Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Atviro ir poledinės žūklės sezonų reportažai telkiniuose, kuriems nėra sukurtos temos

 #58235   ensteinis
 21 Bal 2008 21:21
Sis sekmadienis buvo ganetinai ilgai planuojamas, taciau nieko nepavyko pagal plana (be) , kaip visada, taigi sekmadieni buvome prie Kretingos tvenkiniu pora lydekaiciu sworis ir ilgis nezinomas nes liniuote su swarstyklemis palikome masinoje :( nzn didzioji gal apie 2kg mazoji apie 1kg
Paveikslėlis
antroji
Paveikslėlis
po piet sumaneme nuvaziuoti i viena upeli pazvejoti upetakiu, taciau ten lydejolydeku sezono atidarymo sekme mazyte, taciau ant sroves :)
Paveikslėlis
Po keletos zvejybu akimirku kibimas ir staiga suprantu, kad tai upetakiukas apie 28cm nelegalas keliauja atgal ;)
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Na stai tokia ta balandzio 20d. zukle :)

 #58335   spiridonas
 22 Bal 2008 16:58
Siandien, kol airis gane lasiakus juroje, as sudurniavau lydeku sezona atidaryti, nu ir ka.... atidariau su dviem: viena apie 30 cm kita vos didesne uz tvisteri :evil: . is pradziu maniau zvejoti kanaluose prie tenenio, ale tik pradejus zvejoti tikraja to zodzio prasme ikritau i bebro iskasta kanala, rankas sukisau iki alkuniu, kritau ant keliu. issikapanojau ir sekantis zingsnis vel pas babiora... bliet! :evil: apsisukau ir nuejau valties pusti. prisipuciau. startavau nuo siurblines, zemin upe link tenenio ir minijos santakos. vejas pute i nugara, o ir srove padejo, tai ties santaka atsiduriau ganetinai greit. ten ir pagavau pirmaja sio sezono "mini monstra". paskui kilau minija aukstin, nes leidziantis zemyn nuo tenenio istaku, prasideda nemuno deltos reg. parkas- reikia licenzijos. niekas nekibo. kaip antradieniui - zveju daug, bet niekas rimto nepagauna. kita lidekele grybstelejo jau idenojus apie 12,30- 20 cm, uzsikabinus uz pacio krastelio, prisivedizau , pakeliau ,palaikiau ir pati atsipurte. Variau link masinos. iplaukus i Teneni reikejo irkluoti pries veja ir pries srove. su irklais maisiau vandeni kaip per lenktynes. tuo pat metu ties santaka pasirode inspektoriu laivas RUSNE.... :-D mums su Doniu puikiausiai zinomas :lol: ... as jau buvau nutoles per kokius 200m. .... ir is kur jiems zinoti, kad man tikrai yra sunku irkluoti todel as labai stengiuosi...o ne noriu pabegti nuo ju!!!. reaguota buvo labai operatyviai. laivas priplauke prie krasto, as vis vien inirtingai mosikavau irklais. laivas atsitrauke nuo kranto (kas nezinote laivas "rusne "ne siaip sau laivelis :-D mano manymu apie 15-20m jei ne daugiau ir svarbiausia metalinis)
ir patrauke i teneni paskui mane :shock: :shock: . man jau buvo ne tiek saves gaila, bet buvo idomu kaip jis apsisuks toje upeje.
kad butu idomiau pasukau link krasto , islipau iki puses iskeliau valti. atsistojau prie krumu tik norejau pradeti sisioti ,ziuriu, krantu atlekia kazkoks pilietis. Uzsitraukiu uztrauktuka.
- labadiena!
as: - labadiena!
- gamtos apsauga.
as: -malonu! (melas, koks cia malonumas kai i kelnes ciut nevarva)
- zvejojate? leidima turite?
as:- turiu.
-is kur busite?
As: -Kalipeda.
-parodikite leidima
As: kokio reikia?
- o koki turite?
As:beveik visus... metini neisnuomotinuose telkiniuose... lendu piniginen
inspektorius paima bilieta, o is jo racijos, kuria laiko rankoje pasigirsta:
- nu kas ten?
- turiu paemes, nieko neturi...
- bilieto neturi?
- turi, viskas gerai...
tada vaikinukas dar panarso po aplinkinius krumus, paziuri ten kur as jau ruosiausi daryti ir atidaves bilieta nueina toliau, po akimirkos praplaukia ir Rusne...
Veliau ziurejau kaip tas laivas apsisukineja, siaip ne taip issisuko, sukeldamas dumbla . praplaukus laivui tenenio spalva is kart pakito.
stai tokia mano lydeku sezono atidarymo istorija :roll:

 #58336   kamstis
 22 Bal 2008 17:10
:grin: :grin: Tai gerai kad tik sisiot norejai ;-)

 #58340   Skumbrotas
 22 Bal 2008 17:35
Man panašiai buvo su pasieniečiais. Plaukiau Skirvyte į Skirvytės senvagę, pasukdamas mačiau iš priekio juos atplaukiant, bet nieko tokio nepagalvojau. Įplaukęs užmečiau spiningą, kaip tyčia užkabinau kažkokią leliją, lendu atlaisvint - atvaro kateris. Plauk čia - rėkia. Sakau tuoj, tik mepsą atlaisvinsiu. Tie davai lysti pas mane artyn, įstūmė visai į žoles. Patikrino dokumentus, viskas tvarkoj. Tai ko, sako, bėgai :?: Kur bėgau :?: - išpūčiau akis. Nu tai, sako, pamatei mus ir staigiai sukai :!:
Blin, o kaip staigiai nesuksi, jei įplauka labai siaura - aiškinu. Tie kraipė galvom, kraipė, bet vistiek atšoko...

 #58484   spiridonas
 23 Bal 2008 21:10
Labai greit apie sios dienos zukle:
prazvejojau lygiai 12 val. (grynos zvejybos)
vakar nakti po balkonais rinkau naktinukus, yra bet nedaug, ~20vnt/h
5val keliuosi, 6,30val keltas, 7val ant molo. daugumas varo strimeliu as nutariau pabandyti mariose. pirmi metimai, kimba ...grundulai. ima tiek naktini slieka tiek krevete. pagaunu 7vnt :shock: (paraziteja marios), uzsikabina karsiokas apie 300gr. 8,30 spjaunu ir traukiu molu tolyn. nutariau pleksniu. susiradau nuostabia uzuoveja. silta gera ramu. pasirodo pirmosiso pleksnes- gal kiek mazesnes nei A4 formato lapai.... ispudingos :shock: , bet kimba gana retai.diena is vis aprimsta. bet megaujuosi saulute (uztat dabar sedziu su raudona roža :evil: ), buvau prisnudes. Molo akmenys labai gerai sutvarkyti, galima labai patogiai isikurti. vakare kibimas suaktyveja. bet kimba tik ant kervetes. maciau kaip strimelininkai kankinasi tempdami pilnus maisus, kad vos paeina- stoja ilsetis kas 50m. zvejyba baigiu 19 val. rezultate 12 pleksniu (nors kai Dundis skambino manaiu kad turiu daugiau, sakaiu kad apie 15... :-D ), 7 grundulai ir puskarsis, laimikis svere 3,4kg.
siandien tikrai ,galima sakyti ,buvau atsijunges nuo visko... laika apturejau gera :cool:

 #59203   Sokratas
 04 Geg 2008 08:41
Šeštadienis

Ant kranto sėdėjau, į plūdę žiūrėjau :) (žmona išsivežė fotiką, tai be nuotraukų).
Dvi valandas Ventoje pramirkiau, net nekrepštelėjo. Paskui nuvažiavau pažiūrėti, ar nebus pažystamos moteriškės , apie kurią esu rašęs pernai, užkietėjusios žvejės, savo vietikėj prie Ventos. Kur tau nebus, besanti. Jau pakuojasi meškerės, sako niekas nejudina. Buvusi su nakvyne, vakar pagavusi dvi lydekas ant slieko, o šį rytą pakibęs žiobrys puskilinis. Sakau negalima dabar jų, o jin parodė jau išskrostą ....
Išmokusi žvejoti su dugninėmis, tai dabar daugiau pagaunanti :). Sako sūnus išmokęs. Buvusi net ant Liepojos molo. Sako, dviese su sūnumi prilupę apie 40 kg plekšnių kaip bliūdų. Priminsiu, moteriškei apie 60 metų.
Paskui nuvažiavau į tokį Tulnikių tvenkinį netoli Mažeikių. Kuojytės kibo gerai, bet tik iki perkūnijos. Vienas vyras plaukiojo lydekaudamas, parodė dvi lydekas, panašios į legalias jau, bet nedidelės. Pamėčiau ir aš spiningiuką, bet nieko....
Vakare pas mus tokia liūtis praėjo, kaip vasarą kad būna. Bijau, kad upės dabar bus drumztos... Žadu palėkti į Latviją prie Ventos. Žadu...

 #59286   ensteinis
 05 Geg 2008 20:58
Ilgosios sawaites zvejyba pradejome nuo penktadienio minijoje meginome pagauti karsi, taciau nepavyko gal per trumpai pabuvome, taciau tik vienas kibimas ir sito nerelizavau, sestadieni trecia syk lankemes kintu karpyne zinoma kaijp toje patarleje trecias kartas nemeluoja, jis ir nemelavo per tris asmenis 2 karpiai vienas ~7kg kitas ~1kg, turbut niekada ten nebevaziuosiu
Paveikslėlis
Paveikslėlis
na o sekmadieni meginome laime geges upeje nieko doro tik viena silkute apie 46cm
Paveikslėlis

 #60280   Sokratas
 16 Geg 2008 13:22
su plūde ar be...?

 #60866   Sokratas
 22 Geg 2008 05:11
Ar specialias, šapalines plūdes (burbulus) naudojat, ar kokias?

 #60869   gelmės
 22 Geg 2008 06:31
Vakar nuo 17h iki 22h tryse : Zuviuks , Edosius ir ašen zondavom vieną telkinnį. Norėjom starkių. Zuviuks vieną. Paleido, nes vietnamietis. Sakė, jog turėjo apie 6 kibimus. Visi min. Mes vapščiė nieko. :evil: Tik minusan. :twisted: Tik šį kartą minusas pas Edosių didesnis. :-D

 #61975   lydekiukstis
 04 Bir 2008 10:56
Vakar Kaune Nemune nutariau pasivaiksciot su spiningeliu. Tikslas: balta plesri zuvis. Ten kur turetu laikytis meknes, gylis iki keliu... Kur susiduodavo salatis - zoliu kasos...Zodziu nekas. Priejau gilesnias vietas ir uzsidejau gilumini "siek -m". Bac ir sedi asarys :-D Viskas, daugiau nei kukt, nors tikejau kad temstant gal ir koks sudakas grybstels :neutral:

 #62126   cyma
 05 Bir 2008 08:25
Vakar po darbo nuvariau Nemunan ties Pavilkiju, vėliau prisijungė kolega....,gavosi prabangiai dviese dviem mašinom :grin: prašukavom nuoširdžiai spiningais iki22:30val. rezultate pas mane šapalas apie 700g. ant Aisės vartyklės (kauko lygtai), o pas kolegą puskilio peiliukas ir salatis, neturėjo jis prie savęs svarstyklių, bet pagal koto rankeną paskui primetėm apie 57cm. ,tik kad labai jau kūdas( nepriėdęs dar) nedaugiau 1,5kg. Visi sėkminngai atkabinti ir augina svorį toliau :-D
P.s. blemba iš kur to vandens Nemune tiek? žoles irgi neša :( galėtų kokį metrioką nukrist.....

 #62190   gelmės
 06 Bir 2008 09:18
Pasiklausinėjau apie kliovą mūsų kraštuose. Su kuom kalbėjau, tai pas visus nieko doro. Atrodo tik malaletkos bando kažkaip ant kabliuko pasimauti.
O planuoju kokį karšį suvilioti, ar lyną padabnesnį. Oi būt gerai.

 #62317   blight
 09 Bir 2008 11:32
6ni buvau pakorosaut, 5 karasikai 0,8-1kg ir vieno didelio karoso (arba gali but ir lyno) nesuvaldziau, nuejo su visu kabliu su purslais...
Vakare bishki parashysiu koki mini reportaziuka ;-)

 #62324   senuks
 09 Bir 2008 12:55
Gerdienis,paporinsiu blaitui.Reiškias buvau šešt. žymioj Tauragės raj.užtvankoj, Balskų vadijasi ana :grin:Bandžiau su mediniu laineriu,irklinis variantas :lol: Ir velkiavau ir džigitavau ir bala nematė,kaip aš dar žvejojau. :!fig! mane tebelydi šis ženklas :-D Gyliai .kaip marianų skylėj po 10-20m,sakiau deep tail danceris nuo rapalos,parodys čūdus.Tačiau :cry: Tai įplaukiau paskiau į seklę įlankėlę,dėjua mikriuką,prilupau apie 20vnt ešerių cigaretinių,paleidau visus atgal ir nudulkėjau namolio.Tiesa dar įdegiau galingai :cool:
O vakar ties namais lydekių vienetą ir matrosų kelis,visi ant x-rapo,buvau bliaka primiršęs jį :idea:

 #62626   lydekiukstis
 12 Bir 2008 13:21
lydekiukscio odiseja, arba itempta zukles savaite :-D
Kadangi dabar puikus metu laikas, kimba praktiskai visos zuvys, tai reikia jas ir gaudyti. Trumpas reziume is savaites isvyku.
Praeitas ketvirtadienis.
Skubame su kolegom ant Nemuno dambu. Tikslas - spiningauti vakare ir labai anksti ryte, o nakti pasedet su dugninem. Karstis nezmoniskas, atvyke popiet ramiai susitvarkome stovyklaviete ir laukiame kol siek tiek atves. Vakare pajudame zvalgybon. Rezultatas per pora valandeliu : as issitraukiu keleta lydekeliu, eseriu ( viskas ant vobleriuku ), porakilogramine nueina prie kranto... Tetis paleidzia ne savo noru is paziuros apie 4 - 5 kg. lydi. Kitas kolega ir pagauna, bet kazko ispudingo nera.
Pertaukele ir einu pasedet prie dugniniu. Iki vidurnakcio tuscia. Snuduriuoju sededamas kresle ir viena akimi stebiu aplinka. Salta... 2:30 kibimas ant naktinuku. Atsidarduoja samiukas. 3:00 atsargus kibimas ant zuveles. lukternu, kertu, yra :!: Kiek pasispardes kranta pasiekia unguriokas ( apie 800gr.)
http://i269.photobucket.com/albums/jj49 ... G_0893.jpg
Pradeda austi. Keliasi bendrakeleiviai ir eina spiningaut. Ju tikslas - starkiai, mano - lydekos, salaciai. Issitraukiu lydzekaite, dar viena bestija sugeba nukarti guminuka, skirta salaciui. 9:00 jau jauciamas karstis... Tetis su kolega paima po lydekaite. Pakuojames ir maunam namo.
Sestadieni zvejot nenoriu, pavargau, bet RUKYTAS ungurys i skrandi lenda puikiai ;-) :-D
Sekmadienis
Vakare nutariame palekti iki kauno mariu vakariniam - naktiniam spiningavimui. Viska gadina zoles, islindusios pakrantes zonoje. Velai vakare jomas - nedidelis prieblandos plesrunas krante. Foto ir iki pasimatymo.
http://i269.photobucket.com/albums/jj49 ... G_0945.jpg
susigunde pailga blizgute. Panasu laimiki parsitraukia tata. Dar veliau draugo guminuka uzpuola lydekute.Pries vidurnati - namolio.
Pirmadienis
Su tevuku vakare riedame pasedet su dugninemis Kaune. Ant naktiniu slieku sulaukiu kibimo apie 23:30, deja nepasikirto... Pasedeje iki pirmos nakties traukiame namo.
Antradieni vel noriu zvejot, bet nieks negali, o vienas kazkaip aptingstu :neutral:
Uztad treciadieni ( t.y. vakar. ) keliaujame siek tiek uz Kauno pasedet ant šamolio. Rezultate apturiu kibima (23:00): pakertu, pora neblogu smugiu gelmen ir kabliukas islekia is zabtu kaip sampano kamstis. :-ug Velns...neblogs buva...Pries dvi pakuojam daitus, kai kam juk dar i darba ryte. :-D
Tai va tiek informacijos is studentisku atostogu... ;-)
P.S. apie nelegalias ar siaip mazas zuvis, kad paleistos net nekalbu - ne tas lygis imti :cool: :lol:

 #62629   Vegys
 12 Bir 2008 13:54
lydekiukstis rašė:Uztad treciadieni ( t.y. vakar. ) keliaujame siek tiek uz Kauno pasedet ant šamolio. Rezultate apturiu kibima (23:00): pakertu, pora neblogu smugiu gelmen ir kabliukas islekia is zabtu kaip sampano kamstis. :-ug Velns...neblogs buva...
Ydomumui - kokio dydzio kablius naudojai ?

 #62636   lydekiukstis
 12 Bir 2008 14:29
Siaip tai topas samams Gamakatsu LS-5314F 3/0, bet tasyk kibo kaip tycia ant uzristo Sasame F-834 2nr. karpinio.

 #62639   Sokratas
 12 Bir 2008 14:39
Kaip čia jūs atostogaujat keistai. Mano laikais birželį prasidėdavo patys baisumai :)...

 #62642   lydekiukstis
 12 Bir 2008 14:46
Siaip cia visai nepagal tema, bet atsakysiu : mokomes ciklais - menuo ir egzas, menuo ir egzas... :-vimt Paskutinis buvo birzelio 2d. dabar pora savaiciu laisva. -liežvis

 #62711   gelmės
 13 Bir 2008 06:26
Pavakarys. Pabandymas ant lyno. Sėdėjimas, sėdėjimas, sėdėjimas. Nė krust. Vandens paviršiuje pradeda šokinėti mailius. Mintis : ešeriokai sukilo. Nedickas guminukas keliauja pasiplaukioti. Na ir prisiplaukiojo. Jo vieno neužteko. Reikėjo kelių.
22 lydekiokai. Didesnio kaip 0,6kg nebuvo. Apie nusipurtimus nekalbu. Buvo virš 30 kibimų. Trys aštriadančiokai keliavo unt rukyklų. Vienas tik kokis 300gr. Kad nelegalas - žinau, bet raikėjo paimti. Taip jau y.
Minusai du. Pirmas, kad tik kokis pora valandų tebuvo to malonumo. (ko taip jie buvo sukilę :roll: :?: )
Antras minusas, kad filmavimo kameros nebuvo. :twisted:
Tai va kap būna. Varai ant lyno. Pamatai šokiruojančius muiliaus išsidirbinėjimus ir manai jog tai fiestą kelia ešeriai. Pasirodo, jog namolio parsiveži lydekiokus.
Norit tikėkit, norit ne, bet tai ne balandžio 1d.

 #62713   Sokratas
 13 Bir 2008 06:40
Ko čia netikėti. Ko tai pastaruoju metu lydekos dažnokai sublūdija, ar tik nereiktų užsiimti rimčiau...

 #62939   Zvejukas
 16 Bir 2008 07:16
Vakar po darbu 4h buvau prie nemuno silininkuose, iki21h du strakiai vienas keliavo atgal kitas ant kukano, lydeka 1.6kg keleta peiliuku, draugas starki viena , salaty viena, dar keleta kibimu buva , bet seip nieko ispudingo.

 #62998   cyma
 16 Bir 2008 12:53
Taigi praleidau savaitgalį su nemaža kompanija pre nedidelio ežeriuko Molėtų raj. Pagrindinis tikslas mano buvo unguriai, bet gavosi unguriukai :( , blemba pernai panašiu metu irgi buvau ten pat, tai abu pagauti unguriai buvo tikrai pakenčiamo dydžio. šį kartą šeši pagauti ir tik du buvo 700-800g. kiti visai nedideli. Labiausiai gaila kad paleisti tokių negali, kabliai giliai žarnose. Linksmiau tai kad pradžiugino dar trijų rušių žuvys: Ešerys 300g. du karšiai gražuoliai vos ne po 1,5kg. ir ežerinė vėgelytė (tik irgi irijus iki šiknos :evil: ).Viskas gaudant skrituliais. Pirmą kartą ežere pagaunu vėgelę, žiauriai graži žuvies spalva-tamsiai rudas marmuras su juodais taškais. Gaila muilinės neturėjau :(

 #63463   senuks
 23 Bir 2008 09:14
Vakar būti prie Tilžės,aceit salačius patikrint po gelež.tiltu :-D Viso apie dešimt išsivertimų Niamuno vidury ir psio. :evil: Išbandavojau ką buvau suspirkęs salatiško :lol: Lydys pusantrinis kalė mepsą pasunkintą,ale palei krantą atsikabijo :evil: Nu i gerai,bo be pavadžio buvo.Ešeraičių papešiau bisky,da peilį vieną :cool: Vėjas akujenas,šaunam į šūdprūduką tokį.Ešerių a lot of,visi mepsą ima.Pabandžiau slidery septintuką,fyst-matrosas keliašimtgraminis :-D Tai pavadinau vakar išvyką-žvejybėlė.Kažkokia gavos -šurum burum :cool:

 #64295   lydekiukstis
 04 Lie 2008 12:27
Vakar vakare buvau nulekes i Nemuna nepertoliausiai Kauno. Orelis kaip ir neblogas buvo, bet zuvis nepasakyciau, kad aktyviai maltusi pavirsiuje. Ant nemenkos sroves, atsikabino pora asariu. Domejosi sidabriniu "gloog'u". Be dar keletos atsargiu krepstelejimu, tai galima sakyti ir viskas. Salimais spiningaves zvejys pagavo keleta eseriu ir puskiline silkute su l-minnow.
Vanduo zemas. Tokiu atveju, cia visados nieko gero nepaemu...

 #65116   spiridonas
 16 Lie 2008 22:26
Siandien vel su Gitanciku drebinom karjera netoli KLP. Tik si karta abu turejome po spininga rankose :twisted: . jai daviau lengva 2-10 g 2,7m koteli su 1 nr Aglia, pats pasiemiau siek tiek sunkesni iki 25 gr. jau po 10 min gavau i skudurus 3: 0 (vienas stuktelejimas) :shock: Buvau padejes savo spiniga i sali ir maniau tik nukabineti zuvi, bet kibimas kiek aprimo. pute stiprokas siaures vakaru vejukas, i vakara vejas rimo. Kiek pazaides su eseriukais uzsidejau rimtesne vartykle, po keliolikos min pristabdimas, kertu sedi! neilgai, kilavirsusn ir atsipurto is paziuros peiliukas- 30cm. Is Gitančiko girdziu: " turiu!"- ziuriu isvelka maza ir pailga- lydukas apie 20 cm. Dziaugsmo daug- Pirmasis! Sakau, paleisim! Sako: NE, Sakau: jo, nes mazas, o liepsim atsivesti mama. Sako: gerai :grin: Davem varda- PIRMASIS :-D . Veliau kiek susalam, einam i masina pailseti. po pusvalandzio vel metome spinigelius tik jau pasikeisdami irankiais. Vieno pravedimo metu salia kranto 3 nr sukre atakuoja lydekaite istraukiau: ~ 30 cm, Sakau: paleisim, dar nelegali... Ziuri, sypsosi... Sakau: mama atejo, liepsim atsivesti senele :-D Pavadinome: dryziumi (kodel taip nzn), paleidom... veliau seneles nebesulaukeme. pasikeite vel irankiais ant mikriuko istempiu vakarini ~25 cm eserioka, perleidziu iranki kompanjonei, ji po keliolikos min irailioja keliais cm didesni dryzuotaji. bendroje sumoje apie 15 eseriu ir dar keliolika nerealizuotu kibimu. saule nusileido- zvejyba baigta. gryztame laimingi namo. :grin:
P.S. kaip ir eilini syki fotoaparatas namie.... kita syk jau bandysiu imtis , gal nieko nebus :-D

 #65120   tench
 16 Lie 2008 22:45
Ajei kaip romantiškai... :/brazasista
(O pats mažom raidytėm pagalvojau — jeigu mano moteriškė su manim į žvejybą važinėtu, tai kada aš nuo jos pailsėčiau?... :shock: ) !nea!

 #65132   gelmės
 17 Lie 2008 06:44
Vakar nusibeldėm prie vieno telkinio lynų. Tai pagavau :
1. Vieną karšiuką.
2. Kokis keturias raudonsparnes.
3. Ir kokis 1kg kuojų.
Tokia mano lynų žuklė. :oops:

 #65166   lydekiukstis
 17 Lie 2008 12:14
Vakar vakare spiningavau Nemune Kaune. Issirinkau dar nebandyta ruoza, tai teko kiek paklaidziot, nes seklumos ir zoliu kuokstai tiesiog vare is proto. Salaciai retsykiais uzvaikydavo aukslikes, kad net grazu ziuret, deja... Paguodos prizas - eseriokas, susidomejes pilksvu riperiuku.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė