Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #686046   PelkiuSenis
 05 Sau 2017 09:43
Tironas rašė:
O gal ka apie IAMX gaminius gali papasakoti?
 #686050   Tironas
 05 Sau 2017 10:09
jei atvirai tai nelabai ka galiu papasakoti. man asmeniskai neskestancio kostiumo nereikia. neisisvaizduoju aplinkybiu kada jo man gali reiketi, todel nesidomejau niekada.

Jei kalbant apie paprastus zieminius. irgi pernelyg nesigilinau. objektyviai imant, tai pirkciau ji tik jei jis pirgiau nei koks nors norfinas.
O seip norfin arctic, discovery ir apex, na dar explorel tai tikrai pilnai patenkina bet kokius poreikius zmiemines zvejybos. kokybe netgi labai gera. duomenys membranos tokie kokie prasyti.

dar beje viena niuanseli suzinojau. pasirodo atsirado mada rasyti nepralaiduma ir kvepavimo duomenis ant kostiumu, kurie net neturi membranos. mano galva briedas breidovas, bet pasirodo yra daug kostiumu, kurie deklaryoja esa kvepuojantys, bet membranos neturi ir tas kvepavimas tiesiog deka pacios medziagos. taip kad nepasimaukite. Beje, pardavejai, speju, net nezino daugumoi atveju ar yra membrana ar ne. ir aisku, sakys kad yra
 #686434   Absolut
 07 Sau 2017 23:16
Tironas rašė:jei atvirai tai nelabai ka galiu papasakoti. man asmeniskai neskestancio kostiumo nereikia. neisisvaizduoju aplinkybiu kada jo man gali reiketi, todel nesidomejau niekada.

Jei kalbant apie paprastus zieminius. irgi pernelyg nesigilinau. objektyviai imant, tai pirkciau ji tik jei jis pirgiau nei koks nors norfinas.
O seip norfin arctic, discovery ir apex, na dar explorel tai tikrai pilnai patenkina bet kokius poreikius zmiemines zvejybos. kokybe netgi labai gera. duomenys membranos tokie kokie prasyti.

dar beje viena niuanseli suzinojau. pasirodo atsirado mada rasyti nepralaiduma ir kvepavimo duomenis ant kostiumu, kurie net neturi membranos. mano galva briedas breidovas, bet pasirodo yra daug kostiumu, kurie deklaryoja esa kvepuojantys, bet membranos neturi ir tas kvepavimas tiesiog deka pacios medziagos. taip kad nepasimaukite. Beje, pardavejai, speju, net nezino daugumoi atveju ar yra membrana ar ne. ir aisku, sakys kad yra
Norfinai ir man patinka,bet beda pas juos dydziai skiriasi,jus kaip norfin platintojai turetumet atsizvelgt i tuos dydzius,as net salmo parduotuvej siuliausiu daryt issankstini uzsakyma issirinkus dydi apatine ir virsutine dali,atsakymas buvo toks nieko negalim padet....
 #686447   Vitolis
 08 Sau 2017 11:24
Joooo, su Norfino dydžiais tai vargas. Prieš n... metų buvo galima vienu metu iškomplektuot perkant kostiumą Norfin Actyve. Tai striukę tebetampau dar iki šiol. O vat kelnių, taip ir negalėjau prisirinkt. Na neatitinka dydžiai nors tu ką. Kas mane pažįsta, žino koks aš ,,gigantas,, tai man su žiemine apranga tikras vargas. Netikiu, kad Eugenijus negali pasirūpint šiuo reikalu. Manau, kad paprasčiausiai neskiriama tam reikiamo dėmesio. Jei esi platintojas ir nemenkas, tai gamintojas turėtų reaguot, jei pastoviai mint jam ant tam tikros vietos. Seniai norėjau atsinaujint, bet turbūt man neskirta rast ką nors tinkama, tai taip ir baigsiu savo aktyvią žvejybą su tuo nutrinta striuke. Arba dairysiuos ką nors iš darbo rūbų. Beje rudeniui - pavasariui jau įsigijau iš ten labai neblogą ir pigų variantą.
 #686459   Vylukas
 08 Sau 2017 15:30
Man labai pritiko norfin L Long dydis,prieš keletą metų.
Kaip ir noras būtų atsinaujinti,bet viskas arba trumpa,arba platu.
 #686478   Hemisss
 08 Sau 2017 17:30
Pritariu 100%, su norfinu sudetinga. Aisku kalbu tik apie save, bet matau, kad ne man vienam tas aktualu.
 #686499   Absolut
 08 Sau 2017 19:41
Viska jie gali tik issipisineja,nenori cudais apsiimt ir taip praranda dali rinkos.Jei jie imtu pagal uzsakyma,tai manau butu nemazai norinciu uzsisakyti kostiumus pagal savo kuno sudejimus
 #686510   Tironas
 08 Sau 2017 20:29
kitais metai bus vel Long dydziu.
del iskomplektavimu dar nezinau. bet bandau stumti ta minti vis, bet palaikymo nerandu.
 #686521   Absolut
 08 Sau 2017 21:08
Tironas rašė:kitais metai bus vel Long dydziu.
del iskomplektavimu dar nezinau. bet bandau stumti ta minti vis, bet palaikymo nerandu.
as imciau visu 100% jei tik man padarytumet komplekta,galiu sumoketi visa suma issanksto,kad tik man butu gerai....jums ir nereikia iskomplektuot,tiesiog uzsakyti ta komplekta,tai salmolitai jokio nuostolio ir vartotojai bus patenkinti kitaip tariant visiems i gera :)
 #687789   romasgs
 23 Sau 2017 12:45
Sveiki, gal kas turite neskęstantį kostiumą Graff Float Guard 214-O-B arba turite nuomonę apie jį? Jau planavau įsigyti, bet pamatęs video susilaikiau https://www.youtube.com/watch?v=_wozJN9Tzig . Filmuke kitas Graff modelis, tai įdomu ar Graff Float Guard modelyje naudojama ta pati medžiaga kelių sričiai sustiprinti?
 #687803   Jurginas
 23 Sau 2017 13:48
Tironas rašė:kitais metai bus vel Long dydziu.
del iskomplektavimu dar nezinau. bet bandau stumti ta minti vis, bet palaikymo nerandu.
Reikia iškomplektavimo būtinai. Aš va pvz Arctic Redą jau gal 6 metai tąsau, tai jau kelnėm kaip ir pipiec, reikia naujų, o striukę tai nežinau kada nustosiu naudot, jokio nusidėvėjimo, nė viena siūlė gal dar nenusiardė.
 #687816   Jurginas
 23 Sau 2017 15:01
romasgs rašė:Sveiki, gal kas turite neskęstantį kostiumą Graff Float Guard 214-O-B arba turite nuomonę apie jį? Jau planavau įsigyti, bet pamatęs video susilaikiau https://www.youtube.com/watch?v=_wozJN9Tzig . Filmuke kitas Graff modelis, tai įdomu ar Graff Float Guard modelyje naudojama ta pati medžiaga kelių sričiai sustiprinti?
Draugelis tokį nusipirko, tai kol kas tiek žinau, kad užtrauktukai gaidiški.
 #688674   MindKiller
 01 Vas 2017 17:56
Turiu graff float guard antra sezona jau, bet maniski kitoks nei tame video... Is esmes superinis kostiumas. Lengvas, kvepuojantis, siltas, labai patogus, neperslampa ir vejas neprapucia... Beda ant kelniu uztrauktukai. Jie padengti kaip guma tokia(speju pvc) vandens atsparumui, taciau si sezona ta danga pradejo luptis. Kaip ir nieko baisaus, ta atsilupsi ''oda'' nusiima ir net nesimato kad kazkas ne taip, taciau abidna suplojus kruva pinigu.
 #688706   romasgs
 01 Vas 2017 20:41
MindKiller rašė:Turiu graff float guard antra sezona jau, bet maniski kitoks nei tame video... Is esmes superinis kostiumas. Lengvas, kvepuojantis, siltas, labai patogus, neperslampa ir vejas neprapucia... Beda ant kelniu uztrauktukai. Jie padengti kaip guma tokia(speju pvc) vandens atsparumui, taciau si sezona ta danga pradejo luptis. Kaip ir nieko baisaus, ta atsilupsi ''oda'' nusiima ir net nesimato kad kazkas ne taip, taciau abidna suplojus kruva pinigu.
Gal tavo kostiumas šitas - http://www.zvejoklis.lt/apranga-avalyne ... guard.html ?
Kai ta "oda" nuo kelių nusilupa neatrodo poto kostiumas lievai, nes iš video atrodo, kad palieka kažkokia medžiaga panaši į politileno plėvelę?
 #688870   MindKiller
 03 Vas 2017 21:19
Jo toks kaip nuorodoj, o nuo keliu niekas nesilupa :ruko kaip minejau, mano pastebeta problema tik uztrauktukai...
 #689064   palengwa
 06 Vas 2017 19:59
Sveiki. Ar yra čia kas pardavinėja NORFIN'us? Gal galima būtų gaut kontaktus?
 #689100   vava
 07 Vas 2017 11:05
palengwa rašė:Sveiki. Ar yra čia kas pardavinėja NORFIN'us? Gal galima būtų gaut kontaktus?
norfinu galima rast praktiskai bet kurioj zvejybinej pardej, bet didziausias pasirinkimas turetu but Salmo. Tai susirast googlej ju kontaktus ir skambink
 #690690   blight
 25 Vas 2017 19:39
Norėčiau, kad kas paprotintų apie Gamakatsu žieminius kostiumus, nes beskaitant ir bežiūrint filmukus galva apsisuko. Kuo skiriasi Gamakatsu Hyper Thermal Suit ir Gamakatsu Power Thermal Suit. Aš kiek supratau tai Hyper yra kiek šiltesnis, taip pat pastarasis turi papildomą striukę, o Power - ne. Na Power dar turi kelių pakietinimus, "Kaki" variantas (netgi ir tie tarpusavyje nuo juodų skiriasi) - didesnes ir galbūt patogesnes kišenes (tiek striukėj, tiek kelnėse). Beje net ir oficialiam tinklapyje radau truputį supainiota (bet aj gal nesigilinsiu): http://www.spro.eu/EN_GB/category/kledi ... gamakatsu/
Hyper'ius tai kiek žinau turi iš tribūniškių ne vienas, o man labai įdomu ar Power'ius kas nors turi?
Ir dar su dydžiais tai visai nesupratau. Vienoj pardėj pasimatavau Hyper Kaki L dydį, na beveik geras, bet daugiau prisirengus čiut čiut ankštokas, keliai sunkiau lankstos, norėtūsi truputėlį laisvesnio. XL ten neturėjo, tai jį pasimatavau kitoj pardėl, bet juodą. Striukė visai OK, nu bet kelnės... :shock: antras aš per šikną sutilpčiau, kone dvigubai platesnės nei prieš tai matuoti L... Pardavėjas sako, kad čia dar nuo gamybos metų dydžiai priklauso, gal ir gali būt... Kaune daugiau kur XL pasimatuot nėra kur, arba nežinau (noriu "Kaki"), tai va ir nežinau, reiks kiba į Vilnių važiuot matuotis ar ką...
Hyper'ių savininkai, parašykit kas kokį dydį nešiojat (galit ir i PM, jei nenorit savo išmatavimų viešai skelbt :-D )...
 #690709   arta777
 25 Vas 2017 23:09
Jo!ĮVilnių reiks važiuot,būtinai :-D Ir kai ką su savim pasiimt ''plot
 #690710   blight
 25 Vas 2017 23:30
arta777 rašė:Jo!ĮVilnių reiks važiuot,būtinai :-D Ir kai ką su savim pasiimt ''plot
Nuo tavęs matai pabėt niekaip nrpavyks :)
 #690730   arta777
 26 Vas 2017 13:31
Nereikia bėgti,geras aš :-D Palydėsiu į kontorą,kur Gamakatsu kostiumais prekiauja.Kavos nupirksiu ''plot
 #690797   vava
 27 Vas 2017 15:14
tarp kitko, as irgi del tu gamakatsu kalbejau su zmogum, kuris juos veza, bet dar nebuvau pasiziuret, pasimieruot.
Klausimas nesiojantiems - verta investuot ar i kazkokius kitus uz panasia kaina dairytis?
 #690800   p.arturas
 27 Vas 2017 16:39
vava rašė:tarp kitko, as irgi del tu gamakatsu kalbejau su zmogum, kuris juos veza, bet dar nebuvau pasiziuret, pasimieruot.
Klausimas nesiojantiems - verta investuot ar i kazkokius kitus uz panasia kaina dairytis?
pries kelis metus ziurejom juos, pasirode patogus, tik pilnai uzsisegus ankstoks per kakla. todel ir neemiau :?
 #691139   blight
 02 Kov 2017 22:23
p.arturas rašė:pries kelis metus ziurejom juos, pasirode patogus, tik pilnai uzsisegus ankstoks per kakla. todel ir neemiau :?
Aha tas irgi man iškart užkliuvo, bet kadangi mano kaklas siauras, tai tiks. Fsio jau apsisprendžiau - jamsiu ;-)
 #704269   Hard69
 22 Rgs 2017 19:37
Sveiki, norėčiau pasiteirauti kokį kostiumai žiemai pasiulytume iki 400 eurų. Pagrinde vykstu į ešerių zvejybas, tai tenka nemažai pavaikščioti ir su grąžtų padirbėti.
 #704698   meska
 28 Rgs 2017 10:46
Labas mieli kolegos,ieskaus ir as sau siam sezonui zieminio kostiumo gal kas ka patarsit,biudzetas iki 300.aciu
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė