Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Nuotraukos gamtos temomis, laimikių nuotraukos, fotoreportažai, video
 #658826   Agis
 23 Kov 2016 21:18
Prieš pora metų aš ėmiau Promaksoj, kaip ir kitus tipo originalius priedus.Dabar jeigu imčiau, tai iš karto su prožektorium :lol:
http://www.promaksa.lt/sp-elektronika/s ... light.html
Su Go Pro logotipu akumų yra visose elektronikos pardėse (Avitela, TOPCENTRIS, Technorama...net Seniuose mačiau.Ar jie ne iš to pačio kitaisko angaro kaip tie už kelis eurus nežinau :donknow' :lol: Vienas akumas jau koks pusmetis dirba registratoriaus režime ir dar nedamušiau, nors rusų forumuose galima rasti apsiskaitusių gudručių minčių, jog registratoriaus režimas užmuša GoProškės akumus.
 #658838   Seraphim
 23 Kov 2016 22:29
blight rašė:Aš goprūškei akumus pirkau iš Aliexpress (komplektas 2vnt). Laiko prasčiau nei orginalai, bet turint galvoj jų kainą, tai sakyčiau puikūs akumai :-D
http://www.aliexpress.com/item/Freeship ... 78530.html
aš ir pirkau iš čia bet su go pro logotipais, aišku netikiu, kad ten orginalai, nes iš kameros sunkiau išsiima ir kaip rašiau anksčiau, jautresni šalčiui.
Tvirtinimui naudoju tokį segtuką http://www.aliexpress.com/item/Gopro-36 ... 79858.html sukombinuotą su http://www.amazon.co.uk/Three-Way-Adjus ... B00E0GHOW2
Ir tvirtinu prie kuprinės, arba brydkelnių petnešos.
 #659675   MikuMaku
 01 Bal 2016 05:36
Wongas: geras daiktas...:)

Beje, klausymas montuotojamas ir ikelejams video su muzikiniu fonu i youtube: kaip ten su autorystem teisem? Ar atsisiuntus tarkim gabaliuka uztenka ant video uzrasyti kas per daina? Ar cia to neuztenka ir reikia prasyti leidimo autoriu, kad leistu naudoti? Filmukai butu "buitiniai" is zvejybu.
 #659694   blight
 01 Bal 2016 08:47
Youtubėj yra dainų sarašas kuriai dainai kokie teisės apribojimai. Su kiekvienu gabalu gali būti kiek skirtingai. Dažnai už tai, kad jį naudosi, pas tave klipukyje gali pasirodyti visokie reklaminiai baneriai. Šiaip aš kiek daugiausiai susidūriai, tai didžiausia dalis visų dainų yra apribotos tik Vokietijoj (kitur jokių restriction'ų), pas juos ten kažkaip griežčiausiai. Šiaip gan svarbus dalykas - jei daina yra apribota bent vienoje šalyje, tai filmuko nebus galima matyti Youtubėj per plančetkę ar smartfouną - tik iš kompo :roll:
Čia va apie tą dainų sarašą radau ant smūgio kažkokį filmuką, kiek prasukau lyg į tą temą :-D
https://youtu.be/VmLl7FGNLo8
 #668131   Agis
 20 Bir 2016 22:20
Gal ir kitiems atsiras noras tobulėti naudojant veiksmo kameras ir išgauti su jomis normalų garsą.Po pasiskaitinėjimų internetinėse platybėse nusprendžiau įsigyti išorinį mikrofoną.Nuotaiką šiek tiek sugadino lietuviška muitinė ( teko sumokėti už tai, kad jie paskaičiavo, jog muito mokėti nereikia :lol: ), bet po savaitės nuotaika pasitaisė išgirdus kaip tas mikrafoniukas įrašinėja garsą.Pasakysiu atvirai, seniai norėjau tokio garso GoProškėje.Puikiai išskiria visus aplinkinius garsus, susitvarko su normaliu vėju (audros metu dar nebandžiau), nereguoja į oro srautą.Mano keletą metų naudojamas Panasonicas žymiai prasčiau tvarkosi su vėju, nors ten yra vėjo slopinimo funkcija.Taigi jeigu yra noras ir galimybės tai galit savo filmuotus su veiksmo kameromis vaizdelius pateikti su originaliu garsu kai džiaržgia ritukės stabdis ar "cypia" valas.
Kadangi aš" vėjų" niekad netauzijų :lol: tai ir filmuką sumečiau savo žodžių patvirtinimui ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=64Y26NxhU78
 #668136   Agis
 20 Bir 2016 22:23
Pamiršau įdėti kaip visa tai atrodo
2016-06-20 21.33.33.jpg
2016-06-20 21.33.33.jpg (39.67 KiB) Peržiūrėta 11171 kartus(ų)
2016-06-20 21.33.54.jpg
2016-06-20 21.33.54.jpg (41.69 KiB) Peržiūrėta 11171 kartus(ų)
 #668154   Dziedas
 21 Bir 2016 07:06
Geras daiktas. Bet turbūt ne visiems kameroms? Mano SONY lig ir nėra kur kišti. Kur gauti ir kiek kainuoja?
Taip sau aš kameros mikrofonus pridengiu su paralonu. Padeda.
 #668168   blight
 21 Bir 2016 11:43
Agis rašė:Pamiršau įdėti kaip visa tai atrodo
Vo, geras ::liux . Aš pusmetį kažko panašaus ieškau, nes su goprūške filmuojant garsas tkrai kaip iš ši...os :? Bet o tai kaip čia tada ta housingą reiikia perdarinėt, skylę prakirst? :roll: Ir kiek ans atsiėjo, iš kur siuntei? Aj nu bendriau einu pagooglinsiu :-D
 #668170   blight
 21 Bir 2016 11:49
Aj va Alliexpres'e radau. Ir netgi ir iš Europos šalių nemažai galima parsirinkt siuntimą, tada tikrai jokio muito nebus, iš Spain pigiausia - € 36,70 :-D Kolkas tik atviras klausimas dėl montavimo per "Housing'ą" :roll:
 #668187   Agis
 21 Bir 2016 14:53
Tam pačiam alexe rasi ir konteineriukų ar rėmelių.Pagooglink ir užsiknisi iš ko rinktis :-D nuo poros iki 30 dolerių.Atsisiunčiau už pora tai nekyla ranka į tokį rėmelį dėti, net nepajusi, kai kamera iškris.Siunčiausi ir visokių diržų ir laikiklių...galiu teigti tik tiek, kad sulyginus su originaliais nors toje pačioje kinijoje gamintais skirtumas akivaizdus, tiek sagtyse, tiek gumoje, tiek pačioje plastmasėje ar varžtukuose.Anie net įdeda atsarginius, nes būna surinkta su varžtu be sriegio :-D Manau visuose šituose GoPro pričindaluose nereiktų rinktis [igiausio varianto ir jeigu leidžia aplinkybės rinktis originalą arba labai jau artimą jam.
 #668188   Agis
 21 Bir 2016 14:57
Dziedai, galima parsisiųsti/nusipirkti pereinamą laidelį, kuris tinka į visas kameras ir fotikus, bet manau su Tamstos naudojama kamera galima rasti kažką paprasčiau, nes ten mikrofono dydis nėra pagrindinė sąlyga.
 #679956   zvejysmegejas
 25 Spa 2016 18:52
Sveiki, gal esat susidūrę su kinietiškom hd laisvalaikio kameromis? Koks būtų optimaliausias variantas? Bandžiau žiūrėt visokius testus, kurių yra tūkstančiai, sunku atsirinkti. Rinkčiausi tarp SJ4000-5000, Eken H9, Xiaomi ir panašių. Į ką patartumėt atkreipti dėmesį? Tikiu, jog siūlytumėt įsigyti go pro, tačiau, kol kas jis man per brangus.
 #679977   Agis
 25 Spa 2016 20:55
Yotubėj susirask vaizdelių ir pats susidarysi nuomonę.Žinoma tik atmesk visokių "ekspertų" paistaliojimus apie jų gerumus, nes daugumoje atvejų tie "ekspertai" filmuotą medžigą pateikia ne iš tos kameros apie kurią bando pripudrinti :-D Kreip dėmesį į visokius "naujokėlius" kurie ar tai prastai apkarpo, ar tai į "pievas" pamosykuoja :-D bet vaizdą parodo tikrą iš tos kameros.Beros GoProškės kažkoks biudžetinis variantas buvo pasirodęs be visų K ir Protiunų :roll:
 #679981   zvejysmegejas
 25 Spa 2016 21:03
tai va, youtubėj daug rusų daro apžvalgas, visaip giria ir paskui meta nuorodas, kur patys parduoda. Tai blogų žodžių mažai ir rasi jų apžvalgose. O dabar pradėjus gilintis, tai atsiradusios visokios go pro kopijos ir go pro kopijų kopijos :)
 #680014   MikuMaku
 26 Spa 2016 08:06
Paziurejus i ikameru kainas kurias isvardinai - ispudinga , palyginus su gopro originalia. Idomu kas lemia tokia maza kaina... Plius reiketu atkreipti demesi i visokius laikiklius ir "mount'us" , batarkes , kokios ju yra kainos. Gal viska sudejus, ivertinus ir aptarnavima, patoguma nusipirkti ir patikimuma iseis ta pati goproške. Be to, Atsirado gopro 5 tai gali buti kad skelbimuose atsiras ir padevetu tiek gopro 3 -4. Tas pats gopro session'as - per puse pigesnis nei gopro hero black, lengvesnis ir nereikia jokiu deklu nuo vandens, bet turi viena minusa - nera batarkiu. Bet... Turim juk power bankus:)
 #680068   Ewro
 26 Spa 2016 19:59
naudoju pora metų SJ4000 WiFi (originalą, nes yra ir jų padielkų). Pažaidus su nustatymais, esant geram apšvietimui filmuoja visai neblogai. Jei labai daug veiksmo tai irgi truputi nespėja gražiai apdirbt vaizdo.. Dabartinis minusas tai trūksta 60fps - norint palėtint kokią gražią žvakę, su 30fps nesižiūri... :) Baterija laiko (vasarą) 1val- 1val10min., 32GB kortelėj telpa 4val:17min, tai turiu tris baterijas (2vnt buvo komplekte +1 dapirkau už kelis €), bet jei nelyja (nes per standartinį kevalą neprijungsi) turiu ir Powerbanką slimą su kuriuo pilnai kortelę galima prirašyt.
Priedai, mountai kainuoja irgi pigiai
nuotraukų kokybė tai visai prasta, tam jos nenaudoju - fotkinu telefonu arba palaikau kamerą ir paskui išsikerpu kadrą iš video.

Jei yra € aišku geriau imti GoPro :/braj;
 #680095   Paulius_K
 27 Spa 2016 08:34
MikuMaku rašė:Paziurejus i ikameru kainas kurias isvardinai - ispudinga , palyginus su gopro originalia. Idomu kas lemia tokia maza kaina... Plius reiketu atkreipti demesi i visokius laikiklius ir "mount'us" , batarkes , kokios ju yra kainos. Gal viska sudejus, ivertinus ir aptarnavima, patoguma nusipirkti ir patikimuma iseis ta pati goproške.
Tai kad GoPro priedai vieni brangiausiu, Kai susikomplektuoji visus reikiamus priedus bei batarkes, pamatai, kad antra kamera kaip nieko gaunasi ;)
 #680103   Agis
 27 Spa 2016 09:46
Jooo, vieni brangiausių, bet mažiausiai sukeliantys abejonių dėl kameros numetimo, nuskandinimo, patogaus funkcionalumo.....
Taip, kad kartą paragavus negali sustot :-D
01.jpg
01.jpg (55.07 KiB) Peržiūrėta 10705 kartus(ų)
03.jpg
O ir darbas su filmuota medžiaga padeda priminti kaip paseno kompiuteris ir vis sukelia norą į seną "kūnelį" kišti naujus "organus" :-D

Taigi vienas iš norimos naudoti kameros pasirinkimo kriterijų yra galimybė susidoroti su filmuota medžiaga be jokių striginėjimų ar bereikalingų sumažintų renderinimų ar konvertavimų, kad galėtum dirbti su originalia medžiaga.Normalių kamerų aprašymuose galima rasti reikalingas normaliam apdirbimui kompiuterio galimybes, žinoma jeigu neužtenka tik " tiesioginio" atspindžio Yotubėje.
 #680191   zvejysmegejas
 27 Spa 2016 20:52
peržiūrėjau dar krūvas įvairių lyginimų ir testų, tai vienos pigiausių EKEN H9 pasirodė gan normalios. Gal kas naudojat? O gal vertėtų pasidairyt kokio seno go pro, tarkim koks hero 2 ar būtų geresnis už naujas kinietiškas?
 #680225   MikuMaku
 28 Spa 2016 07:46
Zvejysmegejas: arteja kaledos , stebuklu metas! Atsileis sirdis ir pasitempus tikrai atsiras papildomas €, o ir zmonos paprasyk kad vietoi kvepalu ar skutimosi putu padovanotu "vokeli" :) Pakentek ir nusipirk gopro . Cia kaip ir su kotais: geriau viena gera nei kruva prastu. Matei, jau ten tu pigiuju lenda dideli minusai: prastas vaizdas, fotografijos prastos, o kas svarbiausia 30fps tikrai neuzteks suletinti zvakes, nes kaip taisykle dar ta zvake reikia prizoominti, o tada jau kosmaras gausis.
Kazkas auksciau rase kad ant gopro aksesuarai brangus. Taip, brangus bet nereikia prisipirkti tiek, kad dulketu. Is savo patirties: mountas ant galvos arba ant krutines, kelios papildomos batarkes, sd kortele ( man 64gb neuztenkdavo zvejybos dienai) ir pradziai tikrai uzteks. O po to jau ten gali dasipirkineti visokius tripodus, pultelius, ekraniukus, filtrus , laikiklius suniui, mocui, lazdeles selfiui, laikiklius su "znyplemis" ir tt.
 #680312   zvejysmegejas
 28 Spa 2016 19:27
Miku, nebe tie laikai, kai dovanų iš žmonos skutimosi putų trokšti gauti :lol: O dėl spiningų taipogi paprieštaraučiau - ne visiems reikia brangių kotų, nes mano giliu įsitikinimu gaudo žvejys, o ne kotas. Aš pats žvejoju nebrangiais spiningais, turiu skirtingo ilgio skirtingoms upėms bei ruožams ir nesuku sau galvos dėl kažkokių flagmanų, upėtakiams irgi nesvarbu ant ko kibti, svarbu žvejys teisingas būtų ir leistų džiaugtis laisve https://youtu.be/3Memokj8UDI
Go pro priedai iš tiesų nepigūs, o kiek įvairių kamerų testų teko išvysti, tai aš asmeniškai nepastebiu tokio ypatingai didelio kokybės skirtumo tarp senesnių go pro ir dabartinių kiniečių kopijų (nors sutinku, jog gyvai ištestavus, nuomonė galėtų pasikeisti).
 #680319   Agis
 28 Spa 2016 20:18
Svarbiausia, kad turim teisę rinktis ir tobulėti savo galimybių ribose ;-) Ne dauguma nuo GoPro pradėjo :-D ir daugumai jų nebereikia :lol: Mano manymu telefai dabar atstoja tas popigiasias kameras, o kai pigu, tai ir izoliacija prisukti galima :-D
 #682177   MikuMaku
 21 Lap 2016 22:09
Zvejysmegejas: as ir nesakiau, kad reikia pirkti pacius paciausius, pacius brangiausius ir pacius flagmaniskiausius:) Tiesiog turi lipti kotas ir tiek, nes mano giliu isitikinimu ne vien paleidimas zuvies suteikia malonumo.... mano sio pirmo sezono visi sugauti upetakiai 100% buvo paleisti. Del vieno kemastuntuko teko ir bridkelnes prisemti ir visus rubus suslapti nes paleidus jis kazkodel nuplauke ir ant dugno atsigule aukstyn kojom:) Teko krapstyti ir gaivinti is naujo:) Bet mes cia ne apie tai:)
Vat taviskis pemseptintukas jau gerulis. Agis minejo, kad telefonas gali pakeisti papigejskas veiksmo kameras, vat ir negali 'viarkt Jei galetu mes turbut visi pamatytume video taviskio (57cm ) net tik paleidima bet ir pati metiman, kibima, traukima , vietos peizaza ir paleidima :gutgut O jei trumpiau, tai veiksmo kamera butina zvejyboje del truputi auksciau isvardintu priezasciu, o kokia, tai cia jau kiekvienas pagal save:)
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė