Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Konkursas 18 m. ir jaunesniems forumo žvejams
 #480861   Agis
 25 Geg 2013 01:16
Prieš pradedant rašyti reportažus, pasiskaitykite, prašau, dar kartą konkurso taisyklės ir neužmirškite prasidėjus mėnesiui pasižiūrėti koks bus mėnesio ženklas.Jis bus aprašomas čia
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 21#p455821
 #482545   ToSis:D
 30 Geg 2013 07:09
Sveiki, šiemet ir aš nusprendžiau sudalyvauti šiose varžybose, manau kad paskutinis neliksiu :)

Mano pirmasis reportažas:

Kadangi man kiekviena diena įskaitos, labai daug laiko žvejybai nebegaliu skirti, bet neiškentę patraukėme link vieno nedidelio tvenkinuko šalia kurio teka nedidelis kanalas, praeitas metais mateme ten daug ir dideliu karpiu, tik nekibo. Išvažiavome vietoje buvom apie 17h, gražus oras, jokio vėjo, pasaka... Tyliai prisliuokinus prie tvenkinio, pastebejome būrį karpių apie 3-5kg, nors tvenkinio gylis max 40cm. Užmetu meškere ant slieko ir ruošiuosi mest kitą, kai staigiai pradeda vilkti mano pludę į dugną, kirtimas ir į krantą pareina nedidelis karosas
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Karosas nufotografuotas ir paleistas augti,
Ant kitos meškerės dedu kukurūzą, ir metu netoli kranto.
Po 2 min kibimas ir ant kukurūzo, labai aršus priešininkas, tik gaila kad mažas

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Jis taip pat paleistas, lai auga.
Dar begalė karosų kibimų, ir ant kukurūzo

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Užmetus plūdine, jos staigiai neliko, kirtimas ir karpiaus žvakė į orą, apie 2kg svorio, bet stabdis nebuvo nureguliuotas tad ilgai netraukėm :D, štai kas buna kai karpius gaudai ant 0.18 valo!

Dar daugiau karpių, tą dieną pagavau 6-is, visi paleisti, gaila kad visi nedideli

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Šis buvo didžiausias ir aršiausias tą dieną:

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Na ir viskas, visų nuotraukų nekėliau bet įspūdžiui susidaryti užtenka, tai tiek tam kartui, susitiksime kita karta, manau eisiu museliauti :)
 #482696   Helsis
 30 Geg 2013 17:08
Grazuoliai :) Seretes , prudas didelis ar ne?
 #482765   ToSis:D
 30 Geg 2013 21:07
Seriausi granuliuotu pasaru, nes jis netraukia smulkmes. Tvenkinukas apie 5 arus :)
 #489516   ToSis:D
 25 Bir 2013 15:06
Sveiki dar kartą, kaip ir žadėjau, šį kartą ėjau museliauti, nuvykau apie 9h ryto, vanduo buvo drumstas, bet viskas aiškiai matėsi, plaukiojo gan didelės aukšlės ir kuojos, teko išvysti ir šapalą apie 1kg, tik pradėjus žūklę užkibo maža aukšlytė

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Pamėčius apie 1h perėjau kiek toliau, tuo tarpu draugas mano vietoje pagavo didelį ešerį, padarius pora metimų pajutau menką smūgį ir į krantą atėjo maža žiežula :)

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Toje pačioje vietoje smarkiai siautė lydeka, tad ilgai neapsistojau ir paėjau dar tolėliau po beveik įvirtusiu klevu, tik užmetus ir vėl užkibo maža aukšlė

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Dar begalybė aukšlių, nė vienos didesnės, pastebėjęs kad žuvies paviršiuje neliko, pasitariau su draugu ir patraukėme namo.
Gal ir žvejyba nenusisekus, bet svarbu kad su museline :)
 #493957   ToSis:D
 16 Lie 2013 12:38
Birželio 29 diena

Ankstų šeštadienio rytą, 4 valandą jau sedėjome prie tvenkinio (fone matosi mano meškerykočiai)

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Tik atėjęs pradėjau gaudyti mažas kuojas

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Ant dugninės kabaliojosi nedideli ešeriokai

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Tik staiga kažkas stipriai pradeda vežti plūdę, kirtimas ir stiprus spardymasis aname gale, ištraukus pasirodė gražuolis karosas!

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Tik permetus plūdę, ji važiuoja į šoną, kirtimas ir krante pasirodo nedidelis lynukas!

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Pasedėjome dar 1 valandą ir atsitraukėme, nes sukilo stiprus vėjas. Dar pagavau pora mažų kuojų, ir tėtis sugavo 1 didesnį lyną.
 #493964   ToSis:D
 16 Lie 2013 12:47
Liepos 6 diena

Nulekėme į tą patį tvenkinį, tuo pačiu laiku.

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

04:30 užsimečiau visas meškeres ir pasišėriau, 5h gražus plūdės vežimas ir į krantą ateina gražus lynukas!

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Apie 6h užkibo ir antras truputi didesnis lynas

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Apie 9h pagavau nedidelę kuoją ir tada sukilo labai stiprus vėjas tad ilgai nelaukėme ir patraukėme namų link.

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
 #493967   ToSis:D
 16 Lie 2013 12:55
Liepos 8 diena

Buvo labai graži diena, tad su pusbroliu nuvykome prie vienos Danės upės senvagės. Vietoje buvome apie 6h, tikėjomes sugauti ešerių ir kuojų. Bet tik užmetus meškerę užkibo marinis karosas!

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Buvau labai nustebęs, tokiu laiku ir toks mažas karosas. Po 30 min dar vienas kibimas ir dar vienas karosas!

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Vėl labai nustebau, bet po šių kibimu daugiau nemačiau nė vieno kibimo, tad apie 11h patraukėme namo.
 #494006   vava
 16 Lie 2013 14:51
gaudai, stengiesi, rasai reportazus, o taisykles pamirsti....
 #494110   ToSis:D
 17 Lie 2013 07:55
Matot, aš išvis nebūnu namie, per visa vasara dabar 2-ą kartą parvažiavau, tad suradęs laiko parašiau, o dėl ženklų, paskutinėse neturėjome akinių tad teko naudoti meškerykoti :(
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė