Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kas, kur, ant ko šiuo metu kimba ir kt. aktuali informacija
 #451229   kobriuxas
 22 Vas 2013 14:19
As tai jau nebegaliu kenteti, nes ant ledo nelipu :n.nee: tai man nesvarbu kur ir kaip svarbu i gamta islekti :-D . O atsilus orams tai as taipogi i Neri ir Nevezi leksiu.
 #451281   vyrgaz
 22 Vas 2013 18:25
Už mėnesio jau pradėsim atsidarinėt..kas su plūde, kas fideriu ar spiningu.. :)
 #451645   kobriuxas
 23 Vas 2013 22:45
Nu tikekimes, kad po menesio jau galesim ir karjerus aplinkinius atakuot. Laukiu as nesulaukiu :[anuol tikiuosi gimtadienio proga kovo 15 bus galima uzmesti ir feederiuka ;-var-var.
 #451689   SauliusM
 24 Vas 2013 08:05
tais senais laikais, kai gyvenau Kaune, tai Nevezy su pludinem atsidarinedavom ties Giraite vos ledus isnesus. Praeita savaite maciau, kad ties Babtais Nevezis jau laisvas nuo ledo. Kaip ties Giraite tai nezinau.
 #451751   kobriuxas
 24 Vas 2013 13:51
;-var-var. tai suuuuper. Nu viskas reikia laukti laisvesnio laiko ir lekti zuvies pavaikyti. O ka galima su pludele pagaudyti nevezi? kazkaip su pludele nebades nevezyje as :shock:
 #451757   SauliusM
 24 Vas 2013 14:14
kobriuxas rašė:;-var-var. tai suuuuper. Nu viskas reikia laukti laisvesnio laiko ir lekti zuvies pavaikyti. O ka galima su pludele pagaudyti nevezi? kazkaip su pludele nebades nevezyje as :shock:
pvasari tai pagrinde kuojos, bet i tarpus tai neretai papuola ziobriai, auksles, strepeciai, sapaliokai, karsiokai. nu visa upine zuvis.
 #451762   kobriuxas
 24 Vas 2013 14:23
SauliusM rašė:
kobriuxas rašė:;-var-var. tai suuuuper. Nu viskas reikia laukti laisvesnio laiko ir lekti zuvies pavaikyti. O ka galima su pludele pagaudyti nevezi? kazkaip su pludele nebades nevezyje as :shock:
pvasari tai pagrinde kuojos, bet i tarpus tai neretai papuola ziobriai, auksles, strepeciai, sapaliokai, karsiokai. nu visa upine zuvis.

O tai reikes butinai nulekti i nevezi. Jei srove nebus per didele, tai ir feederiuka reikes uzmesti ''plot
 #451914   SauliusM
 25 Vas 2013 09:17
tai visada pavasariais nuo ilankeliu ledo jos ten ima kaip isprotejusios. bet atsimenu sedi ant Nevezio ilankeles, gaudai auksles, ledas tikrai kokie 30cm o visa upe jau senai banguoja ir jokio ledo nera kur nors truputis sroves.
 #451918   kobriuxas
 25 Vas 2013 09:26
Ne šį, bet kitą savaitgali tai tikrai vaziuosiu. Apsižvalgysiu, jei rasiu kur užmesti meškeres pranešiu :ruko
 #452027   SauliusM
 25 Vas 2013 12:59
Nevezi, kai kliovas prasides, neisvengsi. Tik ne toks baisus ten tas kolchozas kad petys i peti stovetu, o taip kiekviena zveju grupele uzsiemus po praejima prie vandens tarp krumu.
 #452036   kobriuxas
 25 Vas 2013 13:32
Ten kazkaip neesu mates niekada daug zveju. Vienas kitas ir tai labai retai, o zuvies ten visada galima pasigauti !-kliovas-!
 #452151   SauliusM
 25 Vas 2013 18:56
kobriuxas rašė:Ten kazkaip neesu mates niekada daug zveju. Vienas kitas ir tai labai retai, o zuvies ten visada galima pasigauti !-kliovas-!
vasara gal, kaip ten bus pavasari, neisivaizduoju.
 #452636   kobriuxas
 27 Vas 2013 10:04
N kaip sakoma reikes bandyti ir tiek. Jei ir nepagausi daug, tai svarbiausia gerai praleistas laikas :D
 #455478   Ignas.
 09 Kov 2013 17:38
Kur pasiūlytumėt nuvažiuoti pameškerioti dviem paaugliam Klaipėdoje, kad bent kažką pagautumėme, nes šiandien buavu Danėje ir visiškas 0 :( padėkite prašom :)
 #465381   Megejas_
 09 Bal 2013 11:01
Sveiki, gal galit parekomenduot kokia vietelę kaune kur nebrangių ir kokybiškų įrankių nusipirkt? Konkrečiai tai ieškau dabar signalizatoriaus dugninei ir tašės meškerėms. Urme apsimoka pirkti tokius dalykus? Beje gal galit patarti kokie signalizatoriai geresni?
 #468010   jebus
 16 Bal 2013 20:30
Kaip suprantu, šiuo metu užtenka respublikinio žvejo bilieto norint žvejoti Merkyje (ne klubo ruože) ir Žeimenoje? Pataisykit jei klystu.
 #478273   Vitolis
 16 Geg 2013 18:24
Lyg ir klausimą turiu, todėl rašau čia.
Perku benz. variklį. Nueinu su dokais inpekcijon ir prašau, kad man jį užregistruotų mano vardu. Paaiškinu, kad aš juo naudosiuos ant įvairių valčių. Tai kokią medinukę išsinuomavęs, tai draugo PVC ar kitaip. Tai ar turi teisę man atsakyt registracijos, ar visgi priregistruos? Arba pvz ant draugo jau registruotos valties su varikliu, užkabinu savo turimą irgi registruotą motorą, nes jo sugedęs. Pažeidimas???? Tada koks. Na va tokie klausimukai pasistoja.
 #494161   Sokratas
 17 Lie 2013 10:12
man iškilo toks klausimukas, gal kas atsakytų:

žvejojant Ventos upėje, va čia:
P1040593.JPG
ten toliau dešinėj matosi smulkių žolių tankus kilimas nutįstantis beveik iki pat kairiojo kranto.
visą laiką iš ten girdėjosi čiaukšėjimas: čiakšt, čiakšt, čiakt....
Na kaip iš kokios kiaulių fermos...
Net žvejai plaukiantys pro šalį susitojo toj vietoj ir stebėjosi, grožėjosi... Jie sako, lynai... na, o aš kažko tai abejoju kad jie...Ventoje pagaut lyną įmanoma, bet retenybė, bent jau man nėra pasitaikę,,, o ten, iš to čiaukšėjimo sprendžiant, tų besimaitinančių turėjo būti gal 1000 -is :grin:
 #494172   giedriuzzz
 17 Lie 2013 10:42
Nu tai koks tavo klausimas? :grin:
Na šiaip tai kiek žinau tai tikrai dažniausiai čepsi lynai, na dar gali būt karosai.
tai pamėgink tikslingai ten pasėdėt keletą dienelių ant lynų ir sužinosi ar jų ten yra ;-)
 #494195   Sokratas
 17 Lie 2013 12:30
buvo kilusi mintis pasidaryt ten kokią proskyną priplaukus valtele, ir tada įleist sliekiuką, bet kai pagalvoji kiek darbelio laukia, tai nebesinori net žvejot.. :). Tai va, tuos čepsėjimus, aišku, kiekvienas dažniau pažvejojantis, esam girdėję... Begalė jų būdavo tokiam tvenkinį, kur pagr žuvis -kuojos smulkios ir karosai normalųs...
Bet kad kas pagautų karosą Ventoj, tai iš vis nėr tekę girdėt ir regėt. O jei ten vargt dėl kuojų, nu tai atsiprašau jau...
Nuo kranto jei bandyt , tai iš vis reik kilometrą išsipjaut kol priesi pakrantę, kad prisibraut tenais...

O Renaldo atsakymas čia rimtas, ar šutka taip ir neaišku...
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė