Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #648183   The hound
 03 Sau 2016 20:02
Sveiki, patarkite kokia balalaika rinktis zvejojant iki 4 metru gyliuose? svarbiausiai kad gerai suktusi be strigimu riteles mechanizmas, kaip tos rusiskos plastmasines neluztancios?
 #648205   Ewro
 03 Sau 2016 21:20
The hound rašė:Sveiki, patarkite kokia balalaika rinktis zvejojant iki 4 metru gyliuose? svarbiausiai kad gerai suktusi be strigimu riteles mechanizmas, kaip tos rusiskos plastmasines neluztancios?
su plastikiniu koteliu neimk, lūžta per šaltį :evil: pačiam atidarant sezoną viena su plastmasiniu lūžo tik norint pataisyt sargelį :-niak' geriausia stiklo pluošto, pvz va tokia man tiesiog limpa į ranką
http://zuklys.lt/ziemine-meskeryte-bala ... iu-lt.html
 #648867   Tomas,Alytus
 08 Sau 2016 17:59
Pareklamuosiu viena dalykeli. Kam reikia geros balalaikos, apsilankykit Alytaus parduotuvej rerija. Balalaika sukasi idialiai, sveria 7 gramus. Trumpuke. Kaina 7,10 euro. Jei esate is kito miesto, pasiskambinkit ir atsius jum. Rerija.lt puslapis. Pagaminta ukrainoj.
 #648897   Ewro
 09 Sau 2016 00:31
Tomas,Alytus rašė:Pareklamuosiu viena dalykeli. Kam reikia geros balalaikos, apsilankykit Alytaus parduotuvej rerija. Balalaika sukasi idialiai, sveria 7 gramus. Trumpuke. Kaina 7,10 euro. Jei esate is kito miesto, pasiskambinkit ir atsius jum. Rerija.lt puslapis. Pagaminta ukrainoj.
Manau kalbi apie šitą variantą? Balalaika
 #648909   Raupsuotas
 09 Sau 2016 09:30
Ir mane sudomino šis produktas, bet gal kas galėtų pigiau atvežti - pasiūlyti :idea: Kalbu apie keletos meškerėlių pirkimą :?: Ačiū už būsimus pasiūlymus :/braj;
 #648935   Replay
 09 Sau 2016 15:19
O kur butu galima nusipirkti balalaiku ... Ant bangos Ice Glider ? Jau antri metai ieskau ir niekur nerandu.
 #648963   Tomas,Alytus
 09 Sau 2016 20:26
Ewro rašė:
Tomas,Alytus rašė:Pareklamuosiu viena dalykeli. Kam reikia geros balalaikos, apsilankykit Alytaus parduotuvej rerija. Balalaika sukasi idialiai, sveria 7 gramus. Trumpuke. Kaina 7,10 euro. Jei esate is kito miesto, pasiskambinkit ir atsius jum. Rerija.lt puslapis. Pagaminta ukrainoj.
Manau kalbi apie šitą variantą? Balalaika
jo, sita pati, va ir kaina ta pati kaip pas mus, zodziu tikrai gera, lengva ir t.t. ir kaina kaip uz tokia kokybe tai tikrai gera. As seniau lengvinau, kalibravau, ir gaudavosi kazkas, bet tikrai ne tokios. Daigtas liuks. O del pigumo tai nezinau kur gaut,šas nuejau or nusipirkau pora, ir tikrai nesigailiu
 #648973   Ulafas
 09 Sau 2016 21:25
Tomas,Alytus rašė:
Ewro rašė:
Tomas,Alytus rašė:Pareklamuosiu viena dalykeli. Kam reikia geros balalaikos, apsilankykit Alytaus parduotuvej rerija. Balalaika sukasi idialiai, sveria 7 gramus. Trumpuke. Kaina 7,10 euro. Jei esate is kito miesto, pasiskambinkit ir atsius jum. Rerija.lt puslapis. Pagaminta ukrainoj.
Manau kalbi apie šitą variantą? Balalaika
jo, sita pati, va ir kaina ta pati kaip pas mus, zodziu tikrai gera, lengva ir t.t. ir kaina kaip uz tokia kokybe tai tikrai gera. As seniau lengvinau, kalibravau, ir gaudavosi kazkas, bet tikrai ne tokios. Daigtas liuks. O del pigumo tai nezinau kur gaut,šas nuejau or nusipirkau pora, ir tikrai nesigailiu
o ant ju geriau kimba?
 #648976   Saugirdas
 09 Sau 2016 21:57
Replay rašė:O kur butu galima nusipirkti balalaiku ... Ant bangos Ice Glider ? Jau antri metai ieskau ir niekur nerandu.
Pasiskmbink i Kota ir pasiklausk, juk jie pagrinde jomis prekevo.
Raupsuotas rašė:Ir mane sudomino šis produktas, bet gal kas galėtų pigiau atvežti - pasiūlyti :idea: Kalbu apie keletos meškerėlių pirkimą :?: Ačiū už būsimus pasiūlymus :/braj;
Keletos, tai cia kiek? 3? 5?
 #648994   Ulafas
 10 Sau 2016 10:37
Tomas,Alytus rašė:Islengvinta meskere, ilengvitos ir zuvys kimba. Pats supranti, ko klausi ir del ko klausi?
aaaa, visada galvojau, ko man sunkiai eseriai kimba, ir sunkoki tokie, ne islengvinti, ir rankos po zvejybos tapdavo sunkios, kaip po darbu su akmenimis... Aciu :-D
 #649021   linasykas
 10 Sau 2016 16:54
Kad maziau juoko butu, ir nesusipratimu, tai islengvintos ypac aktuolu kai sniego buna, jas metant maziau isminga, ir lengviau poto prisitraukia, aisku "balalaika" man naudojama, tik aktyviai eseriu paieskai, kai sedi ant baltos uzsertoj vietoj tai ten kita meskerele man patogiau.
 #649025   Absolut
 10 Sau 2016 17:14
Netik maziau isminga i sniega,bet ir maloniai rankoj laikosi,neieskok priekabu....
 #649042   Tomas,Alytus
 10 Sau 2016 20:04
Kai karsius gaudau, tai imu kitokias, bet irgi gan lengvas. Kai darai pKirtima su tarkim sunkoka meskeryte, tai ne taip ir jauti zuveles svori,o su lengva tai kai pajauti kad svoris pasijaute, automatiskI rankos nekeli labai aukstai, tai taip ir valo nenutrauksi, aisku nesneku apie gera riteles prasisukima, kas gelbeja bet kurio svorio rankoje atveju
 #649046   The hound
 10 Sau 2016 20:16
o koki vala naudojat ant tokiu balalaiku? mono , fluoro? ir kokio storio?
 #649055   linasykas
 10 Sau 2016 21:04
As mono naudoju 0,8-0,10mm, man jis tampresnis lengviau didesnes zuvis istraukt, nanofilo nerekomenduoju :ruko
 #649057   The hound
 10 Sau 2016 21:08
o koki sargeli rekomenduotumet eseriui su balalaika zvejojant? kaip tie kuginiai- spirokliniai
 #649058   liorenas
 10 Sau 2016 21:12
The hound rašė:...idomu kaip tas nanofilas?
!nea! Tu ji isvis naturoj matei?ciupinejai?Nanofilas yra kietas ir styros kaip stipins...man nanofilas ir avizele nu niekaip nesiderina...nanofila nebent su blizge ar balansyru, bet ir tai geriau butu fliorokafbonas... :ks> :roll:
 #649080   Ovkas
 10 Sau 2016 22:54
Svarbu kad balalaika butu su sankaba :-D , kad uzkibus didesniai zuviai jinai galetu duoti valo. Man tai savaitgaly padovanojo grazu ir skanu esery.
Dar svarbu is kokios medziagos pagaminta balalaika. Sankabine mano is plastmases, tai galiu pasakyti kad salta rankai ja laikyti, kitos pas mane is putoplasto. Su jomis rankom nesalta, bet uzkibus dideliai zuviai mazai sansu ja istraukti.
 #649130   jonkac
 11 Sau 2016 14:58
o kaži pas Jablonski nebūtų tų išlengvintų ukrainietiškų balalaikų, gal kas žinot, ar kur kitur Kaune ?? :/braj;
 #649150   Zvejys33
 11 Sau 2016 17:16
Sveiki,gal kas zinot ,kur vilniuj yra stiklo pluosto koteliu ,ir kiek jie mazdaug kainuoja?
 #649157   xpp
 11 Sau 2016 18:30
The hound rašė:o koki sargeli rekomenduotumet eseriui su balalaika zvejojant? kaip tie kuginiai- spirokliniai
Bent jau man toks sargelis ešeriui numeris vienas ir upėj ir ežere.
 #649158   Dziedas
 11 Sau 2016 18:30
Na ir užgrojot Jus balalaikoms . Orkestras, tik išderintas. .. :grin: Ieškot stebuklu ,nors jų ne visada ir reikia. Išlengvintos meškeres reikalingos naudojant plonus valus,0,06 ir plonesnius. Tik sportininkai tokius naudoja. O naudojant storesnius valus ,tiks ir paprasta balalaika. Jos svoris vos keliais gramais didesnis ,apie 14gr. Perkant reikėtu atkreipti dėmesį i konstrukcija ,prisukimo varžtelius. Va čia tai dažnai būna broko. O ir kaina mažesne... Tik nupirkęs reikia truputi pašlifuoti rite ,korpusą ,kur rite įdedama. Gal patrumpinti varžtą. Pilnu ilgiu naudojant dažnai po keliu prisukimu lūžta . Sriegio apdirbimo kokybe prasta. Kiek geresnes kur prisukimas su veržle. Ir dar visokiu niuansu būna. Jau gal 5metus gamina prastos kokybes. Aišku Rusijoje gamina mažesniais kiekiais tikros balalaikos ,autorizuotos . Bet....
 #649187   Tomas,Alytus
 11 Sau 2016 21:07
Nu bet su geresniu irankiu visada smagiau gaudyti. Lengvesne, patogesne tai cia ne minusas, kad ir su 0,1 valu. Geras daigtas gerai, geresnis, kad ir truputi, dar geriau. O moket uz balalaika 2 ar 7 eurus, tai manau skirtumas ne per prabangus manau. Nebent jum reikia 30 ar 40 kaip per varzybas
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė