Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #497120   Arvidys
 30 Lie 2013 23:06
Nr.: 26

Vasara, keli ežerai ir nuolatinės ešerių paieškos...

Senai čia jau rašiau, o ir parašyt nelabai daug ko įdomaus buvo. Žvejojau visa Liepos mėn. gan dažnai ir kaip bebūtų keista ne upėse, kas man įprasta, o ežeruose. Taip jau sutapo, kad su Liorenu dažnai ištrūkdavom pasivaikyt ešerių. Tiksliu datų dabar jau nebeatseksiu tad pateikiu šiokią tokia atskaitėlę ir vaizdus iš daugelio žvejybų... Daugelyje žvejybų nepagaudavom daug ir išprašyt net mažų ešerių buvo nelengva. Naudojom tiek valgomus tiek nevalgomus guminukus. Pagrindą valgomų masalų asortimento sudarė Reins, Lucky john, Keitech guminukai. Naudojom tiek mažuosius tiek ir didesnius. Iš visų šių išskirčiau Keitech Easy Shiner 3” Asmeniškai man labiausiai pasiteisino ir gelbėdavo iš nevilties ši spalva: 420 Pro Blue/ Red Pearl. Kaip jau minėjau daugelyje žvejybų nesugaudavom daug, bet ir taikėm labiau į kokybę o ne į kiekį tai vis išprašydavom po kelis rimtesnius egzempliorius. Ir kas jau tapdavo tendencija vien ant paminėtu Keitech būtent 3‘‘ dydžio. Tačiau vakar t.y. Liepos 29d. pagaliau viename šiemet dažnai tikrinamame ežeriuke užsirovėm ant rimto ešerių sukilimo. Nors visądiena atplaukiojom be didelių vilčių ir atrodė jau bus eilinis vakaras su keliais ešeriais... Paskutinis sustojimas davė pasidžiaugt... Sustojus iškart nekibo, po kelių metimų man nijolė suplėšė viena guminuka kaip bebutų keista tai buvo paprastas žalias Relax... Tada nusprendžiau, kad reikia užsidėti spalvą, kurios tą dien dar nebuvau išsitraukęs ir prasidėjo... Pirmas metimas Ir sėdi Nijolė. Antras metimas ešerys... Trečias metimas smūgis, bet nepakirtau... Ketvirtas metimas keli pašokdinimai ir vėl ešerys... Liorenui tuo tarpu tyla... Greit ištraukiu tokia pat guma duodu ir kolegai kibimai seka iškart ir jam. Galima sakyt kiekvienu metimu po ešerį ir ne pati smulkiausią. Kaip jau įprastą didžiausius visad iškrapšto Liorenas. Per tą laiką dar pakeliam po 2 Nijoles (jų nuotraukų nebus nes iškart buvo paleidžiamos) Begaudant Liorenui nukanda gumos uodegą taigi jis pereina ant Keitech 3“ ir išprašo dienos didžiausią ešerį... Ir kas įdomiausia, kad visi kibimai tiek Nijolių tiek ešeriu buvo iš vieno taško... Šią vasarą tai mūsų kolkas smagiausias išplaukimas ant ešerių... Netempiant gumos galiu pasakyt, kad tas paslaptingas guminukas,kurį kalė ešeriai Reins Rock Wibe Shad 3‘‘ spalva:Baby Gill. Gaila kad tik 2vnt. teturėjau... Dar berašant prisiminiau, kad kažkas forume rašė kad Mitchel mag Pro Lite Evo 662L tinkamas džigui su galvom nuo kokių 5g. Tai galiu pasakyt, kad gaudžiau tokiu spiningu ir nifiga jis su tokias svoriais nedirba minimum reikia 7g ir tai veiksmas tik iki kokių 5m ne daugiau. Mečiau ir 12g. Bet nepatogu biški silpnas kotas jau tokiais svoriais optimaliausiai dirbo 9-11g galvos. Žodžiu džigui tikrai nerekomenduočiau... Galima nebent iš bėdos, kad kaip darau aš, kai neturiu nieko tam specialiai... Na ir kad nevargint jūsų, sausu tekstu štai gražiausi žvejybų epizodai. Kaip matot Lioreną galima imt už rimtą gidą visad pastato valti ten, kur sėdi rimti ešeriai :gutgut :ruko
Prikabinti failai
Ešerys.JPG
Ešerys2.JPG
IMG_3132.JPG
Ešerys3.JPG
Ešerys1.JPG
Vakariukas.JPG
Ešerys4.JPG
 #497149   SauliusM
 31 Lie 2013 08:13
Nr 27.

kol buvau uzbanytas tyliai sedejau kamputyje, verkiau kruvinom asarom ir barsciausi galva pelenais...
patikejot?
nesulauksit. svolaciai taip nesielgia :-D

uzsiiminejau mikrokastingu, nes UL, kai gaudoma su storu kanatu ir lebiodke, tai nepavadinsi.

3,5gr Daiwa baby crank vobleriuka, muiline ir sapaliokas:
sapalasDaivababycrank.jpg
sapalasDaivababycrank.jpg (125.7 KiB) Peržiūrėta 11218 kartus(ų)
2,8gr Lucky craft medium Cra-pea, muiline ir eseriec:
eserysCraPea.jpg
beje, muiline tai eiline, be jokiu tiuningu. tokia kaip is gamintojo dezutes, gal net blogesne, nes jau puse metu sutept tingiu.
taip kad netikekit, jei kas jum pasakys, kad norint metyt mazus daiktus multu, reikalingi kosmines kainos ir tiuninguoti irankiai.
 #497417   blight
 31 Lie 2013 23:20
Nr 28.
Gražiai čia priraitėt, prišveplavot. Aj nu tai aš irgi kažkaip užsimaniau trumpai apsirašyt :-D
Taigi liepos galas, pats laikas karšiokams. Brolis 6nio rytą išsivadina pabolonkint. Gaudom vos tik prašvitus. Prišeriam, bet kabinėjasi tik kuojos. Pas brolį bent stambesnės tryššimtgrtaminės, o pas mane visos sušarinės, net tinklelin nededu. Karšys anei viens nenori paragaut mūsų siūlomų įvairiausių skanėstų :? Aš taip užsimiegojęs po plūdės niurktelėjimo cvakteliu ir kažkas anam gale pasiduoda galingai gelmės link, vos spėju pirštą nuo ritukės atleist. Bet paskui vos juo ritukę pristabdau kažkaip nedelikatniai, ans kaip kal su visu kabliu ir nuvažiuoj. Neblogs traukinuks buvo, spėčiau šapalas. Bet o po jo visai nieko doro. Brolis jau neiškentęs žvejybą baigia, aš dar pasikankinu pusantros valandos, bet taip karšioko ir nepamatau. Greta atėjęs barzdyla su dugninuke užmetęs mumi kone po kojom štai suvilioja porą ikikilinių karšių :roll: Baigiu ir aš, visas laimikis tinklelyje (ir vien tiktai bratano :oops: ) - 8 kuojos, katros keliauja atgalios Nemuno vandenin. Grįžtu nukabinęs nosį. Bet visus darbus nudirbęs 6nį, nusprendžiu pabandyt sekmadienio rytą, tik šįkart sakau pasiimsiu Bolo plūdę, kiek ant didesnio prilaikymo pamėginsiu. Vėl prisišeriu ir mėginu sulig vos pradėjus švist. O tas švitimas toks interesnas - per tokį tirštą rūką net ano kranto nematau :shock: Gražus bais rytas :gutgut O žuvys pradeda kabinėtis iškarto, bet deja visai ne tokios katros mane domintų - kilbukai, faniera, bruišekšlės. Papuola va štai ir pora gražesnių bruišių, viena jau cieli 360gr :roll: Po to stoja nekiba. Visą valandą stoviu nematydamas kibimo. Šalimas atėjęs seniuks bando su dugninuke. Ir ką - te išsitraukia vieną karšį, po kiek laiko kitą... Mane jau kažkaip nervas jama po truputį. Bet gi va po pusvalanduko pasikinkau ir aš karšioką, pavarginu, pritrraukiu prie kranto - iš akies apie kilą. Bet ir tas pats velnio pakusytas nusipurto nuo kablio. Nu ir nesiseka. Dar bandau savo kantrybę stovėdamas cielas dvi valandas, persirišau net sistemą į ale tai hibridinė paternosterinę, bet per tas 2 valandas nepagavau nei vienos žuvies, kaip sakant "nebiko nekibo ir visai nustojo" :evil: Smūgis žemiau juostos, susivynioju ir grįždamas jau galvoju už kiek čia reiks parduot tas visas prakeiktas meškeres :neutral:
Dieną užkepina kaip Sacharoj, pasiėmęs iš sodo alyvinių obuolių juos grauždamas nueinu paveizėt kaip panemunė dabar atrodo. Ateinu, ogi mano vietoj sėdi pažystamas su fyderiuku... pašneku, parodo jpg turi pasigavęs jau 5 karšiokus :shock: Ir per pačius karščius. Blemba, nu niekiap nesuprantu - su plūde nekimb, o su donke jama? Perdaug negalvodamas grįžtu, užlekiu palėpėn, išsitraukiu kibirus pašarų, užtaisau saldaus ir skanaus pašaro ir jau visai neužilg stoviu vien su šortais ir šlepkėm šalia su fyderiais. Aj bent pasideginsiu sakau :-D Gaudau įsibridęs, nes Nemunas gan aukštas:
isibridus.JPG
Dar spėjus susirinkt tik vieną kai jau pradeda kažkas purtyt, ištraukiu gražų puskilinį mekniuką, paskui keletą kuojų... Ir dar po galingo užpurtymo pasikingau galingą keptuvės dydžio karšioką. Nesiskubinu perdaug, ramiais nervais, sakau nu bent vieną reik partraukt. Jau jau jis čia pat, gerai kad graibštą pasiėmiau... Bet jo neprireikia, nes karšiokas išspjauna nafig mano kablį ir parodęs uodegą nuplaukia tolyn. Nu ir vėl ta pati mintis - "nu ir nesiseka" :neutral: Susirenku ir antrą meškerę.
Draugas jau ruošiasi namo, daugiau karšiokų nepagavo, užteks ir penkių :) . Paskambinu broliui, tas pasiėmęs fyderį ateina irgi jo vieton pažuvaut. Na ir taip pasišnekučiuodami pagaunam vis kuojų, dar viena meknikę, paskui dar ir žiobrių (viso 6) ir štai pagaliau link kranto partempiu pirmajį to savaitgalio karšinčių. Toks nedickas - iki kilo, bet bent jau kiek smagiau. Nu ir po jo jau pramušė, ištraukiu paskui dar vieną, ir dar vieną. Bet tokiom labai trumpom bangom užeina kibimai - užpurto ant syk abi meškeres. Vieną traukiu, žiūriu kita juda, ta padedu, aną pakerų, žiūriu kur didesnė tą traukiu pirma :-D O paskui dar ir vieną daug smagesnį įsegu su katruo tenka daug ilgiau pasigalynėt srovėje - ans jau siekė kilą-šešisšimtus :cool: Brolis pagauną tik vieną karšioką, bet už tai dar ištraukia kelis puskilinius šapalus. Nu ir kaip ir užtenka. Nors paprastai tokiu metu tik eičiau į žvejybą, bet šįkart iš jos grįžtu :-D Įsitikinau kad ir per pačius karščius gali visai gerai kibt. O va kodėl toj pačioj vietoj su plūde nekibo tai niekaip nesupratau. Kaip tik galvojau plūdė bus daug pranašesnė nei fyderis, o čia še tau kad nori !:fak! Vienintelė teorija katra galvon ateina, kad šitie karšiokai yr paiki tinginiai ir tingi uodegų pajudint ir vaikytis masalą paskui srovę, nors ir gan lėtai plukdomą :donknow' Taigi va, atsirenkam žuvį, dalį paleidžiam, namo parsinešam normikę pasirūkymui ;-) Atrodo ir neilgai težvejojom, bet po tokios žūklės noras parduot meškers gan greit praėjo :-D
laimikis.JPG
 #497932   shelwius
 03 Rgp 2013 14:21
Nr. 29

Spininagvimas ant upių tėvo kranto.
Keletą dienų buvo tuščios, vobleriukų nieks nejamė, matyt dar šapalai sotūs vienadienėm buvo.
Vanduo žemas, skaidrus, žuvys atsargios. Teko rinktis natūralius, gal vabalo spalvos "burbuliukus". Ir tik uždėjus "čubiką" kert rimtas varžovas, bet gaila ne šapalas ieškotas, o salatis. Bet nusimint nėra ko, nes briedis svėre 2,85 kg ;-)
SAM_4069.JPG
šiek tiek pasivaikščiojus upe ir užsidėjus red rag'ą karkvabalio spalvos, ilgai laukt neteko. Tik įkritusį vandenin vėl stvėrė solidus laimikis. Jau galvoju turiu šapalecą rimtą, rimtesnį nei sparcmeno :-D bet tai kur tau, pritraukus, vėl salatis. Kiek mažesnis - 2,8 kg ;-)
SAM_4076.JPG
vėl keičiu vietą, masalas tas pats. Keli metimai ir ilgai lauktas šapalas krante, deja, ne tokio dydžio kaip tie du briedžiai, bet kilogramas yra ;-)
SAM_4079.JPG
Saulutė įsisiautėjo, teko vyniotis namolio. Va tep va ;-)
 #497998   savas
 03 Rgp 2013 21:54
NR 30
Net nenumeruosiu... Manau neverta, bo is pacios zvejybos foto praktiskai ner. Nu nemoku as zvejot ir banduros mygtukus spaudyt, nors tu ka.
Ale kelias foto padariau, kol dar rankos svarios - nesukvipusios ir neaplipusios pasaru zuviai, rukytais kaimiskais lasiniais su "vieno kasnio" pomidoriukais ir dzikais...
Taigi bandom, bo man paprasciausiai grazu buvo:
DSCF5657.JPG
DSCF5661.JPG
DSCF5663.JPG
DSCF5666.JPG
DSCF5669.JPG
DSCF5670.JPG
Na cia reik pasakyt, kad kazkas jau matyto tolimam tolimam plane.
DSCF5671.JPG
Atidziau paziurejus, viskas tampa aisku...
DSCF5673.JPG
Nu ir toks laimikis nuo 8 iki 14 val. Siaip tai ivardinciau kaip nekiba...
P.s. Pats didziausias pabego nesulaukes graibsto...
 #498179   Rapolas
 05 Rgp 2013 08:17
Nr 31
Šiemet dar nieko nepripeckojau (ir neapipeckiojau :D)šitoj temoj, o pamatęs „savo“ (nu ne savo, o „savo“ :D)gražų fotoreportažą (nuo jūros)ir man mielus katinaičius, nusprendžiau įdėti vieną numeravimui netinkantį fotoreportažiuką..
Nedaugžodžiausiu ,bet keletas nuotraukų iš savaitgalio atostogų Dzūkijoje, supažindins forumiečius ir su „perdžiuvusiais“ dzūkelių miškeliais ir vasarišku Nemunu;)
Taigi, Tėvas upių mūs ramus ir dar pakankamai vasariškas, pakrantėje vyrauja sodri žaluma ir vešli žolė (vietomis gerokai virš galvos:D)
01_20130803_Nemunas.jpg
Vandens lygis ,sakyčiau man- kaip netikram „dzūkui“, normalus ,o matomumas- gan vidutiniškas, gal net labiau drumstas tokiam laikotarpiui, bet saulė ir plaukiantys debesys atperka vandens neskaidrumą:D
02_20130803_Nemunas.jpg
Karts nuo karto Nemunu praplaukia turistai baidarėmis ir štai viena įdomi ir šiuolaikiška trasporto priemonė (beje ekologiška). Atkreipkit dėmesį, kokios putos rytais susidaro nuo tokių transporto preimonių :-D
03_20130803_turistai.jpg
Nu kas gali kibti, kai tiek burbulų bezdantys turistai ir karšiai prileidžia į Nemuną ,nu tik „nupiepę“ ešerukai ir lydekėlės (kartais):D
04_20130803_ešerys_grifon.jpg
Tamsiam vandeny tądien vyravo tamsios spalvos. Nekaltybę prarado mano GRIFON-as (tiksliau, Megabaso ans), kurį po poros metų skalavimo retsykiais jau galvojau „shelwiui“ pasiūlyt (bet susilaikysiu dar:D). Na ir sudirbo mažylis ZipBaits Hickory (irgi jouds kap velns)
04_20130803_lydeks_hickory.jpg
Na, aišku, pačios didžiausios pagautos žuvys, keliavo namo (kad kam nors nuo dydžio galva neapsisuktų :D), o aš keliauju per miškus.. Miškuose sausa, grybų- minimum, daugiausia voveruškos ir perdžiuvusios ūmėdzikės
05_20130803_umedzikes.jpg
Vietomis nemaži plotai bruknių, kurios gan ankstyvos šiemet, bet nėra gausios
06_20130804_bruknios.jpg
Na, šito skėčio tai jau tikrai nepaliksiu džiūt miške:D
07_20130804_sketis.jpg
Rami vakaronė (ir maudynės, aišku) prie Seirijo ežero
08_20130804_seirijis.jpg
Po maudynių- karališka vakarienė:D
09_20130904_vakariene.jpg
Ir vėl gražuolis Nemunas
10_20130805_Nemunas.jpg
Dar keletas gražių ešeriukų
11_20130805_ešerys.jpg
... ir lydekėlių
12_20130805_lydzekele.jpg
Na ir tradiciškai- masalų džiovinimas po savaitgalio turistinės kelionės po mieląją Dzūkiją
12_20130805_masalai.jpg
Tai tokios vat gavos trumposios atsotogos "kaime" :-D
Nei žvyno, nei uodegos ;-)
 #498352   marenas
 05 Rgp 2013 18:20
Nr 32
seip ir as biski buvau istrukes sekmadeni.
prabudau 06 pagalvojau kad reik pailsiet tad atsikieliau su seimina,manoji toi kiausiniene kept kavos daryt galvojo kad vyras su seima bus,kai suzynojo tai veidelis surugo,o as spiejau kiausiniene suvalgit ir per duris.
ir as jau miske
Paveikslėlis
image hosting facebook
Paveikslėlis
image hosting imgur
Paveikslėlis
how to screen capture
Paveikslėlis
screenshot windows 7
Paveikslėlis
capture
o cia probes izuvintas vabalas ,dar trys papietakiukai bubo istraukti ant jo,seip palei jo dydi skrenda padorei kaip medinukui,buciau minijoi ji izuvines bet vanduo pakiles krantai slydus ,lauksiu kol nukris undinielis.
Paveikslėlis
windows 7 screen shot
Paveikslėlis
screen capture software
Paveikslėlis
jpg images
nei vienas papietakis nenukentiejo :ruko :/braj;
 #498451   arabas
 05 Rgp 2013 21:42
Nr 33
Numeris...
Be numerio, nes žuvim čia net nekvepia.


Karšta... Kokie ten dar upėtakiai ar lydekos... O čia dar pasiekė gandas, kad viename Aukštaitijos ežerų prisiveisė invazinių rainuotuojų vėžių. Pasiruošimas trumpas: pora prožektorių, skiaurė ir... pirmyn į tamsą:
Paveikslėlis
host image online

Portretas su senomis tėvo britkelnėmis:
Paveikslėlis
how do i print screen

Per tris valandas dviese pririnkome virš dviejų šimtų. Tiksliau, po dviejų šimtų jau neskaičiavome:
Paveikslėlis
screenshot by lightshot

Šitiems įnamiams sunku įtikti. Persiprašom už kokybę – fotikas paduso:Paveikslėlis
screenshot studio
 #498643   jigas
 06 Rgp 2013 14:52
Nr 34
Sveiki visi!! Noriu pasidalint ispudziais is pirmos atostogu dienos.
Pasakyt,kad ir mano mazelio akys "suzybo"-dabar,tai tikrai zvejas bus :yaaah! Bus kas kompanija palaiko!! ''plot
Zodziu,atvaziuoju i soda prie Neries ir pirmyn prie upes.Apsizvalgau,vanduo super,einu valyt dulkes nuo spiningo.Ilgai be darbo stovejo,ilgai!! Zodziu 10min ir as jau metau vobleriuka i Neries vandeni. Girdziu,kad jau sklinda neapsakomas garsa-IR AASSSS NOOORIU!!!!! :superšokas Atbega su "tinginiu" abejose rankose-Cia tau,cia man,tu mesk,o AS suksiu!!! -:saliut
Taip ir darom,as metu jis suka-dalinames. Tik taukst,o gi virsune jau tabaluojasi kazkaip ne taip :grin: Ir pirmoji jo lydekele(400gr)
keliauja i kranta pozuot!!
448.JPG
Sakau-Sunau,dar maza,peleiskim paaugt,pagausim didesne. Ir ka jus manot?! Sako:-Ok,pagausim didesne!!! :grin:
Dar keleta metimu padarau as ir istraukiu eseriuka,uzmetu jam,ir seka kitas esriukas.Smagu!
Einam i kita vieta,kur metau gal desimt min,nes pagalbininkas nubego kita pyrago gabaliuka atsinest-tuscia. Ateina sunus ir sako:-Dabar mano eile! :liež-uvis Zodziu pirmas uzmetimas,duodu spininga i rankas ir....Naujoko sindromas :-niak'
Tik spac ir spiningas linksta kur kas smarkiau,nei pries tai ;-var-var. kiek pasikankinus padedu jam istraukt.(+/- 1,5kg)
451.JPG
O cia visa pagalbininku ir liudytoju komanda :lol:
Na sita jau keliavo mociutei ant pietu stalo!!!
Tai tik-visiems nei zvyno, nei ....
 #498849   blight
 07 Rgp 2013 09:54
Nr 35
blemba ir vėl nenumeruojat? :-byta:

Kone turbūt pirmas savaitgalis, katrą visą galėjau paskirt žvejybai :cool: Bet kad tos žuvys manęs baidosi ar šiaip čia taip pastoviai sutampa... 6nį tokia nekiba papuolė, kad su fyderiu net ir savo robokopine sistema nieko gero nepagavau, tik vieną žiobriuką ir kilbų krūvą... na dar porą ešeriokų, vienas iš jų butent ant kilbuko :-D
Eserys apzora.JPG
Va tik pasigrožėjau praplaukiančia kragiukų chebra, katra vieną kitą žuvikę niurkteldami išsitraukę surydavo. Ir visas laimikis...
Kragu chebra.JPG
Vakare prisiviriau ir prisimakalvau pašarų, sakiau eisiu ant šapalo su bolonke. Nu ir figuški, per 3 valandas nepagavau nei vieno šapalo, netgi praktiškai nemačiau nei kibimo :donknow' .

Sekmadienis.
Žiobriai eina.
Naktį viską apmąstęs, aj sakau ryte eisiu pabandyt... ant žiobrio. Tajgi dabar turi anie žiauriai kibt. Atėjau jau truputį po rytinės švitos, nes pusvalanduką dar po skambilninko labai norėjau lovoj pasiraityt :oops: . Prisimakalavęs iš vakaro žiobrinių pašarų užbombarduoju visą Nemuną, kad net kaimynus stovinčius už ~30m iš abiejų pusių aptaškau... Kol susirenku žaibolaidį ir jo priedus praeina pusvalandis... ir štai jau maunu 4-5 musės lervas. Visai nejučia besigrožint rytinių apsirūkiusiu Nemunu, praeina valanda, o aš stoviu dar tik su nusususiu plakiuku ir galvon jau pradedančiom lys visokiom negerom mintim... kai prasideda. !-kliovas-! Niurk, bac... sėdi. Nepasiduoda iš gelmės, laikos prisispaudęs prie dugno. Tenka kelias sekundes palaikyt, kol bent atkeli. Tada pasijunta tipiškas žiobrio "tir tir tir", kurį jau per keletą metų išmokau nesunkiai atskirt nuo kitų žuvų. Pritraukus pasivažinėja pirmyn atgal, dar pasivarto kulversčiais ore, kol galiausiai pasiduoda ir parplaukia belaukiančios jį stvert rankos link. Gražuolis, tas pats lauktasis, žiobrys. Ir vėl metu, plūdė praplaukia pro šėrimo žoną - niūrkt, bac... Istorija kartojas... ir vėl kartojasi.. ir vėl. 7m žaibolaidis dabar įlgesnį laiką būną išlinkęs karvės uodegon, negu tiesus. Traukdamas tiesiog kaifuoju, kas gaudęs žiobrius plūdinuke žino, koks žiobris stiprus ir smagus priešininkas, iš judesių taip sakyčiau lyg šapalo ir karšio hibridas (na iš išvaizdos irgi kažkiek) :-D . O ir kimba praktiškai tik vien vimbos, va tik į tarpus taipogi nudžiugindamos įsimaišo keletas puskilinukių meknių, keturšimtramė kuoja na ir saulei įsispiginus apstoja ir kibimai... Tada sakau pamėginsiu kukuruzčiką užkabint. Užmaunu tokį bajavą, užmetu, niūūrk už dugno. Patraukiu staigiu judesiuku, vėl niūrkt. "Kas čia dabar?" nesuprasdamas popikčiai kirsdamas traukiu o ten tik būūm, dunk dunkt... :shock: ir kaip pašėlęs taip pasiduoda, kad netaip ilgai ir trukus baigiasi "pokšt"... Tingėjau persirišt kriauklių nutarkuotą pavadėlį, bet dabar vis vien tenka :roll: . Reiškia ir šapalėkų priplaukė. Taip ištraukiu porą puskilinių, bet dar gal 4-5 nerimtai kramtę kukurūzą storasprandžiai atsikabina pakeliui. Bet man visos žvejybos pilnai pakanka pasikraut batareikes visu 100%. Laimikis tai toks va, žiobriukų viso 18 suskaičiavau, penketas visai gražių, siekiančių 350-400gr
Laimikis.JPG
Mažuosius paleidžiu, taipogi paleidžiu ir didžiąją meknikę (ana jau turėtų traukt visus 600gr, bet aj vis vien jin neskani, ašakų rinkinys, bet tetuką liepiau kad vis vien kitą kart pakviestų :-D )
Meknius atgal.JPG
bei šapaliokus....
Shapals atgal.JPG
O va šitie parkeliavo pasikepimui ant grotelių su putojančiu šaltu alučiu:
Kepsnys.JPG
Vakare nulėkiau dar su spiningioku, tai tik ešeriai užpuolė Wyckos tėvuko "hendmeidinę" sukrę:
Esheriecas.JPG
PS. Jei kas tikrai pagalvojot, jog ėjau tikslingai žiobrių gaudyt, tai nepykit, nes išsidūrėt, bo truputį pajuokavau :[anuol :lol: . Iš tikro tai tikėjausi karšiokų ir šapalų, o toks vat netikėtas tųdviejų hibridas mane pradžiugino visai "siurpraiziškai" netikėtai :)
 #499660   EDVD
 10 Rgp 2013 21:36
37
Teko ir man šiandien meškerę įmerkti. Darbas baigias 14h, dzikiukai ir pašaras nekantriai laukia mašinoj. Važiuoju iš Aukštadvario link Trakų, tad kur sustoti pasirinkimas tikrai nemažas. Bet jau nuo vakar buvau pasirinkęs Drabužio ež. Gal būt dėl to, kad jame iškart prisistato nedidelės kuojos, kurias su pikeriu visai smagu žvejoti, nebloga atgaiva po darbų. Atvažiuoju, pasirenku vietą, pašarų maišymas, meškerės rišimas ir t.t. Tikras malonumas, viską darau neskubėdamas su pasitenkinimu.... :[anuol Persijoju jaukus, atsidarau dzikus- otie nė krust :/nek Pirma mintis- įkišo š :-ug , antra- Jo, nereikėjo laikyti mašinoj nuo ryto... '''bum Na bet rimtos žuklės neplanavau, tai sueis. Užsimetu, iškart kibimas, antras, su trečiu parsitraukiu beveik permatomą karšiuką :-vimt Ne tokios žuvies tikėjausi. Situacija nesikeitė gerą pusvalandį, tada truputį aprimo, po kurio laiko pasigavo pora jau visai stambokų plakių. Reikalai gerėja, o ir dzikai po truputį išsijudina! ;-var-var. Na ir dar po kokio pusvalandžio reikalai visai pasitaisė. Eilinis kibimas, pakirtimas ir iškart ritės stabdžio cypimas :shock: Kova buvo maloni bet trumpa, smogu tokią žuvį traukti su pikeriu. Nors tikėjausi didesnio pasipriešinimo :neutral: Svoris 1335g, pakol kas asmeninis rekordas. :cig.
lesius.jpg
Po šios žuvies jau galėjau vyniotis ir traukt namo, kibimai praktiškai baigėsi. Dingo net permatomi karšiukai, tik kažkas (aukšlės?) tampė besileidžiantį masalą. Atkentėjus ramiai dvi valandas vėl rimtesnis kibimas, pakirtimas, ritė tik cypt! Ir viskas baigėsi, parsitraukiau pavadėlį be kabliuko :-niak' O buvo mintis kad reikia pasikeisti :? Po 15min susikroviau daiktus ir išvariau pas savo :-grazi? :1women:

To be continue.... kitą kart :)
 #499742   shelwius
 11 Rgp 2013 14:27
Nr. 39 gal... :-D

Šiandien kažkaip susigalvojau šapalą, ešerį, meknę ir salatį palikt ramybėj. Užsimaniau lydekos paieškot, nors galvą laužiau ar tikrai verta, vistik vasara, upė sužėlus, šilta. Bet juk lydys ten gyvena, matosi, kad maitinasi. Kodėl gi ne ? Užbrist iki pažastų galiu, voblerį užmest taip pat, todėl reik eit ir gaudyt. Tik atėjus, uždėjus juozuką lx minnow 88, pirmu metimu jaučiu silpną prisilietimą, kirtimas ir jaučiu, kad net valo šiek tiek paprašo. Kovinga gyvatė. Tarp žolių vos spėju laviruot. Ir netrukus jau krante- 71 cm, 3 kg:
SAM_4133.JPG
Jau smagu, nors, kaip sako, jei pirmu metimu sugavai, tai figuš kas kibs :-D bet atkakliai gaudau toliau, keičiu masalus ir ilgai laukt nereik, pointer'į šimtuką stveria lydekiūkštis. Šis tai ir žvakių pridarė virš vandens, emocijų pilna, žuvis krante. Mažesnė - 50 cm ir 1,1 kg :
SAM_4136.JPG
Pataikiau manau ant maitinimosi laiko, galėjau ir anksčiau ateit, bet dvejonės laiką užtempė... Vis tik laikas praleistas smagiai, rezultatai visai neblogi ;-)
 #500811   RastaMan
 16 Rgp 2013 14:26
Nr. 40

Ačiū upių tėveliui Nemunui

Sveiki :/braj; ,
su kolega Žygimantu nusprendėm aplankyti Nemuną. Abu Nemune "naujokai", tai kažko ypatingo nesitikėjom, bet tik priėję upę ir pamatę, kad vanduo tiesiog "verda" nuo žuvies (super įspūdingi garsai anksti ryte baltame kaip pienas rūke :gutgut :gutgut ), nuotaikos kartelę pakėlė iki maksimumo :gutgut .

Paveikslėlis

Suradę mum patinkančią vietelę, susiruošėme spiningus ir nekantraudami darome pirmus metimus. Pirmo kibimo laukti ilgai nereikėjo. Trečias metimas ir nedielis šapaliokas jau Žygimanto rankose. Na ką, pradžia yra ''plot . Po kelių metimų ir aš jau stoviu su žuvim rankose ;-var-var. . Dar kiek laiko vėl kibimas, pauzė ir vėl kibimas :shock: trumpa pauzė kibimas, kibimas, kibimas.... Nežinau gal tai Nemune ir normalu, bet mum, tai buvo visiška naujiena :grin: . Taip niekur ir nepajudėjom iš pradėto taško (kaip kokie "donkininkai" :-D )
Rezultatas - 25 žuvys (vyravo šapalai, kelios meknės ir keli ešeriai) per geras dvi valandas :v-ar .

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Kažkas tikrai ne sprindžio didumo norėjo atkąst šio nelaimėlio šoną :grin:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Vietinė Marilyn Monroe :grin:

Baigę žvejybą abu džiaugiamės kaip maži vaikai, nerealiai smagu buvo :koliorava ;-var-var.
Visas žuvis atidavėm upei, dovanojusiai mum nerealų rytą, puikią nuotaiką ir gražius laimikius.
Ačiū upių tėveliui Nemunui :/braj;
 #500951   Dziedas
 17 Rgp 2013 16:36
Nr 41
Išvargino karščiai ...žuvis ežeruose prastai kimba...O Tėvelis Nemunas myli mus žvejus savo vaikus Šita savaite jau antra karta prie Nemuno. Jei trečiadieni norėjau aukšliu(pagavau mažai),tai šiandien tikslas buvo žuvis nuo dugno. Iškart pasakysiu-aukšles trukdę. Bet padariau sunkesnio jauko ir plakiai kibo ,nors pirmas buvo Nemuno banditėlis –šapalas. Tokio didžio jų pilna .Plakiai irgi dzūkiški ,mažesni nei Skirvytei. pasitaikę i mekšru, vienas strepetys neužauga. Bet vaizdai ir garsai prie Nemuno neduoda ramybės žvejo širdžiai. Tai salačiai ,tai šapalai(tikri-kilograminiai)daužosi. O viena momentą nuo kranto gal 10m. i pavirši iškilo karpis. Na ,nemanau kad mažesnis ,kaip 10kg. Kaip delfinas ,ramiai iškilo, parode puse savo kūno, rausva uodega ...ir dingo. Nors trečiadieni anūkas viena pagavo. .iki puse kilo, bet nenorėčiau kad man toks užkibtu. Žvejojau tai su 4m. batageliu...pavadėlis 0.1 ,kablys nr.16. Gaila kad jau ruduo, paukščiuku negirdėt. O taip tai gražu gamtoje...
DSCI0001.JPG
DSCI0004.JPG
 #500952   Edosius
 17 Rgp 2013 17:00
Nr 42
Šiandien nutariau prasivedinti porą valandikių..
Kartu su draugu "Baskervilis" :/brazasista
Prie vandens 10 ryto, susibintavau 14:00.
Tikslas - gerai praleisti laiką ir suvilioti kokį puskaršį.
Įrankis - feederis su vienu kabliuku.
Masalas - "sumuštinis" - kukurūzas + musės lerva.
Kelios foto:
DSCF0082.JPG
DSCF0082.JPG (180 KiB) Peržiūrėta 10467 kartus(ų)
DSCF0084.JPG
DSCF0084.JPG (240.43 KiB) Peržiūrėta 10467 kartus(ų)
DSCF0080.JPG
DSCF0080.JPG (221.27 KiB) Peržiūrėta 10467 kartus(ų)
Rezultatas:
DSCF0087.JPG
DSCF0087.JPG (251.14 KiB) Peržiūrėta 10467 kartus(ų)
Prikabinti failai
DSCF0076.JPG
 #501089   Rapolas
 19 Rgp 2013 08:49
Nr 43
Teko garbė savaitgaly dar kartą aplankyt mieląją Dzūkiją, pasigrožėt jau į rudenio vagą besiruošiančia įlipt gamta, aplankyt upių tėvą Nemuną, pamirkyt Jo drumstame vandeny spiningą, pasidžiaugt (ir kartu padainiuot:D) kultūringai ir smagiai iškylaujančiu mūsų jaunimu ;-)
Gaila, bet neturėjau nei fotoaparato nei video, tai „gelbėjo“ tik išmanusis (Samsung Galaxy /šį kartą:D).
Detalaus aprašymo nebus, bus tik nuotraukos ir pavadinimai su trumpais komentarais apačioje (skliaustuose- vistik fotografijos diena:D) :-D
20130815_1_Piramidė.jpg
20130815_1_Piramidė.jpg (101.94 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Abrakadabra :-D (Nedidelė minia , netilpusi tądien Merkinės bažnyčioje )
20130815_2_Nemunas.jpg
20130815_2_Nemunas.jpg (54.21 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Akmenys aplink nekauks, ir žaliuos žolė (Poetas Nemunas)
20130815_3_Stirnaitė.jpg
20130815_3_Stirnaitė.jpg (52.9 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Būkit ten palaiminti ,man tiks ir dešinysis krantas (Stirnaitė)
20130815_4_Pasimatoujam.jpg
20130815_4_Pasimatoujam.jpg (73.82 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Pasmatoujam ilgiais (USAMI :D) :-D
20130815_5_Tu palauk.jpg
Tu palauk palauk ,sustok... (Padanga, netilpusi į šiukšliamaišį)
20130815_6_Tryse pasroviui.jpg
20130815_6_Tryse pasroviui.jpg (123.03 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Nu ir kam tie matorai (Tryse „valtyje“)
20130815_7_Pokeris keturiems.jpg
20130815_7_Pokeris keturiems.jpg (87.22 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Ieškom dar vieno žaidėjo (Pokeris "keturiems" :D) :-D
20130815_8_Taiki misija.jpg
20130815_8_Taiki misija.jpg (111.94 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Misija – TAIKA (Vėliava :D)
20130815_9_Iskeliauju i pasauli.jpg
20130815_9_Iskeliauju i pasauli.jpg (67.59 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Iškeliaujam į pasaulį, iškeliaujam ieškot laimės (ne VITRAŽAS:D) :-D
http://youtu.be/yvVskrBb7nA
p.s.: klausytis su MAX garsu
20130815_10_Ko liudi.jpg
Ko nuliūdai ,“Kryželi“, ko liūdi (Debesėlis)
20130815_11_Skubu namo.jpg
20130815_11_Skubu namo.jpg (134.03 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Skubu namo, kol saulė dar nenusileido (Sraigė)
20130815_12_Nepalik ir manes.jpg
20130815_12_Nepalik ir manes.jpg (137.31 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Nepalik ir manęs vieno (Gluodenas)
20130815_13_Pasiimk mane.jpg
20130815_13_Pasiimk mane.jpg (104.82 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Pasiimkit ir mus kartu (Skėtinė žvynabudė)
20130815_14_Ikalbejai.jpg
Įkalbėjot (Peiliuks)
20130816_1_Eziukas ruke.jpg
20130816_1_Eziukas ruke.jpg (45.45 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Ežiukas rūkė
20130816_2_Eziukas jau mato.jpg
20130816_2_Eziukas jau mato.jpg (60.36 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Ežiukas prasikrapštė akis
20130816_3_as tau ne svarstykles.jpg
20130816_3_as tau ne svarstykles.jpg (158.25 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Tundra, paleisk greičiau, aš tau ne svarstyklės (Ešerys)
20130816_4_ar tu nekamsinas.jpg
20130816_4_ar tu nekamsinas.jpg (135.34 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Vistiek aš „aštresnis“ už Tave, ašariuk:D (Khamsinas) :-D
20130816_5_nesuskilusi gelda.jpg
20130816_5_nesuskilusi gelda.jpg (102.48 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Nenoriu likt prie suskilusios geldos (Blizgutė ) :-D
20130816_6_Duok karvute.jpg
20130816_6_Duok karvute.jpg (93.71 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Ėsk, karvute, žalią šieną ir atnešk man balto pieno (Ūkininkas už krūmelio dainiuoj:D) :-D
20130817_1_Stot_karaliene.jpg
20130817_1_Stot_karaliene.jpg (101.3 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
STOT , Baltoji Karalienė aina (Sargyba:D) :-D
20130817_2_As visdar_sirpstu.jpg
20130817_2_As visdar_sirpstu.jpg (130.96 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
O aš vis dar sirpstu, o gal jau ir nokstu (Bruknė) :-D
20130817_3_grybai kur jus.jpg
20130817_3_grybai kur jus.jpg (173.45 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Ei, jūs grybai ,kur jūs esat (Aidas ) :-D
20130817_4_Parymok manes palauk.jpg
20130817_4_Parymok manes palauk.jpg (85.25 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Parymok, manęs palauk (Svyruonėlis )
20130817_5_As taves dar lauksiu.jpg
20130817_5_As taves dar lauksiu.jpg (109.3 KiB) Peržiūrėta 9879 kartus(ų)
Aš tavęs vis laukiu, laukiu (Nemunas) ;-)
p.s.: iki kitų kartų :-D
 #501360   savasmenas
 20 Rgp 2013 10:24
Nr 44

2013-08-19 - Ieškau upėtakio

Jau nebuvau dvi dienas žvejot, rankos niežti, kad nors palaikyt meškerę rankose... Galvoju, kur čia nulėkus, toks gražus oras... Susigalvojau su dviratuku numint iki upelio, kelias gal 7 kilometrai, bet tai ne kliūtis. Atmynęs kažkaip pagalvojau, o kodėl gi nepatikrinus naujo ruožo? Viską pasiėmęs ir nusileidęs prie upės, iškart akį pritraukė pagilėjimas ir iškart po jo medis ir visokios šaknys po juo, na ir kodėl jo nepatikrinus, ir neužsidėjus savadarbio voblerio, kuris lėtai skesta... :grin: Na ir ką pirmas metimas- nieko, antras- gaunu smūgį, truputį pakovojus žuvis ant kranto, na visai nedidelė, bet kaip visiškai ''jaunam'' ir nepatyrusiam upėtakiautojui visai neblogai. Visu greičiu porą nuotraukų su žuvimi ir greitai paleista, šalia savadarbio voblerio galymybių nufotografuot neturėjau...

Toliau pagauta apie šešis mažiukus, ir gal penkioliką nepakirstų, bei dešimt pabėgusių, tokių po 12cm :-D Ir dar vienas atsekė prie pat kojų jau suaugęs, legalas. Vienam žvejot nelabai jauku, tad pažvejojęs apie 3 valandas, gryžau prie dviračio ir traukiau namo. Jau antra žvejyba, iš vos penkių kai pagavau tik atvažiavus vos per pirmą metimą 36cm upėtakį, o dabar per antrą metimą... '''bum
Prikabinti failai
PIC_2618.JPG
PIC_2633.JPG
 #502275   gintars
 23 Rgp 2013 17:46
Nr 45
Vakar vakare isejau praskalauti masalu, nemuno vandenyse, nes dar supelys nuo stovejimo dezutese :grin: . Pradzia nekokia, nes ikabinu guminio bato pada, kuris tik po pakirtimo vartydamasis sroveje bande imituoti zuvi. Su kolega pajuokaujame, kad jeigu istrauksim dar ir kelnes, tai teks keisti vieta :lol: Dar po keliasdesimties metimu, pajauciu prilaikyma, kertu ir jauciu, kad kitam valo gale tikrai ne guminis ''plot Po grazios kovos ant kranto pasirode si 4kg torpeda
Paveikslėlis
Del foto kokybes atsiprasau, nes fotografuota telefonu.
 #502505   Dziedas
 25 Rgp 2013 10:05
Nr 46
Kai ne dygsta baravykai ,mes prie Nemuno atvykom...
Nuo dugno kibo trumpai....neiškentėjęs paėmiau i rankas aukšlinuke.... kibo gerai. ...ir ne mažos. Taip sau buvo pora karpiu, iki 400gr. ...neužaugu. ,bet su storais pilvais Lukašenka gerai maitina... (girdėjau iš tenai pabėgo)Su anūke smagiai pažvejojom ...Pasikabino ir salačiokas 35cm. Ir keptos aukšlės grąžai atrodo... O stiklainyje пряного посола
DSCI0001.JPG
DSCI0001.JPG (102.46 KiB) Peržiūrėta 10329 kartus(ų)
DSCI0012.JPG
DSCI0016.JPG
DSCI0027.JPG
DSCI0031.JPG
 #502651   Sokratas
 26 Rgp 2013 08:55
Nr 47

vakar vėl bandžiau karšius didžiuosius suviliot tame giliame ežere. Kibo gerai, bet deja, nepapuolė nei vieno didesnio nei 200 g...

Užtat šie du smarkuoliai smagiai nuteikė:
P1050069.JPG
 #502761   marenas
 26 Rgp 2013 19:16
Nr 48
Biski sestadieni buvom papietakiu,pabraidyt smagei dar ir pagrybaut,tik su meskerikoceis sunkoka :grin:
Paveikslėlis
greenshot
tokiu kibo be skaiciaus,smaginomes
Paveikslėlis
free screen capture
Ramas ir smaginosi
Paveikslėlis
screenshot on pc
buvo ir didesnis sioks toks
Paveikslėlis
how to do a screenshot on a pc
pietai :ruko
Paveikslėlis
screenshot capture
cia buvo bandymu palygonas dydelioi duobei,visoki suda mietem piole negali sakyt,bet kai jau nebepuole imetem sukre ir viel puole.
sukres rulit papietakems.
turbut nieks nesirystumet susikaut sukre pries vobla.na vobla gal solidesni suviliotu, :roll:
Paveikslėlis
screen capture freeware
visus papietakius paleidom nes nebuvo vietos krepsi :grin: :/braj; :tia-tau
 #502782   marenas
 26 Rgp 2013 20:15
Nr 49
o cia sekmadieni sturmavau mares,gal uzdarima padariau
kibo mazai,galvociau kad man vienam nekibo bet palei valciu plaukima namo ,reiskia niekam nekibo,vienas istrauktas iskart sege geru smugiu bet nepakirtau,veliau buvau dar viena paksikabines bet puskeli nuejo,ir du eserei.
Paveikslėlis
screencapture
Paveikslėlis
images
Paveikslėlis
screenshot
savaitgalis zvejybinis,daugiau tokiu :grin:
 #502923   Sportininkas
 27 Rgp 2013 15:18
Nr 50
Siandien nebuvo ka veikt tai nutariau iki neries nulekt valandziukei. Tik atejus matosi isejimai maniau kad salatukas koks vaiko bet klydau... be pavadelio meciau horneta kai staiga smugis per nagus kalbant su bachuriuku vienu.. ziuriu eina.. pasirodo kad cia margasone plesrune... :D apie kila gal trauke. Atkabinu ir paleidziu. Patempiau vala po to ir nutruko :D persirisau ir meciau toliau ant hornetuko. pasikabino eseriukas ir daugiau tuscia. Turbut geriausia zvejyba neryje siemet :D neskaitant salacio
Prikabinti failai
20130827128.jpg
20130827128.jpg (85.36 KiB) Peržiūrėta 9438 kartus(ų)
20130827129.jpg
 #503223   bachuras
 28 Rgp 2013 20:35
Nr 51
Ojojoj, kokis nesu megejas rasynet, bet kartais reik atsizymet kad dar gyvas.
Atostogos, geras dalykas, bet ka daryt jei esi darboholikas . Va ir kuklu "ofisiuka" prie vandens isirengiau -Paveikslėlis


Kad smagesne aplinka butu" fototapetas" uz nugaros pakabintas-Paveikslėlis


Darbo irankiai tvarkingai isrikiuoti ant darbastalio - laukiam -Paveikslėlis

Eilines " darbo" dienos pabaiga. Pavarges, bet laimingas - Paveikslėlis


Pasipiktinusius apipilniu kibiriuku, turiu nuramint, namolio keliauja tik vienas, kitas mazylis -Paveikslėlis

Paveikslėlis


Po apsilankymo "plastines chirurgijos" kabinete -Paveikslėlis


"Soliariumo" proceduros - Paveikslėlis


Nors "soliariumo kabina" ne is mazuju, kartais tenka kaitintis dalimis - Paveikslėlis

Paveikslėlis


Na, o kas vyksta po to alaus draugijoje ................ .

Tai tiek is tu atostogu.
P.S Kazkokia negera nuojauta apemus " murziaus" darbas patikt pradejo, da neduok dieve "mesininku" kaip Pensija patasiu.
 #503552   Tadass
 29 Rgp 2013 23:19
Nr 52

Teko laimė aplankyt savo mėgstamą upeliuką. Džiugu, kad upelis vis dar pilnas gyvybės ir neduoda nuobodžiaut. Tik įsibridęs, pirmu metimu, išprašau apie 25 cm upėtakioką. Iš dalies džiugu, iš dalies baugu - žinau, ką liaudies prietarai (o kartais ir asmeninė patirtis) byloja, apie pirmu metimu pagautą žuvį ir tolimesnės žvejybos perspektyvą :lol:
Laimei prietarai tądien neveikė (tfu, tfu, tfu :) ). Pabraidžiojau gal 3-4 val. pagauta apie 15 upėtakių, iš jų 4 "legalai", 4-5 "sportininkai" (nu tokie po 25 cm) ir aišku "jaunimas"...
2013-08-24 08.44.38.jpg
2013-08-24 08.44.38.jpg (122.48 KiB) Peržiūrėta 9052 kartus(ų)
Toks gražus kelmas - garantuotai ten kazkas "tupi"...
2013-08-24 08.59.11.jpg
2013-08-24 08.59.11.jpg (202.57 KiB) Peržiūrėta 9052 kartus(ų)
... PUFT ir yra
2013-08-24 08.50.19.jpg
2013-08-24 08.50.19.jpg (146.56 KiB) Peržiūrėta 9052 kartus(ų)
Sekanti potenciali "tupykla"...
2013-08-24 09.44.00.jpg
2013-08-24 09.44.00.jpg (244.39 KiB) Peržiūrėta 9052 kartus(ų)
...vėl, tik PUFT
2013-08-24 09.40.26.jpg
2013-08-24 09.40.26.jpg (124.52 KiB) Peržiūrėta 9052 kartus(ų)
Praktiškai kiekvienoj potencialioj vietoj sulaukdavai kibimo. Šįkart didžiąją dalį žvejybos gaudžiau vobleriais, nors iki tol mirkydavau vien sukres. Reikia pripažint, kad vobleris duoda daugiau veiksmų laisvės ir yra universalesnis masalas nei sukrė, nors kando tądien neblogai ir metalą.
2013-08-24 10.33.57.jpg
2013-08-24 10.33.57.jpg (167.16 KiB) Peržiūrėta 9052 kartus(ų)
2013-08-24 10.00.49.jpg
2013-08-24 10.00.49.jpg (252.08 KiB) Peržiūrėta 9052 kartus(ų)
2013-08-24 11.31.30.jpg
2013-08-24 11.31.30.jpg (189.33 KiB) Peržiūrėta 9052 kartus(ų)
2013-08-24 11.45.26.jpg
2013-08-24 11.45.26.jpg (132.1 KiB) Peržiūrėta 9052 kartus(ų)
 #503730   Tadass
 30 Rgp 2013 22:57
Daugirdai - nuostabūs atostogų vaizdeliai :gutgut :gutgut :gutgut
vava rašė:Tadai, o anksciau tu sito upelio nesi mums rodes?? man lyg ir atrodo, kad vaizdeli is paskutines fotkes as jau maciau...
Kolega, žiūriu, seklys morka būsite :-D . paskutinio kadro tikrai nerodęs, bet upelis tas pats kaip reportaže šito puslapio pabaigoj - http://zvejotribuna.net/forumas/viewtop ... &start=120

ta pati vieta 2011 ir 2013 :
ta pati vieta.jpg
ta pati vieta.jpg (97.17 KiB) Peržiūrėta 9622 kartus(ų)
p.arturas rašė:
Ricardas rašė:Su kokiu fotiku darai nuotraukas? Baisiai gražios :)
kokiam puode sriuba verdi? na baisiai skani jinai tau gaunasi. :-D
:-D
Ricardai - taip nešiojuos veidroduką. Minusas - papildomas svoris, pliusas - jeigu nėra laimikio, pagauni bent jau "fotolaimikiu". o jeigu kimba - tai ir tas ir tas :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė