Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #663552   TommyG
 05 Geg 2016 13:25
Vakar dviese prasukavom Draseikiu didiji karjera su spiningais. Situacija liudna- viena sprindine saudykle vijosi masala iki kranto ir pasibaide. Daugiau jokio emimo- tvenkiny gyvybes jokiu zenklu. Sedejo zmogelis su plude- irgi tuscia. Ten apskritai zuvies dar yra? O gal mes ne ten vaiksciojom?
 #664649   Sportininkas
 16 Geg 2016 14:10
Kaip su lampedziu karjeru reikalai? Kelis metus su spiningu ar feederiu gaudau ir neperseniausiai suzinojau, kad reikia atskiro leidimo. Jokiu zenklu nemates ten, kad isnuomotas ar panasiai. Paaiskinkit kasnors.
 #664664   Edmis
 16 Geg 2016 15:54
Taip,atsirado pakabinta lentele,kad skambinti del leidimo.Nors ir anksciau jis budavo isnuomotas, ir reikejo atskiro leidimo,tik siemet pirma kart ta info pritaisyta prie Lampedzio.Su kibimu prastai,tiek nuo kranto,tiek is valciu ,kazkokiu laimikiu neturejo.
 #707856   monte60
 18 Lap 2017 07:21
zanelis rašė:gal kas zinot, ar galima lampedziu karjere plaukti su benzininiais motorais? ar tik elektra? niekur nerandu...
Turi ziureti pagal hektarus,nuo 100ha.galima visa laika plaukiot iki 9,9ag.varikliu. Jaigu nera atskiruu draudimu,kaip draustinio ar pan.
 #722930   vyrgaz
 08 Vas 2019 19:34
Jaunasis_Žvejys rašė:
06 Vas 2019 11:23
Gal kas gaude Pociūnų tvenkiny žiema?
Paskaityk sia tema nuo pradzios, visi mano postai principe apie Pociunu tvenkini.Info,man, siuo momentu,po keletos metu sportines zukles,biski juokinga, bet vis dar naudinga. Ziema vaikystej gaudydavom ties vigiu kaimu prie sodo, nuo tilto i aukstupio puse. Siek tiek uz vigiu yra miskas, tai ir prie to misko gaudydavom. Ledui nutirpus pirma vieta,kur merkdavau fideri-prie vigiu tilto. Pasikeitus pomegiam,jau trecius metus aktyviai nemeskerioju,tai mano info tik prisiminimu lygio. :/braj;
 #731098   gintaras b
 15 Lie 2022 10:04
sveiki visi kokiu turite ziniu apie Garliavos molyna ? Pries eile metu teko girdeti kad jis mires ... gal jau atsigavo o gal buvo neteisinga informacija apie ji ? Kazkada ten buvo nemazai geros zuvies - lydekos , lynai , karosai , eseriai ... pats esu ten sugaves 8.8 kg lydeka ... ten ir veziu buvo ... kazin kaip dabar , ar gyvas Molynas ?
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė