Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #689223   Jurginas
 08 Vas 2017 16:34
Tadasb1987 rašė:
Jurginas rašė:Jei avižėlė ne su kilpute bet skyle korpuse, tai naudok tik tokias kuriose yra kembrikas, arba persiverk kembriką pats. Kai kembriko nėra, aštrūs skylutės kraštai pjauna valą, tai dėl to ir atrodo, kad nelaiko.
man ir buvo toks vaizdas kad nupjauna vala tie krastai.... tai kam isvis parduotuves zveju pardavineja be kembriku ir neispeja......
Yra kas naudoja be kembriko ir vargo nemato. Ir ne visų avižų skylių kraštai vienodai aštrūs.
 #689228   Tadasb1987
 08 Vas 2017 17:16
Jurginas rašė:
Tadasb1987 rašė:
Jurginas rašė:Jei avižėlė ne su kilpute bet skyle korpuse, tai naudok tik tokias kuriose yra kembrikas, arba persiverk kembriką pats. Kai kembriko nėra, aštrūs skylutės kraštai pjauna valą, tai dėl to ir atrodo, kad nelaiko.
man ir buvo toks vaizdas kad nupjauna vala tie krastai.... tai kam isvis parduotuves zveju pardavineja be kembriku ir neispeja......
Yra kas naudoja be kembriko ir vargo nemato. Ir ne visų avižų skylių kraštai vienodai aštrūs.
aiskuma bent dabar, nu pasitikejimo jomis tai man dabar jokio nera arba reiks verti kembrika arba bus nenaudojamos :)
 #689243   Absolut
 08 Vas 2017 18:30
Tadasb1987 rašė:
Jurginas rašė:Jei avižėlė ne su kilpute bet skyle korpuse, tai naudok tik tokias kuriose yra kembrikas, arba persiverk kembriką pats. Kai kembriko nėra, aštrūs skylutės kraštai pjauna valą, tai dėl to ir atrodo, kad nelaiko.
man ir buvo toks vaizdas kad nupjauna vala tie krastai.... tai kam isvis parduotuves zveju pardavineja be kembriku ir neispeja......
Jurginui pritariu,be kemriko dauguma pjauna vala,dekis kembrika arba nusipirk su kilputem pas mane visos avizeles su kembrikais,su kilputem mazai gaudau,bet ju turiu :)
 #711323   Ewro
 18 Sau 2018 10:29
gal kas rekomenduotumėte kokias avižėles stambiam karšiui?
 #711332   Ewro
 18 Sau 2018 11:31
praeitą žiemą atsitiktinai sugavau kelis 1,5-2kg karšius, tai galvoju pabandyt šiemet toje vietoje tikslingai pagaudyt.
Tik nežinau kokias dar avižėles pasirinkt. Sugavau ant juodos su fosforo taškeliu
 #711344   Wytux
 18 Sau 2018 12:52
Pagal mano praktika tai juodos, apsinesusio vario - vienzodziu tamsios/mutnos spalvos geriau karsiam.
 #711365   arta777
 18 Sau 2018 15:13
O iš mano praktikos,bet kalbu tik apie gaudymą karšių srovėje,Nemune aukščiau Kruonio,tai turiu tik vieną formą ir beveik tik vieną spalvą šiam reikalui.Svoriai skirtingi,pagal srovę.Vakare įdėsiu foto :)
 #711387   arta777
 18 Sau 2018 18:58
Va tokios,čia turbūt apversto lašo :? Spalva geriausia ta paprasta,voframo,foto neperteikia jos,bet visi turbūt žinom ją.Dar kažkiek juodos dirba.Metalo,tiek matinio,ar žvilgančio,karšys ten visai nenori.Kai neturėjau volframo spalvos :) o pirkt gavęs buvau tik baltų,kažkiek mačijo apmozojimas juodu flomasteriu,bet tikrai ne tas.Šratelio formos avižėlėmis sugebėdavau kažką padaryt tik beveik visiškai dingus srovei,bet tuomet ir karšio gali nesitikėti praktiškai.Geltonos,vario,tiek žvilgančios,tiek matiškos,ar apmusojusios,apart pūkio,man nepadovanojo nieko :lol:
IMG_20180118_184312.jpg
 #711416   egiduks
 19 Sau 2018 10:10
KAršius gaudant reikia, kad avižėlė butu sunki, nes dažniausia tenka gaudyti didesniame gilyje. Spalva įtakos neturi, gal dydis labiau įtakoja kibimą. Kažkaip mažesnės jiems patinka labiau.. O šiaip avižėles gaminuosi pats, tai kartais kimba ant sidabrinės su bronza, kartais ant juodos.. Čia jau nuo oro ir karšio noro priklauso ;)
 #711519   Jurginas
 22 Sau 2018 08:47
egiduks rašė:
19 Sau 2018 10:10
KAršius gaudant reikia, kad avižėlė butu sunki, nes dažniausia tenka gaudyti didesniame gilyje. Spalva įtakos neturi, gal dydis labiau įtakoja kibimą. Kažkaip mažesnės jiems patinka labiau.. O šiaip avižėles gaminuosi pats, tai kartais kimba ant sidabrinės su bronza, kartais ant juodos.. Čia jau nuo oro ir karšio noro priklauso ;)
Sunki tai gerai tik tuo, kad greičiau iki dugno nuleidi, bet dėl paties kibimo tai tikriausiai 100 procentų atvejų sunki avižėlė yra blogai.
 #711579   linasykas
 22 Sau 2018 21:34
Gal kas matet Klaipedoje Mirfa avizeliu normalia kaina? :/brazasista
 #711626   dagasxdx
 23 Sau 2018 23:55
Parduotuvej vis akis uzkliuna uz bemasaliniu volframiniu velniuku ar kaip ten jie vadinas, kazkas panasaus i tai: https://zuklys.lt/be-masaliniai-volfram ... ukai-ru-lt
ju svoris ne ka didesnis kaip normalios avizeles tik apacioje trisakiukai mini, ar verta ant tokiu meginti, kaip jie pasiteisina? Gal kas galetu pakomentuoti kokiomis salygomis su jais verta pazaisti, gyliai, telkiniai ir kt. ar jie nieko verti?
 #711700   egiduks
 24 Sau 2018 20:59
Jurginas rašė:
22 Sau 2018 08:47
egiduks rašė:
19 Sau 2018 10:10
KAršius gaudant reikia, kad avižėlė butu sunki, nes dažniausia tenka gaudyti didesniame gilyje. Spalva įtakos neturi, gal dydis labiau įtakoja kibimą. Kažkaip mažesnės jiems patinka labiau.. O šiaip avižėles gaminuosi pats, tai kartais kimba ant sidabrinės su bronza, kartais ant juodos.. Čia jau nuo oro ir karšio noro priklauso ;)
Sunki tai gerai tik tuo, kad greičiau iki dugno nuleidi, bet dėl paties kibimo tai tikriausiai 100 procentų atvejų sunki avižėlė yra blogai.
Na tiesos yra. Kai kibimas silpnas bet karšiai kai ateina maitintis ir reikia greitai nuleisti avižas į 7-8m gilį padeda papildomas svarelis tarpe tarp dviejų avižėlių ;)
 #712497   Tadasb1987
 11 Vas 2018 22:33
kaip risasi dvi avizeles gaudant balta zuvi gal galit pasakyt arba numest nuoroda arba video, domina butent kaip virsutine risasi, niekaip nesigauna dekui.
 #712499   Ewro
 12 Vas 2018 06:10
rišasi taip pat kaip ir apatinė, tik likęs valo galas nenukerpamas, o dar kartą perkišamas išviršaus per avižėlės skylutę....
 #712643   p.arturas
 15 Vas 2018 12:55
dagasxdx rašė:
23 Sau 2018 23:55
Parduotuvej vis akis uzkliuna uz bemasaliniu volframiniu velniuku ar kaip ten jie vadinas, kazkas panasaus i tai: https://zuklys.lt/be-masaliniai-volfram ... ukai-ru-lt
ju svoris ne ka didesnis kaip normalios avizeles tik apacioje trisakiukai mini, ar verta ant tokiu meginti, kaip jie pasiteisina? Gal kas galetu pakomentuoti kokiomis salygomis su jais verta pazaisti, gyliai, telkiniai ir kt. ar jie nieko verti?
esu bandes su jais, veikia salyginai gerai, zuvi domina, eseriai atakuoja, o vat su pakirtimu beda, gal kas desimtas tik pasikerta. uzkniso zaist
 #713166   timocha
 07 Kov 2018 12:22
Nan tas pats buvo, kol nepradėjau naudoti lengvesniu metalu velniukus, nes žuvis jas įsiurbia, jei volframas tai padaryt sunkiau. Dabar naudoju žalvarinius berods, pakirtimu santykis padvigubėjo :gutgut
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė