Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #514074   Gedcka V
 11 Spa 2013 21:15
Vakar su tėte buvom suduonėj, tai 6-0 lydekų naudai, na o tėtės rezultatas geresnis 1-0 jo naudai, tik dydis delninis :) . Nežinau kodėl taip nepasikirsdavo, gal dęl to, kad neaktyvios buvo? Viena turėjo apie 2kg. būt atsikabino prie valties, o kita du kartus ėmė toj pačioj vietoj, nežinau ar ta pati, bet pirmu metimu nepasikirto, antru džerką savadarbį uždėjau irgi paėmė, bet vėl atsikabino... Žodžiu ne mano diena buvo, kad ir kaip gerai kibo. Nu bet jau paskui išvis susinervinau, kai dar ir ta pabėgo :grin: . Tai tiek ;-) Kiti sako, kad pagavo, nors parodyt nei vienas nenorėjo, tai arba meluoja, arba nelegalias gauda :?
 #521235   mantas60
 05 Lap 2013 17:20
kestutis_sle rašė:Buvau Pilves uztvankoj cia netorli Bebruliskiu tai 5 lydekos kuriu didziausia buvo 300gr. visos paleistos atgal. :)
Zveju daugiau buvo nei zuvu ir skrituliu plaukiojo didesnis kiekis nei leistinas.
ten dideliu jau gal nelike :shock:
 #521405   kestutis_sle
 06 Lap 2013 09:35
mantas60 rašė:
Aivarasc rašė:Siandien buvau balandi, tai kaip sulini, anei bakst...
Paveikslėlis

va Balandi tai tikrai zuvies nelike as kiek buves tai arba tuscias arba nelegali

o va Pilvej vasara visai neblogai man pasiseke pagsavau 2kg. ir kelias mazesnes
 #538718   Mike
 19 Sau 2014 17:13
Šiandien šiek tiek balansavome Žaltytyje. Trise septyniolika ešeriokų pagavom. Vidurkis gal pusantro šimto gramų, mano didžiausias 240 g. Ledas toks visai saugus, gal kokie 7 cm. Daug vaikščiojom, daug gręžiojom, bet atsitiktinį tik vieną pagavom. Po to vienoje vietoje kolega porą iš eketės, dar pora kibimų toje eketėje. Nu ir pradėjom aplinkui gręžioti. Viską ir sugaudėme toje vietoje, keliolikos metrų spinduliu.
 #546159   Gedcka V
 18 Vas 2014 20:26
Neįdomu tie mekšriukai... Buvau balandį. Nežinau ar sėkmė ar žvejo patirtis, bet pagavau du 0,5kg. ant balansyro ir vieną 300g. ant avižėlės. Foto į reportažus įmesiu, kiek vėliau.
 #562093   mantas60
 20 Bal 2014 07:31
nu jau lynai kimba si pavasari tai nezmoniskai,per pusdieni iki 23 stuku pagauni,ir visi virs kilo, traukt yra smagumelis.issirenki kokius 3 didziausius namo nestis o kitus atgal i vandeni. tai tokie laimingi jie neria i giluma kad neklausk. SU SVENTOM VELYKOM!!!
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė