Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #580744   Domas
 15 Lie 2014 15:27
Gal kas parekomenduos kur aplink Marijampolę paspiningaut būtų galima? (kur nors iš Marijampolės Šiaurės-Rytų pusės, nes nuo Kauno važiuoju..).

Buvau kelis kartus Jūrės tvenkiny – nieko gero, negilu, žolėta, pavyko tik šaudyklių pagaut... Po to porą kartų buvau Antanavo tenkiny – kažkaip irgi nieko gero, vieną dieną kelios šaudyklės, o kitą dieną visai beveik jokios gyvybės...

Dabar žiūriu į žemėlapį, matau Sasnavos ir Smilgių (kiek skaičiau dar vadina "Balandžio") tvenkinius – ar verta ten bandyt su spiningu pamojuot? (šitoj temoj kažkaip apie spiningavimą šiuose tvenkiniuose nieko nėra...)

Dar matau yra Prienlaukio ežeras, bet toks bent jau žemėlapio nuotraukoj, užpelkėjęs labai...

Žvejoju dažniausiai iš valties, tai priėjimas nėra labai aktualu (nu tik valtį įsimest :))
 #580748   Domas
 15 Lie 2014 15:54
Tai va, geriau jau ešerių nei tų šaudyklių... Dėkui už rekomendaciją, būtinai reiks išbandyt šitą tvenkinuką ;-)
O kuo ešeriai ten susivilioja labiausiai? Kaip suprantu palei krantus pagrinde? (echoloto neturiu kuo praskanuot..)
 #580861   Gedcka V
 16 Lie 2014 09:14
Yra viena giliausia vaga, pagal mane, aš ir echoloto neturiu, tad viso tvenkinio dar neištyrinėjęs ir pats. Šiauriniam krante geriausia. Pietiniam, pačiam žolyne, esu įkirtęs gerą lydekiną, kad net nepadariau nieko :grin: . Masalai tinka visi, geriausio nėra :)
 #603820   Gedcka V
 18 Gru 2014 15:35
http://kablys.delfi.lt/zvejyba/aplinkos ... -atgarsio/ Prastos žinios suduonės mėgėjams 'viarkt
Meškeriotojas kreipėsi į viceminitrą: „Tris metus aktyviai žvejoju Marijampolės apskrity ir nebuvau nei karto tikrintas ar ko nepažeidžiu… Nenuostabu, kad net marijampoliečių pamėgtas ir gan aktyviai lankomas Sūduonės tvenkinys karts nuo karto patrankomas elektra.
Sasnava jau ištrankyta elektra, o dabar dar is suduonė.. tai kur gaudyt? :(
 #636717   mantas60
 03 Rgs 2015 22:23
A.Naujalis rašė:kimba. Dzikas su kukuruzu arba kukuruzas. Reikia ieškoti žolių linijos ir šalia jos mesti.
siandien naujukej,pampalynei isbandziau viska,niekas nepasiteisino,vandens beveik nera,kazkas pavodge :grin: :-D
 #648770   Domas
 07 Sau 2016 17:39
Gal kas žino ar Jūrės tvenkiny apsimoka dabar bandyt ešerius žvejot, gal kas buvo? Dar nebuvau ant ledo šiais metais, pirmą kart bandysiu šį savaitgalį.
Ten toks seklus ir žolėtas tas tvenkinys, vasarą spiningu pagaudavau šaudyklių ir keletą ešerių - galvoju gal iš po ledo geriau ten ims?
 #660619   xolera
 08 Bal 2016 06:07
Ar ten plius minus visur galima gaudyt? pernai sedejau toliau paejus, ant kampo, kur sukasi upelis, bet pastebejau, kad ne as vienas norejau toj vietoj zvejot. Vienas buvo labai nepatenkintas, kad neva jo vieta uzemiau :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė