Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #667634   iusegun
 16 Bir 2016 17:38
Siaip sakyciau is pagrindiniu paskirciu butu, kad kuo maziau zaloti zuvi. Lip gripas, bent jau man, labiau reikalingas nelegalioms zuvims. Taip joms padaroma mazesne zala ( nespaudziami vidaus organai, nenutrinamas apsauginis gleiviu sluoksnis). Imanoma net vandeny atsegti kablius. Bet buna situaciju, kai be lip gripo ne pro kur - sprandas per storas, kabliai per daug pavojingoj vietoj ir pan.
 #667748   RastaMan
 17 Bir 2016 11:20
Mažiausiai žuvį žaloja teisingas graibštelis. Beje ir pats Blight (berods) minėjo jog stambesnė žuvis su savo jėga gali rimtai susižaloti kabėdama ant grip'o
 #668922   blight
 01 Lie 2016 09:01
RastaMan rašė:Beje ir pats Blight (berods) minėjo jog stambesnė žuvis su savo jėga gali rimtai susižaloti kabėdama ant grip'o
Va čia ir susuktam filmuke kažkiek matos kaip nesėkmingai susižalojo, nors kamera ir nelabai ten nusukta, bet 3:45 išsiplėšė viewtopic.php?p=668911#p668911. Šiaip jei būtų didesnis lip-gripas, kitaip sanant didesniais ir platesniais "dantim" (tą kur antrą turiu), tai gal ir viskas OK būtų, bet dar taip ir nepabandžiau - nebuvo kada net normaliai pažvejot :?
 #669005   Salokym
 01 Lie 2016 20:16
Po eilinio prie kranto atsipurčiusio laimikio šiandien galutinai nusprendžiau be graibšto prie upės kojos nekelt. Kadangi niekad tokio įrankio neturėjau, kyla visokių kvailų klausimų, pvz. kokį tinklą geriau rinktis: rubber ar mesh? Ar pasiėmus mesh po to neteks pusvalandžio ant kranto praleist voblerių kablius bandant išpainiot? :?
 #669082   Arvidys
 03 Lie 2016 11:22
Turiu su mesh, buvau nusitempes pas upėtakius 2 kartus... vargo vakarienė su vobleriais. Jei upėrakis pakibes tik ant vieno iš trišakių kitas butinai įsisegs į tinklą ir tada tas upėtakis gauna dar didesni stresą kol sugebi ji ten išnarpliot atkabint. Po tokio traukmo ir masalą reik perišinėt nes valas susivaro.... dabar jei pirkčiau tik su rubber kai gaudoma voleriais. Va su muse ti ir su mesh bėdu kolkas nėra. Tiesa jai gaudomi salačiI ar didesnės žuvis su guma gali būt mažokas graibštas... mesh tai buna gilesniu kai žuvis kaip maišan įlenda bet kaip ten būtų ištikro nežinau.
P.S. pas mane graibštas piguva iš romados tai gal ir tas mesh pas mane chrenovas.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė