Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #447721   Skridžas
 10 Vas 2013 21:06
Skridžas rašė:
SauliusM rašė:as tai va toki pries kelis metus nusipirkau STANLEY ir man visi termosu klausimai kaip ir issisprende:
http://www.vup.lt/Prekes-namams-ir-ukiu ... -3651.html
Aš jau ir garantija pasinaudojau,ir netursiu priekaištu...
Blin nemalonus dalikas,vėl pradėjo kaisti šonai nebelaiko šilumos,reikės vėl keisti termosas o kiek senai aš ji pasikeičiau jau :roll:

Nesuprantu nei nukritęs buvo nei ka ir še tau kad nori,ar čia nuo dažno naudojimo :shock: Pasitikėjimas stanlejium dingo visai..O dar jeigu garantija nesuveiks..nes čėkio tai neturiu aš... :?
 #447953   Skridžas
 11 Vas 2013 17:53
Nu ka vėl pasinaudojau garantija garantiniam termosui...Turbūt reiktu nuimti laikia kiek šitas tvers :roll: Tik ši karta nebuvo tokio kaip mano tai davė kitoki,nu gal dar ir geriau.. :roll:
 #448026   Kleckas1978
 11 Vas 2013 23:01
spacecow rašė:
mėgėjas1 rašė:Berghof is IKI uz 29.- pasiemiau termosa,tai liuks laiko.
man per gumas po vienos ziemos pradejo leisti berghofiniai
O man prie -15 uzsalo kelis kartus automatine knopke - atidarai, isipili, ir fist ir uzdaryti nebeina :/nek

Neseniai nusipirkau Alladina stai toki su 30% nulaida tik geri atsiliepimai is mano puses :gutgut http://www.gerduva.lt/termosas-aveo-1l
norejau imti stenley bet pardavejos zodziais- daug labai grazinimu pas stenley o ir pacios sake kai grazina preke dar karta tikrina tai sake daug broko - nelaiko jie kaip turetu silumos - patikejau ir pasiemiau sita aladina - ryte pasidarius arbatos ir visa diena atbuvus lauke prie -15 vakare parsinesi tai atsidares negali net gerti iskart nes nusiplikisi - o ryte (po paros gaunasi su pabuvimu apie 12val lauke prie -15) geri karsta arbata - bet jau nebepliko burnos :gutgut
+ labai patogus puodukas - platus plokscias dugnas gaunasi (labai gerai stovi neisversi netycia) ir krastai puoduko is kokybiskos plasmases - malonu gerti - visiskai nesiliecia lupos prie metalo :gutgut

Aladinas geriau laiko siluma uz berghofo termosa :gutgut nors nerghofinis uz savo kaina visai gerai laiko temperatura, tik del automatinio uzpilimo daug silumos isleidzia - jauciasi kai lauke paimi uz dangtelio kad jis siltesnis nei visas termosas ir gan zymiai jauciasi.
 #448034   Skridžas
 11 Vas 2013 23:17
Butu gerai išgirsti po metu atsiliepimus apie aladina :grin: Man tai kas patinka iš aladino tai dizainas.Turiu va toki http://www.gerduva.lt/media/catalog/pro ... l_cmyk.jpg gerai kai pzv užmiršti kad arbatos ar kavos turi puodelyje uždedi ta gumini dangteli,bet čia tik tam kartui pusvalandžiu jeigu užmiršti išgerti tuo momentu ,bet vistiek malonu ir skaniau gerti iš gražaus puodelio negu iš kokios popierinės stiklinės ar plastikinės :)

Nes aš kai nupirkau stanleju irgi sakau stanlejus "rulit",pats geriausias va dabar kaip gavosi metu neišbūna,kita vertus atsinaujinti smagu :grin:
 #448050   vava
 12 Vas 2013 07:41
Kleckas1978 rašė: ryte pasidarius arbatos ir visa diena atbuvus lauke prie -15 vakare parsinesi tai atsidares negali net gerti iskart nes nusiplikisi - o ryte (po paros gaunasi su pabuvimu apie 12val lauke prie -15) geri karsta arbata - bet jau nebepliko burnos :gutgut
biski nesuprantu. kam tu daraisi ta arbata, jei visa para ja paskui kazkur tampaisi ir jos negeri?
 #448228   Antas
 12 Vas 2013 17:30
Nerazumnas tu Vava. Tai daro, tam, kad parasytu po to - va tampiausi 2 kg visa para vien del to, kad grizes namo ir prisides prie kompo, kad butu nuplykitos lupos. Taip sutaupoma elektra, bet isleidziama kruva babkiu lupu gydymui ir daug sudeginama nervu lasteliu ivykio metu ir po jo. Siaip tokie geri jei busi ir nebus nieko aplink kokia para ar 2, bet ar kentesi ir lauksi tas paras? pas mane termose arbata baigiasi po kokiu 6 - 8 val nuo pajudejimo is namu, ypac ziema, kai vanduo susala prie -15. o siaip kai silta ( nuo -5) isigyjau dujini degikli ir pasivogiau puoda is virtuves :ks>
 #448281   looking4snow
 12 Vas 2013 20:50
As tai praktikuoju viska isgerti per karta ar maximum per du kartus. Todel niekada neuzsuku termoso dangtelio uzpyles verdancio vandens. Palaukiu, kol atvesta plius minus iki geriamos temperaturos. Dar niekada neturejau termoso (iskaitant visokius kinietiskus po ~15 Lt), kad neislaikytu tos likusios silumos iki kol prisieina reikalas atsigerti (3-8 val maximum). Cia gal ne zvejams, o kokiems alpinistams ir pan., reikia, kad kelias paras islaikytu karsti. Arba kas megsta daug kartu po puodeli isgerti. Tai irgi, kad smarkiai nepravestu nuo daznu atidarymu, turbut padeda kamstelio uzsukimas vos pripildzius termosa verdanciu vandeniu.
 #472850   Svajus13
 30 Bal 2013 10:08
Jei atsitiko taip, kad nekokybišką termosą nusipirkote ir jis karščio nelaiko - įpylę karšto vandens prieš užsukdami dangtelį uždenkite jį su polietileniniu maišeliu. Padeda, pats išbandžiau :)
 #677158   Imux
 25 Rgs 2016 18:55
Nusipirkau Stanley 1,9 l. Rašo, kad šilumą (60 laipsnių) laiko iki 32 val, tik nerašo kokioje temperatūroje. Išbandžiau. Prie +17 laipsnių po 32 val termose buvo 65 laipsniai. Jei ne kamštis, tai korpusas atlaikytų ir visą 100 ;uolrait
 #712488   Ewro
 11 Vas 2018 18:13
Gal kas parekomenduos kokį kompaktišką (kad tilptų į žieminę dėžę) ir prie minuso karštį laikantį, termosą maistui?
kaip tie patys Stanley maistui? arbatai turiu tai laiko super, bet nežinia kaip maistui. Nesinori sumokėt krūvos pinigų ir turėt dar vieną termosą kuris vos drugną maistą po poros valandų laiko
 #712519   vava
 12 Vas 2018 16:55
Ewro rašė:
11 Vas 2018 18:13
Gal kas parekomenduos kokį kompaktišką (kad tilptų į žieminę dėžę) ir prie minuso karštį laikantį, termosą maistui?
kaip tie patys Stanley maistui? arbatai turiu tai laiko super, bet nežinia kaip maistui. Nesinori sumokėt krūvos pinigų ir turėt dar vieną termosą kuris vos drugną maistą po poros valandų laiko
http://www.survival.lt/survival/turizma ... jug-550-ml
 #712671   Ewro
 16 Vas 2018 19:34
vistik pasiemiau Stanley Adventure vacuum food jar 0.7ltr.
Šiandien pabandymui užsipyliau "bomžpaketą" . Užsipyliau 7:00 ryte. Ryte lauke -6, paskui krito iki -2. termosas visa laiką dėžėje, tai 14:00 val atsidariau valgiau dar karštą ;uolrait dabar damušinėju likučius ( visą dieną dėžėje) tai vos drugni ;-)
Mano išvada Stanley yra Stanley :gutgut
Pigiausiai radau čia:
http://bit.ly/2Eusjji
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė