Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #501236   kamstis
 19 Rgp 2013 20:29
Skridžas rašė:Labai patogus tokie,ilgai šviečia,nesipainioja valas..Gal šiek tiek brangoki kelioms žvejyboms bet jeigu planuoji dažnai nakti meškerioti gal ir apsimoka,aš visada turiu tad jeigu noras būna naktį pameškerioti neriekia rūpintis kad artėja vakaras o nėra šviesuliu naudoju jau 3 metus,tiesa šviečia ne taip ryškiai kaip standartinai bet matosi gerai :grin:
As ne apie situos kalbejau.
Va kur geris http://www.zvejoklis.lt/lt/prekiu-katal ... i-plus-174 :gutgut
 #501290   Sokratas
 20 Rgp 2013 01:23
na va, grįžau po naktinės žvejybos. Šviesuliukus pirkau paprasčiausius už 1 lt, kur pakelį 2 vienetai ir tvirtinimui prie viršūnės tie knipsiukai, ar kaip čia pavadinti. Ant galo viršūnės jis buvo per didelis, tad pritvirtinau ties antru žiedeliu. Matėsi normaliai.
Bet rezultatai žvejybos ne kokie. Kibo tik kuojos ant kukurūzo, uždėjus sliekiukų mėšlinukų, stodavo tyla... 23-ią val pakibo bajava tokia, 380 g, o kitos 100-150 g. Pagavau viso tik 8-ias., bet nuo vidurnakčio net nebeklibindavo, prabuvau iki 1:30 val ir atsibodo... Naktis šilta, maloni, bet kai nėr kibimo, neįdomu...Dieną nors akis yra kur paganyti, o čia, bespoksnat į šviesikę, galva ima net svaigt :lol:
 #501328   Agis
 20 Rgp 2013 08:27
Turėk visada popierinės izoliacijos.Kai "nepataikai" ant tinkamo dydžio švieselių laikiklių, tai pavyniojus tą problemą labai puikiai išsprendi, o paskui po žvejybos pašlapinus ji labai lengvai nusiima.Mano manymu, kuo mažesnė balta upinė žuvis (žinoma iki atitinkamo dydžio) tuo ji "smarkesnė", ir jei reikia taikyti mažesnius kabliukus su trumpesne sistemėle, jeigu tokią tuo momentu naudoji, kad būtų didesnė savaiminio pasikirtimo galimybė.Aplamai tai pateik liaudžiai pilnos savo sistemos atvaizdą ir manau tikriejį guru ras Tavo klaidą ir paaiškins tiek Tau, tiek kitiems.
 #501339   Sokratas
 20 Rgp 2013 08:44
turėjau aš izolkės, tingėjau sukt, buvo gerai ir taip :)

Jo, čia tai faktas, maža kuoja taip staigiai tymteli, kad nespėsi niekad sureaguti...
Šio filmavimo atveju, nebuvo maža, buvo bent jau kažkur apie 200 g, o gal ir didesnė... Maža taip nepadarytų :lol: , kiek mano praktika rodo...

Sistema, asimetriinė kilpa: kabliukas Owner Nr.12, dar aš jį biški paleniu ir į šoną, ir kotelį šiek tiek atgal ( taip man lengviau pasikerta), pavadėlis 0,12 mm 25 cm ilgio, kasytė 8,5 cm , kilpa 10 cm, nuo kasytės iki šėryklėlės karabino su suktuku 1,5 cm, šėryklėlė trikampė 20 g.
 #501341   Agis
 20 Rgp 2013 08:51
dar aš jį biški paleniu ir į šoną, ir kotelį šiek tiek atgal ( taip man lengviau pasikerta),

Čia iš serijos "vienas meistriukas garažę žiukliorius pagrežė, tai dabar mažiau kuro valgo" :-D
Gal palik konstruktoriams tuos darbus ir nusipirk tokių, kokie manai yra tinkami Tavo sąlygomis žvejoti ;-)
 #501343   Sokratas
 20 Rgp 2013 08:56
na taip, suprantama, turiu aš tų kabliukų gal 30 pokelių įvairiausių, o ir palankstyt pradėjau ne pirmą poką atplėšęs :lol:
 #501472   Sokratas
 20 Rgp 2013 17:22
Aišku, tas lankstymas-nieko gero, kitą ir nulaužiu belenkdamas. Įsivaizduoju koks turėtų būti, bet nerandu pirkt pas mum tai ir sukuosi iš padėties, nes uždėjus parduotuvinį, jei iš 10 normalių ėmimų, vieną pakerti, tai jau ne kas visai...

tokius naudoju- Pin Hook

http://tackle4all.com/owner-50922-pin-h ... 6_885_178/

Esu bandęs ir Gamakatsu tokius juodus, keistos formos, su plūdine -liux, su fidriu ne kas.
 #501477   vyrgaz
 20 Rgp 2013 17:43
Pažiejau bobio video- tokie pastebėjimai:
* kodėl taip mandriai , išilgai kranto, fiderį laikai? :roll: tokia meškerės padėtis gali įtakoti nesėkmingus pakirtimus..(aš upėj gaudydamas meškerę laikau statmenai krantui, tvenkiny apie 60-70 laipsn, kampu)
* pasieškok minkštesnės viršūnėlės..nes šita įtariu iš komplekto, 2 ozų..
* po pakirtimo sistemą reikia ištraukti, nes masalai gali būti numušti..
O dėl kabliukų- sėkmingai gaudau su owner chinta 14-16 nr kabliukais..žuvį pakertu ir nelankstytais.. :roll:
 #501485   Sokratas
 20 Rgp 2013 17:55
dėkui.
Na taip, ir aš upėje kaip ir tu, čia filmuotoj medžiagoj -tvenkinys. be to gal ir per stačiai aš kotą šį kart pastačiau, įvairiai bandau...
Viršūnėlės jautresnės esu daug syk ieškojęs, be šansų kol kas.

O tie čintos su skylutėmis, ar be?
 #501555   Wytux
 20 Rgp 2013 22:01
bobis rašė:dėkui už patarimus, bet vėlgi, reik apšvietimo aparatus susipirkt tokiam reikalui, su degtuku ar žiebtuvėliu nelabai išsiversi :)
Kol dar nepatapai 100%tiniu feederastu :-D tai gali pameginti toki signalizatoriu nakciai (stovintis vanduo):

http://zvejui.lt/signalizatoriai?product_id=543

I ji galima ideti sviesele nakti. As tik taip ir gaudau tamsiu paros metu- man taip teikia daugiausiai malonumo. privalumai pries svieseles ant koto galo:
1. netrukdo uzmesti
2. sviesele 2-3 kartus arciau - neavargta akys taip + sviesele kiek blankesne bet didesne.
3. Sviesele arciau zemes- patogesnis/naturalenis ziurejimo kampas, + galima papaildomai pasistaty zvakute/tablete ir nereik proziko ant galvos.
4. didesne 'eiga' kibimo momentu- tiek zuviai atleidinejant vala, tiek traukiant. + vienodesnis pasipriesinimas nei lenkiat virsunele.(as jau pagal kibima matau, kur kimba kuoja, o kur karsis)

Minusai:

1. Kaikas sako, kad ne toks jautrus signalizatorius, bet man jautrumo pakanka- nakti zuvis drasesne- penkiacenciai plakiai ir tie tampo bezdzionele :ruko
2. po uzmetimo reikia uzdeti siganlizatoriu- jei praktikuoji permetinet kas 5 min tai tada didelis minusas. Arba kai tik uzmetus kimba 'mielocius'- bet tada as einu meigot :-D
3. visiskai nesiderina su siuolaikines dugnines filosofija - gali koks labiau pazenges murzius isjuokti uz tai :-D
 #501579   Sokratas
 21 Rgp 2013 06:53
reiks išbandyt gal kada ir Wytuxo metodus, jei bežvejosiu tamsoj. O ir šviesoj gal bus ne pro šalį.
Šiaip tai, nepasakyčiau kad patiko. Dieną nors akis gali paganyti, o čia žiūri į vieną tašką ir nieko daugiau... :) , Šikšnosparniai pralekia, netoli šviesikės, gal pamano kad koks vabalas, bet iš arčiau įsitikina, kad čia ne jų grobis, nekala į jį. Nustebau kad širšės tos didžiosios pastoviai marširavo, kažkur netoliese buvo jų lizdas, sugeba ir tos orientuotis tamsoje.

Aišku, manau, kitaip būt patikę, jei būt kibę geri karšiai :)


O ten tą mano filmuką žiūrėdamas, įtariu, Agis nebuvo įsijungęs garsą, paaiškinu kodėl nepakirtau. Šiaip tokius ėmimus pakertu beveik visada. Tik, kai vienoje rankoje fotikas, su kita suku rankenėlę, bandydamas pritemti valą, pakirtimui pritrūko 3-ios rankos :)
Apie šį kalbu:
http://www.youtube.com/watch?v=oDPNAW2r ... e=youtu.be
 #501792   Ramekas
 21 Rgp 2013 20:19
Wytux rašė:
bobis rašė:dėkui už patarimus, bet vėlgi, reik apšvietimo aparatus susipirkt tokiam reikalui, su degtuku ar žiebtuvėliu nelabai išsiversi :)
Kol dar nepatapai 100%tiniu feederastu :-D tai gali pameginti toki signalizatoriu nakciai (stovintis vanduo):

http://zvejui.lt/signalizatoriai?product_id=543

I ji galima ideti sviesele nakti. As tik taip ir gaudau tamsiu paros metu- man taip teikia daugiausiai malonumo. privalumai pries svieseles ant koto galo:
1. netrukdo uzmesti
2. sviesele 2-3 kartus arciau - neavargta akys taip + sviesele kiek blankesne bet didesne.
3. Sviesele arciau zemes- patogesnis/naturalenis ziurejimo kampas, + galima papaildomai pasistaty zvakute/tablete ir nereik proziko ant galvos.
4. didesne 'eiga' kibimo momentu- tiek zuviai atleidinejant vala, tiek traukiant. + vienodesnis pasipriesinimas nei lenkiat virsunele.(as jau pagal kibima matau, kur kimba kuoja, o kur karsis)

Minusai:

1. Kaikas sako, kad ne toks jautrus signalizatorius, bet man jautrumo pakanka- nakti zuvis drasesne- penkiacenciai plakiai ir tie tampo bezdzionele :ruko
2. po uzmetimo reikia uzdeti siganlizatoriu- jei praktikuoji permetinet kas 5 min tai tada didelis minusas. Arba kai tik uzmetus kimba 'mielocius'- bet tada as einu meigot :-D
3. visiskai nesiderina su siuolaikines dugnines filosofija - gali koks labiau pazenges murzius isjuokti uz tai :-D
As irgi taip darau visada karsiu laukdamas nakty, nes naktimis tik juos ir tezvejoju, plius dar prie sios bezdziones dedu ir signalizatoriu ir feederiams sudedu kieciausias virsunes. Na o dienos metu i virsuneles smagiau ziureti tikrai :)
 #501807   Wytux
 21 Rgp 2013 21:02
Klause zmogus apie signalizatorius nakciai tai parasiau- man tinka ir patinka-gal ir jam tik- tipo blogas pamokymas ? .. kam tas skandalas- donkes ne donkes ... kamscio donkinis signalizatorius neuzkliuvo, o va bedzionele tai jau tragedija......
 #501809   Ramekas
 21 Rgp 2013 21:06
Wytux rašė:Klause zmogus apie signalizatorius nakciai tai parasiau- man tinka ir patinka-gal ir jam tik- tipo blogas pamokymas ? .. kam tas skandalas- donkes ne donkes ... kamscio donkinis signalizatorius neuzkliuvo, o va bedzionele tai jau tragedija......
tai kur 2litai o kur 500lt, kam ir uzklius toks signalizatorius :-D ir Kamstis yra NE Wytux ar Ramekas :cool: Kamstis ir afrikoj Kamstis, o Wytux su Rameku tik Druskininkuose :-D
 #501820   kamstis
 21 Rgp 2013 21:27
Ramekas rašė:
Wytux rašė:Klause zmogus apie signalizatorius nakciai tai parasiau- man tinka ir patinka-gal ir jam tik- tipo blogas pamokymas ? .. kam tas skandalas- donkes ne donkes ... kamscio donkinis signalizatorius neuzkliuvo, o va bedzionele tai jau tragedija......
tai kur 2litai o kur 500lt, kam ir uzklius toks signalizatorius :-D ir Kamstis yra NE Wytux ar Ramekas :cool: Kamstis ir afrikoj Kamstis, o Wytux su Rameku tik Druskininkuose :-D
Nesusireiksminkit :-D
Donkiu tema uzrakinta '''bum Negalim ten reiksti savo tiesu 'viarkt
Nematau nieko blogo,jei naktimis kas naudoja signalizatoriu ar svinga,ar cia tik uzkieteje virsuneliu ziuretojai susirinke :?:
Nesuprantu,kam save kankinti,spoksoti i ta virsune visa nakti :?:
Negi nera kitu uzsiemimu,kai sutemsta :roll: ;-)
 #501829   Bratka
 21 Rgp 2013 21:37
Sita,o jei rimtai,ka cia jau donkinkam reikstis nemozna,tsipa visi turi zvejot madingai,ar kaip cia yr?Nes seiptais kas zuvi gaudo(ne puskarsius ar kita susara) normalia,tai dazniausiai tik su donkem ir sedi...
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė