Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...

 #3793   kamstis
 25 Kov 2006 17:49
:roll: Ilgai galvojau ,kur galeciau si klausima pateikti :roll:
Viename lenku zurnale perskaiciau gana idomu straipsni,kaip patobulinti zvejybos vieta,tiksliau pacia zuklaviete,ten autorius raso ,kad zuvys megsta ivairius svetimkunius vandenyje,manau niekam tai nera paslaptis,bet.... jo pasiulymas man pasidare gana idomus,is pradziu zvengiau po to ilgai masciau,veliau ir pats nezinau bet lyg ir patikejau :? :roll:
Esme tame kad siuloma i zukles vieta nuleisti eglute prie koto pririsus plyta, tipo kad ji niekur nenuplauktu,ar srove nenunestu,ir toje vietoje zvejoti :roll: Tai siuloma daryti ant pirmojo ledo ir autorius garantuoja kad sekminga zvejiba bus ciut ne visa ziema,veliau baigiantis ziemai jis tas eglutes istraukia ,kad netersti dugno :roll:
Ka apie tai manot :?:
Esu mates kaip padaromos upese dirbtinos dambos kad srove pristabdyti ir tas metodas tikrai pasiteisina,bet kad taip :roll: Gal kam teko kazka panasaus girdeti ar eksperimentuoti :roll:

 #3797   Agis
 25 Kov 2006 19:33
Teko skaityti, kad pamario zvejai anksciau upese skandydavo prie akmenu priristus rugiu pedus.Zinoma tai darydavo po javapjutes ir tie pedai issilaikydavo iki potvynio sudarydami dirbtines sleptuves zuvims sroveje.

 #3798   Donis
 25 Kov 2006 19:37
Agis rašė:Teko skaityti, kad pamario zvejai anksciau upese skandydavo prie akmenu priristus rugiu pedus.Zinoma tai darydavo po javapjutes ir tie pedai issilaikydavo iki potvynio sudarydami dirbtines sleptuves zuvims sroveje.
Esu toki ciuda mates Minijoje,tada net nedasuto kas tai per daiktas :roll: ,dabar viskas aisku :grin:

 #3810   žVYNAS
 25 Kov 2006 21:48
Pries kelis metus vienas veikejas is Birzu buvo paskandynes eglute Kupiskio mariose, jis ir kazkur buvo prisiskaites sito viso briedo, tai ta ziema teko kartu su juo ten zvejot, jokio teigiamo rezultato ta egle nedave, bet jis man dar paaiskino viena dalyka, jis skaite, kad sita finta labai megsta soniplaukos, jos sulenda i egle ir ten laikosi, tuo paciu aplinkui trinasi ir zuvys, gal ir yra tiesos visame tame, as to pats daryt nebandziau.

 #5202   Svečias
 11 Bal 2006 17:54
žVYNAS rašė:Pries kelis metus vienas veikejas is Birzu buvo paskandynes eglute Kupiskio mariose, jis ir kazkur buvo prisiskaites sito viso briedo, tai ta ziema teko kartu su juo ten zvejot, jokio teigiamo rezultato ta egle nedave, bet jis man dar paaiskino viena dalyka, jis skaite, kad sita finta labai megsta soniplaukos, jos sulenda i egle ir ten laikosi, tuo paciu aplinkui trinasi ir zuvys, gal ir yra tiesos visame tame, as to pats daryt nebandziau.
Manau kad cia nieko naujo nera. Prisiminkit, juk beveik kiekvienas matot i ezera ivirtusius medzius. Tarp jo saku puikiausios sleptuves visoms zuvims. O kur smulkme, ten ir grobuonys tyko. Ir jei pastebejot, o jei ne tai pabandykit, pazaisti "mikriuku" tose vietose, kur ivirtusi butent egle. Tikiu kad ne viena grazu eseri sugundysit.
Sekmes

 #6689   Vitolis
 29 Bal 2006 18:10
Padariau savo geldai ratus. Gal kam pravers.
Paveikslėlis
Pasigamint visai nesudetinga. Nauda uztikrinta.
Kai valti isivarau i vandeni, ratukus nuimu.
Salia tvirtinimas echaloto davikliui
Paveikslėlis

 #6763   tuomahaukas
 01 Geg 2006 09:23
Giedriuzzz, būk žmogus, įdėk dar kokių nors puslapių... hindi ir senovės hebrajų kalbomis :roll:

 #6764   giedriuzzz
 01 Geg 2006 09:36
tuomahaukas rašė:Giedriuzzz, būk žmogus, įdėk dar kokių nors puslapių... hindi ir senovės hebrajų kalbomis :roll:
Nepatinka ar jei nesupranti tai neskaityk. Gali tik paveikslelius paziurinet :grin:

P.s. ten italiskai jei ka ir ta kalba nera tokia jau sudetinga :grin:

 #11686   tuomahaukas
 23 Rgp 2006 13:04
Gal pravers ? :roll:
Džono Wilsono "akėčios":

Paveikslėlis

 #11711   Agis
 23 Rgp 2006 15:09
Giedriauzzz nuoroda labai verta demesio.Zinoma jeigu dar ir suprasti eitu :roll: nors kita vertus galima ir su Web. puslapiais kur pervercia pasiknisti :roll: .Gal ka suintriguos nuoroda is to puslapio, kaip nusiimti voblerio forma :lol:
http://xoomer.alice.it/cjbur/a_clonare_artif.htm
Siaip tai tikrai verta perziureti bent nuotraukytes :lol: , zinoma jeigu rankos ne is subines auga, labai patiko paprastai padaroma trisakiu apsauga nuo zoliu ::liux Zodeziu verta pastudijuoti.

 #12141   Agis
 01 Rgs 2006 11:24
Manau, daugumai, zvejojant is valties su vobleriais, ne prie sirdies plastmasines dezeles, kuriose masalai patalpinti gulsciomis.Dauguma prisikrauname masalu, po du ar net tris i viena skyrely ir vargstame, kai persipina vobleriu kabliukai.Gal sakau internete rastas paprastos dezeles patobulinimas, o juo labiau pati mintis, kaip galima laikyti voblerius zvejojant is valties, ne vienam sukels noro eiti i garaza ar sklepa (rusy) ir pasidaryti kazka panasaus :lol:
Paveikslėlis

 #12156   Xrapas
 01 Rgs 2006 13:56
Voblerius žūklėje paprastai tokiu pat principu plastmasiniame kibirėlyje kabinu. Foto parodytas variantas patogus, bet tik smulkiems vobleriams.
Kad laikomi gulsčiai dėžutėje perdaug nesusikabintų kabliais ir nesidrąskytų, kiekvieno voblerio kabliukus tarpusavyje sutraukiu mažomis gumytėmis, būna Maximose dovanų skyriuose, tokios spalvotos, maždaug 1 cento monetos diametro.

 #12265   tuomahaukas
 06 Rgs 2006 12:45
Agis rašė:Daugumai, kas turi paprastesnes gumines valtis kyla problema su echoloto daviklio tvirtinimu.Gal mano sugalvotas yrenginys kam nors pades ispresti sia problema :lol:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #12267   tuomahaukas
 06 Rgs 2006 12:54
Agis rašė:Gal mano nuotraukeles pades kitiems patiuninguoti zemesnio lygio pripuciamas valteles, kurios neturi kieto dugno.Truputy pridejus rankas galima pasidaryti normalia valtele, nu zinoma ne Honda ar Suzumaru, bet kaip sakoma kiekvienam pagal galimybes :lol:

Paveikslėlis
Paveikslėlis

 #12268   tuomahaukas
 06 Rgs 2006 12:59
Vitolis rašė:Paveikslėlis
Taip galima pasidaryti guminukei inkaro nuleidimą ar pakėlimą.

 #12269   tuomahaukas
 06 Rgs 2006 13:01
Skumbrotas rašė:Ratukai pervezti valciai nedideliais atstumais, ten kur neimanoma privezti su transporto priemone.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Tvirtinasi uzverziamais tvirtinimo dirzais. Paprasta konstrukcija, leidzianti keisti ratuku vieta norint kad jie butu ties svorio centru - taip labai lengva tempti valti.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Remas, skirtas pasiimti ratukus plaukiant, jei nera kur juos saugiai palikti.
Paveikslėlis
Ratai nuo remo lengvai nuimami, fiksuojasi tik spilkomis.
Paveikslėlis

 #12272   Agis
 06 Rgs 2006 13:18
Xrapas rašė: kiekvieno voblerio kabliukus tarpusavyje sutraukiu mažomis gumytėmis, būna Maximose dovanų skyriuose, tokios spalvotos, maždaug 1 cento monetos diametro.
Zvejyboje dar neisbandziau, bet taip sudejus i dezute ir ja pavartaliojus, rezultatas... gal truputy maziau susikabina, bet islieka kitas nepatogumas.As zvejodamas dar turiu ir tas gumas nuo kabliuku atkabineti, prie jau pakeisto voblerio vel uzkabinti, kai man asmeniskai butu patogiau : imi, kabini ir meti sau.
Taigi variantas su gumomis manau irgi turi savu minusu.As pasiliksiu prie nuomones, kad tos gumos ne iseitis.

 #12275   tuomahaukas
 06 Rgs 2006 13:33
Na optimaliausias variantas- viename skyrelyje vienas vobleris. Bet pas mane taip nėra, todėl gumelėm visai gerai sukabint, kad imant 1 voblerį, neišimti iškart 5 ir nenarplioti :twisted: Būna kad užsikabina ir už kito, bet tikrai taip patogiau, priedo gumelės nuėmimas/ uždėjimas tikrai laiko neatima :donknow'

 #13318   Agis
 28 Rgs 2006 00:58
O cia pasiziurejus, gal kam nors kils noras pasigaminti apsaugotus nuo kliuviniu trisakius.
http://members.xoom.alice.it/morbar/

 #13338   Xrapas
 28 Rgs 2006 09:44
Agis rašė:Italai sia problema sprendzia taip
http://members.xoom.alice.it/morbar/
O kur tiksliau? man tik kažkokius keistus voblerius rodo :shock:

 #14415   Skumbrotas
 19 Spa 2006 16:48
Žiūriu jau ir frezavimo cechą atidarei :shock: Tik nerizikuok vabalų ant tų frezavimo staklių apdirbinėti, nes pradės skraidyti ne vabalai, bet nagai nuo pirštų...
O ką mislyji panaudoti voblerių liežuvėliams :?: :?: :?:

 #14474   Donis
 20 Spa 2006 09:38
Agis rašė:Access Denied :shock: Jei turi kazkokiu naudingu patarimu, tikrai nesigailek, man tiks viskas, as atsirinksiu ;-)
Tai kada jau tiketis isvysti naujus patentuotus voblerius :roll:

 #14479   Skumbrotas
 20 Spa 2006 09:59
Xrapo pasiūlymas dėl kainų laikiklių visai geras - kap tik žiūriu ant stalo vienas toks mėtosi, plastmasė tikrai gan elastinga, pilnai turėtų liežuvėliams tikti. Pasidomėsiu pas komercininkus kur ir už kiek pirko.

 #14595   Xrapas
 22 Spa 2006 17:11
Tūbas pasidariau iš balto PVC 80 mm diametro lietaus vamzdžio- visai neblogos gavosi: lengvos ir tvirtos. Dabar dar nusižiūrėjau stačiakampio skerspjūvio plastikinius vetiliacijos latakus- turėtų laisvai du arba net trys kotai tilpti.
Vobleriukus gamindavausi iš jūriniams žvejybiniams tinklams naudojamų plūdžių arba plaukiojimo lentų, naudotų baseinuose- ten toks gelsvas, didelio tankumo ir labai mechaniškai atsparus putplastis.

 #14598   Donis
 22 Spa 2006 17:25
:-ou-je tos putplascio lentos :gutgut , as buvau prisirinkes Kursmariu pakrantese ismestu nuo tinklu pludziu, irgi :gutgut :-ou-je

 #14601   tuomahaukas
 22 Spa 2006 17:32
Aš pasidariau iš to polisti...poliure... iš to minkšto vamzdžio, galvojau kad nesidaužys žiedeliai, viskas čiki :roll: Žiūrėjau į tas dūdas santechnines ir mąsčiau kaip čia padarius kad vidus būtų kaip firminėj tūboj ?... tai tiek ir išmąsčiau :donknow'
Tik mane kitam forume palazdavojo, kad ta tūba gali deformuotis labai karštą dieną mašinoje :roll: :evil:

 #14612   Xrapas
 22 Spa 2006 18:19
Vidun įdėjau įdėklą-paminkštinimą, suklijuotą skoču iš balto po plaukiojančiu parketu dedamo daikto.
80 mm vamzdžio galams uždaryti tinka plastmasiniai stiklainių dangteliai.
O dėl deformacijos- abejoju. Bent jau tiems lietvamzdžiams negręsia.

 #14614   Agis
 22 Spa 2006 18:21
As irgi is kanalizacijos vamzdzio plastmasinio pasidariau dar pries kokius 5 metus.Pirmiausia pasiuvau is brezento siaura maisa su uztrauktuku virsuje ir dirzu porie sono, o paskui ymoviau, kaip i kojine ta vamzdy.Ant dugno prideta keli sluoksniai kamscio, taigi ir nepaskesta, jeigu ykrenta i vandeny, turiu liudininku :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė