Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #661005   gabras
 11 Bal 2016 15:11
blight rašė:
gabras rašė:Parasai laiska su detales kodu abu garcia atstovui, kuris, kai paskutini kart domejausi buvo uab "kotas", jie uzsako, uz dvieju-triju savaiciu nesi riciu meistrui dali ir rite arba pasikeiti dali pats, zvejoji su suremontuota rite :) Asmenines patirtis.
O aš tai siūlyčiau parašyt ne oficialiam atstovui, o pačiam "Piurfišingui". Man teko susidurt su tokia gan linksma (dabar), bet tuo metu labai graudžia Orros situacija (apie ją gal nesiplėsiu, kažin ar labai kam įdomu), tai viską netgi puikiau nei tikėjausi išsprendžiau su jais. Pasikapsčiau emaile, tai aš jiem rašiau: abugarcia@purefishing.com, man atrašė" tamoyer@purefishing.com ;-)
Tai as jiems is pradziu ir rasiau, bet jie persiunte mano laiska Emiliui, tipo yra local dealer ir bendrauk su juo :)
 #661013   blight
 11 Bal 2016 16:42
gabras rašė:Tai as jiems is pradziu ir rasiau, bet jie persiunte mano laiska Emiliui, tipo yra local dealer ir bendrauk su juo :)
Gal kaip ant kokio užsirauni, nes bendru e-mailu parašius matyt išsiuntinėja kam papuola. Tada gal reikia bandyt iškarto tuo antru e-mailu. Nes aš jam vėliau dar kartą esu rašęs kitu klausimu (dėl ritės dalių kainų), tai viską mandagiai atsakė, niekur nesiuntinėjo :-D
 #661060   MariusJa
 11 Bal 2016 22:32
VisualSound rašė:
MINDULE rašė:
BigPike rašė:Nu cia kad tulpe pakeist tai aisku galima, bet ta keramika irgi kazkaip tai galima pakeist. Tik kaip? Gal kas gera meistra zino kas gali pakeist?
Labai abejoju ar kas tuo uzsiims, daug paprasciau pasikeisti visa ziedeli ;-)
Tai viskas ok, galima ir keist, bilia veiktų :D
Gal kas žino kur kaune rasti kas remontuoja rites? Kaip tik ryt važiuoju ten, mažu užvažiuočiau pasižėt kaip kas ir kur
 #661185   blight
 13 Bal 2016 08:17
Kaune tai "Salmolitoj" Silvestras, o Arvydas (jei vardo nesumaišiau) kur "Vienam gale kablys" rites ar dabar remontuoja nežinau, kotus tai tikrai :-D Na arba Rimošiaus galima prašyt, jis tuo užsiima, tik nežinau iš kurių taškų (parduotuvių) surenka :roll:
 #661196   Mike
 13 Bal 2016 10:16
Arvydas VGK niekad ir neremontavo ričių. Jie kartu su Rimošium dirba. Tai ritė paliekama Arvydui, o po to jis perduoda Rimošiui, ir atgal. Rimošius tik Vienam gale kablys pasiiminėja rites.
 #661715   hirvonen
 19 Bal 2016 12:28
gal kas remtuojat spiningus ar zinot kas kaune gali pakeist virsutini ziedeli ? (foto ne mano bet situacija ta pati,tikiuos foto savininkas nesupyks ) :grin:
Prikabinti failai
DSC_1557.JPG
stai
DSC_1557.JPG (87.56 KiB) Peržiūrėta 9137 kartus(ų)
 #664654   Vidmantas
 16 Geg 2016 14:42
Nutiko toks dalykas, bežvejojant atskilo viršūnėlės dalis. nelūžo, tiesiog atskilo...
Galvojau suklijuoti kokiais super klijais, bet protingi kurmiai patarė geriau nešti taisyti... Kiek tokie malonumai kainuoja ir t.t. ar gal galima tik pačią viršūnėlę kur užsakyti? Kotas man labai mielas, nesenai pirktas, Salmo Elite micro jig..
Prikabinti failai
virsune.jpg
virsune.jpg (72.34 KiB) Peržiūrėta 9023 kartus(ų)
 #664868   Vidmantas
 18 Geg 2016 10:14
Valas taip susuktas nebuvo, bet as ir nesakau kad tai galejo ivykti ne del mano kaltes, gal landziojant pakrumem kur uzkabinau ar kaska... ne tame esme, esme ka daryti, kur gauti nauja virsunele ar kur taisyti...
 #668256   Arturijus
 22 Bir 2016 09:23
Gal kas parekomenduotu koki tepala naudojat shimano ritukems tepti (dantraciams), kitas klausimelis internete pilna apgreidu :D idomu ar kas dejot guolius vietoje plastikiniu ivoriu... domina butent ivore kur nusiema rotorius , ar yra pirkti LT... jei tep kur, kokios ismeros :D rituke shimano biomasteris 2500 11m.
 #672540   nafanialt
 10 Rgp 2016 13:25
Pacientas Curado 51e, pradėjo anti-reversas buksuot- kartais, esant apkrovai, rankenėlę atgal pradeda sukt. Piatras užsiminė apie momentinę blokuotę- ir iš tiesų, pastaroji gi, pasirodo, buvo išlupta ex savininko, bet pastarasis buvo šaunuolis ir paliko ją dėželėje :) Na aš žmogus paprastas, galvoju prieš sprendžiant anti-reverso bėdą įsistatysiu atgal momentinę blokuotę ir bus laimė.

Atsidariau ritukę ir žiūriu, kad nėra pipciko, ant kurio blokuotė turi statytis- likus elementari skylutė korpuse, į kurią, tarsi pipcikas ir turėtų statys. Pastarojo pipcikučio, žinoma, nėra :( kolegų ardymuose šviečia jis čia:
2.png
2.png (417.4 KiB) Peržiūrėta 8566 kartus(ų)
Dyrsteliu į schematiką- nupieštas, bet ne atskirai, tarsi neardomas/neišimamas:
1.png
1.png (138.13 KiB) Peržiūrėta 8566 kartus(ų)
Štai iš čia ir klausimas. Gal kas prisimenat/žinot kaip 51e yra su šia detalyte? kodo tai neturi... visą korpusą vien dėl to špindalieto imt? Gal kokia alternatyva įmanoma? Visokie kitokie pamintijimai sveikintini irgi :)

---
Apibendrinant ir perfrazuojant nemotyvuotai ilgą klausimą: kur gauti žemiau pažymėtą dalelytę?
3.png
3.png (545.67 KiB) Peržiūrėta 8564 kartus(ų)
 #672870   nafanialt
 13 Rgp 2016 20:23
Aj nesvarbu :) susiradau plieninį strypelį, atpjoviau kiek priklauso ir baigtas kriukis. Atrodo bus ok, problema išspręsta. Nors pertepus guoliukus, kaip Piatras sakė, viskas gal būt susitvarkė ir taip ir blokuotės nereik... bet lai būna :) nei žvyno!
 #673374   nerjus
 18 Rgp 2016 18:36
sveiki. gal galetu kas pasakyt ar imanoma butu susitvakyt rite ir kas jai blogai. Beda tame, kad kartais rite atsisuka atgal. Atrodo kad atbulini ijungtum nors jo nejungi. Rite Ryobi SLAM.. dekui
 #674491   blight
 30 Rgp 2016 23:24
nafanialt rašė:Aj nesvarbu :) susiradau plieninį strypelį, atpjoviau kiek priklauso ir baigtas kriukis. Atrodo bus ok, problema išspręsta. Nors pertepus guoliukus, kaip Piatras sakė, viskas gal būt susitvarkė ir taip ir blokuotės nereik... bet lai būna :) nei žvyno!
Hmmm, o tai įdomu kodėl ex. savininkas tą detalę išlupo lauk? :roll: Šiaip tai aš manau pas tave problema buvo su One-Way guoliuku, nes jis neturi leist atgal prasisukt. Reikia labai žiūrėt kokiu tepalu tept, buna kitokių ričių vis skirtingais rekomenduoja. Aš gi va buvau irgi "pasimovęs", sutepiau Abūškės C4 tą One-way guoliuką tirštu tepalu ir va lygiai toks bajeris kaip pas tave - rankenelė prasisukdavo atgal. Krapščiau krapščiau galvą, tada vėl išardęs tą guoliuką išploviau ir pertepiau skystu tepalu - viskas susitvarkė, dirba kaip bitė :-D
 #674879   St.Darka
 04 Rgs 2016 12:25
Sveiki, nutiko toks dalykas, luzo feederio galas ir jo galiukas liko virsutineja dalyje. Neisejo iskrapstyt, tai as 1mm grazteliu pragreziau i pati centra ir uzkabines su mazo varztelio sriegiu istraukiau. Idejus kita galune siek tiek laisvoka, lengvai sukasi apie asi, kazkiek gal net liuftina. Kokie sprendimai? Ar nelus ta virsutine dalis jei siek tiek liuftas yra?
 #675452   nafanialt
 09 Rgs 2016 16:30
blight rašė:Hmmm, o tai įdomu kodėl ex. savininkas tą detalę išlupo lauk? :roll:
Tiuningas :) Kiek skaičiau, daug kas jį nafig išima kaip nereikalingą, perteklinį, o dar ir kažkokius garsus, kiti sako, skleidžia. Kadangi buvęs savininkas pačią blokuotę paliko, trūko tik strypelio- kas ten žino, gal pelytės rūsy man pavogė, na niekaip nesiryžčiau kaltint ex'o :)
blight rašė:Šiaip tai aš manau pas tave problema buvo su One-Way guoliuku, nes jis neturi leist atgal prasisukt. Reikia labai žiūrėt kokiu tepalu tept, buna kitokių ričių vis skirtingais rekomenduoja. Aš gi va buvau irgi "pasimovęs", sutepiau Abūškės C4 tą One-way guoliuką tirštu tepalu ir va lygiai toks bajeris kaip pas tave - rankenelė prasisukdavo atgal. Krapščiau krapščiau galvą, tada vėl išardęs tą guoliuką išploviau ir pertepiau skystu tepalu - viskas susitvarkė, dirba kaip bitė :-D
Aha! Skamba labai analogiškai. Tik blin nuoširdžiai nesupratau, kuris guolis už tai atsakingas (Jūsų minėtas one-way). Skystą DAM'o pyliau, o tirštą, kad jį kur, dabar jau ir gėda darosi prisipažint- makitos (perfo gražtui skirtą) teptelėjau :) dabar vėl prisiskaitęs pradėjau stipriai abejot tinkamumais. Na ir galiausiai nesu visur 100% tikras kur kokį tepalą varyt, tai kur nežinojau, ten nevariau. Irgi nefaina.

Tai štai gal šiais klausimais kokių patarimų kas nors pabers? ;)
 #675764   blight
 13 Rgs 2016 17:08
nafanialt rašė:Tiuningas :) Kiek skaičiau, daug kas jį nafig išima kaip nereikalingą, perteklinį, o dar ir kažkokius garsus, kiti sako, skleidžia.
Hmm.. Man nei Curado, nei dviejose Citikose kažkaip jos garso nekelia :roll: Nors ir gan jautrios ausys visokiems pašaliniams garsams. Net įdomu, o Piatras ar išsilupęs ją lauk? :) Tie skardiniai sparneliai prilaiko nuo "tarkšėjimo":
IMG_4514.JPG
IMG_4520.JPG
nafanialt rašė:Tik blin nuoširdžiai nesupratau, kuris guolis už tai atsakingas (Jūsų minėtas one-way).
Na čia gal jis tik taip "šūstrai" nuskambėjo :-D Čia tas pats ritininis guolis, kuris šoniniam dangtelyje stovi - į jo vidų dedasi metalinė įvorė, kuri užsimauna ant ašies. Vat kaip tik jos fotkės ir nerandu, bet manau suprasi ;-)
 #675767   edmundaxx
 13 Rgs 2016 17:28
Tas guolis atrodo taip: http://www.ebay.com/itm/One-Way-Roller- ... Sw-7RVGeK0
Linkęs nusprogti nuo "agresijos" išliejimo tvičinant. :-D :-D Naujaučiuose (Shimano) multikuose momentinės blokados nesu sutikes... Iš turėtų Citicos, Chronarcho, Curado... taip pat buvau išėmęs- ir neteko suvaryt guolio. ;-)
 #675775   blight
 13 Rgs 2016 18:00
edmundaxx rašė: Iš turėtų Citicos, Chronarcho, Curado... taip pat buvau išėmęs
O išėmei dėl to, kad tau pačiam dėl kažko trukdė ar nepatiko, ar paskaičius, kad taip kiti rašė? :roll:
 #675778   edmundaxx
 13 Rgs 2016 18:14
Sau pacioj pradzioj, tai is kitu nuomoniu, kad nereikalinga... paskui porai draugu valiau-tepiau rites, kuriose buvo paliktos nlokados, tai matesi, ksd ant tos dantytos zvaigzdes, taip ir piesiasi-reziasi rezys, kur tie blokados useliai lieciasi. Tai pagalvojau, kam to rezimo reikia... ten aisku tas rezimas galbut net susipoliruotu, jei reikia, tik matomas, jokios blogybes, bet as kai tos blokados niekad "mepanaudojau", tai ir nepasigedau..
 #676128   nafanialt
 15 Rgs 2016 20:08
Dėkui, vyručiai, supratau. Ir kuris guoliukas aišku paliko. Bet va žiūriu į blight'o paveikslėlį ir peršasi mintis, kad maniškė draugė pertepta gausiai :) ir koks ten melsvas tirštas tepalas ant vieno iš dantračių? Kodėl tik ten, jei ne paslaptis? :)
 #676134   blight
 15 Rgs 2016 20:32
nafanialt rašė: ir koks ten melsvas tirštas tepalas ant vieno iš dantračių? Kodėl tik ten, jei ne paslaptis? :)
Čia jau sena foto iš archyvo, bet ten kogero daiwa telapas (iš mikesreelrepair, kur garmoškėj buna). Šiaip man jis labai patiko, toks tąsus, ilgai neišsitaško. Jis ne tik ten, ir kitur - čia tiesiog tepimo eigoj nufotkinta :-D O šiaip tai visokius tepalus bandau, o paskui žiūriu katras labiau pasiteisina/patinka. O perdaug tept tikrai nėra tikslo, geriau saikingai, kaip rusai sako - be fanatizmo :-D
 #676675   Arvidys
 20 Rgs 2016 11:47
Tournament ZX by Daiwa problemos.... (Tos baltos kur daug kas pripirkęs buvo).

1. Kur gali būt problema, kad rankenėlė prasisuka atgal nors tas šudukas, kur reguliuoja pastatytas į poziciją, kad to nebūtų?
2. Buvau papilęs visą ritę jokių sulūžusių dalių viduje nėra.
3. Rite buvo prieš tai pas meistrus pertepta. Viduje toks mėlynas/žydras tirštokas tepalas. Jo daug ir jis visur.

4. Kaip gydit tą ritę ar man ją tiesiog nuskandint, nes nervai su tokia daugiau rybalkoi neatlaikys...

P.S. Nešt pas meistrą nesiūlykit nes per jos gyvavimą jau du meistrai ten tepė ir krapštėsi, bet taip normaliai ir nesutvarkė...
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 35
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė