Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai
 #694392   Wytux
 11 Bal 2017 07:19
beveik zvejys rašė:.....nesibaiminant, kad gaudant kuojas, užkibes 1,5 kg lynas gali perlaužti kotą dėl nežinojimo, kiek tos galios jame yra.
Kokiais valais gaudai kuojas? jei ne 0,35 (be pavadelio) ir tiesiog koto pagalba meti jas sau per galva tai gali nesibaimint ir del 1,5kg lyno :-D
 #694399   Sokratas
 11 Bal 2017 08:22
na taip...tik gal geriau tokiu atveju nemesti to lyno per galvą :grin:
 #694405   beveik zvejys
 11 Bal 2017 10:18
toks jausmas, kad ne su zvejais bendrauju :grin:
Kadangi laiko žvejybai lieka vis mažiau, tai norisi bent tą laiką pasigerinti.

Pamąstymui: jeigu ant vieno ritės bugno susisuku 0,12 valą ir gaudau kuojas, o ant kito 0,20 ir gaudau lynus, tai viskas ok su rite, o kotas kaip tada? Norisi universalumo už tokius pinigus, reikia pirkti du skirtingus kotus, tai čia ir atsakymas, kad tokio koto neverta net ieškoti.

Čia tas pats kas su mašina, skirtumą pajutau tik persėdęs iš 1.9 i 3.0. Kaina brangiau, bet patogumas, privalumai ir t.t. man asmeniškai atperka tuos 3 eurus 100km.
 #694410   Edmis
 11 Bal 2017 11:11
Imk kota iki 20gr.ir bus ok viskam.Arba ir iki 25gr.gerai sueis.Kaip pats supratai,tai nebus vienas kotas idealus ir aukslei,ir lynui.
 #694417   Ramekas
 11 Bal 2017 12:40
0.18mm valu gaudau tiek kuojas, tiek karosus, lynus, karsius. Nematau reikalo skirtingoms zuvims, skirtingus valu diametrus naudot.
 #694424   RoBass
 11 Bal 2017 13:37
Beveik zvejys, jei dar yra kur gauti, tai galetum pasiziureti SHIMANO SPEEDMASTER AX, nera jis kuolas, fasto akcija, bet ir galios turi ojojoi.... Manau kokioje youtubeje galima rasti vaizdo irasu, kaip su jais traukia zuvis...
P.S pats toki turiu ir nei vieno minuso negaliu pasakyti apie ji. Lengvas 205 gr. lygtais. ;-)
 #694425   RoBass
 11 Bal 2017 13:38
P.s ilgis pas manes 4.20
 #694428   beveik zvejys
 11 Bal 2017 13:50
na ant mano nusižiūrėto http://drennantackle.com/viewProductDetails.php?id=643 0.18 nelabai jau ir deda manau, riba čia jau..gal aš klystu, dėl ko ir sakau, kad reikia realių iš žvejybos patarimų. Sutinku, kad su 0.18 gali traukt tuos lynus ir karšius, bet ar kotas tam skirtas? jeigu braškės kaip popierius ir su kilograminiu lynu reikės smaukytis puse valandos, lynas vaikščios kur norės, tai nafik tada, pinigai į balą
 #694433   beveik zvejys
 11 Bal 2017 14:04
SHIMANO SPEEDMASTER AX vienas iš realių variantų, o koks jo minimalus užmetimo svoris? esi bandęs su kokiu 0.12-0.14 valu žvejoti?
 #694435   RoBass
 11 Bal 2017 14:31
Pagrindini vala esu uzdejes 0.2 nes naudoju lynam, karosam ta kota. Esu ir nemaziai kuoju prigaudes, ir su tuo paciu 0.2 valu, tik zinoma pavadeliai jau palei zuvi.... 4 gr. Waggler plude man jis meta be vargo, mazesnes nesu ant jo dejes. Sunkiausia 10 gr. ka esu dejes, bet tikrai mestu jis ir didesne plude. Jei yra galimybe pas taves ji kur nors palaikyti rankose, tai siulyciau tau ji paziureti, manau lips tau jis prie rankos...
Pasirodys, kad ziedeliai tokie minksti, spirokliuojantys, bet nereikia del to baimintis, tokius japai sukure, reiskia tokie ir turi buti. :grin:
 #694445   beveik zvejys
 11 Bal 2017 15:43
RoBass rašė:Pagrindini vala esu uzdejes 0.2 nes naudoju lynam, karosam ta kota. Esu ir nemaziai kuoju prigaudes, ir su tuo paciu 0.2 valu, tik zinoma pavadeliai jau palei zuvi.... 4 gr. Waggler plude man jis meta be vargo, mazesnes nesu ant jo dejes. Sunkiausia 10 gr. ka esu dejes, bet tikrai mestu jis ir didesne plude. Jei yra galimybe pas taves ji kur nors palaikyti rankose, tai siulyciau tau ji paziureti, manau lips tau jis prie rankos...
Pasirodys, kad ziedeliai tokie minksti, spirokliuojantys, bet nereikia del to baimintis, tokius japai sukure, reiskia tokie ir turi buti. :grin:
Kai planuosi pažvejoti prie Dovilų 2 karjero lynų, trūkštelk į PM čia, mano vienas iš pirmų namų palei kelia prie karjero Dovilų g. , ateisiu su alum pažiūrėti :-D
 #694448   RoBass
 11 Bal 2017 16:09
Ok :-D
 #694479   Ramekas
 11 Bal 2017 20:18
beveik zvejys rašė:na ant mano nusižiūrėto http://drennantackle.com/viewProductDetails.php?id=643 0.18 nelabai jau ir deda manau, riba čia jau..gal aš klystu, dėl ko ir sakau, kad reikia realių iš žvejybos patarimų. Sutinku, kad su 0.18 gali traukt tuos lynus ir karšius, bet ar kotas tam skirtas? jeigu braškės kaip popierius ir su kilograminiu lynu reikės smaukytis puse valandos, lynas vaikščios kur norės, tai nafik tada, pinigai į balą
Ne nafik pinigai, bet nafik tada toks kotas, jei jis skirtas tik auksliu zvejybai...
 #694482   beveik zvejys
 11 Bal 2017 21:32
na rimtas plūdininkas sako, kad su šiuo kotu kaip tik kaifuosiu : 'Minkstas kotas labai gerai laiko žuvį, amortizuoja gaudant plonesniu valu, skirtingai nei kieto blanko kotai". Teisybės manau yra, tik ar tas minkštumas ne per skystas realiai. Manau, kad tikrai yra kas gauto tokiais kotais ir su laiku, jeigu bendrauja per forumus, brukštels tikrąją situaciją kas ir kaip. Plūdininkas visdėlto yra ir prekybininkas :-D Man tas kotas nedega, gal atsiras ir kitų variantų
 #694488   tench
 11 Bal 2017 23:17
beveik zvejys rašė:
RoBass rašė:Pagrindini vala esu uzdejes 0.2 nes naudoju lynam, karosam ta kota. Esu ir nemaziai kuoju prigaudes, ir su tuo paciu 0.2 valu, tik zinoma pavadeliai jau palei zuvi.... 4 gr. Waggler plude man jis meta be vargo, mazesnes nesu ant jo dejes. Sunkiausia 10 gr. ka esu dejes, bet tikrai mestu jis ir didesne plude. Jei yra galimybe pas taves ji kur nors palaikyti rankose, tai siulyciau tau ji paziureti, manau lips tau jis prie rankos...
Pasirodys, kad ziedeliai tokie minksti, spirokliuojantys, bet nereikia del to baimintis, tokius japai sukure, reiskia tokie ir turi buti. :grin:
Kai planuosi pažvejoti prie Dovilų 2 karjero lynų, trūkštelk į PM čia, mano vienas iš pirmų namų palei kelia prie karjero Dovilų g. , ateisiu su alum pažiūrėti :-D
:-D Pakvieskit ir mane. Aš irgi alaus atsineščiau. Tamsų ar šviesų labiau mėgstat?
 #694492   Sokratas
 11 Bal 2017 23:51
siūlyčiau labai atsargiai žiūrėt į pardavėjų patarimus...nebent jis ne tik pardavėjas bet ir draugas...
 #694513   beveik zvejys
 12 Bal 2017 11:00
tench rašė:
beveik zvejys rašė:
RoBass rašė:Pagrindini vala esu uzdejes 0.2 nes naudoju lynam, karosam ta kota. Esu ir nemaziai kuoju prigaudes, ir su tuo paciu 0.2 valu, tik zinoma pavadeliai jau palei zuvi.... 4 gr. Waggler plude man jis meta be vargo, mazesnes nesu ant jo dejes. Sunkiausia 10 gr. ka esu dejes, bet tikrai mestu jis ir didesne plude. Jei yra galimybe pas taves ji kur nors palaikyti rankose, tai siulyciau tau ji paziureti, manau lips tau jis prie rankos...
Pasirodys, kad ziedeliai tokie minksti, spirokliuojantys, bet nereikia del to baimintis, tokius japai sukure, reiskia tokie ir turi buti. :grin:
Kai planuosi pažvejoti prie Dovilų 2 karjero lynų, trūkštelk į PM čia, mano vienas iš pirmų namų palei kelia prie karjero Dovilų g. , ateisiu su alum pažiūrėti :-D
:-D Pakvieskit ir mane. Aš irgi alaus atsineščiau. Tamsų ar šviesų labiau mėgstat?

Man svarbu su laipsniai kad būtu :)

"tench" man rodos tu pas mane su ta baidare lakstai? :-D
 #694851   beveik zvejys
 17 Bal 2017 14:43
Gal kad gaudote šiuo kotu?

drennan series 7 tench and specimen 13ft
 #694863   Tošis
 17 Bal 2017 22:03
Na va , gavo ecolyte rimto darbo varkar. Vienas sapaliukas metesi pasroviui link kelmu tai teko paforsuot iki maksimumo . Daugiau nebelinko totas kiek islauziau, rupejo pratestuot :-D Pagrindinis 0.18 mm. pavadelis 0.16mm. Zuvi laiko gerai , plonu valu baidytis nerekia, zuvi taip pat gan greit istraukiau, po 4 rimtus bugnelio prasukimus tepadare begdami nuo kranto. Ziuresim db kaip ilgai tarnaus tas isploninimas
Prikabinti failai
IMG_20170416_185543.jpg
IMG_20170416_185543.jpg (64.36 KiB) Peržiūrėta 9765 kartus(ų)
 #694910   beveik zvejys
 18 Bal 2017 15:34
pas tave plus? ultra butų tikriausiai nelabai susitvarkius :grin:
 #694914   gabras
 18 Bal 2017 16:38
gabras rašė:ieskau matcho 4.50 ir kad svertu iki/apie 200g, gal kažkas pirko neseniai kažką panašaus, reikia rekomendaciju :) internete kiek randu tai tik maver ir garbolino turi kažką panašaus, tubertini nerašo kotų svorių net savo oficialiam kataloge :x shimano gamoj irgi nieko idomaus.
isigijau maver skyline match 450 light, svoris 170g, smagus, liaunas, zuvi turetu laikyt labai gerai,bet kazka placiau bus galima pasakyt po kokiu 5 zukliu
 #694917   Raupsuotas
 18 Bal 2017 17:06
Plūdinė meškerė Maver Skyline Match, pagamintas iš itin aukštos kokybės anglies pluošto. Turi kombinuotą kamštinė+EVA rankeną. Meškerykočiai yra dviejų akcijų L - Light, skirti žvejybai plonais valais, ir mažomis plūdėmis, bei M - Medium, kurie puikiai tik žvejybai upėje ar ežere, kur reikia sunkesnių plūdžių, bei tikimasi susikauti su stambiomis žuvimis.
Toks Tošio pirkinys man patinka. Galėtų tik užmetimo svoris būti truputį, truputį mažesnis, bet tai jau niuansai. O šiaip tai geras kotas tikrai ;-var-var. Pasirodo kas nori, ieško, domisi tai ir randa, pasiekia savo tikslą :gutgut Sveikinu su puikiu pirkiniu ::hai-bai
 #694936   Tošis
 18 Bal 2017 22:11
beveik zvejys rašė:pas tave plus? ultra butų tikriausiai nelabai susitvarkius :grin:
Taip PLUS 14FT. Susitvarkyt butu galima ir su liaunesniu, tik vargo daugiau :)
 #694939   Tošis
 18 Bal 2017 22:26
Raupsuotas rašė:Plūdinė meškerė Maver Skyline Match, pagamintas iš itin aukštos kokybės anglies pluošto. Turi kombinuotą kamštinė+EVA rankeną. Meškerykočiai yra dviejų akcijų L - Light, skirti žvejybai plonais valais, ir mažomis plūdėmis, bei M - Medium, kurie puikiai tik žvejybai upėje ar ežere, kur reikia sunkesnių plūdžių, bei tikimasi susikauti su stambiomis žuvimis.
Toks Tošio pirkinys man patinka. Galėtų tik užmetimo svoris būti truputį, truputį mažesnis, bet tai jau niuansai. O šiaip tai geras kotas tikrai ;-var-var. Pasirodo kas nori, ieško, domisi tai ir randa, pasiekia savo tikslą :gutgut Sveikinu su puikiu pirkiniu ::hai-bai
Aciu , laukiu nesulaukiu kada wagglerius galesiu istraukt
 #694948   gabras
 19 Bal 2017 08:45
raupsuotas kazka cia primale :) tosis gaudo su drennanu, o ne maveriu
 #694956   Raupsuotas
 19 Bal 2017 10:43
Sorry, Tošį su gabrio kotu sumaišiau. :oops: Senatvė - reikia tą pripažinti :-D :/braj;
 #694983   Tošis
 19 Bal 2017 19:22
Tik nebandyk daba skiest kad drennanas namo lievas :-D
 #695946   beveik zvejys
 06 Geg 2017 08:24
Ar jau išbandei ta Maverį? Aš manau tokį pat pasiimti tik 4.2m.

Gal kas parduoda nebrangiai? :grin:
 #697053   Kurtis26
 21 Geg 2017 20:00
Sveiki, forumiečiai, kadangi esu žalias šioj srity, tai pamaniau pasiklausiu tų, kurie žino :) Planuoju įsigyti plūdinės meškerės kotą, tik nežinau: imti sudurtinį ar teleskopinį, nes nerandu informacijos, kuo jie skiriasi. Planuoju žvejoti tvenkiniuose ir ežeruose. Gal kas galėtų patart kokį modelį ? Orientuojuos ties 50.00e
 #697063   PelkiuSenis
 21 Geg 2017 21:18
Ot nepatingek ir paskaityk nuo kokios 40 temos. Labai idomiu minciu ir patarimu yra apie kotus, su kokiu kur kada, kokie ilgiai ir t.t. :/braj;
O jei atsakant, as imciau sudurtine 4.2m. :)
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 50
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė