-zvyrkelis tiesus.tuo zvyrkeliu vaziuoji iki galo ir tada po desine keliukas.ten rasi tilta.pasiklyst neimanoma ;uolrait
 #372718   romukas
 14 Geg 2012 22:40
Siandien ryte 4val kanale kibimu buta,realizuoti 5 kibimai keturios lydekos,kitaip sakant du peiliai ir dvi apie kila da viens eseriokas kokiu 300g. Bandymai guma lygus 0. tik uzsidejus voblika iskart uzverte stuksenimais, nors dieduks sakes kad buva pasikabines dantytaja ant gumos. Visos plaukioja toliau.judejimas kanale matesi kad yra. P.s. Dar pasakykit kad nieks ten negaudot?tiek vakar tiek sian meskerbroliu buvo.butu idomu suzinot kaip ir kitiem sekas zuvi viliot
 #376194   Žygimantas
 25 Geg 2012 23:47
Vakar buvau kanale, tai po 15 min. jau prasinešė kad judesys yra :). Per 6 val. 7 kibimai, keturios ištrauktos, visos nelegalios ~400 g. Du kibimai užtvičinus su LC Nishiki, likę su Rapalos clackin crank. Dar vienas piktas ešeriukas ~12 cm, kuris čiupo X-RAP 10 :grin:. Visos žuvys plaukioja toliau.
 #378543   Deivysz
 03 Bir 2012 22:41
Yra yra nemazai zalumos,tik su pavirsiniais masalais geriausia :)
 #395676   Žygimantas
 12 Rgp 2012 15:31
Šiandien buvau nulėkęs lydekų, per 3 val pora kibimų. Viena ~400 g, kita gal 100 g. siekė :-D. Abi pasirašė ant LC ghost minnow.
 #398523   Dmitrij
 21 Rgp 2012 18:09
Buvau siandien ,gaudziau ant gyv.zuveles ne esu megejas,bet spiningauti nelabai kaip ir realu,krantai apzele.. 4 kibimai- 2 lydekos viena 800 gr,antra 1.200 kg, ant mepsiuko 2 sapalai nedideli 1 eseriokas.
 #400006   pilotas
 26 Rgp 2012 16:38
sveiki

esu visiškai naujokas čia, ir tam tikra prasme naujokas žvejyboje. daugiau žvejojau ir gerai kibo tik vaikystėje :)

su ta saugoma teritorija viskas labai lietuviška. atvažiavau su mašina iš terminalo pusės. nežinodamas ypatumų pasistačiau mašiną poligono pradžioje. ten mačiau pirmą ir vienintelį ženklą, kuriame žadėjo baudą nuo 50 iki 300 lt. būdamas doru piliečiu ėjau palei tvorą iki metalinio tilto. po to dar tiek pat. radau vos porą vietų pamosuot. taip pasivaikščiojęs 10 km parėjau tuščiomis. jei būčiau važiavęs mašina iki tilto, būčiau nesukęs saug galvos ir ėjęs palei tvorą kanalo o ne poligono pusėje, nes iš tilto pusės jokių ženklų nėra, o ant tvoros kas šimtą metrų po grėsmingą lentelę "Poligono teritorija". tad būčiau rinkęsis saugesnę pusę :)
padariau išvadą kad be valties ten nėra ką veikti su spiningu. todėl dabar ieškau gal kas parduos naudotą nebrangiai, nes iš senukų už 100 lt baisu pirkt, o daug išleisti žvejojant vos kelis kartus per metus nesinori.

ir šiaip jei kas ieškos kompanijos pajūryje, gal būt mielai prisijunčiau pasimokyti ir šiaip turiningai laiką gamtoje praleisti.

P.S. Lukai, gal klystu, bet čia ne lietuvių rašybos forumas, bet kita vertus pritariu, kad maloniau ir lengviau skaityti taisyklingai parašyta tekstą :) be pykčio :)
 #408506   poltergeist
 22 Rgs 2012 17:49
tai va.... buvau šiandien vilhelmo kanale. (pirma kart) .buvau iš klaipedos puses nuo "išardyto tilto" link priekules. praminiau-pravažiavau apie 5 km palei kranta.bandžiau spiningaut bet nelabai sekmingai, viskas yra apžiele. radau vos pora vietu pametit. per 4 val. 0 žuvies. gaudžiau su vobleriukais, blyzges,vartykles... jokio kibimo. mano nuomone geriau ten eit ant pludes. su pludine rasit daugiau vietu kur prieit.daugiau su spiningu i tas vietas nevažiuosiu. bet artimiausiu laiku tikrai nuvarysiu su pludine...
 #410320   poltergeist
 28 Rgs 2012 16:40
veiksmas yra su mazom žuvelem. biski imeti jauko ir tik spek darbuotis su meškerioke. buvau nesenai ten ant pludines. tai ant batono kuoju prigaudžiau. sliekus teko ismest, ignaravo visiškai...
 #416658   poltergeist
 22 Spa 2012 18:47
vakar buvau su plude ir su vobleriuku. absoliutus nulis. nei vieno eseriuko ar kuojikes. virukas su gumine valtike kelis kilus praplauke su blizge, nulis...
 #418792   Ignas.
 30 Spa 2012 17:10
Šiandien buvau Klaipėdos kanale, 2 lydekos.
Viena 1Kg, kita 500g..
 #470010   RastaMan
 21 Bal 2013 21:15
Šiandienos ešerių paieška baigėsi visišku 0 :e:e . Vanduo susidrumstęs, bet yra buvę ir blogiau ;uolrait .
Apskritai plėšrios žuvys šiandien jokių gyvybės ženklų nerodė, na, bet kuojos tai pasireiškė :gutgut . Pirmą kart per vieną dieną tiek saulėje besišildančių "mamūnių" teko pamatyt :shock: Kam prie širdies kuojų žūklė, manau dabar pats metas :grin:
 #471401   butters
 25 Bal 2013 07:44
Šiaip kai aš gaudžiau (o tas buvo sekmadienį popiet) tai tikrai nebuvo kolūkio. Plūdininkų masė ties keliu susitelkus, o toliau paėjus tikrai buvo galima su spiningu pamėtyt. Nors aišku šį savaitgalį atlėkęs gal ir kitokį vaizdą rasi, bet, manau, darbo dienom ten laisvai paspiningaut galima.
 #471695   cesius
 25 Bal 2013 21:22
Sekmadieny nekibo balta zuvis ,todel zveju buvo vienetai, visi tupejo prie sliuzo, o del eseriu tai ten mailius baidesi stambesniu karosu ir lynu.
 #472405   RastaMan
 28 Bal 2013 20:44
Šiandien vakarop porą valandikių praleidau ešerių beieškant. Vaizdas jau kur kas geresnis nei prieš savaitę. Jau kur ne kur mailius aiškiai išduodavo vieteles kur "kažkas" maitinasi.
Tai va tokių "ale" ešerių :-D apie 5-is pavyko išprovokuot
Paveikslėlis

Pasitaikė ir "tų", kurių negalima gaudyti ("tų" vadinu todėl, kad tiesiog liežuvis neapsiverčia jas lydekom vadint :-D ). Susigundė 2-i ir dar viena tiesiog ant kabliuko nepataikė.
Paveikslėlis

Tiesa "šaudyklės" tikrai agresyviai masalą atakavo. "Atkutusios" jau :gutgut . Teko tikrai gerai paplušėt traukiant kabliukus vos ne iš šiknos ir dar stengiantis nesužalot. Na bet viskas baigėsi ;uolrait
P.S. Žalos gamtai nepadaryta - visi žuveliokai gyvena toliau ::hai-bai
 #476979   butters
 13 Geg 2013 08:48
Buvom šeštadienį, tai visur nieko gero. Prie šliuzo pačioj Drevernoj, tik ešeriukai cigaretiniai kabinėjosi. Pora diedų matėm plakius kelis ištraukė, bet mums nekibo. Patraukėm į Klišupę. Ten ilgai nelaukus užkibo delninė raudė, nu galvojam bent jų pritrauksim. Bet pirma buvo ir paskutinė, neskaitant minetiūrinių egzempliorių. Persikraustėm į Vilhelmo kanalą, o ten irgi lygiai tas pats - mažos raudelės kabinėjasi. Kiek kalbėjom su kitais žvejais, tai jie irgi nieko gero nepagavo, bet sakė, kad vakar-užvakar gerai kibo. Kaip visada....

P.S. Gal žinot kas ar čia galima meškerę užmest? http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... tops,zebra Buvom privažiavę prie šito kanaliuko, tai atrodo gan perspektyvi vieta žvejybai. Judant žvyrkeliu pravažiavom atidarytus vartus, ant kurių buvo gasdinama piktais šunimis, bo ten savo trobas buržujai pasistatę. Nors prie vandens jokių žvejot draudžiančių ženklų nebuvo. Gal kas esat bandę čia gaudyt?
 #493216   subariux
 11 Lie 2013 20:57
Šian kanale poligone pavakaryje nei kibimo nemačiau per maždaug valandą spiningavimo,blaškytis kažkas blaškės vandenyje,bet nekibo.
 #501386   SKYLINE
 20 Rgp 2013 12:22
Buvom nuvaziave salia dituvos. Ant pludiniu pagavom apie 1kg auksliu,raudziu,plakiu, vakare mosikavom spiningu tai nieko doro 1 esjeriukas delno dydzio ir psio :-(, matesi kad salia nuvirtusiu medziu kazkas gaude mailiu, bet kibt ne kimba
 #541196   butters
 28 Sau 2014 14:34
Ką tik iš Drevernos. Už šliuzo cigaretiniai ešeriukai kibo, retkarčiais vienas kitas ir visos cigarilės dydžio užkimba. Jeigu jūsų katinas tokius ėda, tai galit atsargom apsirūpinti :) kimba kaip išprotėję.

Prie tilto, kanalo išsišakojime tuščia. Buvom ir ant Klišupės. Ten geriau vietoj meškerių vežtis pačiūžas. Ledas lygus kaip stiklas. Lygiai toks pats ir skaidrus. Gaila fotiko neturėjau, inkliuzų būčiau pripyškinęs. Nuo įšalusių lelijų iki karšių ir sraigių buvo galima rast. Žodžiu, muziejus po atviru dangum.
 #576154   zvejysmegejas
 21 Bir 2014 22:18
Prieš mėnesį buvo labai žemas vanduo kanale, įdomu, kaip paskutiniu metu?
 #617869   Urlys
 11 Kov 2015 20:08
Šiandien kanalas ties Dreverna kaip ir Klišupis apsėsti žvejų, įdomu kas ten pasirodė kuojos ar ešeriai?
 #617880   Urlys
 11 Kov 2015 20:36
Tai gerai, kad ir nestojom :) . Ačiū, už paaiškinimą.
 #656245   shakalas
 04 Kov 2016 22:12
Gera diena, kablio broliai,
Gal kas jau savo irankius maudete kanale ar Klisupeje?
Kokie rezultatai?
Planuoju vaziuot ilgaji savaitgali
Su visa amunicija (spiningai, pludes, donkes) nesinoris tampytis.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė