Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai

 #6792   kamstis
 01 Geg 2006 20:04
Pas mane Fideris nuo 80-150gr.ir laisvai gaudau bet ka ir karsiukus ir kuojas.Kartais ant lynu naudoju,tikrai nepersunkus ir jautrumo uztenka,tam juk ir yra keiciamos virsunes :cool:

 #6794   giedriuzzz
 01 Geg 2006 20:06
Na rytoj reiks aplekti zvejybos pardes ir apsiziureti kas ir kaip ;-)
Dekui uz patarimus :beer'2

 #25264   ensteinis
 02 Kov 2007 20:47
norejau paklausti del piokcerio kokias serykleles naudojat nes as tokias mazas tai man biksi luzo ar swarelius siu metu laimikis ant pikerio 1kg kuoja
pagauta minijoje seip megstu su pickeriu ekspermentuoti ghgeriausiai gali ir karsy istraukti 2kg jei nesidtraskysi idomu man kokias seryklas naudojate :) ?

 #25274   Agis
 03 Kov 2007 01:38
Jei kalba eina apie pikerius, ne feederius, tai didesnes kaip 15 gr. serykleles nesu naudojes.Joje telpa koks pora arbatiniu sauksteliu pasaro.Jei be serykleles, tai svarelis iki 1 uncijos.Pikerius naudodavau tik pavasarineje kuoju zukleje kur nors Upaityje arba Minijoje, tiksliau ten, kur buvo leta srove.

 #25284   ensteinis
 03 Kov 2007 12:19
nu turiu as ta pickeri geriausiai tinka ir karsiu zukliai kurie sweria iki 1,5kg jei nesdriskant tai istrauki :)
 #64891   Takumis
 14 Lie 2008 21:07
Kolegos,

gal galetumete neismaneli apsviesti, su kuo valgoma sita imontuota picker'io kilpute? Dekui.
Paveikslėlis

 #64892   ensteinis
 14 Lie 2008 21:23
ant tos kilputes manau gali kabliuka kabinti ir persinesti sawo sistema i kita vieta :D :D

 #64928   Takumis
 15 Lie 2008 11:40
Pasirodo, elementaru :idea: :grin:

 #96616   Kairys
 11 Vas 2009 16:11
Tylu šitoj temoje, bet aš kiek pajudinsiu ledus. ;-) Tie, kas gaudote pikeriais, ką gaudote ir kada, ir koks yra jūsų meškeryčių užmetimo svoris? Pakilojau čia kada pora meškeriukų, vieno užmetimas 4-18 o kito 5-15 gramų. Tai dabar ir galvoju, kaip čia su tokiu gaudymas būtų, ar ne per lengvas kiek. Kažkodėl išsivaizduoju, kad bent iki 30 gramų turėtų būti viršutinė riba, bet kaip iš tikrųjų, tai ir nežinau. :roll: Dėkui.

 #96624   makaulė
 11 Vas 2009 16:40
aga,che jau labai laitai,stov.vandeniui,noresi srovej,tai sasyska labai bus,siaip tai tokie naudojami be sheryklu,jaukinant ish rankos ar ragatke,netolimiems atstumams,dedant svarely iki tiek tai gramu.Gali gaudyt ir srovej zirniu,ale jei srove bishkutuka didesne ir reik uncija kabyt-kapiec.Gereu paszhiek koki match feedery iki 80 gr.Tadu ir sherykla 40-50gr gali det,o to visai uztenka ir minijoj ir aukshtumalej nu ir baloj kokioj mostelt visai isheis.

 #96630   senelis
 11 Vas 2009 16:51
Na praeita vasara,kai zuvis jau susirinko ant baliaus,tai nuemiau seryklele (cia ezere) ir su 8 g svareliu su pickeriuku meciau i paserta vieta. Tai su tokia sasiska labai smagu kilogramini karsi traukt ;-) smagiau negu su medium fyderiuku :roll:

 #96639   makaulė
 11 Vas 2009 17:35
senelis rašė:Na praeita vasara,kai zuvis jau susirinko ant baliaus,tai nuemiau seryklele (cia ezere) ir su 8 g svareliu su pickeriuku meciau i paserta vieta. Tai su tokia sasiska labai smagu kilogramini karsi traukt ;-) smagiau negu su medium fyderiuku :roll:
tikiu

 #96646   Kairys
 11 Vas 2009 18:10
Esmė ta, kad fiderį tai turiu, nemenkas toks, 3.90, iki 100 gramų. Kaip pernai ar kadu čia buvo ežere smarkiai vanduo sukilęs, puikiai kuojas kibo, poromis ėjo ir ant tokio aparato, nors galvojau, kad nemokėsiu gaudyt, bus sunku kibimą pastebėt, ale... ;-) Ale gramozdas toks fideris man, kol surenki, kol suriši viską...., kažkaip lengvesnio užsinorėjau ir trumpesnio kiek, apie tris metrus. O gaudau dažniausiai ežeruose, ir šeriu iš rankos, tai va ir užvedžiau šneką. O ežere, kiek supratau, tai visai neblogai tas laitas būtų. ;-) Dėkui, Makaule ir Seneli, už mintis išsakytas. ;-)
Senel, o tavo pikeriuko koks išmetimas? ;-)

 #96647   senelis
 11 Vas 2009 18:28
Kairys rašė:. ;-) Dėkui, Makaule ir Seneli, už mintis išsakytas. ;-)
Senel, o tavo pikeriuko koks išmetimas? ;-)
turiu toki senuteli Robinson Camaro 3.00 m Nieko apie ismetama svori neparasyta,bet komfortiskai iki 15-20 g meta. Siaip tai Romadoje Sheakspeare pickeriuku buvo su 50% labai smagiu...Skumbrotas,berods,pirko. As tai nutariau fyderi light pirkti,ne gryna pickeri... Ir virsuneliu 0.5 - 0.75 oz ...

 #96669   Skumbrotas
 11 Vas 2009 20:25
Je, nusipirkau rudenį prieš pat užšalant tą šekspyrinį pikeriuką, bet dar nieko daug negaliu pasakyti. Išbandžiau tik vieną kartą Juodkrantės uostelyje ant raudų - su pačia ploniausia viršunėle (kurių yra 4 įvairaus storio), užsidėjus 10g svarelį labai smagiai gaudėsi, ypač kai trauki 500-700g raudą :grin: Jautrumas puikus - net popiroso dydžio pukis lankstė tą viršunėlę kaip norėjo. :grin:

 #96679   kamstis
 11 Vas 2009 21:26
Turiu ir as pora pikeriuku,naudoju juos,anksti pavasari ,tiek upese tiek stovinciam vandeni,jei atmintis neapgauna tai ismetimas anu iki 30g.
dazniausiai zvejoju be serykleles tik su svareliu,jei naudoju seryklele tai labai maza,yra pas mus tokia upe Nevezis ,kur pavasary gerai kimba kuojos tuose zvejybose pikeris nepamainomas.

 #96680   Kairys
 11 Vas 2009 21:30
Tas yra smagu, tas jautrumas, ir viršūnėlių nemažai. O užmetimas, atrodo, tamstos iki 30 gramų?
Aš tai Michello kilojau pikeriuką, tai tik vieną viršūnę pridėtą mačiau. Žodžiu, reikės dar kur nors pakilot, pagalvot, o tai užsidegęs "ant karštųjų" gali visko prisipirkt. :-D

 #96681   blight
 11 Vas 2009 21:36
Ash pikeri naudoju tik stovinciam vandeny (uzhtvanka tarp ju) ir tik be sheryklos. Pas mane ans iki 25gr berods, nors reiktu pasitikslint. Gaudau kuojas, raudes, plakiokus, na ir kartais koks karshiokas pakimb. Kaip jau minejo zuvies traukimas, kad ir mazges, jau visai kitas kaifas. O i upe su juo nosies nekishu, tam yra feederiu arsenalas :roll: Shymet beje dar laukia Power Feeder pramankshtinimas/krikshtas :roll:

 #96683   senelis
 11 Vas 2009 21:45
As patarciau perkant pickeri ar fyderi didziausia demesi atkreipti i pati kota o ne i virsuneles. Aisku,virsunes yra labai svarbi dalis,bet jos yra kaip ir "mazavertis turtas" nes,nors ir labai atsargiai ir ismaniai naudojamos jos luzta... Taigi vistiek prireiks nusipirkti atsarginiu virsuneliu. Pvz. Pirkau kazkada nebrangu anglini fyderi,bet komplekte buvo tik 2 ir 3 unciju virsuneles. Nusipirkau keleta papildomu Browning virsuneliu (1.5 oz),kurias,truputi pritrynes su svitriniu popieriumi,pritaikiau tam fyderiui. Gavosi tikrai neblogas irankis :roll: Tu virsuneliu,kurios buvo komplekte tai jau net nekyla noras naudot - uzrasyta 2oz o is tikro tai gal visi 4 oz :?

 #96684   Kairys
 11 Vas 2009 21:58
Seneli, patikslink, rašei kažkada, ale seniai, nes Senelis esi ;-) - oz lietuviškai, tai kiek? :oops:

 #96685   senelis
 11 Vas 2009 22:00
Kairys rašė:Seneli, patikslink, rašei kažkada, ale seniai, nes Senelis esi ;-) - oz lietuviškai, tai kiek? :oops:
1 uncija = 28 gramai

 #96687   Kairys
 11 Vas 2009 22:05
Suprasta, reikės prisimint. Dėkui, Seneli, kitąkart pratęsim, jei ką. :aliukas-2

 #107586   senuks
 31 Kov 2009 09:32
Prikeliu :-D Kadangi eksperimentai man tinka,tai pasipasakosiu :-D (pasipizdavojimas garantuotas)Skaitos sumąsčiau tokį dalyką.Pikerio neturu,bet turiu mikrinį 2,7m.Gaudant ešerį ant peterio nosterio,tą suprantu,bet uždėjęs 8g slyvikę(pintas valas 0,08mm)pavadoks 0,14mono,tai nu y n..Tokio jautrumo dugninikes dą nematęs :-D Nutariau,daba prie namų šitokiu būdu žiobrį pagaut,tik bisky upė tur pakristi :-D Tai kyla klausims,ar peteris nosteris žiobriams tink :?: Bo srovė tai pavadoką kelia nuo dugno,mažu čia reiktų kitoniškos siscemėlės :-D Tarp kitko žiobriai Jūroje pagrinde palei krantus tabaluojas,tai man 8-10g užtenk,prilaikyti vietoje.Seneli tark žodį,pas mumis tu dugninių komendatore :-D

 #107588   senelis
 31 Kov 2009 09:37
senuks rašė:sumąsčiau tokį dalyką.Pikerio neturu,bet turiu mikrinį 2,7m.
:) As gi atvirksciai - turejau pikeri 3.00 m,bet neturejau mikriukinio kotelio,tai su mikrikais gaudydavau visai sekmingai :) Tai ir ontrep turetu gerai but ;-) O tokia paprasciausia sistemele tai man labiausiai patinka :roll:
Paveikslėlis
upeje...
Paskutinį kartą redagavo 1 senelis. Iš viso redaguota 31 kartus.

 #107589   cesius
 31 Kov 2009 09:37
Nu tu cia uzrietei, nu spina prie kiedutes , kiba sensti :roll:

 #107595   senuks
 31 Kov 2009 10:11
Fankjiū seneli,turėsiu raumeny tava siscemėlę :cool: Česiau,nėr daba ką gaudyt spiningu,at mikro 0.O ir vanduo kosmosas,anyway,kai 50m nuo mano hatos,žmogelis porą žiobrių carinių cvaktelėjo,a pavydas tai ima :twisted: (nepabijokim šio žodžio) :-D Tai ko nenusinešt taburetės ir pasėdėt valandžikę,kol pietus išvirs :je-heh O dėl jautrumo,tai man tik knieti su žiobriu pasigalinėt ant nutrūkimo ribos-vnž.KAIF :cool:

 #107621   senuks
 31 Kov 2009 12:02
Na jei pratęsiam temą.Seneli,koks tava super turbo maximum pašarėlis eina šiton karmūškėn.Aš,kaip įpatingas šios srities nežinovas klausiu :-D Ar žiobriui gal tipo nereikia šeryklaičių,užtenk ir motyliaus ar tai dzikiuko su sliekaičiu :? Ir dar uon moo kveščin :-D Kokio nr.kapliuką reik rišti žiobriams(čia gal ir ne į temą)Viens senuks prie upės man paporino,kad deda 10nr ir kuo plonesnį.Nu bet kai pažiūrėjau,tai ašaros byra-baisiai skrumni ir mėšlinuko nein normaliai užkabyt :-D
PS.Senoli,daba pagalvojau-kaži ar rasiu tokią mikro šeryklikę,kad kartu su prievilu sverų kokį 10-12gr :-D

 #107622   kamstis
 31 Kov 2009 12:02
Senuks,
gali risti ir ta "sventa teva" :-D tik ziobriams vietoj kabliuko,risk avizele ar "veidrodeli" tas reikalas tikrai sudirba,daugumoje atveju 1:8 :-D

 #107623   senuks
 31 Kov 2009 12:09
O vat čia tai indomiai paporinai kamšti :shock: kažkur lyg ir skaičiau apie tai.Nu tai BINGO,kaip tik turiu lyčnas 4avižėles.Bo aš su jom žiemą nežvejobinu,tik su blizgutėm.Na tai tikrai,aviža ir blizg ir masaliuką prie dugno traukia-ane :cool:

 #107625   senelis
 31 Kov 2009 12:19
senuks rašė:Na jei pratęsiam temą.
10 nr kabliukas maziukas? :shock: tikrai nemazas... O karmuskes tai aisku nereikia ziobriams :roll: vietoje jos as svareli kabinciau. Nebent eksperimenta padaryt ir i karmuske kokiu smulkintu slieku prikist :roll: bet kad ziobriams kazin ar tai grotu :? O su plude gaudant,tai tie kabliukai-veidrodeliai arba marmyskes tai ::liux dugninei tai nezinau... :roll: Ech idomu butu su tais ziobriais paeksperimentuot :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė