Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #669453   matkaipyra
 07 Lie 2016 09:10
Sveiki žvejai. Šiek tiek noriu pasakyti apie lietuviškus e-shopus, teisingiau apie vieną - http://www.zvejys.lt. Toks jau mano darbas, kad dirbti tenka kas antrą naktį, o po darbo ilgai miegot.... [oj-me: Pažvejot, o ir nusipirkt reikiamų įrankių, priedų ir kt. beveik visada galiu tik savaitgaliais, tad daugiausiai kas reikalinga žvejybai perku internetu, nes daugiau laiko lieka žvejybai !-kliovas-! . Tai va: birželio 30 d. iš jau paminėto e-shopo užsisakiau visokiausių niekalų - šėryklėlių fideriui, valo, kabliukų ir t.t. Tuo pat metu iš UK e-shopų užsisakiau daugiau rimtesnės ir pigesnės nei LT žvejybinės įrangos. Tuos pas zvejys.lt užsakytus niekus, galėjau ir ten užsisakyti, bet naiviai tikėdamasis iš Lietuvos prekes gauti greičiau, užsakymą išskaidžiau - kas tuoj nebūtina iš UK, o ko reikėtų greičiau - iš zvejys.lt. UK shope buvo nurodyta, kad prekes gausiu liepos 5 d. VALIO... nurodytą dieną prekės apžiūrinėjau savo namuose ;-var-var. , o iš zvejys.lt užsakytų prekių dar nėra.... [oj-me: Rašiau aš jiems ę-laišką, gavau atsakymą iš "Marius Sukackas :: ZVEJYS LT : prekės yra skirtingų firmų ir ne visos būna sandeliuose LIETUVOS." - tai todėl man teks palaukti kol iš" ne LIETUVOS" gaus į Lietuvą mano prekes. Tai va toks tai ir tas motyvas tos mano rašliavos- užsisakykite prekes iš " sandelių ne LIETUVOS"- bus pigiau ir greičiau... Dabar atlieku eksperimentą - kiek laiko užtruks mano užsakymo įvykdymas :grin:
 #669488   Ewro
 07 Lie 2016 15:49
Nejaugi pirmą kartą pirkai?
Įsikalkit vieną dieną į savo galveles, kad
PRIEŠ UŽSAKANT PREKES IŠ E-SHOP'o VISADA UŽKLAUSKITE TELEFONU AR E-MAIL'u APIE DOMINANČIAS PREKES
Labai dažnai tų prekių, kurios būna e-shopo arsenale, fiziškai jų net neturi, todėl paskui tenka koreguoti užsakymus, laukti, kol parsiveš ir panašiai....
 #669565   turgis
 08 Lie 2016 13:28
Ewro cia tik pas lietuviu eshopus reik skambint...Ar skambina kas nors i aliexpres, sportdirect , cabelas ar japonu eshopus. Ar raso ten emailus ? Va ir parodo kaip realiai skiriasi normalus internetinis portalas su sekundes tikslumo uzsakymu ir realiais kiekiais online matymu, ir kaip lietuvaiciai bando kazka prekiaut nusiziureje, bet nesigauna. Koks cia eshopas jei reik pries uzsakant emailais susirasinet ir skambint ?
 #669591   turgis
 08 Lie 2016 19:16
vava na gal taip isejo daugiskaitoj, bet as iskart turejau omeny zvejybinius. Ne visi beviltiski, bet dauguma zvejybiniu tai tikrai atsilieka nuo tokio kaip pigu.lt . Ir svarbiausia jie nieko netobuleja. Dar vienas pvz. spiningavimas.lt Pas juos kazka uzsisakyt ir tikrai ta daikta gaut, tai tikrai dar skambinsi ir susirasinesi 10 kart...
 #669594   tench
 08 Lie 2016 19:38
turgis rašė:Ir svarbiausia jie nieko netobuleja. Dar vienas pvz. spiningavimas.lt Pas juos kazka uzsisakyt ir tikrai ta daikta gaut, tai tikrai dar skambinsi ir susirasinesi 10 kart...
+1
 #669614   MINDULE
 09 Lie 2016 03:33
Ewro rašė:Nejaugi pirmą kartą pirkai?
Įsikalkit vieną dieną į savo galveles, kad
PRIEŠ UŽSAKANT PREKES IŠ E-SHOP'o VISADA UŽKLAUSKITE TELEFONU AR E-MAIL'u APIE DOMINANČIAS PREKES
Labai dažnai tų prekių, kurios būna e-shopo arsenale, fiziškai jų net neturi, todėl paskui tenka koreguoti užsakymus, laukti, kol parsiveš ir panašiai....
Vietoj to kad vaidinti toki internetinio pirkimo zinova, gal vertetu dar karta forumo taisykles paskaityti, ypac 16-a punkta ;-)
 #669623   Aqua v.
 09 Lie 2016 09:35
"16. Parašo dydis- viena eilutė. Prašome vengti parašų, kurie darko bendrą Forumo vaizdą...."

Ewro parasas:
1. "Būkim biedni, bet teisingi!
2. UL, SUL, XUL''

jei dar 'sukramtyt' ;-) , tai:
MINDULE rašė: gal vertetu dar karta forumo taisykles paskaityti, ....
"18. Forume draudžiama:
18.6. Rašyti naudojant vien didžiasias raides."


Ewro raso:
"PRIEŠ UŽSAKANT PREKES IŠ E-SHOP'o VISADA UŽKLAUSKITE TELEFONU AR E-MAIL'u APIE DOMINANČIAS PREKES"
 #671471   Arvidys
 30 Lie 2016 12:19
Į ką būtų galima kreiptis dėl Shakespeare įrangos užsisakymo? Kas čia LT yra didmenininkai ar bent kokie atstovai?
 #675945   blight
 14 Rgs 2016 17:40
Mhm. Gerai. Jau 4 štukos "wish list'e", tai reiks matau du užsakymus daryt, nes aš tai pats irgi min dviejų noriu :-D Tai dar kas 1-3 vnt norit, rašykit man ;-) 22 val likę, tai ryt ir užsakinėsiu ;-)
 #676011   vava
 15 Rgs 2016 06:25
O pati akcija tai loxams... Soriukas blaitai... Galejo juk tam medziagos gabalui parasyt 1000 baksu pradine kaina. Dar ispudingesne nuolaida gautusi
 #676019   blight
 15 Rgs 2016 07:36
Aš į pradinę kainą niekada nežiūriu, žiūriu tik kiek gaunasi bendroj sumoj su siuntimu. Nu tai va 5$ manau tikrai gera kaina. Laikrodis tai, kolkas pastrigęs minutės intervale, tai skubėt nėr didelio tikslo :D
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 46
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė