Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #678573   marius9
 11 Spa 2016 22:13
Arvidys rašė:Tournament ZX by Daiwa problemos.... (Tos baltos kur daug kas pripirkęs buvo).

1. Kur gali būt problema, kad rankenėlė prasisuka atgal nors tas šudukas, kur reguliuoja pastatytas į poziciją, kad to nebūtų?
2. Buvau papilęs visą ritę jokių sulūžusių dalių viduje nėra.
3. Rite buvo prieš tai pas meistrus pertepta. Viduje toks mėlynas/žydras tirštokas tepalas. Jo daug ir jis visur.

4. Kaip gydit tą ritę ar man ją tiesiog nuskandint, nes nervai su tokia daugiau rybalkoi neatlaikys...

P.S. Nešt pas meistrą nesiūlykit nes per jos gyvavimą jau du meistrai ten tepė ir krapštėsi, bet taip normaliai ir nesutvarkė...
https://m.youtube.com/watch?v=kbjQ0-OzW_M
va cia tokia beda gydo. isvalo atbulines eigos guoli ar kazkaip panasiai jis vadinasi
 #678834   Arvidys
 15 Spa 2016 16:24
Eik tu sau!!! Atsidariau, kur ten tą guolį reik nuvalyt, o pas mano ZX ten viskas plaukia nuo tepalo... Išvaliau viską surinkau ir atrodo viskas tvarkoj! Žiauriai dėkingas tau, kad pasidalinai šiuo video! :gutgut ''plot
 #678842   Tošis
 15 Spa 2016 19:51
Arvidys atsidaryk 7 puslapi ten kazkuris surase kokiu tepalu kuria dali reikia tept. Jei ten ta tirsta tepala isvalei ir palikai sausa tai ir negerai. Momentiniam reikia skysto .
 #679412   romas26
 20 Spa 2016 15:07
sveiki. turiu toki klausimeli. shimano catana rite. (turiu jau koks 1O metu) sukasi graziai, viskas veikia puikiai, ir tarnautu dar kogero daug metu. Bet karts nuo karto gavusi apkrovos (traukiant guminuka didesniu galvakabliu ar pora unciju) kazko pati is saves pradeda labai sunkiai suktis, sunkiai sukasi rankenele. na supratot kogero mane. (nebepamenu ar esu kada ja tepes) ar cia gali buti tame beda? ar cia kas kito ?
 #682267   911
 22 Lap 2016 23:42
Sveiki!
Dėl ričių išvalymo / pertepimo. Teko skaityti, kad kai kuris rites ardant reikia atsižymėti pagrindinės pavaros krumplių padėtį, nes vėliau surinkinėjant neatitaikius, ritė greičiau dyla etc. Teisybė čia? Ir ką naudojate ritės dalių metalinių dalių praplovimui nuo senų tepalų?
 #689807   Moonwalker
 13 Vas 2017 21:37
Sveiki, mano shimano ritelei atsirado keistas garsas sukant, toks cakt cakt, tai numus bugneli ir patraukus uz tos aseles kur dedasi bugnelis tas garsas ir atsiranda toks, cakt cakt kas apsisukima pilna rites , kas cia galetu buti? laikant rite statesniu kampu , pvz kaip dzigaujant garso nera
 #690305   Julius's
 21 Vas 2017 01:19
Kas esate isbande tepalus ritems?
Nupirkau abu garcia rinkinuka, bet tirstas visai nepatiko man.. pasukiojus 2min namie, atidariau, o ten jau viskas praktiskai nubege nuo pavaros..
Shimano dg10? Penn grease? :roll:
 #690326   Julius's
 21 Vas 2017 14:00
O jei po pertepimo osimas toks atsirado. Excia pertepiau puikiai, sukas tyliau. O va abu garcia orra sx atvirksciai.
Reik bandyt su normaliu tepalu tept. :ks>

Beje kur gauti shimano tepalo apart japantackle. Ten out of stock jis.. :superšokas
 #690356   Vylukas
 21 Vas 2017 18:26
Mano nuomone,per daug jūs čia garbinate tuos ale firminius tepalus.
Dantračiams normalų NLGI-2 naudoju,o visam kitam sintetinę variklinę alyvą.
Na ir sukasi visai gerai.
 #690921   blight
 01 Kov 2017 11:38
Julius's rašė:Nupirkau abu garcia rinkinuka, bet tirstas visai nepatiko man.. pasukiojus 2min namie, atidariau, o ten jau viskas praktiskai nubege nuo pavaros..
Kokie konkrečiai Abu Garcia? Esu bandęs keletą jų (beje iš pakavimo net labai panašūs), tai vieni (senseni) labai šiaip sau, o dabar kur prie metus emiau iš MikesReelRepair labai puikūs... Jei bus ėdomu galėsiu sužiūrėt kur kurie, reik paaryt fotkes, kompe neturiu....
gabras rašė:dg10 atrodo nebegamina (gal ir klystu), as naudoju dg13
DG 10 gal jau metus laiko negamina, vietoj jų siūlo naudot būtent tavo minimus DG 13. Va ir pats japantackle.com rašo "Sorry, discontinued. Choose DG-13 please"
 #690922   blight
 01 Kov 2017 11:40
911 rašė:Dėl ričių išvalymo / pertepimo. Teko skaityti, kad kai kuris rites ardant reikia atsižymėti pagrindinės pavaros krumplių padėtį, nes vėliau surinkinėjant neatitaikius, ritė greičiau dyla etc. Teisybė čia?
Dabar tik pamačiau tą klausimą :oops: . Yra tiesos, geriau visada sudėt taip, kaip jie prisidirba. Aš visada prieš išrinkdamas dantračius pasižymiu kur dantukai stovi, atgal surenku ton pačion padėtin ;-)
 #691409   Giedra
 06 Kov 2017 10:12
Ir as noreciau to tepalo bei dar reguliavimo saibu... O va ideja apie prieziura. Istorija tokia: buvo taip sujungineju spininga ir girdziu slykstu svitrinio garseli is sujungimo. Isvaliau o ten juoda, ruda vidui ir smelio kruopeliu keletas. Tada sove i galva panaudot darbo saugos priemuone ausu kistukus tam kad nelystu visokios nesamones i vidu ;-var-var.
Prikabinti failai
tmp_28247-DSC_0290-843617925.JPG
 #691413   Edmis
 06 Kov 2017 10:45
Del apsisaugojimo nuo dulkiu ir smulkiu pazeidimu,tam yra meskeres imaute. Del didesnes koto saugos-deklai,tubos. Ir nereikes ausu kistuku. Dar sugalvokit bobisku tamponu det :grin:
 #692724   Saugirdas
 19 Kov 2017 20:02
Statai spina ant stakliu leta eiga ir su nuzofke po truputuka, vos liezdamas blanka. Pats greiciausias ir pigiausias budas. Bet tai nera geriausias.
 #692828   blight
 20 Kov 2017 19:26
Giedra rašė:Tada sove i galva panaudot darbo saugos priemuone ausu kistukus tam kad nelystu visokios nesamones i vidu ;-var-var.
Aš tai visom meškerėm irgi pasidaręs kaiščius iš tokio medicinionio-chirurginio susukto audinio, gale apvyniojęs raudona :-D izoliacija (kad nesulystų vidun). Ausų kištukai gal irgi idėja, bet turėtų būti gan minkšti jie :roll: Plonesniem kotukam jau kažin ar įkiši paskui...
 #692850   MINDULE
 21 Kov 2017 01:10
blight rašė:
Giedra rašė:Tada sove i galva panaudot darbo saugos priemuone ausu kistukus tam kad nelystu visokios nesamones i vidu ;-var-var.
Aš tai visom meškerėm irgi pasidaręs kaiščius iš tokio medicinionio-chirurginio susukto audinio, gale apvyniojęs raudona :-D izoliacija (kad nesulystų vidun). Ausų kištukai gal irgi idėja, bet turėtų būti gan minkšti jie :roll: Plonesniem kotukam jau kažin ar įkiši paskui...
Gera ta ideja su ausu kistukais, ypac kai namie voliojasi neneaudijami... Ir jie minksti, susispaudzia, ikisi kiek nori, paskui issiplechia tiek kad uzpildo ertme ;-)
 #692852   Giedra
 21 Kov 2017 05:26
blight rašė:
Giedra rašė:Tada sove i galva panaudot darbo saugos priemuone ausu kistukus tam kad nelystu visokios nesamones i vidu ;-var-var.
bet turėtų būti gan minkšti jie :roll: Plonesniem kotukam jau kažin ar įkiši paskui...
Ivariu ira ju ir susimaigo iki keliu milimetru o tada kisi i meskere ir issipucia pamazu. Na bent tie kur pas mane darbe ant kiekvieno kampo kaba dezutese :grin: ir i ul suejo kotus :grin: tik katinui kliuna vis pakrapstyt juos :-D
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė