Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #490307   Edosius
 28 Bir 2013 17:46
Wytux rašė:o jei textas su daug foto ?
Po teksto sakinio ar pastraipos tiesiog Enter.
 #493870   blight
 15 Lie 2013 21:11
atomaxas rašė:Bandom
zaltyzz rašė:testas
Nesuprantu ko jūs čia per ta imageshack'ą vargstat? Nu nebent aišku norit kaip sudėtingiau :-D
Wytux rašė:o jei textas su daug foto ?
Tai visus "lokeišenus" ir kopini :roll: Nu gal ir yra koks kitas kelias, bet kolkas jo nežinau :roll:
 #559444   Vegys
 09 Bal 2014 17:52
Ne į temą, bet - kam jūs bandot kelt foto per tuos išorinius puslapius ??? Keli foto per ŽT ir nesuki smegenų. Man taip atrodo ... :roll: Aišku, čia kiekvieno reikalas. Ale man patogesnio įkėlimo kaip per patį forumą nėra.
 #559482   dainiuška
 09 Bal 2014 20:08
Vegys rašė:Ne į temą, bet - kam jūs bandot kelt foto per tuos išorinius puslapius ??? Keli foto per ŽT ir nesuki smegenų. Man taip atrodo ... :roll: Aišku, čia kiekvieno reikalas. Ale man patogesnio įkėlimo kaip per patį forumą nėra.
Tie rėmeliai viršuj ir apačioj foto biškį nervina :roll: Gaunasi atotrūkis tarp nuotraukų, jeigu dedi kelias iš eilės.
 #559511   savas
 09 Bal 2014 21:13
Uztat komentara prie kiekvinos nuotraukos gali tam remelyje prikabint.
P.s. Kiek sukeliau nuotrauku per << Postimage.org >> per N metu nedingo ne viena ir galimybes rinktis formata yra ir visa kruva sukelt gali, ir paskum pastumdyt, jei reikia. O jei pora foto kelt - tai tik tiesiai i foruma...
Vegys rašė:Ne į temą, bet - kam jūs bandot kelt foto per tuos išorinius puslapius ???
Atai kai reikia koki voblos gamybos procesa is 20 foto sukraut? Kam malonu bus sukinet pirsta N kartu? A cia sudedi kruva mazu nuotraukyciu, a kas nori - pasiziuri, jam reikalinga, pilnu dydziu....
 #559530   Vegys
 09 Bal 2014 23:09
savas, jei nedingsta foto - tada gerai (ale kas gali garantuot, kad nedings vėliau ?).
Kai dingsta foto pvz iš superinių reportažų arba iš produktų aprašymų (vienu momentu forumiečiai dalinosi labai įdomius pastebėjimus pvz apie voblerius, spiningus, tt )- tada :-vimt . Kas iš to, kad parašyta "Trečias vobleris nuo viršaus pasiteisina tada ir tada, tokiom ir tokiom sąlygom", jei vis tiek nematai, kas do masalas.
 #559555   Rapolas
 10 Bal 2014 09:05
Todėl ir reikalingas punktas taisyklėse, kad ,jei fotoreportažas arba "žuvis":D dalyvauja ŽT paskelbtame konkurse, foto medžiaga turi būti talpinama į ŽT puslapį, nenaudojant jokių išorinių nuorodų į kitus paslapius ar talpyklas, kurios iš "laisvų" po tam tikro laiko gali pasidaryti komercinėmis (ir laisvai nebeprieinamomis).
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė