Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #685072   Saugirdas
 26 Gru 2016 02:29
Pasižiūriu ir aš kartais į juos. Gal neseku taip, kaip Aqua, bet pasižiūriu. Pabendrauju kartais su vienu iš jų dėl vienų ar kitų smulkmenų, bet tik tiek.
O šių metų finalas buvo superinis. Man labai patiko.
Viskas čia labai gražu ir manau, kad viskas teisingai. Vyrai tikrai ne kvaili, rado kur stovi rimtesnė žuvis ir ją nurinko. Gal žino kažką daugiau nei kiti ir viskas. Visko tikrai neparodo ir toms kameroms. Pitersovo lydekos traukimo man rodos irgi neliko. Ar liko?
Kai Shabalinas su Evtisovu keliatą etapų iš eilės laimėjo niekas nieko nesakė. Pikti liežuviai malė, mala ir mals.
 #685094   Aqua v.
 26 Gru 2016 13:55
Saugirdas rašė:... Pitersovo lydekos traukimo man rodos irgi neliko. Ar liko?...

Neliko.
Ir siaip del Pitercovo yra keliama klausimu, ar ne per daznai jam kazkas 'sugenda', issijungia ir pns.
Bet cia siaip, intrigos, del kuriu ziurovai tik dar labiau gilinasi, domisi :roll: ....

O Shabalinas tai LEGENDA, ten ar ne dar 2014 visu tikslas buvo ne PAL laimet, o Shabalina ir Evtisova nugalet :grin: . Kas beje buvo lygiai tas pats, kaip PAL laimet.... Tas pats Piotras (2016m ciampas) pasipasakojes, kad maude juos Shabalinas kaip vaikus, taskuose stumde, blokavo ir panasiai ....
 #685102   Saugirdas
 26 Gru 2016 15:55
Pitersovas man asmeniškai visiškai nepatinka. Labai jaučiasi, kad toks suktas gyvačiokas. Ir jo tas Aspro nėra jau toks achujenas spiningas.
Aš pastebėjau tokį dalyką, kad tie kurie laimi tais metais Palą paskutiniam etape jaučiasi kaip namie. Tarsi žinodami, kad laimės.
Na, kiek ten šou tai nerūpi. Nes tai tik filmukai ir straipsniai. Ta jų reklama nelabai mane bekaso. Man tai "grožinė literatūra" su aukščiausio lygio sportininkais.
 #685107   Aqua v.
 26 Gru 2016 18:13
Saugirdas rašė:... Man tai "grožinė literatūra" su aukščiausio lygio sportininkais.
man irgi :gutgut
ziureciau gal ir amerikosu kokias varzybas, bet ten tie basai :? , viskas kazkaip 'neartima'..
Nu o ruseliai :) - tai gi musu vaikyste, musu kultura :oops: :grin: ; ir zuvys pazistamos, ir zvejyba ~suprantama...
 #685112   Saugirdas
 26 Gru 2016 18:48
Nu ką tie amerikonai su savo Bass Master Class, likęs pasaulis iš jų juokiasi. :-D
Nu LSL nepadaro po etapo po filmuką ir nepriraso nnn. Norėčiau...
Bet jo, yra tikrai superinių sportininkų. Kai pasiklausau kartais, tai net ausys linksta. Praktikoje pabandęs ir pagavęs suprantu, kad pačiam tai į galvą gal ir niekad gyvenime nebūtų atėją.
 #685119   Aqua v.
 26 Gru 2016 19:24
kad ten sportas, ir kad sportininkai kieti - nesiginciju. Nu bet nerandu ka paziuret grazaus :donknow' , ir principe neziuresiu sporto, kur lavonu girliandas priduoda sverimui. Valgyt galima, zvejot ir pasiimt - galima. Bet sportas turi buti pavyzdys, grozis. Tie patys ruseliai pamenu pradejo nuo backu, konteineriu veziojimo pvc valtyse. O LT? Blin, spiningavimas.lt net nebando susitvarkyt su savo brakonieriais, kurie treniruojasi lydeku draudimo metu pries pirma etapa. Cia ne LSL (labai labai labai labai toli grazu), bet bendrai apie LT sporta.
 #685122   Saugirdas
 26 Gru 2016 19:30
Spiningavimas.Lt tai murzių tusofke ir ne kitaip. Patys dalyviai sutinka su tuo, kad tai tik mažų lydekų skerdynės. Ir kaip nuostabu kai per TV parodo, kad 5 ekipažai paleidžia žuvį, o likę 75ne. :-D
Spiningavimas.lt ir LSL visai skirtingi lygiai. Bet teisingai, skerdynės ir ten ir ten.
 #685130   giedriuzzz
 26 Gru 2016 19:50
Vat neseniai pet TV žiūrėjau varžybas (kažkas panašaus į PAL.. Pavadinimo neįsidėmėjau..) kur amerikiečiai basus gaudo... Varžybos vyksta etapais po lygtais 8 komandas.
Tai patiko sistema, tai kad kiekvienoj valtį sėdi teisėjas ir iškarto pagautą žuvį pasveria, užfiksuoja ir paleidžia. Rezultatą iškart įveda į lentelę.. Ir tuos rezultatus žino visi dalyviai.. Žino kas pagavo kokio dydžio žuvį ir pan...
Mums iki tokio lygio manau toooooli toooooli...
 #685131   aurimas22
 26 Gru 2016 19:52
Ides teiseja i valty o to nemanai kad bus informacijos nutekejimas?Ir to Lietuvei manau nenori.Koks teisejas kokiai komandai draugui.Prades dalineti informacija.Visus kokius pamatys x masalus.Pagrindines vietas..Atskleis visus kaip sakoma Kozerius.Man tai kaip tik butu idomu..Sunkiau jiems butu gaudyti..Ir t.t.Kaip manai Giedriau?Ir paprastoi Pvc valty Kitiem zmonem nebe uzteks vietos zvejoti.Tas papildomas zmogus maisysis jiems,valteleje...
 #685133   Saugirdas
 26 Gru 2016 19:56
Giedriaus, vėl... :-D
Tarkim yra 30 ekipažu, kur Tu rasi 30 žmonių norinčių sėdėti ir žiūrėti kaip kiti gaudo? Nu okey, man gal pačiam būtų įdomu su LSL vyrais pasėdėti valtyje ir pažiūrėti kaip jie gaudo, bet...
Ir klausimas ar čia nebūtų sukčiavimo...
Pasaulio čempionate irgi taip yra. Ir viskas kaip ir okey. Bet aš įsivaizduoju kaip trukdo tas teisėjas...
 #685137   aurimas22
 26 Gru 2016 20:05
Aqua v. rašė:Del info nutekejimo, tai jokia problema. Paslaptys gali but tik iki varzybu, o varzybu metu organizatoriai ir kameras, ir GPS stato, ir teiseja turi teise isodinti.
O valtyje 3,6m?Galvoji ta papildoma galva nemaišys?
 #685138   Saugirdas
 26 Gru 2016 20:07
Pirk didesnę.
Jei varžybų taisyklės nurodo, kad valtyje privalo būti teisėjas, tai tik Tavo asmeninė problema, jei negali nusipirkti didesnės valties.
 #685141   Aqua v.
 26 Gru 2016 20:10
aurimas22 rašė:....O valtyje 3,6m?Galvoji ta papildoma galva nemaišys?
Cia kitas klausimas,
as rasiau apie 'psiaudo' paslaptis.
Ar tu irgi is tu, kurie tik kazka pakritikavus iskart reikalauja gatavo alternatyvaus projekto, kaip galetu buti kitaip/geriau/pelningiau?
 #685142   Saugirdas
 26 Gru 2016 20:11
Žinom visi, kad LSL nėra tobulas. Ir varžybos jų nors ir aukšto lygio, tačiau nėra tobulos. Čia visgi tas vadovaujančių Žemaičių charakteris. :-D
 #685143   aurimas22
 26 Gru 2016 20:12
Ne,Tiesiog sakau..Kaip butu..Zinoma jei taip butu pas mus..Kaip sakai kameros,Gps ir teisejas..Butu idomiau ziureti stebeti..Nes po kiekvieno etapo labai sunkiai atrasi informacijos...Bet atrasi,tada jau geriau draugo paklausti kuris dalyvavo ir siek tiek trumpai apie tai papasakotu :)
 #685146   aurimas22
 26 Gru 2016 20:17
Žvejoti tai žvejoju ir gan daug..
Ir dar pamastymui.Pasakysiu butu dar jei padarytu,Kaip LSL dvi lygas.Viena aukstesne,kita zemesne antra lyga.Manau manysite kodel butu dydense konkurencija..Del ko?Del to kad,Pirmos lygos paskutine komanda nukristu i antra lyga.O antros lygos komanda pakiltu i pirma lyga?Tai pasidarytu savotiška konkurenciją...Gal ir nesamone pasakiau irgi su tuo sutinku :grin:
 #717915   Foje
 13 Rgp 2018 09:28
O gal kas žino, kur dingo laida "Apie žūklę"? Dabar etery tik senos laidos, o Fb profily apart telefonų skelbimų ir kažkokių random video daugiau nieko nėra :roll:
 #724040   flaotte
 27 Kov 2019 13:59
Švediškas realybės šou/varžybos.
Kalba švedų, galima įjungti angliškus titrus. (Galima bet kuria kita kalba, bet kokybė - google translate).

Trys dienos, trys ežerai, viena dalis iki pietų, kita popiet, varžosi kelios profesionalios komandos. Gero žiūrėjimo ;)



---


---

  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė