Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kas, kur, ant ko šiuo metu kimba ir kt. aktuali informacija
 #640004   tomonis
 07 Spa 2015 12:46
Kairys rašė:Sveiki, sakykim noriu lizenciją upėje vienai dienai pirkti. Ar galiu ir draugui užsakyti tokį patį vienadienį leidimą (žinau jo, vardą, pavardę, asmens kodą), ar tokiu atveju sistema ko nors neužsiožiuos?
Dėkui atsakiusiems. :)
Perlo terminale gali, per ALIS ne
 #640802   ZukasHT
 16 Spa 2015 10:39
tomonis rašė:
Kairys rašė:Sveiki, sakykim noriu lizenciją upėje vienai dienai pirkti. Ar galiu ir draugui užsakyti tokį patį vienadienį leidimą (žinau jo, vardą, pavardę, asmens kodą), ar tokiu atveju sistema ko nors neužsiožiuos?
Dėkui atsakiusiems. :)
Perlo terminale gali, per ALIS ne
Kodel per ALIS negali? Draugei savo pirkau, suvesta vardas, pavarde ir asmens kodas, per savo banka apmokejau ir veliau atsispausdinau.
 #641034   tomonis
 19 Spa 2015 12:34
ZukasHT rašė:
tomonis rašė:
Kairys rašė:Sveiki, sakykim noriu lizenciją upėje vienai dienai pirkti. Ar galiu ir draugui užsakyti tokį patį vienadienį leidimą (žinau jo, vardą, pavardę, asmens kodą), ar tokiu atveju sistema ko nors neužsiožiuos?
Dėkui atsakiusiems. :)
Perlo terminale gali, per ALIS ne
Kodel per ALIS negali? Draugei savo pirkau, suvesta vardas, pavarde ir asmens kodas, per savo banka apmokejau ir veliau atsispausdinau.
Kaip supratau žmogus klausė dėl žvejo mėgėjo kortelės (L 10) lašišai/šlakiui, kurią gali nusipirkti tik identifikavęs savo tapatybę... šiuo atveju per elektroninius valdžios vartus.
 #643054   bernotukas
 06 Lap 2015 12:54
Sveiki , iškilo klausimas man turiu žvejybos leidima žukliai kuriame parasyta galioja nuo spalio 6dienos ikų lapkričio 7d . Ar dar lapkričio 7 diena galiy žvejoti ar jau viskas jis nebegalioja?
 #648575   Darukas85
 06 Sau 2016 14:06
blemba,padekit. Kaip atgamint pirkta per alis bilieta,nes jo neturiu ,kazkur pamecia,o jis galioja iki vasaros. kur reikia suves kad vel gauciau pdf faila jau valanda ieskau niekur nerandu per alis.Aciu
 #648577   Rapolas
 06 Sau 2016 14:14
Darukas85 rašė:blemba,padekit. Kaip atgamint pirkta per alis bilieta,nes jo neturiu ,kazkur pamecia,o jis galioja iki vasaros. kur reikia suves kad vel gauciau pdf faila jau valanda ieskau niekur nerandu per alis.Aciu
https://alis.am.lt/actionCheckFishingPe ... 1F59A9F3CC
ALIS -> Leidimo užsakymas -> L09 Mėgėjų žvejyba -> Spausdinti.. (trečias punktas)
 #648579   Rapolas
 06 Sau 2016 14:22
Tai reikia nusifotkint kai atsispausdini pirmą kartą ir.. gali mėtyt nors kiekvieną žvejybą :-D
Dabar musiau tik skambinimas tegali padėt ;)
 #648580   Darukas85
 06 Sau 2016 14:24
Rapolas rašė:Tai reikia nusifotkint kai atsispausdini pirmą kartą ir.. gali mėtyt nors kiekvieną žvejybą :-D
Dabar musiau tik skambinimas tegali padėt ;)
na ok,o jei mane patikrina tai man uztenka savo asmens kodo? jie mato ,kad bilieta turiu?
 #648582   Rapolas
 06 Sau 2016 14:33
Taisyklėse parašyta ,kad turi turėt leidimą ,o jei neturi.. tai vat tuomet reikės aiškintis ilgai ir nuobodžiai :-D
Šiaip tai, duomenų bazėje yra visa info, taip kad kas prieina prie DB, galėtų ir pasakyt ,t.y. jei nueitų reikalai iki bylinėjimųsi, tai ginti galimėtų :-D
Geriau surast kanalą, kas galėtų pasufleruot leidimo numeruką, mažiau problemų būtų.. aš paties vietoj skambtelčiau į AM ;-)
 #648587   Aqua v.
 06 Sau 2016 14:52
As irgi net pabandziau, :donknow' nu gal tris minutes uztrunka susirast be jokiu numeriu ar pns (cia su kompo paleidimu :lol: )
Prisijungi https://alis.am.lt -> patenki i Mano paraiskos -> vienu click'u pereini i Mano leidimai
Net jei daug ivairiu leidimu pirkta, susirandi artimiausia su Busena isduotas - ir vualia, turbut >95% zveju tai bus metinis leidimas neisnuomotiems telkiniams. Nu, jei kazkas pirkes daugiau metiniu (ar siaip dar galiojanciu) leidimu pvz skirtingiems isnuomotiems telkiniams, tai dar per minute atsidaro nors ir desimt leidimu (click ant Veiksmas>spausdinti) ir issirenka ta, kurio reikia ;-)
 #648589   Rapolas
 06 Sau 2016 14:59
As irgi prisijungiau per "valdžios elektroninius vartus" ,tai ten tiek tų leidimų ,kad sunkiai per 3 minutes fik surasi :-D
Per 5 jau gal :-D :gutgut
 #648591   Aqua v.
 06 Sau 2016 15:19
nu, pas mane irgi buvo ar ne sesi puslapiai leidimu, ale tik vienas su Busena Isduotas, kitu Busena Negaliojantis;
tai man nereikejo dvieju minuciu :tia-tau pagalvot (3+2=5), kuris turetu but TAS reikalingasis :-D

p.s. tiesa, man dar 'pasiseke', kad Isduotas buvo pirmam psl :roll: , rudeni pirktas.... 'virs' tik 8 Negaliojantys :)
 #648596   Rapolas
 06 Sau 2016 15:29
Nu reiškias ,aš senesnis ir taip greit nemąstau :-D
Bet svarbiausia ,kad eina surast pačiam kažkaip ,nezvanijus varpais į AM :gutgut
 #648673   Vylukas
 06 Sau 2016 23:24
ubuntu rašė:Numerio neuztenka gi... Reikia viso normalaus leidimo... Viska pries tai chebra paaiskino, o tu cia vel vedi klystkeliais :D
Turėdamas numerį,eini į alis - spausdinti leidimą. Įrašai vardą,pavardę ir numerį,gauni leidimą,kurį išsisaugai,ar atsispausdini.Ir nereikia jokių e-vartų.
Beje,taisyklėse aiškiai parašyta,jei leidimas pirktas elektroniniu būdu,žvejojant užtenka turėti jo numerį ir asmens dokumentą. Popierinis variantas neprivalomas.
 #664793   Petrelis
 17 Geg 2016 19:33
sveiki. Nusipirkau žvejybos leidimą perlo terminale ir iškilo klausimas, ar jie suveda tuos duomenis (mano asmeninius) į kokią nors bazę, kurią jie mato tikrinimo metu? Būtų idomu išgirst komentara iš žmogaus susidėriusio su tokia situacija. Nusipirkau leidimą aną savaitę ir skubedamas išlėkiau į žvejybą be jo.. bet logiškai (sau pačiam aišku :D) išmąsčiau, kad viskas gi turėtų būti kokioj nors duombazėj.. visgi jei leidimą nusiperki metams, tai kaip išsaugot tą "teleloto bilietėlį" piniginėje.. jei dar aktyviai varinėji visur ir patiri tokių netikėtumų kaip- išvirtimai iš valties ar gausi liūtis; ko pasekoje tai neitu i gerą tam bilieteliui..(ten dar užrašyta, kad jį draudžiama laminuot..) Dėkuj už paaiškinimą
 #675285   blight
 07 Rgs 2016 12:48
Jei jau perki iš "Teleloto", tai ta popiergalį pametus vienintelis variantas pirkt naują. Už tai perkant metinį leidimą reiktų vengt pirkimo tokiu būdu :/nek Per "Alis" nusipirkęs gali bet kada atsidaryt, atsipausdint, telefone parodyt ir t.t.
 #678215   savas
 06 Spa 2016 21:34
Bet nedraudziama idet i sandaru polietilenini maiseli ir laikyt piniginej salia teisiu,asmens kortos ir pan.. Is valties nevirtau, bet (is pradziu "tele talonas", paskum paprastas cekis) nei pasimete, nei isbluko. Kiek kartu tikrino - neprase ispakuot. svarbu, kad sulankstymas leistu visus duomenis matyt. :roll:
P.s. Su valtim plaukiant, automatiskai dedi dokumentus i neskestanti , neperslampanti dekliuka, arba bent jau i sandaru maiseli su poliesterolo plokstele...; '''bum
 #689313   modixas.eidixas
 09 Vas 2017 11:20
Sveiki, sugadinau savo metinį žvejo bilietą, nebesimato asmens kodo, nes visas sulpyšęs ir apdriskęs, kokios yra galimybės gauti naują atsispausdinti ar kažką panašaus? :?: Nesinori pirkti naujo, kai senasis dar 3+ mėn galioja 'viarkt
 #689339   vava
 09 Vas 2017 13:17
jei pirkai per alis, atsispausdink senaji is naujo. Jei is perlo terminalo, pirk nauja :)
 #689404   modixas.eidixas
 09 Vas 2017 21:08
Nu pipiec :grin: nebesinaudosiu perlo terminalu vadinas :x kažkaip keista jei bauda duotų už tai, jug kažkokią duomenų bazę turi jie, pakiščiau tą nusususi popiergalį kurio laminuot neleidžiama, patys kalti :-D
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė