Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #687839   starka
 23 Sau 2017 18:06
Ar kam normaliai surenka lietuviškų žvejybinių e-shopų užsakymus? Ar čia man taip sekasi ar ką :) Pirkęs iš 6-7 skirtingų, tai koksai 90% ką gaudavau, vis kažko privelta: tai ne tos spalvos, tai ne tie svoriai, ar išvis kažko nėra, o kažko per daug, tai jokios info, kad to negausiu, arba įmesta koks alternatyvus daiktus, ko jie neranda pas save. Kažkaip su buitinių prekių e-shopais to nesusidūriau..
 #687845   Ewro
 23 Sau 2017 19:08
Evaldas Z rašė:Negi yra kas perka pvz. Tenryu Lunakia Sonic LKS77M uz 532,39 €
http://gofish.lt/tenryu-lunakia-sonic
kai yra uz 379,00 €
http://www.bait.lt/meskeres/spiningai/t ... IYQMdR97mE
:shock:
yra ir už 320 :tia-tau
https://antkranto.lt/meskeres/7460-tenr ... ks77m.html

Labai gerai tinka šitas pavyzdys, kitoj temoj, apie "čiupinėtojus" :grin:
 #687868   Evaldas Z
 23 Sau 2017 22:26
Del galvakablio, tai man istrigo vienas atvejis... Buvo tas gan senokai, kai jie tik pradejo, o man kazko (atrodo ceburaskiu volframiniu ) skubiai prisireike, tai jeigu gerai pamenu, gavau ar tai ta pacia diena ar is vakaro uzsakes, o ant rytojaus perpiet per autobusus atsiunte :grin: :gutgut
 #687896   arta777
 24 Sau 2017 12:08
Taip,Galvakablis lt.-šaunuoliai!Lanksčiai ir opertayviai.Taip pat Geležinis Lydys šaunuoliai.Siuntimų neprireikė,nes pats Vilniuje.Bet porą kart prekės buvo davežtos iki darbovietės man,kai neturėjau laiko.Plius,savo iniciatyva,davežė papildomai pavyzdžių,pačiupinėjimui,pasirinkimui.Kai pirkau daugiau,krepšys buvo sudarytas operatyviai,teliko pasiimt kontoroj.Pagarba Jiems.
 #687923   Moonwalker
 24 Sau 2017 18:38
Trumpai ir aiškiai pabandysiu nupiešti kas neseniai įvyko . Situacija tokia, kad pamečiau vieną iš savo numylėtų pirštinių vision wind block. O praėjusį penktadienį kaip tik turėjau dalyvauti viename renginyje ant ledo, todėl skubiai šokau ieškoti, kur tokias pačias galėčiau įsigyti, visur kur domėjausi buvo likę tokios pačios tik neopreninės .. Bet muselinė.lt radau, būtent tokias kaip norėjau , užsakiau pirmadienį 16 d. su užklausimu ar spėsite pristatyti iki penktadienio, atsakymą gavau, kad be jokių problemų. Patikrinau jų atsiųstą sąskaitą, kurioje buvo nurodytas ne mano uzšsakytos v2270 bet 2280 modelis, parašiau, jog isivelusi klaida ir prasau patikrinti saskaita. Man atrase, nesijaudinkit saskaitoje nurodytos yra V2280 bet jums buten atsiusime jusu uzsakytas V2270 pirstines, nu galvoju kaip ir rimta parduotuve , kokio bezmeno nepadarys ..
Ketvirtadieni nesulaukes pirstiniu, nuvykstu i pasta ir pateikiu ju isduota siuntos registracijos numeri, o pastininke kreivu veidu ziuri i mane ir sako, kad tokio kodo sistemoje nera. Paskambinu jiems, sako atsiprasome buvo problemu paste, dabar viskas ok .. Nu supratau tai kad reikiamu laiku pirstiniu negausiu , mat jas galas .. Savaitgali nuvykstu vel i pasta, nieko nera .. Susisiekiu su jais , o man ramiu veidu pareiškia, jog paštas jų neaptarnauja .. Bet tuoj viską sutvarkysim .. Tai va vakar gaunu jau kitą koduką , iškarto kur kas ramiau , pasitikrinu o gi rašo jūsų siunta buvo pristatyta į Klaipėdos paštą, nors užsakiau į Alytų! Per daug jau išsiplėčiau, o gi REZIUME, gavęs siuntinį , atidarau ir pamatau , kad ten pirštinės neopreninės ! Nors buvo patikinę, kad atsiųs būtent tokias kokias užsakiau V2270 . Paskutinis kartas , kada turėjau reikalų su tokia kontora ..

PS: suprantu įsivelia klaidų, bet kai užtikrino kad gausiu tikrai savo V2270, tai sorry.. Mano manymu veikia tokia sistema, siunčiam bet ką , gal prastumsim, nepatiks atsiųs atgal ..
 #688052   Arvidys
 26 Sau 2017 00:52
Moonwalker, tapati istorija ir pas mane, tik kad pirktas daiktas pigesnis tai tingėjau siųst atgal. Plius prekės, kurios tikrai reikėjo pasirodo net nebeturi... Internetu iš ten daugiau nepirksiu.
 #688410   starka
 29 Sau 2017 15:32
Moonwalker rašė:PS: suprantu įsivelia klaidų, bet kai užtikrino kad gausiu tikrai savo V2270, tai sorry.. Mano manymu veikia tokia sistema, siunčiam bet ką , gal prastumsim, nepatiks atsiųs atgal ..
Panaši situacija, tik man reikėjo neopreninių, o vis bandė prastumti tas kitas. SF išrašė kitu kodu, bet laiške pasakė kad nekreipti dėmesio, atsiųs ką užsakinėjau. Nepasitikėjau, tai pataikiau paskambinti kai siunta buvo surinkta, bet dar nepakuota (mano laimei :evil: ), tai patikrino, pasirodo ne tas įdėjo ką užsakinėjau.
Dar yra kur tobulėti žvejų e-šopams. Keliais postais auksčiau išgirtasis galvakablis.lt galėtų truputi bendravimo kultūrą pakelti, nusivylęs jais. Pripažinsiu, ką užsakiau, tą gavau, bet yra dar kur tobulėti :ks>
 #688411   Moonwalker
 29 Sau 2017 15:43
starka rašė:
Moonwalker rašė:PS: suprantu įsivelia klaidų, bet kai užtikrino kad gausiu tikrai savo V2270, tai sorry.. Mano manymu veikia tokia sistema, siunčiam bet ką , gal prastumsim, nepatiks atsiųs atgal ..
Panaši situacija, tik man reikėjo neopreninių, o vis bandė prastumti tas kitas. SF išrašė kitu kodu, bet laiške pasakė kad nekreipti dėmesio, atsiųs ką užsakinėjau. Nepasitikėjau, tai pataikiau paskambinti kai siunta buvo surinkta, bet dar nepakuota (mano laimei :evil: ), tai patikrino, pasirodo ne tas įdėjo ką užsakinėjau.
Dar yra kur tobulėti žvejų e-šopams. Keliais postais auksčiau išgirtasis galvakablis.lt galėtų truputi bendravimo kultūrą pakelti, nusivylęs jais. Pripažinsiu, ką užsakiau, tą gavau, bet yra dar kur tobulėti :ks>
Tai va ką ir norėjau pasakyti, jog bando prastumti bet ką, nes visiškai identiška mano situacija su ta sąskaita faktūra, aferiūgos
 #688455   Saugirdas
 29 Sau 2017 20:16
starka rašė: Keliais postais auksčiau išgirtasis galvakablis.lt galėtų truputi bendravimo kultūrą pakelti, nusivylęs jais. Pripažinsiu, ką užsakiau, tą gavau, bet yra dar kur tobulėti :ks>
Nu, narmalei Panvėžys šneka. Kas Tau nepatinka? A? :-D
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė