Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Konkursas 18 m. ir jaunesniems forumo žvejams
 #476820   Agis
 12 Geg 2013 20:38
Prieš pradedant rašyti reportažus, pasiskaitykite, prašau, dar kartą konkurso taisyklės ir neužmirškite prasidėjus mėnesiui pasižiūrėti koks bus mėnesio ženklas.Jis bus aprašomas čia
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 21#p455821
 #478779   Lorenas
 18 Geg 2013 09:59
Sveiki tribūniečiai, pagaliau, na pagaliau ir aš startuoju konkurse, norėjau kelti reportažą iš ankstesnės žūklės, bet tebūnie taip, nuo kada užsiregistravau, nuo tada ir keliu ;)

2013-05-18

Išaušo be galo ramus ir gražus rytas, saulei dar nepasirodžius iš už horizonto suskamba žadintuvas, kuris praneša, jog gana miegoti - laikas ''rybalint'' ;uolrait
Mylimiausias tvenkinukas :/brazasista

Paveikslėlis

Maišau Timar mix jauką lynams (raudonas), jaukinu tik juo ir sliekais. Žvejoju sekliai, gylis apie 70 cm. Pirmasis kibimas mane gerokai sunervina, bet tik pamačius laimikį - gerokai pradžiugina. Vietoje galvoto ešeriuko, ant kabliuko sužibėjo mažas lyniukas. ''plot Pirma mintis galvoje - lynų tūrėtų būti gan nemažai, jei netgi tokie ''spirgiai'' kabinėjasi :ruko

Paveikslėlis

Dedu į tinklelį lyniuką, žvilgteliu į plūdes, op - viena jau lekia, bėgam gaudyt :lol: Nors ir nedidelis, bet ant liepto gulasi karosas.

Paveikslėlis

Po šio karoso kibimai sekė vienas po kito, net likau maloniai nustebęs, nebespėjau fotografuoti kiekvieno laimikio. Nervus be galo tampė žolės, į kurias lynai lindo kaip užkerėti :-ug Na bet nieko, keletas atsidūrė ir ant kranto, mažiausias manau svers apie 70g. :grin: o didįjį vis tik pasvėriau - 800 gramų :v-ar
Visos žuvys susiviliojo mėšliniais sliekais, tik didysis lynas griebė sraigę :cool:

Paveikslėlis

Visą žūklę vainikuoja smulkmės puolimas, atsiginti niekaip negalėjau, matyt lynai atsitraukė įsidienojus, parkuojuosi meškeres, darau nuotraukas,paleidžiu žuvį ir judu namų link :cig.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Štai ir autorius-žvejys, susiraukęs, bet iš tiesų laimingas ''plot

Paveikslėlis

Akys palydi žūklavietę...

Paveikslėlis

Tad toks tas mano startas ir mano pirmasis šiais metais reportažas. Linkiu visiems nieko nepagauti, kad lūžtų meškerės, trūktų valai ir byrėtų ritės ;uolrait
 #478784   Tadunce
 18 Geg 2013 10:07
Kitą kartą siūlau mažiukus paleisti iš karto, nekamuoti tinklelyje.
Ir ne vien dėl forumo perspėjimo galimo, man tavo pinigų būtų gaila

12.3.14. lynus (Tinca tinca) 25 cm;
 #478786   Lorenas
 18 Geg 2013 10:12
Visos žuvys paleistos atgal, galvojau, kad galima laikyti tinklelyje, kitą kartą žinosiu, ačiū :)
 #478789   Tadunce
 18 Geg 2013 10:17
Pagautos žuvys ir vėžiai, mažesni negu nustatyta 12 punkte, ir žuvys, kurias draudžiama gaudyti ar tuo metu draudžiama gaudyti, turi būti tuoj pat paleidžiamos atgal į tą patį vandens telkinį.

Inspektorių būtų sunku įtikinti, kad ruošiesi paleisti :)
 #478791   Lorenas
 18 Geg 2013 10:32
Tavo tiesa, kitą kartą reikės gudriau elgtis ;)
 #487421   Lorenas
 14 Bir 2013 22:03
Sveiki žvejai, sugrįžtu į mūšį ir aš, po truputi bandysiu prisivyti kolegas, kurie, anokia čia paslaptis, gerokai mane apgaudo, šaunuoliai :)
Na o aš šiandien bandžiau pagauti kaip įmanoma kažką didesnio, pasirinkau vietą tarp lelijų ir elodėjų, gylis apie pusantro metro.

Paveikslėlis

Pašarui naudojau tik virtus žirnius ir juodą duoną, nesinorėjo vilioti smulkmės, todėl sausais nejaukinau. Praėjus geroms dviems valandoms pasirodė nemažos kuojos, o paskui jas atsekė ir šis gražuolis, 1,8 k. ''plot

Paveikslėlis
.
Paveikslėlis


Išsišiepęs iki ausų metu masalą atgal į tą pačią vieta ir vėl kibimas :superšokas , kertu - kažkas daugiau nei šis karosas, kažkas tokio, ko kiekvienas iš mūsų laukiame, žuvis gerokai priešinasi ir man jos niekaip nepavyksta pasikelti iki vandens paviršiaus, matyt bus koks karpiokas įsikabinęs, palieku auskarą lūpoje ir plūde šalia jo :e:e ech... Smagu buvo bent pakovoti, toks kibimas dar smagiau mane nuteikė ;-var-var. Viskas vėl aprimsta, kimba viena kita kuoja bei piktieji dryžuotieji draugai, viskas tvarkoje, turi dar šiandien ''būti'' :ruko

Kibimo belaukiant aplanko ''sraigtasparnis''

Paveikslėlis

Bežiūrėdamas į jį pamatau lėtai gelmėn nerenčia ir šiek tiek į šoną slenkančią plūdę, jau prisitaikau ir ji sustoja, iškyla, kraujas užverda :-ug , tačiau ištraukti neskubu ir už poros minučių kibimas tęsiasi, segu kablį lūpon ir krantan parsivartalioja mano pati mylimiausia žuvis - lynas (700 gramų) :/brazasista

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Šia gaidele ir baigiasi visi mano kibimai, nesupratau kas nutiko, bet žuvys visiškai ignoravo viską ką jos besiūliau, slieko neatsisakė tik mažas ešeriukas :D Nors iš užtvankos dugno kilo brubuliukų vėriniai, bet žuvys nė nežiūrėjo į masalus. Nutariu baigti savo žūklę, susidedu meškeres ir važiuoju į namus, nei žvyno, nei uodegos bičiuliai ::hai-bai

Paveikslėlis
 #487489   Lorenas
 15 Bir 2013 21:15
2013-06-15
Gerą vakarą, šiandien vėl bandžiau toje pačioje vietoje pameškerioti, sekėsi gana sunkokai, jokios įskaitinės žuvies, na kuojos tai nelabai kaip ir skaitosi '''bum Tačiau vis tiek bandysiu trumpai apžvelgti kaip man sekėsi :)
Atvykau apie 19 valandą, buvo gan vėjuota, tačiau žvejoti, atrodo, pats tas :ruko Jaukinu ir metu meškeres, nepraėjus ilgam laiko tarpui pasipila kuojos, nedidelės, kurios gerokai tampo mano nervus, dedu kukurūzą - kimba, dedu sliekus - vis tiek kimba, žirnį - ir tą ima :-niak' štai viena niekadėjų :-D

Paveikslėlis

Atkabinėjant tokias ir metant atgal į balą suspurda šiek tiek rimtesnė žuvelė, kuri pagerina mano asmeninį rekordą (230) - 250 gramų :[anuol

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Sugavau dar keletą mažyčių raudelių ir kibimas nustojo, atėjo vakaras, apie 20:40 plūdė purtydamasi pakyla aukštyn ir lekia į gelmę, kertam, turim ! Nedidukas, tačiau visada mano labai laukiamas svečias - lynas ;-var-var.

Paveikslėlis

Pasidžiaugiam ir paleidžiam :/brazasista

Paveikslėlis

Toje pačioje vietoje po gerų 20 minučių dar vienas, kone identiškas kibimas ir vėl grabštelyje lyniukas, o kurgi tas? tas didysis? :ks>

Paveikslėlis

Pamojame ir šitam, pakviesk tėvelį :grin:

Paveikslėlis

Žuvims visiškai nusispjauti į mano norus ir pageidavimus, daugiau šiandien niekas nebejudino mano masalų ir nutariau vykti į namus, tikiuosi labai nesmerksite už tai, kad nėra nuotraukos su žveju, neturėjau imamos žuvies, tad viską paleidinėjau, o galiausiai nebeliko su kuo fotografuotis :-D

Iki sekančių susitikimų :/braj;
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė