Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #437767   SauliusM
 09 Sau 2013 09:40
liorenas rašė:Uz tokius pinigus, tai tik nakolke goretexo isejo prisiut...vidun kazkaip nesitiki kad liko is ko idet... :roll: :-D
greiciau kad ten isvis tik gore (rusiskai) be jokio texo uz tuos pinigus :lol:
 #437770   giedriuzzz
 09 Sau 2013 09:45
Nu aš kažkaip ir abejoju, kad jose ten pilna to goretexo, nors tiesa sakant prie pirštinių ir ta kortelė su goretex užrašu yra.
Pirštines tai ne žvejybai pirkau, bet manau reiks išmėgint jas ir žvejyboje :lol:

P.s. pavasary reiks išardyt jas ir pažiūrėt sudėtį :twisted: :lol:
 #437773   SauliusM
 09 Sau 2013 09:53
giedriuzzz rašė:reiks išardyt jas ir pažiūrėt sudėtį :twisted: :lol:
ka tikies rast? :lol: o tas uzrasas pas tave is tikro gore tex? o ne koks gora, gara ar goru?
 #437777   giedriuzzz
 09 Sau 2013 10:01
Na užrašas normalus GORE-TEX. Šiaip pirštinės tikrai jaučiasi šiltos ir medžiaga rankai maloni. Čiupinėjau panašias kažkokias keliais litais pigesnes, tai jos ne tokios malonios rankai ir jaučiasi kad mažiau šiltos :roll:
Na vėliau nufotkinsiu ir pateiksiu jas jūsų teismui :lol:
 #437860   Vitolis
 09 Sau 2013 13:02
SauliusM rašė:
giedriuzzz rašė:reiks išardyt jas ir pažiūrėt sudėtį :twisted: :lol:
ka tikies rast? :lol: o tas uzrasas pas tave is tikro gore tex? o ne koks gora, gara ar goru?
Čia turbūt panašiai bus, kai megstiniai iš Moxeros. Po pirmo skalbimo "Mo" išnyksta ir lieka tik "xer" :-D
 #438987   Domas
 13 Sau 2013 11:25
Nu va, buvau pirmoj poledinėj žūklėj vakar, ir pajutau ką reiškia diskomfortas dėl tam nepritaikytų pirštinių... Nors pirštines turėjau ir šiltas, bet pirštuotas, todėl teko kas pusę minutės nusiiminėti, sušlapinau pirštų galus ir t.t.
Žodžiu dabar noriu nusipirkti tokias kad būtų ne tik šiltos bet ir patogios. Radau va tokias, gal kas turit, galit pakomentuot?: http://aic.lt/meda-iotojo-pira-tinae-s- ... _1567.html
 #439085   djdj74
 13 Sau 2013 18:25
Domas rašė:Nu va, buvau pirmoj poledinėj žūklėj vakar, ir pajutau ką reiškia diskomfortas dėl tam nepritaikytų pirštinių... Nors pirštines turėjau ir šiltas, bet pirštuotas, todėl teko kas pusę minutės nusiiminėti, sušlapinau pirštų galus ir t.t.
Žodžiu dabar noriu nusipirkti tokias kad būtų ne tik šiltos bet ir patogios. Radau va tokias, gal kas turit, galit pakomentuot?: http://aic.lt/meda-iotojo-pira-tinae-s- ... _1567.html
Labai nepatogios su tais atlenkiamais, nebent (nekiba) tada gera ir silta! bet jaigu turi darbo su masalais ir zuvimi tada :-ug ,kabinsis, strigs uz tu ne lemtu atlapu :/nek (as jas deduosiu ant be pirstciu tik didesne ismiera, kai reikia pirstu tai jas numoju lauk. Cia aisku kai daug salcio)
 #439197   Domas
 13 Sau 2013 23:06
Tai va, kad man ir didžiausias nepatogumas kai reikia nusiimt ir kažkur padėt tas pirštines... O čia sau atlenkei prie magnetukų ir vsio...
 #439198   vava
 13 Sau 2013 23:08
Domas rašė:Nu va, buvau pirmoj poledinėj žūklėj vakar, ir pajutau ką reiškia diskomfortas dėl tam nepritaikytų pirštinių... Nors pirštines turėjau ir šiltas, bet pirštuotas, todėl teko kas pusę minutės nusiiminėti, sušlapinau pirštų galus ir t.t.
Žodžiu dabar noriu nusipirkti tokias kad būtų ne tik šiltos bet ir patogios. Radau va tokias, gal kas turit, galit pakomentuot?: http://aic.lt/meda-iotojo-pira-tinae-s- ... _1567.html
pasiimk kokias be pirstu, kurios bus pagrindines gaudant, o tas, kurias dabar turi, naudosi tada, kai reiks pirstus pasildyt.
 #439199   Wytux
 13 Sau 2013 23:10
KAi turejau pirmas su magnetukais tai buvo zjb, mostelejus lengvu rieso judesiu jos atsimesdavo ir magnetukai sulipdavo, bet joms suplysus ir nusipirkus kitas tie magnetikai tokie slabni sedeti kad dabar jau su jom vargas biski...
 #439206   Domas
 13 Sau 2013 23:20
vava rašė:pasiimk kokias be pirstu, kurios bus pagrindines gaudant, o tas, kurias dabar turi, naudosi tada, kai reiks pirstus pasildyt.
Tai sakau, kad mane nervas ima vien tas nusimovinėjimas/užsimovinėjimas, ir dar kai nusiimi reikia ieškot kur jas numest, ar į kišenes kišt... (kai tai reikia daryt po kelis kartus į minutę tai vargas...)
O rankom pasišildyt tai turiu šitą daiktą :) http://b.vimeocdn.com/ts/235/414/235414802_640.jpg
Paskutinį kartą redagavo 1 Domas. Iš viso redaguota 13 kartus.
 #439207   Domas
 13 Sau 2013 23:21
Wytux rašė:KAi turejau pirmas su magnetukais tai buvo zjb, mostelejus lengvu rieso judesiu jos atsimesdavo ir magnetukai sulipdavo, bet joms suplysus ir nusipirkus kitas tie magnetikai tokie slabni sedeti kad dabar jau su jom vargas biski...
O kaip tau tos atlenkiamos? Aš tai nebandęs, bet čia daug kas sako kad valas labai kabinasi už tų atlenktų "kumščių"..
 #439208   vava
 13 Sau 2013 23:38
Domas rašė:
vava rašė:pasiimk kokias be pirstu, kurios bus pagrindines gaudant, o tas, kurias dabar turi, naudosi tada, kai reiks pirstus pasildyt.
Tai sakau, kad mane nervas ima vien tas nusimovinėjimas/užsimovinėjimas, ir dar kai nusiimi reikia ieškot kur jas numest, ar į kišenes kišt... (kai tai reikia daryt po kelis kartus į minutę tai vargas...)
O rankom pasišildyt tai turiu šitą daiktą :) http://b.vimeocdn.com/ts/235/414/235414802_640.jpg
nafik tau pirstines be pirstu nusiiminet???
 #439209   Domas
 13 Sau 2013 23:54
vava rašė:
Domas rašė:
vava rašė:pasiimk kokias be pirstu, kurios bus pagrindines gaudant, o tas, kurias dabar turi, naudosi tada, kai reiks pirstus pasildyt.
Tai sakau, kad mane nervas ima vien tas nusimovinėjimas/užsimovinėjimas, ir dar kai nusiimi reikia ieškot kur jas numest, ar į kišenes kišt... (kai tai reikia daryt po kelis kartus į minutę tai vargas...)
O rankom pasišildyt tai turiu šitą daiktą :) http://b.vimeocdn.com/ts/235/414/235414802_640.jpg
nafik tau pirstines be pirstu nusiiminet???
Tai tu sakai - "žvejok su bepirštėm, o kai reiks pasišildyt, užsidėk normalias" - tai savaime aišku kad bepirštes prieš tai reiks nusiimt.
O kažkas dar siūlė žvejot su bepirštėm, o ant viršaus dar užsidėt didesnes vien kumštines.

Bet kokiu atveju jei pastovus kliovas, gaunasi kad tas šiltesnes reikia dažnai nusiiminėt, kas mane labiausiai ir užknisa. Tiesiog galvojau gal kas parekomenduos geras atlenkiamas vien dėl to kad jų nereikia nusiiminėt.

Žodžiu, pamiršk, matau kad likom turbūt vienas kito nesupratę :)
 #439228   Wytux
 14 Sau 2013 09:07
Domas rašė:
Wytux rašė:KAi turejau pirmas su magnetukais tai buvo zjb, mostelejus lengvu rieso judesiu jos atsimesdavo ir magnetukai sulipdavo, bet joms suplysus ir nusipirkus kitas tie magnetikai tokie slabni sedeti kad dabar jau su jom vargas biski...
O kaip tau tos atlenkiamos? Aš tai nebandęs, bet čia daug kas sako kad valas labai kabinasi už tų atlenktų "kumščių"..
Tai as apie tokias panasias kaip nuorodoj ir kalbejau.... tik sakau, kad jei magnetukai lievi- gaidys, o su normaliais magnetukais man visai tiko ir patiko. Nes dar gali pro ta atlenkima iskisti tik viena pirsta, ar du jei atau reikia. Del valo kabinejimosi tai cia vel kaip priprasi- pirma karta gal kazkiek kabinejasi, bet poto bent jau man viskas ok, o gaudau ir 7-12m gyliuose vla traukdamas rankomis.

O tau isule antu tu bepirsciu virsaus mautis kitas pirstines, o ne nusimaudinet.
 #439238   hipy
 14 Sau 2013 09:50
turiu su magnetukais norfino pirstines, tai viskas su jom gerai isskyrus kad nykstyje tie magnetukai lievoj vietoj prisiuti ir nxja nesilaiko atlenkti
 #439250   SauliusM
 14 Sau 2013 10:17
Domas rašė:Tai tu sakai - "žvejok su bepirštėm, o kai reiks pasišildyt, užsidėk normalias" - tai savaime aišku kad bepirštes prieš tai reiks nusiimt.
O kažkas dar siūlė žvejot su bepirštėm, o ant viršaus dar užsidėt didesnes vien kumštines.

Bet kokiu atveju jei pastovus kliovas, gaunasi kad tas šiltesnes reikia dažnai nusiiminėt, kas mane labiausiai ir užknisa. Tiesiog galvojau gal kas parekomenduos geras atlenkiamas vien dėl to kad jų nereikia nusiiminėt.

Žodžiu, pamiršk, matau kad likom turbūt vienas kito nesupratę :)
tai kad teisingai tau vava sako, pats nesupranti. imi bepirstes ir zvejoji. jei koki karta dienoj ir reiks nagus pasisildyt, ant virsaus kumstines uzsimausi ar i kisenes susikisi trumpam rankas.
as pats va su tokiom gaudau:
http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=19474
nu neteko geresniu pirstiniu man turet ir matyt ir per paskutines kokias 5 zvejybas gal tik koki karta nusales pirstus rankas 5 minutem i kisenes atsilimui buvau isikises. o tos visos atlenkiamos tai gaidys totalus. ne zvejybai jos, nebent kokiem konkoreziam miske rinkt, bet ne zvejybai.
 #439267   Domas
 14 Sau 2013 10:51
SauliusM rašė:tai kad teisingai tau vava sako, pats nesupranti. imi bepirstes ir zvejoji. jei koki karta dienoj ir reiks nagus pasisildyt, ant virsaus kumstines uzsimausi ar i kisenes susikisi trumpam rankas.
as pats va su tokiom gaudau:
http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=19474
nu neteko geresniu pirstiniu man turet ir matyt ir per paskutines kokias 5 zvejybas gal tik koki karta nusales pirstus rankas 5 minutem i kisenes atsilimui buvau isikises. o tos visos atlenkiamos tai gaidys totalus. ne zvejybai jos, nebent kokiem konkoreziam miske rinkt, bet ne zvejybai.
Tai jau geriau tada į kišenes nei antras pirštines dar kažkur tampytis...
Na tos Vision Wind Block nepigios, bet tokios plonos atrodo - ar tikrai su jomis nešalta tarkim prie kokių -10-15 ? Ta prasme nori pasakyt, kad su jomis ir nuogi pirštų galai nešąla?

O va Wytux'ui kaip matau atlenkiamos patiko, sako nesikabina jam valas... Žodžiu kiek žmonių tiek nuomonių, reiks turbūt pačiam bandyt ir žiūrėt kas geriau :ks>
 #439278   SauliusM
 14 Sau 2013 11:05
Domas rašė:
SauliusM rašė:tai kad teisingai tau vava sako, pats nesupranti. imi bepirstes ir zvejoji. jei koki karta dienoj ir reiks nagus pasisildyt, ant virsaus kumstines uzsimausi ar i kisenes susikisi trumpam rankas.
as pats va su tokiom gaudau:
http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=19474
nu neteko geresniu pirstiniu man turet ir matyt ir per paskutines kokias 5 zvejybas gal tik koki karta nusales pirstus rankas 5 minutem i kisenes atsilimui buvau isikises. o tos visos atlenkiamos tai gaidys totalus. ne zvejybai jos, nebent kokiem konkoreziam miske rinkt, bet ne zvejybai.
Tai jau geriau tada į kišenes nei antras pirštines dar kažkur tampytis...
Na tos Vision Wind Block nepigios, bet tokios plonos atrodo - ar tikrai su jomis nešalta tarkim prie kokių -10-15 ? Ta prasme nori pasakyt, kad su jomis ir nuogi pirštų galai nešąla?

O va Wytux'ui kaip matau atlenkiamos patiko, sako nesikabina jam valas... Žodžiu kiek žmonių tiek nuomonių, reiks turbūt pačiam bandyt ir žiūrėt kas geriau :ks>
iki -10 bedu nebuna man su jom, pirstai sala tik tuo atveju jei laikai metaline rite rankoj. bet cia individualu viskas ir nuo kiekvieno zmogaus pvz kraujotakos priklauso. man daznai buna, kad as isvis visa zvejyba plikom rankom isvis be pirstiniu atbunu ir nieko.
 #439290   Domas
 14 Sau 2013 11:15
SauliusM rašė:iki -10 bedu nebuna man su jom, pirstai sala tik tuo atveju jei laikai metaline rite rankoj. bet cia individualu viskas ir nuo kiekvieno zmogaus pvz kraujotakos priklauso. man daznai buna, kad as isvis visa zvejyba plikom rankom isvis be pirstiniu atbunu ir nieko.
Tai tu laimingas žmogus :) Man tai nuolat tie pirštų galai šala, užtat ir bijau aš tų bepirščių.. :)
O kurias tu turi, kur visi pirštai nuogi, ar kur du pirštuoti ir trys nuogi? (nes yra du modeliai).
 #439297   SauliusM
 14 Sau 2013 11:21
kur visi nuogi, nes tie kur tik du nuogi, tai berods neopreniniai delnai, o neoprenas ant ledo siaip prie gaidisku tokiu variantu yra sakyciau.
 #439309   Domas
 14 Sau 2013 11:46
Nu tie Vision Wind Block'ai tai rimtai sudomino :)
Paskutinį kartą redagavo 1 Domas. Iš viso redaguota 14 kartus.
 #439312   djdj74
 14 Sau 2013 11:57
Domas rašė:
SauliusM rašė:iki -10 bedu nebuna man su jom, pirstai sala tik tuo atveju jei laikai metaline rite rankoj. bet cia individualu viskas ir nuo kiekvieno zmogaus pvz kraujotakos priklauso. man daznai buna, kad as isvis visa zvejyba plikom rankom isvis be pirstiniu atbunu ir nieko.
Tai tu laimingas žmogus :) Man tai nuolat tie pirštų galai šala, užtat ir bijau aš tų bepirščių.. :)
O kurias tu turi, kur visi pirštai nuogi, ar kur du pirštuoti ir trys nuogi? (nes yra du modeliai).
Turiu ir vienas ir kitas, pirma pirkau neoprenines,nepasakyciau kad jos buvo blogos! bet dabar ziema zvejoju su tom bepirstem :gutgut (imho neoprenines velyvam rudeniui spinui)
 #439412   Ignelis
 14 Sau 2013 14:47
Domas rašė:Nu tie Vision Wind Block'ai tai rimtai sudomino :)
sals tau tie pirstai ant visiskai bepirsciu persinesinejant graztus, tempaint rogutes ir pan..., as sitas dralinu http://romada.lt/shop/index.php?route=p ... ct_id=4126 kisu ir i ekete, ir isdziuna ant rankos man jos labai greit. o pereidinejant ir ledini grazta nesant prie -16 irgi jokio diskomforto... ;-) plius pasikartosiu kad niekas man niekada nebuvo uz tu galu uzsikabines. jeigu vala meti ant saves, tai ir uzh kepures gali uzsikabinti... :/braj; arba jei ne uzlenkiamas, seslesniai zuklei atkreipciau demesi dar i sitas.. http://www.zvejys.lt/market/index.php?d ... t_id=30520
 #439417   Domas
 14 Sau 2013 15:05
Tikiu kad geros, bet kad man jau gerokai per brangios...
 #439499   Shtulas
 14 Sau 2013 19:30
Turiu ir aš tas Norfin Magnet pirštines. Niekada nepajaučiau problemos su valo kabinėjimusi. Su balalaika nedaug žvejojęs dar, bet nei kart neužsipynė valas. O ir gana šiltos. Nors jei dažnai sėdint visą dieną vienoj vietoj, tai ieškočiausi kažko panašaus iš Ignelio nurodytų, nes Norfinas jau per šaltas.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė