Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #681228   Mike
 09 Lap 2016 12:40
Kai pats rinkausi, matavausi ir Aku Neva GTX, ir Rocky L2. Pasirinkau Aku. Minkštesni ir komfortiškesni ant kojos pasirodė. Kol kas nesiskundžiu, nepramirko nė karto, ir daugiausiai per kartą teko gal kokius 4 km nupėdinti per sniegą - ledą. Būtinai kačių reikia, nes slidus padas. Šį savaitgalį teks žiemos sąlygomis (ne žūklėje) rimčiau patestuoti - trys dienos ledynais Islandijoje.
 #681238   Rolas
 09 Lap 2016 13:42
... trys dienos ledynais Islandijoje.[/quote]

Nu nifiga sebe, lauksim reportažo iš to pasivaikščiojimo... ::hai-bai
 #681929   Wytux
 18 Lap 2016 13:57
Gal kas galit patart kaip ir su kuo suklijuot sita bato vieta? siaip tarpas foto matosi tik todel, kad pirstu is vidaus paspaudziau, realybeje guma susiglaudus. Is vidaus yra kazkokia medziaga, bet ji atsokus nuo gumos.
20161118_135247.jpg
 #681934   hipy
 18 Lap 2016 17:02
cia pakulne? jei taip, itariu nelabai kas laikys
 #681944   Wytux
 18 Lap 2016 18:56
Jo , pakulne, paziurejau kta bata- tai ten ledas.
O jei neprimityviai? del koki lopa kur auto padangas klijuoja ?
 #682101   Giedra
 21 Lap 2016 06:48
As toki reikala uztaisiau su schuco silikonu ar kas per velnes ten. Darbe pilna pas mane. kai isdziuna tampa guma. Vakare foto idesiu
 #682936   giedriuzzz
 30 Lap 2016 08:50
Sveiki.

Nusipirkau vistik batus AKU Winter Track GTX.

Klausimas toks, kokias kojines rekomenduotumėt naudoti?

Vakar išbandžiau, keletą valandų daviausi po sniegą su šuniu. Vat kai, judi, tai viskas ok. Nei per šilta kojoms buvo, nei šalta. Bet kai ramiai pastovėjau apie 20 minučių, tai atsirado vėsumas kojoms. Buvau su vidutinio storumo kojinėmis.

Laukiu pasiūlymų ir nuomonių...
 #682940   Mike
 30 Lap 2016 10:02
Vision Subzero.
 #682963   Shtulas
 30 Lap 2016 14:12
Giedriau, dabar ne kojinių reikia, o batų normalių :D
 #682982   Shtulas
 30 Lap 2016 17:23
Normalūs, tai tokie, kurie naudojami pagal paskirtį. O tu čia kedukus nusipirkai, tikies, kad žiemą, nieko neveikiant, šilta bus... :)
 #683004   giedriuzzz
 30 Lap 2016 19:23
Aš su jais nesiruošiu ant stintų sėdėt po dvi paras..
Pirkau būtent aktyviai veiklai, žūklei aktyviai eseriaujant, daug vaikštant ir pan. Tik norisi ir kad kojos nepradėtų šalti pasedejus kokią valandėlę ilsintis :)
Beje ir pirkti buvo ne šalčiams po -30...
 #683020   vava
 30 Lap 2016 21:14
giedriuzzz rašė:Sveiki.

Nusipirkau vistik batus AKU Winter Track GTX.

Klausimas toks, kokias kojines rekomenduotumėt naudoti?
tikrai siltas variantas
http://www.survival.lt/survival/avalyne ... ier-pelenu

kitas dalykas, ar teisingai batu dydi pasirinkai? Ar liko laisvos vietos orui vaiksciot?
 #683487   Evaldas Z
 06 Gru 2016 10:22
giedriuzzz rašė:AKU Winter Track GTX
O tai jie turi koki pasiltinima ?
Man su badgeriais rockio neprisimenu, kad salta butu buve kada. Anie su 800 gramų Thinsulate™ pasiltinimu. Iki kokiu - 10( -15 kartais gal net) naudoju su rocky lynx (73% merino) kojine, o kai salciau ar maziau judu, tai su kazkokia storesne, bet su maziau merino (irgi rocky) kojine.
Kaip Vava ir minejo, reik ivertint dydi. As siaip nesioju ~43, tai badgeriai pas mane 44.5. Su stora kojine pats tas, su plonesnem kiek laisvoki, bet ne tiek, kad butu nepatogu.
 #686056   Tironas
 05 Sau 2017 10:51
Pradekim nuo to kad vesumas jauciamas pirstai , tai dar nereiskia kad pirstai sala.
salciausia su AKU batais buna vaziuojant masina. atrodo kad sala pirstai ir tuoj kapiec.
Bet ne karta issigaldes esu puoles nusiauti batus ant ledo ir ziuret ar neslapma ar nesala. tai viskas ok, or pirstai silti. Tiesiog batai kvepuoja, todel ir atrodo, kad lyg ir vesu.
O kojien ant ledo desuosi VIsion Subzero. dar aisku, rekomenduociau ant ledo pasimti storesni koki vidpadi, nes originalas toks paprastutis, nors man jo pakako. bet isigijus koki storesni, ar net su kokia folija, gal ir tas vesumo jausmas pradings.

Taip, tie kas iprates sest vienoi vietoi ir visa diena zuvaust, tikrai nereikia tokiu batu. bet mano zvejyboje nebuna kad as ilgiau 20 min sedciau prie vienos eketes. todel man reikia patogiu batu, kad ir paeit ir pritupt ir atsisest ir t.t.
 #686078   Ulafas
 05 Sau 2017 15:04
Tironas rašė:Pradekim nuo to kad vesumas jauciamas pirstai , tai dar nereiskia kad pirstai sala.
salciausia su AKU batais buna vaziuojant masina. atrodo kad sala pirstai ir tuoj kapiec.
Bet ne karta issigaldes esu puoles nusiauti batus ant ledo ir ziuret ar neslapma ar nesala. tai viskas ok, or pirstai silti. Tiesiog batai kvepuoja, todel ir atrodo, kad lyg ir vesu.
O kojien ant ledo desuosi VIsion Subzero. dar aisku, rekomenduociau ant ledo pasimti storesni koki vidpadi, nes originalas toks paprastutis, nors man jo pakako. bet isigijus koki storesni, ar net su kokia folija, gal ir tas vesumo jausmas pradings........
efektyviausia būtų, jei laikraščiu kojas apsivyniotumėt :-D nes batai tokie kvėpuojantys, kad esant su jais mašinoje per membranas skersvėjis eina ir jaučiama vėsa. :-D :-D
Sorry, nesusilaikiau :-D :-D
 #686099   Evaldas Z
 05 Sau 2017 17:01
Nusiperki ZIEMINIUS batus, tada ieskaisi storiausios imanomos kojines, keiti vidpadzius ir ... dar skersvejis per pirstus kosia :) :gutgut
 #686142   Tironas
 06 Sau 2017 00:11
jus ebanuti ar kaip?
turiu goretexiniu batu... nu ir ka? ar goretexas skirtas ledui? ar su bridkelnemis silta yra ?

su jumis kalbet yra beviltiska.

isiskande dabar i savo botus is vamzdzio pagamintus. pries 5 metus visi kaip vienas reket kad rusiski roksai geriau uz viska pasaulyje.
 #686144   Jurginas
 06 Sau 2017 05:33
Tironas rašė:jus ebanuti ar kaip?
turiu goretexiniu batu... nu ir ka? ar goretexas skirtas ledui? ar su bridkelnemis silta yra ?

su jumis kalbet yra beviltiska.

isiskande dabar i savo botus is vamzdzio pagamintus. pries 5 metus visi kaip vienas reket kad rusiski roksai geriau uz viska pasaulyje.
Pzdec koks tu axujenas, akis i aki kai kas su tavo nuomone nesutinka irgi ebanutais vadiniesi? :grin: Turiu goretexinius zieminius chiruca batus, nu ir nafik man jie ant to ledo nepatinka, nes negerai kai vandens ant ledo daug, negerai nes apledet megsta, negerai kai sesliai zvejot nori - tikrai maziau silta nei su chebatais. Bandziau medzioklej naudot, tai per varymines dar blogiau nei zvejyboj pasiteisino.
 #686154   Evaldas Z
 06 Sau 2017 09:50
Tironai :)
1. Pacituok zinute, i kuria atsakineji, nes dabar atrodo, kad visiem taikomos tavo rekomendacijos, kaip paprastus batus "uztiuninguot" iki zieminiu.
2.
Tironas rašė:salciausia su AKU batais buna vaziuojant masina
Gal modeli ivardink, nes gaunas, kad su visais AKU batais masinoj salta :)
3.
Tironas rašė:isiskande dabar i savo botus is vamzdzio pagamintus.
Tokiu neturiu ir nesiruosiu pirkt. Zvejoju panasiai, kaip tu, bet patogius ir siltus batus kazkaip pavyko nusipirkt tokius, kad nereiktu dar kazka dadarinet.
 #686156   Tironas
 06 Sau 2017 10:11
nieko nereikia tiuninguoti. nes kojine kasdienai ir kojine zvejybai tai , tikiuosi, visi kita dedasi?
tai ar i botus ar i batus lipant ant ledo deduosi subzero.
o vidpadi siulau pasimti tiems, kad ypatingai nepakantus salciui. man asmeniskai neprireike per 3 metus

AKu yra tik du modeliai tinkami zieminei zuklei ir turintys sertifikata, kad prie -30 su tais batais koja nepatirs neigiamu pasekmiu. tixliai dabar formuluotes nepamenu. tai yra STUA Gtx ir NEVA Gtx

ir taip, as vadinu zmones Ebanutais i akis, jei matau kad jis kalba visiskaii pievas . arba tiesiog nebendrauju su tokiais.

ir kas yra sesli zvejyba? jei reikia visa diena patogiai prasedet ant dezes, ok, tada sueis ir plasmasiniai botai. pofig, ir roksai sueis. bet jeigu zvejoji, tai reiskia vaikstai, ieskai, grezi, tupi, sedi, stoji, klupi. ir tada nu niekaip nelimpa jie. o guli jie nejudinami balkoke, treti metai, nuo tada prie -2 susalau su jais. man salta su jais, nors tu ka
 #686162   vava
 06 Sau 2017 11:29
Tironas rašė:jus ebanuti ar kaip?
turiu goretexiniu batu... nu ir ka? ar goretexas skirtas ledui? ar su bridkelnemis silta yra ?

su jumis kalbet yra beviltiska.

isiskande dabar i savo botus is vamzdzio pagamintus. pries 5 metus visi kaip vienas reket kad rusiski roksai geriau uz viska pasaulyje.
buk mielas, nesinervink ir zodzius parinkinek
 #686228   Ignelis
 06 Sau 2017 20:06
tas tj geras... :grin: kai jauti kad kojos sala zinok, jos visai nesala..., tiesiog batai kvepuoja... :grin: :grin:

O, kad bereikalingai netest diskusijos apie visus aku ir t.t.. tai stai north face iseitis https://www.amazon.com/North-Face-Mens- ... B004IZN5AU 70eu ir nei sals, nei slaps, nei kokiu padu deliotis ieskotis ir t.t... super patogus jau gal 4 sezona ir jokiu nusidevejimo pozymiu... ties siais batais mano paieskos ir visos bedos ishsisprende daug metu atgal :gutgut tik dydis stipriai pamazintas,
 #686241   Ulafas
 06 Sau 2017 20:47
Ignelis rašė:O, kad bereikalingai netest diskusijos apie visus aku ir t.t.. tai stai north face iseitis https://www.amazon.com/North-Face-Mens- ... B004IZN5AU 70eu ir nei sals, nei slaps, nei kokiu padu deliotis ieskotis ir t.t... super patogus jau gal 4 sezona ir jokiu nusidevejimo pozymiu... ties siais batais mano paieskos ir visos bedos ishsisprende daug metu atgal :gutgut tik dydis stipriai pamazintas,
O kaip ofise su jais? Kojos nesunta? :-D :-D
 #686278   inf
 07 Sau 2017 08:33
Del silumos tai nieko geriau nera uz eva batus su isimamais veilokais pafolijuotais. Sausa ir silta. Aisku tokie batai nera patogus labai daug vaikscioti bei yra labai slidus ant slapio ledo. Veilokas stumia visa dregme i savo isore ir po zvejybos belieka ji istraukti ir isdziovinti, o kojnes buna sausuteles. Dar negirdejau apie jokius kitus batus su kuriais butu taip silta ir sausa. Visi brangus goretexiniai, primaloftiniai batai yra pranasesni patogume, sukibime, ilgaamziskume, universalume (galima ir i miesta eiti ir vairuoti).
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė